Korona / ZKBS /

szczyt m.n.p.m.

Radziejowa - na szlaku - jest oznaczenie

1266

Złomisty Wierch - na szlaku - jest oznaczenie

1224

Mała Radziejowa - na szlaku - jest oznaczenie

1207

Wielka Przehyba - poza szlakiem - jest oznaczenie

1191

Wielki Rogacz - poza szlakiem - jest oznaczenie

1182

Przehyba - poza szlakiem - jest oznaczenie

1175

Skałka - na szlaku - brak oznaczenia

1163

Mały Rogacz - na szlaku - jest oznaczenie

1162

Czeremcha - na szlaku - jest oznaczenie

1124

Jaworzyna Krynicka - na szlaku - jest oznaczenie

1114

Wierch nad Kamieniem - naszlaku - jest oznaczenie

1084

Runek - na szlaku - jest oznaczenie

1082

Hala Łabowska - poza szlakiem - jest oznaczenie

1061

Pusta Wielka - na szlaku - jest oznaczenie

1061

Hala Pisana - na szlaku - jest oznaczenie

1044

Wietrzne Dziury - poza szlakiem - brak oznaczenia

1038

Jaworzyna Kokuszczańska - poza szlakiem - brak oznaczenia

966

Makowica - na szlaku - jest oznaczenie

948

Kraczonik - na szlaku - jest oznaczenie

936

Bereśnik - poza szlakiem - jest oznaczenie

843

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

20

Lista Zdobywców


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 

https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
2 Jolanta Suława dolnośląskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
7 Jan Suchecki dolnośląskie
8 Mirosław Surmacz śląskie
9 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
10 Marek Drapa śląskie
11 Anna Franik śląskie
12 Sławomir Manikowski opolskie
13 Stanisław Gębski pomorskie
14 Tomasz Lewicki pomorskie
15 Szczerbowski Zbigniew śląskie
16 Piotr Waczyński łódzkie
17 Władysława Jamroży małopolskie
18 Henryk Jamroży małopolskie
19 Łukasz Walczak lubelskie
20 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
21 Jakub Suława dolnośląskie
22 Joanna Cichoń śląskie
23 Teresa Konefał mazowieckie
24 Stanisław Konefał mazowieckie
25 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
26 Stanisław Jachym małopolskie
27 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
28 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
29 Michał Osmelak zachodniopomorskie
30 Marta Osmelak zachodniopomorskie
31 Małgorzata Turska małopolskie
32 Tadeusz Turski małopolskie
33 Janusz Chmielewski śląskie
34 Filip Bogobowicz mazowieckie
35 Krzysztof Browarek łódzkie
36 Pawlak Bogusawa podkarpackie
37 Pawlak Bogusław podkarpackie
38 Ireneusz Warchoł podkarpackie
39 Marlena Chmielewska małopolskie
40 Jakub Foltyn śląskie
41 Piotr Bogobowicz mazowieckie
42 Marek Matysek  świętokrzyskie
43 Aleksander Matysek świętokrzyskie
44 Tymon Matysek świętokrzyskie
45 Edyta Mikoś  małopolskie
46 Michał Stanowski śląskie
47 Kornelia Milanowska śląskie
48 Adam Milanowski śląskie
49 Edyta Milanowska śląskie
50 Piotr Milanowski śląskie
51 Henryk Gliwka śląskie
52 Krzysztof Różalski podkarpackie
53 Martyna Kolanek śląskie
54 Rafał Krzyżanowski śląskie
55 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
56 Kinga Kania małopolskie
57 Róża Duda śląskie
58 Zbigniew Duda śląskie
59 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
60 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
61 Marian Rzekiecki dolnośląskie
62 Jerzy Gałan  śląskie
63 Grzegorz Maliszewski podlaskie
64 Adam Stankiewicz pomorskie
65 Kazimierz Janota śląskie
66 Janusz Sikorski małopolskie
67 Filip Niemiec śląskie
68 Kierzek Bidas Anna małopolskie
69 Kacper Bidas małopolskie
70 Joanna Smyrak śląskie
71 Andrzej Kuśnierz śląskie
72 Miroslawa Niemiec śląskie
73 Łukasz Niemiec śląskie
74 Andrzej Połomski małopolskie
75 Krystyna Dąbrowska łódzkie
76 Grzegorz Czubaj małopolskie
77 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
78 Ewa Polańska mazowieckie
79 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
80 Joanna Górska podlaskie
81 Wojciech Klich podkarpackie
82 Przemysław Stolarczyk małopolskie
83 Krzysztof Morawski mazowieckie
84 Agnieszka Zielińska małopolskie
85 Zbigniew Lewicki pomorskie
86 Agata Wdowiarz małopolskie
87 Adam Gaweł małopolskie
88 Paweł Gogłuska mazowieckie
89 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
90 Kazimierz Merta  śląskie
91 Maciej Nogieć małopolskie
92 Jan Liber małopolskie
93 Przemysław Podgórniak śląskie
94 Kazimierz Engler pomorskie
95 Rafał Tomecki mazowieckie
96 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
97 Tomasz Ignasiak śląskie
98 Anna Ignasiak  śląskie
99 Jan Ignasiak  śląskie
100 Magdalena Ignasiak śląskie
101 Agnieszka Woźniak  małopolskie
102 Andrzej Pawlas śląskie
103 Piotr Koziara dolnośląskie
104 Daria Nowak  śląskie
105 Mateusz Baran śląskie
106 Sebastian Mucha śląskie
107 Barbara Mecha śląskie
108 Marian Mecha śląskie
109 Lech Mierzwiński dolnośląskie
110 Piotr Chajec dolnośląskie
111 Daniel Jędrzejewski pomorskie
112 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
113 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
114 Sebastian Rompel małopolskie
115 Aldona Rompel małopolskie
116 Zbigniew Pietrzyk opolskie
117 Marian Penar podkarpackie
118 Danuta Penar podkarpackie
119 Piotr Lach śląskie
120 Michał Meyer pomorskie
121 Sylwia Giżycka dolnośląskie
122 Bartłomiej Kaniecki ślaskie
123 Małgorzata Dyrek małopolskie
124 Marek Kucharski mazowieckie
125 Zbigniew Koziara małopolskie
126 Aleksander Koziara małopolskie
127 Aleksandra Tomecka mazowieckie
128 Zbigniew Marszałek śląskie
129 Robert Janik dolnośląskie
130 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
131 Michał Kurek sląskie
132 Weronika Rączka śląskie
133 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
134 Mikołaj Król łódzkie
135 Dariusz Sroka śląskie
136 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
137 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
138 Stanisław Schneider śląskie
139 Zdzisław Halibożek małopolskie
140 Mariola Gąsior małopolskie
141 Tomasz Sowa małopolskie
142 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
143 Marek Długołęcki małopolskie
144 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
145 Tomasz Olejnik podkarpackie
146 Marcin Wójtowicz śląskie
147 Kacper Mikołajec śląskie
148 Aleksander Czech śląskie
149 Joanna Czech śląskie
150 Piotr Fejkiel małopolskie
151 Filip Fejkiel małopolskie
152 Wojciech Dębak śląskie
153 Mirosław Michalik śląskie
154 Roman Trojanowicz małopolskie
155 Dominik Wiewióra śląskie
156 Magdalena Strama małopolskie
157 Maciej Głów małopolskie
158 Grzegorz Dudek śląskie
159 Tomasz Deptuła lubelskie
160 Waldemar Jaworski śląskie
161 Maciej Kuncio mazowieckie
162 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
163 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
164 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
165 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
166 Michał Wachacki małopolskie
167 Mirosław Kiełkowski łódzkie
168 Henryka Kiełkowska łódzkie
169    
170    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
2 Władysław Suława dolnośląskie
3 Paweła Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
6 Jan Suchecki dolnośląskie
7 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
8 Marek Drapa śląskie
9 Anna Franik  śląskie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Stanisław Gębski pomorskie
12 Szczerbowski Zbigniew śląskie
13 Joanna Cichoń  śląskie
14 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
15 Stanisław Jachym małopolskie
16 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
17 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
18 Michał Osmelak zachodniopomorskie
19 Marta Osmelak zachodniopomorskie
20 Małgorzata Turska małopolskie
21 Tadeusz Turski małopolskie
22 Janusz Chmielewski śląskie
23 Pawlak Bogusława podkarpackie
24 Pawlak Bogusław podkarpackie
25 Ireneusz Warchoł podkarpackie
26 Marlena Chmielewska małopolskie
27 Jakun Foltyn śląskie
28 Piotr Bogobowicz mazowieckie
29 Władysława Jamroży małopolskie
30 Henryk Jamroży małopolskie
31 Piotr Waczyński łódzkie
32 Henryk Gliwka  śląskie
33 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
34 Edyta Mikoś małopolskie
35 Grzegorz Maliszewski podlaskie
36 Adam Stankiewicz pomorskie
37 Janusz Sikorski małopolskie
38 Andrzej Kuśnierz śląskie
39 Andrzej Połomski małopolskie
40 Krystyna Dąbrowska łódzkie
41 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
42 Grzegorz Czubaj małopolskie
43 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
44 Ewa Polańska mazowieckie
45 Tymon Matysek świętokrzyskie
46 Joanna Górska podlaskie
47 Kornelia Milanowska śląskie
48 Filip Niemiec śląskie
49 Łukasz Niemiec śląskie
50 Mirosława Niemiec śląskie
51 Wojciech Klich podkarpackie
52 Przemysław Stolarczyk małopolskie
53 Krzysztof Morawski mazowieckie
54 Agnieszka Zielińska małopolskie
55 Zbigniew Lewicki pomorskie
56 Agata Wdowiarz małopolskie
57 Adam Gaweł małopolskie
58 Paweł Gogłuska mazowieckie
59 Maciej Nogieć  małopolskie
60 Jan Liber małopolskie
61 Kazimierz Engler pomorskie
62 Rafał Tomecki mazowieckie
63 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
64 Agnieszka Woźniak małopolskie
65 Daria Nowak śląskie
66 Mateusz Baran śląskie
67 Sebastian Mucha śląskie
68 Barbara Mecha  śląskie
69 Marian Mecha śląskie
70 Rafał Krzyżanowski śląskie
71 Daniel Jędrzejewski pomorskie
72 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
73 Sebastian Rompel małopolskie
74 Aldona Rompel małopolskie
75 Zbigniew Pietrzyk opolskie
76 Przemysław Podgórniak śląskie
77 Ewa Pytlarz Ozga śląskie
78 Marian Penar podkarpackie
79 Danuta Penar podkarpackie
80 Michał Meyer pomorskie
81 Sylwia Giżycka dolnośląskie
82 Małgorzata Dyrek małopolskie
83 Aleksandra Tomecka mazowieckie
84 Zbigniew Marszałek śląskie
85 Weronika Rączka śląskie
86 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
87 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
88 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
89 Stanisław Schneider śląskie
90 Zdzisław Halibożek małopolskie
91 Mariola Gąsior małopolskie
92 Tomasz Sowa małopolskie
93 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
94 Marek Długołęcki małopolskie
95 Tomasz Olejnik podkarpackie
96 Kacper Mikołajec śląskie
97 Aleksander Czech śląskie
98 Joanna Czech śląskie
99 Piotr Fejkiel małopolskie
100 Filip Fejkiel małopolskie
101 Wojciech Dębak śląskie
102 Mirosław Michalik śląskie
103 Roman Trojanowicz małopolskie
104 Tomasz Deptuła lubelskie
105 Waldemar Jaworski śląskie
106 Robert Janik dolnośląskie
107 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
108 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
109 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
110 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
111 Mirosław Kiełkowski łódzkie
112 Henryka Kiełkowska łódzkie
113    
114    
115    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Władysław Suława dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Stanisław Gębski pomorskie
8 Szczerbowski Zbigniew śląskie
9 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
10 Stanisław Jachym  małopolskie
11 Małgorzata Turska małopolskie
12 Tadeusz Turski małopolskie
13 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
14 Piotr Bogobowicz  mazowieckie
15 Władysława Jamroży małopolskie
16 Henryk Jamroży małopolskie
17 Piotr Waczyński łódzkie
18 Henryk Gliwka śląskie
19 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
20 Edyta Mikoś małopolskie
21 Grzegorz Maliszewski podlaskie
22 Janusz Sikorski małopolskie
23 Andrzej Połomski małopolskie
24 Krystyna Dąbrowska łódzkie
25 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
26 Grzegorz Czubaj małopolskie
27 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
28 Ewa Polańska mazowieckie
29 Tymon Matysek świętokrzyskie
30 Joanna Górska podlaskie
31 Kornelia Milanowska śląskie
32 Filip Niemiec śląskie
33 Łukasz Niemiec śląskie
34 Mirosława Niemiec śląskie
35 Wojciech Klich podkarpackie
36 Przemysław Stolarczyk malopolskie
37 Krzysztof Morawski mazowieckie
38 Agnieszka Zielińska małopolskie
39 Zbigniew Lewicki pomorskie
40 Bogusława Pawlak podkarpackie
41 Bogusław Pawlak podkarpackie
42 Agata Wdowiarz małopolskie
43 Adam Gaweł małopolskie
44 Maciej Nogieć małopolskie
45 Jan Liber małopolskie
46 Kazimierz Engler pomorskie
47 Rafał Tomecki mazowieckie
48 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
49 Agnieszka Woźniak małopolskie
50 Barbara Mecha śląskie
51 Marian Mecha śląskie
52 Janusz Chmielewski śląskie
53 Daniel Jędrzejewski pomorskie
54 Sebastian Rompel małopolskie
55 Aldona Rompel małopolskie
56 Zbigniew Pietrzyk opolskie
57 Przemysław Podgórniak śląskie
58 Marian Penar podkarpackie
59 Danuta Penar podkarpackie
60 Michał Meyer pomorskie
61 Sylwia Giżycka dolnośląskie
62 Małgorzata Dyrek małopolskie
63 Zbigniew Marszałek śląskie
64 Paweł Gogłuska mazowieckie
65 Weronika Rączka śląskie
66 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
67 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
68 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
69 Zdzisław Halibożek małopolskie
70 Mariola Gąsior małopolskie
71 Tomasz Sowa małopolskie
72 Tomasz Olejnik podkarpackie
73 Piotr Fejkiel małopolskie
74 Filip Fejkiel małopolskie
75 Mirosław Michalik śląskie
76 Roman Trojanowicz małopolskie
77 Sebastian Mucha śląskie
78 Tomasz Deptuła lubelskie
79 Waldemar Jaworski śląskie
80 Marek Długołęcki małopolskie
81 Stanisław Schneider śląskie
82 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
83 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
84 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
85 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
86 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
87 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
88    
89    
90    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Małgorzata Turska małopolskie
6 Tadeusz Turski małopolskie
7 Jan Suchecki dolnośląskie
8 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
9 Andrzej Połomski małopolskie
10 Joanna Górska podlaskie
11 Janusz Sikorski małopolskie
12 Wojciech Klich podkarpackie
13 Przemysław Stolarczyk małopolskie
14 Agnieszka Zielińska  małopolskie
15 Zbigniew Lewicki pomorskie
16 Kulhawiec Krzysztof podlaskie
17 Henryk Jamroży  małopolskie
18 Władysława Jamroży małopolskie
19 Maciej Nogieć małopolskie
20 Jan Liber małopolskie
21 Agnieszka Woźniak małopolskie
22 Barbara Mecha  śląskie
23 Marian Mecha  śląskie
24 Daniel Jędrzejewski pomorskie
25 Filip Niemiec śląskie
26 Mirosława Niemiec śląskie
27 Łukasz Niemiec śląskie
28 Zbigniew Pietrzyk opolskie
29 Marian Penar podkarpackie
30 Danuta Penar podkarpackie
31 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
32 Kazimierz Engler pomorskie
33 Tomasz Olejnik podkarpackie
34 Piotr Waczyński małopolskie
35 Piotr Fejkiel małopolskie
36 Mirosław Michalik śląskie
37 Sławomir Manikowski opolskie
38 Przemysław Podgórniak śląskie
39 Waldemar Jaworski śląskie
40 Sebastian Rompel małopolskie
41 Aldona Rompel małopolskie
42 Małgorzata Dyrek małopolskie
43 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
44 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
45 Zdzisław Halibożek małopolskie
46 Mariola Gąsior małopolskie
47    
48    
49    
50    

Galeria Zdjęć


Popularna ZKBS po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa ZKBS po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna ZKBS po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota ZKBS po zdobyciu 20 szczytów z listy

Mapa

ODZNAKĘ ZDOBYWCY KORONY BESKIDU SĄDECKIEGO ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

wit.piwniczna.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1Rz0eUDWyu8m1ivtw9etVmmxL3KQRpgfg&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Radziejowa

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/cudna-radziejowa/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/pieniny-radziejowa-beskid-sadecki.html

Blog MaNa w Podróży : /http://manawpodrozy.pl/beskid-sadecki-po-raz-pierwszy-wielki-rogacz-radziejowa-i-przehyba/

Złomisty Wierch

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/pieniny-radziejowa-beskid-sadecki.html

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/beskid-sadecki-po-raz-pierwszy-wielki-rogacz-radziejowa-i-przehyba/

Mała Radziejowa

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/pieniny-radziejowa-beskid-sadecki.html

Wielka Przehyba

Blog MaNa w Podróży : /http://manawpodrozy.pl/beskid-sadecki-po-raz-pierwszy-wielki-rogacz-radziejowa-i-przehyba/

Wielki Rogacz

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/cudna-radziejowa/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/pieniny-radziejowa-beskid-sadecki.html

Blog MaNa w Podróży : /http://manawpodrozy.pl/beskid-sadecki-po-raz-pierwszy-wielki-rogacz-radziejowa-i-przehyba/

Przehyba

Blog Podróże Pana Szpaka : https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/pieniny-radziejowa-beskid-sadecki.html

Blog MaNa w Podróży : /http://manawpodrozy.pl/beskid-sadecki-po-raz-pierwszy-wielki-rogacz-radziejowa-i-przehyba/

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/08/13/przehyba-i-inne/

Skałka

Blog Moje Góry Łaskawe: https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/08/13/przehyba-i-inne/

Mały Rogacz

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/radziejowa-najwyzszy-szczyt-beskidu-sadeckiego/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/cudna-radziejowa/

Blog MaNa w Podrózy : /http://manawpodrozy.pl/beskid-sadecki-po-raz-pierwszy-wielki-rogacz-radziejowa-i-przehyba/

Czeremcha

Blog MaNa w Podrózy : http://manawpodrozy.pl/beskid-sadecki-po-raz-pierwszy-wielki-rogacz-radziejowa-i-przehyba/

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/08/13/przehyba-i-inne/

Jaworzyna Krynicka

Blog Moje Góry Łaskawe: https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/03/27/jaworzyna-krynicka-i-runek/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/beskid-sadecki-w-sniegu-po-pas/

Blog Podróże Pana Szpaka:  https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/pieniny-radziejowa-beskid-sadecki.html

Wierch nad Kamieniem

Runek

Blog Moje Góry Łaskawe: https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/03/27/jaworzyna-krynicka-i-runek/

Hala Łabowska 

Makowica

Pusta Wielka

Blog MaNa w Podrózy : https://manawpodrozy.pl/beskid-sadecki-pusta-wielka-i-bacowka-pttk-nad-wierchomla-opis-szlaku-mapa-zdjecia-w-gory-z-dzieckiem/

Hala Pisana

Wietrze Dziury

Jaworzyna Kokuszczańska

Makowica

Kraczonik

Blog Moje Góry Łaskawehttps://mojegorylaskawe.home.blog/2020/03/31/kraczonik/

Bereśnik

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/08/13/przehyba-i-inne/

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Radziejowa 1266 49.449444 20.604444 49°26'58'' N 20°36'16'' E
Złomisty Wierch 1224 49.4600279 20.5776418 49°27'36'' N 20°34'40'' E
Mała Radziejowa 1207 49.4523321 20.5954617 49°27'8'' N 20°35'44'' E
Wielka Przehyba 1191 49.4671112 20.5716717 49°28'2'' N 20°34'18'' E
Wielki Rogacz 1182 49.4394705 20.6108937 49°26'22'' N 20°36'39'' E
Przehyba 1175 49.4655551 20.5600858 49°27'56'' N 20°33'36'' E
Skałka 1163 49.4728057 20.5392929 49°28'22'' N 20°32'21'' E
Mały Rogacz 1162 49.4358036 20.6092603 49°26'9'' N 20°36'33'' E
Czeremcha 1124 49.4601391 20.5345812 49°27'37'' N 20°32'4'' E
Jaworzyna Krynicka 1114 49.4177765 20.8955858 49°25'4'' N 20°53'44'' E
Wierch nad Kamieniem 1084 49.4850566 20.7943182 49°29'6'' N 20°47'40'' E
Runek 1082 49.4411098 20.8737528 49°26'28'' N 20°52'26'' E
Hala Łabowska 1061 49.4740048 20.8058475 49°28'26'' N 20°48'21'' E
Pusta Wielka 1061 49.4057789 20.8261058 49°24'21'' N 20°49'34'' E
Hala Pisana 1044 49.4794981 20.7617403 49°28'46'' N 20°45'42'' E
Wietrzne Dziury 1038 49.4791221 20.5884021 49°28'45'' N 20°35'18'' E
Jaworzyna Kokuszczańska 966 49.4875558 20.7435428 49°29'15'' N 20°44'37'' E
Makowica 948 49.496278 20.713278 49°29'47'' N 20°42'48'' E
Kraczonik 936 49.3150542 20.9393032 49°18'54'' N 20°56'21'' E
Bereśnik 843 49.4410546 20.4897294 49°26'28'' N 20°29'23'' E