Muzea RP

Muzea RP

  1. ​Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego w Wolinie
  2. Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu
  3. Muzeum Narodowe w Szczecinie
  4. Muzeum w Stargardzie
  5. Muzeum Rybołówstwa w Helu
  6. Statek muzeum Dar Pomorza w Gdyni
  7. Statek muzeum Błyskawica w Gdyni
  8. Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku
  9. Statek muzeum Sołdek w Gdańsku
  10. Muzeum Wisły w Tczewie
  11. Muzeum Narodowe w Gdańsku
  12. Muzeum Bursztynu w Gdańsku
  13. Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku
  14. Muzeum Kaszubskie im. Franciszka Tredera w Kartuzach
  15. Muzeum- Zamek Górków w Szamotułach
  16. Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Toruniu
  17. Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika w Toruniu
  18. Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno - Spożywczego w Szreniawie
  19. Muzeum - Pracownia Literacka Arkadego Fiedlera w Puszczykowie
  20. Muzeum Narodowe w Poznaniu
  21. Muzeum Instrumentów Muzycznych w Poznaniu
  22. Muzeum Sztuk Użytkowych w Poznaniu
  23. Muzeum Archeologiczne w Poznaniu
  24. Muzeum Etnograficzne w Poznaniu
  25. Muzeum Bambrów Poznańskich
  26. Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku
  27. Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej w Gnieźnie 
  28. Muzeum Państwa Polskiego w Gnieźnie 
  29. Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
  30. Muzeum Miasta Łodzi
  31. Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi
  32. Muzeum Sztuki w Łodzi
  33. Muzeum Fabryki w Łodzi
  34. Muzeum Kinematografii w Łodzi
  35. Muzeum Narodowe w Warszawie
  36. Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie
  37. Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie
  38. Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie
  39. Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie
  40. Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN w Warszawie
  41. Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie
  42. Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie
  43. Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie
  44. Muzeum Architektury we Wrocławiu
  45. Muzeum Narodowe we Wrocławiu
  46. Muzeum Miejskie Wrocławia we Wrocławiu
  47. Miejskie Muzeum Zabawek ze zbiorów Henryka Tomaszewskiego w Karpaczu
  48. Muzeum Mineralogiczne w Szklarskiej Porębie
  49. Muzeum Filumenistyczne w Bystrzycy Kłodzkiej
  50. Muzeum Archeologiczno- Historyczne w Głogowie
  51. Muzeum w Nysie
  52. Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu
  53. Muzeum w Wałbrzychu
  54. Muzeum Śląskie w Katowicach
  55. Muzeum Nośników Danych w Katowicach
  56. Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach
  57. Muzeum Górnośląskie w Bytomiu
  58. Muzeum Narodowe w Kielcach
  59. Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach
  60. Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie
  61. Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu
  62. Żywe Muzeum Porcelany w Ćmielowie
  63. Muzeum Diecezjalne w Sandomierzu
  64. Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym
  65. Galeria Sztuki Socrealizmu w Kozłówce
  66. Muzeum Narodowe w Krakowie, Gmach Główny Sukiennice
  67. Muzeum Historii Miasta Krakowa w Krakowie
  68. Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie
  69. Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie
  70. Muzeum Farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  71. Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  72. Dom Jana Matejki w Krakowie
  73. Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie
  74. Żydowskie Muzeum Galicja w Krakowie
  75. Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie
  76. Muzeum Młodej Polski Rydlówka w Krakowie
  77. Muzeum Beskidzkie im. Andrzeja Podżorskiego w Wiśle
  78. Muzeum Rekordów i Osobliwości w Rabce
  79. Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce
  80. Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem
  81. Muzeum Nikifora w Krynicy - Zdroju
  82. Muzeum Diecezjalne w Tarnowie
  83. Muzeum Okręgowe w Rzeszowie
  84. Muzeum Dobranocek w Rzeszowieobiekt
  85. Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej w Przemyślu

 

 

POPULARNA

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

5

15

25

35

Lista Zdobywców

 
POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Grzegorz Górski mazowieckie
2 Anna Górska mazowieckie
3 Adam Górski mazowieckie
4 Mirosław Surmacz śląkie
5 Zbigniew Kowalczyk dolnoślaskie
6 Katarzyna Świder śląskie
7 Barbara Dosiak śląskie
8 Radosław Dosiak śląskie
9 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
10 Ewa Polańska mazowieckie
11 Urszula Majoch dolnośląskie
12 Czesław Majoch dolnośląskie
13 Paweł Kielar podkarpackie
14 Piotr Lewandowski lubuskie
15 Maciej Głów małopolskie
16 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
17 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
18 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
19 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
20 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
21 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
22 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
23 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
24 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
25 Wiktor Polak śląskie
26    
27    
28    
29    
30    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Zbigniew Kowalczyk dolnosląskie
2 Katarzyna Świder śląskie
3 Barbara Dosiak śląskie
4 Radosław Dosiak śląskie
5 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
6 Ewa Polańska mazowieckie
7 Paweł Kielar podkarpackie
8 Piotr Lewandowski lubuskie
9 Maciej Głów małopolskie
10 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
11 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
12 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
13 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
14 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
15 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
16 Wiktor Polak śląskie
17    
18    
19    
20    
 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
2 Katarzyna Świder śląskie
3 Ewa Polańska mazowieckie
4 Piotr Lewandowski lubuskie
5 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
6 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
7 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
8 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
9    
10    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
2 Katarzyna Świder śląskie
3 Ewa Polańska mazowieckie
4 Piotr Lewandowski lubuskie
5 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
6 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
7    
8    
9    
10    
 

Inne