Korona / KGBY /

 

 

szczyt m.n.p.m.

Jagodna - na szlaku - jest oznaczenie

977

Sasanka - poza szlakiem - brak oznaczenia

965

Łomnicka Równia - poza szlakiem - brak oznaczenia

898

Czerniec - na szlaku - brak oznaczenia

891

Sasin - poza szlakiem - brak oznaczenia

887

Anielska Kopa - poza szlakiem - brak oznaczenia

871

Wolarz - na szlaku - jest oznaczenie

852

Barczowa - poza szlakiem - brak oznaczenia

811

Ptasia Góra - Poza szlakiem - brak oznaczenia

745

Kamienna Góra - na szlaku -jest oznaczenie

704

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Gębski pomorskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 Marlena Jarczewska wielkopolskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Władysław Suława dolnośląskie
6 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
7 Sławomir Manikowski opolskie
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Mirosław Surmacz śląskie
10 Joanna Cichoń śląskie
11 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
12 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
13 Jan Suchecki dolnośląskie
14 Teresa Konefał mazowieckie
15 Stanisław Konefał mazowieckie
16 Aneta Konefał mazowieckie
17 Włodzimierz Konefał mazowieckie
18 Oliwia Konefał mazowieckie
19 Paweł Konefał mazowieckie
20 Agnieszka Nwokocha Norwegia
21 Chigozie Nwokocha Norwegia
22 Daria Nwokocha Norwegia
23 Bartosz Nwokocha Norwegia
24 Emil Nwokocha Norwegia
25 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
26 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
27 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
28 Michał Osmelak zachodniopomorskie
29 Marta Osmelak zachodniopomorskie
30 Jacek Samor dolnośląskie
31 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
32 Piotr Lewandowski lubuskie
33 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
34 Stanisław Jachym małopolskie
35 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
36 Róża Duda śląskie
37 Zbigniew Duda śląskie
38 Bartosz Buchaniec śląskie
39 Anna Szczupakowska podkarpackie
40 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
41 Marian Rzekiecki dolnośląskie
42 Mateusz Dębiński dolnośląskie
43 Ewelina Piksa opolskie
44 Mariusz Piksa opolskie
45 Marek Ciesieluk lubelskie
46 Kazimierz Janota śląskie
47 Michał Stanowski śląskie
48 Mirosław Dębiński dolnośląskie
49 Andrzej Kusnierz śląskie
50 Mirosława Niemiec śląskie
51 Łukasz Niemiec śląskie
52 Michał Smoczyk lubuskie
53 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
54 Grzegorz Czubaj małopolskie
55 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
56 Kornelia Milanowska śląskie
57 Adam Milanowski śląskie
58 Edyta Milanowska śląskie
59 Piotr Milanowski śląskie
60 Paweł Gogłuska mazowieckie
61 Przemysław Karczmarek mazowieckie
62 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
63 Jakub Spiżak zachodniopomorski
64 Krzysztof Morawski mazowieckie
65 Zbigniew Lewicki pomorskie
66 Daniel Ołota opolskie
67 Agata Wdowiarz małopolskie
68 Adam Gaweł małopolskie
69 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
70 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
71 Barbara Król dolnośląskie
72 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
73 Andrzej Gotszling wielkopolskie
74 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
75 Sławomir Szel dolnośląskie
76 Agata Szel dolnośląskie
77 Zuzanna Szel dolnosląskie
78 Przemysław Podgórniak śląskie
79 Kazimierz Engler pomorskie
80 Rafał Tomecki mazowieckie
81 Filip Niemiec śląskie
82 Andrzej Pawlas śląskie
83 Joanna Telakowska dolnośląskie
84 Jan Liber małopolskie
85 Lech Mierzwiński dolnośląskie
86 Robert Janik dolnośląskie
87 Urszula Majoch dolnośląskie
88 Jan Majoch dolnośląskie
89 Maciej Nogieć małopolskie
90 Ewa Polańska mazowieckie
91 Tomasz Warachim dolnośląskie
92 Dominik Pruss dolnośląskie
93 Sebastian Rompel małopolskie
94 Aldona Rompel małopolskie
95 Stanisław Sałata dolnośląskie
96 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
97 Tomasz Smyrak śląskie
98 Joanna Smyrak śląskie
99 Michał Meyer pomorskie
100 Sylwia Giżycka dolnośląskie
101 Bartłomiej Kaniecki śląskie
102 Mirosław Jędrulok śląskie
103 Piotr Maćkowski małopolskie
104 Sandra Maćkowska małopolskie
105 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
106 Aleksandra Tomecka mazowieckie
107 Natalia Tomecka mazowieckie
108 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
109 Mikołaj Król łódzkie
110 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
111 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
112 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
113 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
114 Katarzyna Świder śląskie
115 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
116 Daniel Jędrzejewski pomorskie
117 Małgorzata Turska małopolskie
118 Tadeusz Turski małopolskie
119 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
120 Malwina Owad opolskie
121 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
122 Marek Długołęcki małopolskie
123 Grzegorz Krzyś dolnosląskie
124 Marcin Wójtowicz śląskie
125 Aleksander Czech śląskie
126 Joanna Czech śląskie
127 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
128 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
129 Wojciech Dębak śląskie
130 Barbara Mecha śląskie
131 Marian Mecha śląskie
132 Mirosław Michalik śląskie
133 Stanisław Schneider śląskie
134 Anna Adamek - Paluszczak dolnośląskie
135 Rafał Paluszczak dolnośląskie
136 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
137 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
138 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
139 Tomasz Deptuła lubelskie
140 Mirosław Kiełkowski łódzkie
141 Henryka Kiełkowska łódzkie
142 Tomasz Musioł śląskie
143 Piotr Zajiczek dolnośląskie
144 Krzysztof Browarek łódzkie
145 Waldemar Jaworski śląskie
146 Michał Wachacki małopolskie
147 Magdalena Wachacka małopolskie
148 Sonia Wachacka małopolskie
149 Iwona Kupisińska opolskie
150 Piotr Kaworek opolskie
151 Maria Tołyż dolnośląskie
152 Bartłomiej Łuć łódzkie
153 Tomasz Olejnik podkarpackie
154 Michał Kowalski mazowieckie
155 Piotr Waczyński małopolskie
156 Edward Kotliński dolnośląskie
157 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
158 Filip Rejtan lubuskie
159    
160    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Włądysław Suława dolnośląskie
4 Krzysztof Kulchawiec podlaskie
5 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
6 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
7 Jan Suchecki dolnośląskie
8 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
9 Jacek Samor dolnośląskie
10 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
11 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
12 Stanisław Jachym małopolskie
13 Marian Rzekiecki dolnośląskie
14 Michał Smoczyk lubuskie
15 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
16 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
17 Michał Osmelak zachodniopomorskie
18 Zbigniew Lewicki pomorskie
19 Agata Wdowiarz małopolskie
20 Adam Gaweł małopolskie
21 Sławomir Szel dolnośląskie
22 Agata Szel dolnośląskie
23 Zuzanna Szel dolnośląskie
24 Kazimierz Engler pomorskie
25 Rafał Tomecki mazowieckie
26 Filip Niemiec śląskie
27 Łukasz Niemiec śląskie
28 Mirosława Niemiec śląskie
29 Joanna Telakowska dolnośląskie
30 Robert Janik dolnośląskie
31 Urszula Majoch dolnośląskie
32 Jan Majoch dolnośląskie
33 Stanisław Sałata dolnośląskie
34 Michał Meyer poomorskie
35 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
36 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
37 Małgorzata Turska małopolskie
38 Tadeusz Turski małopolskie
39 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
40 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
41 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
42 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
43 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
44 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
45 Barbara Mecha śląskie
46 Marian Mecha śląskie
47 Sylwia Giżycka dolnośląskie
48 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
49 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
50 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
51 Tomasz Deptuła lubelskie
52 Mirosław Kiełkowski łódzkie
53 Henryka Kiełkowska łódzkie
54 Tomasz Musioł śląskie
55 Dominik Pruss dolnośląskie
56 Sławomir Manikowski opolskie
57 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
58 Lech Mierzwiński dolnośląskie
59 Ewa Polańska mazowieckie
60 Tomasz Olejnik podkarpackie
61 Michał Kowalski mazowieckie
62 Piotr Waczyński małopolskie
63 Edward Kotliński dolnośląskie
64    
65    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
5 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
6 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
7 Jan Suchecki dolnośląskie
8 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
9 Jacek Samor dolnośląskie
10 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
11 Marian Rzekiecki dolnośląskie
12 Stanisław Jachym małopolskie
13 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
14 Zbigniew Lewicki pomorskie
15 Rafał Tomecki mazowieckie
16 Urszula Majoch dolnośląskie
17 Jan Majoch dolnośląskie
18 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
19 Leszek Osmelak  zachodniopomorskie
20 Michał Meyer pomorskie
21 Filip Niemiec śląskie
22 Mirosława Niemiec śląskie
23 Łukasz Niemiec śląskie
24 Stanisław Sałata dolnośląskie
25 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
26 Małgorzata Turska małopolskie
27 Tadeusz Turski małopolskie
28 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
29 Kazimierz Engler pomorskie
30 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
31 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
32 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
33 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
34 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
35 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
36 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
37 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
38 Sławomir Manikowski opolskie
39 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
40 Piotr Waczyński małopolskie
41 Edward Kotliński dolnośląskie
42    
43    
44    
45    

Galeria Zdjęć


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 
 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 


Popularna KGBY po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KGBY po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KGBY po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR  BYSTRZYCKICH Z MAPAMI:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1xihxJ1t5_MVY_CTk-Jm4kqapH2o5MXI_&usp=sharing

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Jagodna 977 50.2516231 16.5641642 50°15'6'' N 16°33'51'' E
Sasanka 965 50.2641344 16.5633488 50°15'51'' N 16°33'48'' E
Łomnicka Równia 898 50.344721 16.5224075 50°20'41'' N 16°31'21'' E
Czerniec 891 50.1893741 16.579957 50°11'22'' N 16°34'48'' E
Sasin 887 50.273461 16.5547228 50°16'24'' N 16°33'17'' E
Anielska Kopa 871 50.3383119 16.5280724 50°20'18'' N 16°31'41'' E
Wolarz 852 50.3819255 16.4576054 50°22'55'' N 16°27'27'' E
Barczowa 811 50.3241487 16.551075 50°19'27'' N 16°33'4'' E
Ptasia Góra 745 50.3894231 16.3980818 50°23'22'' N 16°23'53'' E
Kamienna Góra 704 50.3746731 16.4974308 50°22'29'' N 16°29'51'' E