Korona / KGKM /

szczyt m.n.p.m.

Waligóra - na szlaku - jest oznaczenie

936

Suchawa - na szlaku - jest oznaczenie

928

Kostrzyna - na szlaku - jest oznaczenie

906

Włostowa- na szlaku - jest oznaczenie

903

Jeleniec - na szlaku - jest oznaczenie

902

Bukowiec - na szlaku - jest oznaczenie

898

Turzyna - poza szlakiem - jest oznaczenie

895

Rogowiec - na szlaku - jest oznaczenie

870

Ruprechticki Szpicak - na szlaku - jest oznaczenie

880

Lesista Wielka - na szlaku - jest oznaczenie

851

Szeroka - na szlaku - brak oznaczenia

842

Stożek Wielki - na szlaku - jest oznaczenie

841

Dzikowiec Wielki - na szlaku - jest oznaczenie

836

Końska - poza szlakiem - brak oznaczenia

813

Kopica - na szlaku - brak oznaczenia

803

Sokółka - na szlaku - jest oznaczenie

801

Kobyla Góra - na szlaku - brak oznaczenia

758

Stożek Mały - poza szlakiem - brak oznaczenia

750

Święta Góra Lubawska - poza szlakiem - brak oznaczenia

701

Krucza Skała - poza szlakiem - brak oznaczenia

680

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

20

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Gębski pomorskie
2 Paweł Śliwiński  kujawsko-pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Jolanta Suława dolnośląskie
6 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
7 Jakub Suława dolnośląskie
8 Sławomir Manikowski opolskie
9 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
10 Mirosław Surmacz śląskie
11 Jan Suchecki dolnośląskie
12 Teresa Konefał mazowieckie
13 Stanisław Konefał mazowieckie
14 Piotr Lewandowski lubuskie
15 Kalina Bathis wielkopolskie
16 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
17 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
18 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
19 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
20 Andrzej Gotszling wielkopolskie
21 Jacek Samor dolnośląskie
22 Tomasz Warachim dolnośląskie
23 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
24 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
25 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
26 Jolanta Hetmańczyk śląskie
27 Tomasz Sokoła śląskie
28 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
29 Stanisław Jachym małopolskie
30 Leszek Osmelak zachodniopomorski
31 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
32 Michał Osmelak zachodniopomorskie
33 Róża Duda śląska
34 Zbigniew Duda śląska
35 Grzegorz Firlit dolnośląskie
36 Bartosz Buchaniec śląskie
37 Zbigniew Kowalczyk dolnosląskie
38 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
39 Marian Rzekiecki dolnośląskie
40 Ewelina Piksa opolskie
41 Mariusz Piksa opolskie
42 Marek Ciesieluk lubelskie
43 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
44 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
45 Robert Szwabowicz dolnośląskie
46 Czesław Łazanowski wielkopolskie
47 Rafał Kańduła wielkopolskie
48 Andrzej Kuśnierz śląskie
49 Mirosława Niemiec śląskie
50 Łukasz Niemiec śląskie
51 Michał Smoczyk lubuskie
52 Michał Stanowski śląskie
53 Żaneta Byczkowska łódzkie
54 Adrian Byczkowski łódzkie
55 Krzysztof Byczkowski łódzkie
56 Paweł Byczkowski łódzkie
57 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
58 Grzegorz Czubaj małopolskie
59 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
60 Maria Bochenek dolnośląskie
61 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
62 Kornelia Milanowska śląskie
63 Adam Milanowski śląskie
64 Edyta Milanowska śląskie
65 Piotr Milanowski śląskie
66 Piotr Waczyński łódzkie
67 Przemysław Karczmarek mazowieckie
68 Przemysław Grzesiak dolnośląskie
69 Wojciech Strzała dolnośląskie
70 Krzysztof Morawski mazowieckie
71 Daniel Ołota opolskie
72 Malwina Owad opolskie
73 Bogusława Pawlak podkarpackie
74 Bogusław Pawlak podkarpackie
75 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
76 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
77 Barbara Król dolnośląskie
78 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
79 Joanna Maryniaczyk wielkopolskie
80 Andrzej Masiel dolnośląskie
81 Dorota Masiel dolnośląskie
82 Damian Zabielski dolnośląskie
83 Mirosław Dębiński dolnośląskie
84 Mateusz Dębiński dolnośląskie
85 Jakub Barczak lubelskie
86 Jakub Furdel lubelskie
87 Kamil Czapek lubelskie
88 Przemysław Podgórniak śląskie
89 Kazimierz Engler pomorskie
90 Rafał Tomecki mazowieckie
91 Andrzej Pawlas śląskie
92 Joanna Telakowska dolnośląskie
93 Jan Liber małopolskie
94 Lech Mierzwiński dolnośląskie
95 Robert Janik dolnośląskie
96 Kazimierz Janota śląskie
97 Maciej Nogieć małopolskie
98 Ewa Polańska mazowieckie
99 Dariusz Łagoszyn mazowieckie
100 Wojciech Łagoszyn mazowieckie
101 Dominik Pruss dolnośląskie
102 Sebastian Rompel małopolskie
103 Aldona Rompel małopolskie
104 Marta Łagoszyn mazowieckie
105 Adrian Smyczyński mazowieckie
106 Justyna Wyłudek mazowieckie
107 Tomasz Smyrak śląskie
108 Joanna Smyrak śląskie
109 Zbigniew Lewicki pomorskie
110 Michał Meyer pomorskie
111 Sylwia Giżycka dolnośląskie
112 Bartłomiej Kaniecki śląskie
113 Filip Niemiec śląskie
114 Aleksandra Tomecka mazowieckie
115 Paweł Gogłuska mazowieckie
116 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
117 Weronika Rączka śląskie
118 Mikołaj Król łódzkie
119 Stanisław Sałata dolnośląskie
120 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
121 Sławomir Długołęcki świętokrzyska
122 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
123 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
124 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
125 Daniel Jędrzejewski pomorskie
126 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
127 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
128 Aleksander Czech śląskie
129 Joanna Czech śląskie
130 Wojciech Dębak śląskie
131 Barbara Mecha śląskie
132 Marian Mecha  śląskie
133 Mirosław Michalik śląskie
134 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
135 Stanisław Schneider śląskie
136 Filip Rejtan lubuskie
137 Łukasz Smużny dolnośląskie
138 Magdalena Wilczyńska-Goś wielkopolskie
139 Przemysław Goś wielkopolskie
140 Franciszek Goś wielkopolskie
141 Natalia Goś  wielkopolskie
142 Tomasz Deptuła lubelskie
143 Tomasz Musioł śląskie
144 Waldemar Jaworski śląskie
145 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
146 Marek Długołęcki małopolskie
147 Paweł Fiałkowski dolnośląskie
148 Michał Wachacki małopolskie
149 Magdalena Wachacka małopolskie
150 Sonia Wachacka małopolskie
151    
152    
153    
154    
155    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Sławomir Manikowski opolskie
5 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
6 Jan Suchecki  dolnośląskie
7 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
8 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
9 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
10 Andrzej Gotszling wielkopolskie
11 Jacek Samor dolnośląskie
12 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
13 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
14 Robert Jędzrzejczyk dolnośląsskie
15 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
16 Stanisław Jachym małopolskie
17 Róża Duda śląskie
18 Zbigniew Duda śląskie
19 Zbigniew Kowalczyk dolnosląskie
20 Marian Rzekiecki dolnośląskie
21 Marek Ciesieluk lubelskie
22 Robert Szwabowicz dolnośląskie
23 Czesław Łazanowski wielkopolskie
24 Rafał Kańduła wielkopolskie
25 Ewelina Piksa opolskie
26 Mariusz Piksa opolskie
27 Michał Smoczyk lubuskie
28 Tomasz Warachim dolnośląskie
29 Grzegorz Czubaj małopolskie
30 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
31 Maria Bochenek dolnośląskie
32 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
33 Kornelia Milanowska śląskie
34 Adam Milanowski śląskie
35 Edyta Milanowska śląskie
36 Piotr Milanowski śląskie
37 Piotr Waczyński łódzkie
38 Krzysztof Morawski mazowieckie
39 Bogusława Pawlak podkarpackie
40 Bogusław Pawlak podkarpackie
41 Andrzej Masiel dolnośląskie
42 Dorota Masiel dolnośląskie
43 Rafał Tomecki mazowieckie
44 Jan Liber  małopolskie
45 Lech Mierzwiński dolnośląskie
46 Robert Janik dolnośląskie
47 Kazimierz Janota śląskie
48 Ewa Polańska mazowieckie
49 Adrian Smyczyński mazowieckie
50 Justyna Wyłudek mazowieckie
51 Zbigniew Lewicki pomorskie
52 Sylwia Giżycka dolnośląskie
53 Filip Niemiec śląskie
54 Mirosława Niemiec śląskie
55 Łukasz Niemiec śląskie
56 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
57 Weronika Rączka śląskie
58 Stanisław Sałata dolnośląskie
59 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
60 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
61 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
62 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
63 Barbara Mecha śląskie
64 Marian Mecha śląskie
65 Barbara Król dolnośląskie
66 Kazimierz Engler pomorskie
67 Łukasz Smużny dolnośląskie
68 Tomasz Deptuła lubelskie
69 Tomasz Musioł śląskie
70 Dominik Pruss dolnośląskie
71 Waldemar Jaworski śląskie
72 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
73 Marek Długołęcki małopolskie
74 Paweł Fiałkowski dolnośląskie
75    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
7 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
8 Jacek Samor dolnośląskie
9 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
10 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
11 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
12 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
13 Stanisław Jachym opolskiemał
14 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
15 Marian Rzekiecki dolnośląskie
16 Marek Ciesieluk lubelskie
17 Grzegorz Czubaj małopolskie
18 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
19 Kornelia Milanowska śląskie
20 Adam Milanowski śląskie
21 Edyta Milanowska śląskie
22 Piotr Milanowski śląskie
23 Piotr Waczyński łódzkie
24 Tomasz Warachim dolnośląskie
25 Andrzej Masiel dolnośląskie
26 Dorota Masiel dolnośląskie
27 Rafał Tomecki mazowieckie
28 Robert Janik dolnośląskie
29 Sławomir Manikowski opolskie
30 Kazimierz Janota śląskie
31 Adrian Smyczyński mazowieckie
32 Justyna Wyłudek mazowieckie
33 Zbigniew Lewicki pomorskie
34 Sylwia Giżycka dolnosląskie
35 Filip Niemiec śląskie
36 Mirosława Niemiec śląskie
37 Łukasz Niemiec śląskie
38 Lech Mierzwiński dolnośląskie
39 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
40 Jarosław Oldobry zachodniopomorskie
41 Stanisław Sałata dolnośląskie
42 Andrzej Gotszling wielkopolskie
43 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
44 Barbara Król dolnośląskie
45 Kazimierz Engler pomorskie
46 Tomasz Deptuła lubelskie
47 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
48 Paweł Fiałkowski dolnośląskie
49    
50    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Włądysław Suława dolnośląskie
4 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
7 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
8 Jacek Samor dolnośląskie
9 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
10 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
11 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
12 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
13 Marian Rzekiecki dolnośląskie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
16 Rafał Tomecki mazowieckie
17 Adriaan Smyczyński mazowieckie
18 Justyna Wyłudek mazowieckie
19 Zbigniew Lewicki pomorskie
20 Filip Niemiec śląskie
21 Mirosława Niemiec śląskie
22 Łukasz Niemiec śląskie
23 Barbara Król dolnośląskie
24 Kazimierz Engler pomorskie
25 Lech Mierzwiński dolnośląskie
26 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
27 Robert Janik dolnośląskie
28    
29    
30    

Galeria Zdjęć


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
Grupa LG: 


Popularna KGKM po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KGKM po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KGKM po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KGKM po zdobyciu 20 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR KAMIENNYCH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

POSZUKUJEMY PRODUCENTÓW MAP CHĘTNYCH DO WPÓŁPRACY BARTEROWEJ

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1BrMRmxnaVV2qFIkqAPbawt5Gx4qEGvFB&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Waligóra

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/waligora-gory-kamienne/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/http-manawpodrozy-pl-2019-04-waligora-i-okolice-czyli-ruszamy-na-html/

Blog MaNa w Podróży https://manawpodrozy.pl/gory-kamienne-waligora-kostrzyna-wlostowa-opis-szlaku-mapa-zdjecia-w-gory-z-dzieckiem/

Suchawa

Kostrzyna

Blog MaNa w Podróży : https://manawpodrozy.pl/gory-kamienne-waligora-kostrzyna-wlostowa-opis-szlaku-mapa-zdjecia-w-gory-z-dzieckiem/

Włostowa

Blog MaNa w Podróży https://manawpodrozy.pl/gory-kamienne-waligora-kostrzyna-wlostowa-opis-szlaku-mapa-zdjecia-w-gory-z-dzieckiem/

Jeleniec

Bukowiec

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/06/glowny-szlak-sudecki-gory-kamienne-sowie.html

Turzyna

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/06/glowny-szlak-sudecki-gory-kamienne-sowie.html

Rogowiec

Ruprechticki Szpicak

Lesista Wielka

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/05/glowny-szlak-sudecki-rudawy-janowickie-i-gory-kamienne.html

Szeroka

Stożek Wielki

Dzikowiec Wielki

Końska

Kopica

Sokółka

Kobyla Góra

Stożek Mały

Święta Góra Lubawska

Krucza Skała

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Waligóra 936 50.6804461 16.2780025 50°40'50'' N 16°16'41'' E
Suchawa 928 50.6803656 16.2665431 50°40'49'' N 16°15'60'' E
Kostrzyna 906 50.679722 16.260278 50°40'47'' N 16°15'37'' E
Włostowa 903 50.679194 16.255611 50°40'45'' N 16°15'20'' E
Jeleniec 902 50.690278 16.311389 50°41'25'' N 16°18'41'' E
Bukowiec 898 50.6948431 16.2590812 50°41'41'' N 16°15'33'' E
Turzyna 895 50.6898949 16.2963302 50°41'24'' N 16°17'47'' E
Ruprechticki Szpicak 880 50.661111 16.281111 50°39'40'' N 16°16'52'' E
Rogowiec 870 50.6934494 16.3155259 50°41'36'' N 16°18'56'' E
Lesista Wielka 851 50.7028035 16.1932261 50°42'10'' N 16°11'36'' E
Szeroka 842 50.6700753 15.9985034 50°40'12'' N 15°59'55'' E
Stożek Wielki 841 50.7013918 16.2269674 50°42'5'' N 16°13'37'' E
Dzikowiec Wielki 836 50.7228514 16.2060218 50°43'22'' N 16°12'22'' E
Końska 813 50.6479572 16.0060608 50°38'53'' N 16°0'22'' E
Kopica 803 50.66819 16.26154 50°40'5'' N 16°15'42'' E
Sokółka 801 50.7199023 16.2018393 50°43'12'' N 16°12'7'' E
Kobyla Góra 758 50.6391969 16.0124084 50°38'21'' N 16°0'45'' E
Stożek Mały 750 50.6932909 16.2261763 50°41'36'' N 16°13'34'' E
Święta Góra Lubawska 701 50.701839 16.013861 50°42'7'' N 16°0'50'' E
Krucza Skała 680 50.687106 16.013303 50°41'14'' N 16°0'48'' E