Korona / KŚ /

szczyt m.n.p.m.

Łysica - na szlaku - jest oznaczenie

612

Łysa Góra - na szlaku - jest oznaczenie

594

Szczytniak - na szlaku - brak oznaczenia

554

Góra Jeleniowska - na szlaku - brak oznaczenia

533

Bukowa Góra - na szlaku - jest oznaczenie

484

Klonówka - poza szlakiem - brak oznaczenia

473

Kiełki - na szlaku - brak oznaczenia

452

Radostowa - na szlaku - brak oznaczenia

451

Drogosiowa - poza szlakiem - brak oznaczenia

447

Sieniawska Góra - na szlaku - jest oznaczenie

444

Włochy - poza szlakiem - brak oznaczenia

427

Kamień Michniowski - poza szlakiem - brak oznaczenia

423

Sosnowica - na szlaku - brak oznaczenia

Telegraf -na szlaku - brak oznaczenia

408

Góra Zamkowa - na szlaku - jest oznaczenie

360

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

15

Lista Zdobywców


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 
 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Krzysztof Browarek łódzkie
6 Marlena Jarczewska wielkopolskie
7 Władysław Suława dolnośląskie
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Mirosław Maciąg  świetokrzyskie
10 Mirosław Surmacz śląskie
11 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
12 Dariusz Błaut śląskie
13 Anna Franik śląskie
14 Sławomir Manikowski opolskie
15 Stanisław Gębski pomorskie
16 Waldemar Pituła lubuskie
17 Piotr Waczyński łódzkie
18 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
19 Władysława Jamroży małopolskie
20 Henryk Jamroży małopolskie
21 Łukasz Walczak lubelskie
22 Jolanta Suława dolnosląskie
23 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
24 Jakub Suława dolnosląskie
25 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
26 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
27 Teresa Konefał mazowieckie
28 Stanisław Konefał mazowieckie
29 Aneta Konefał mazowieckie
30 Włodzimierz Konefał mazowieckie
31 Oliwia Konefał mazowieckie
32 Paweł Konefał mazowieckie
33 Agnieszka Nwokocha Norwegia
34 Chigozie Nwokocha Norwegia
35 Daria Nwokocha Norwegia
36 Bartosz Nwokocha Norwegia
37 Emil Nwokocha Norwegia
38 Piotr Lewandowski lubuskie
39 Paweł Byczkowski świętokrzyskie
40 Krzysztof Byczkowski świętokrzyskie
41 Żaneta Byczkowska świętokrzyskie
42 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
43 Stanisław Jachym małopolskie
44 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
45 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
46 Michał Osmelak zachodniopomorskie
47 Marta Osmelak zachodniopomorskie
48 Tomasz Musioł śląskie
49 Maksymilian Chmielewski śląskie
50 Edyta Rusak - Płaszczymąka śląskie
51 Janiysz Płaszczymąka śląskie
52 Filip Bogobowicz mazowieckie
53 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
54 Karol  Kociński kujawsko pomorskie
55 Marek Kucharski mazowieckie
56 Piotr Bogobowicz mazowieckie
57 Marek Mtysek świętokrzyskie
58 Aleksander Matysek  świętokrzyskie
59 Tymon Matysek świętokrzyskie
60 Edyta Mikoś  małopolskie
61 Jolanta Hetmańczyk śląskie
62 Tomasz Sokoła śląskie
63 Maciej Kieś śląskie
64 Piotr Maćkowski małopolskie
65 Sandra Maćkowska małopolskie
66 Paweł Gogłuska mazowieckie
67 Róża Duda śląskie
68 Zbigniew Duda śląskie
69 Mirosław Surmacz mazowieckie
70 Bartosz Buchaniec śląskie
71 Krzysztof Kalita lubelskie
72 Marian Rzekiecki dolnośląskie
73 Marek Ciesieluk lubelskie
74 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
75 Jakub Spiżak zachdniopomorskie
76 Magdalena Bartosik śląskie
77 Marek Moroń śląskie
78 Kazimierz Janota sląskie
79 Antoni Kubik śląskie
80 Filip Niemiec śląskie
81 Andrzej Kuśnierz śląskie
82 Mirosława Niemiec śląskie
83 Łukasz Niemiec śląskie
84 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
85 Wojciech Nowacki wielkopolskie
86 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
87 Andrzej Połomski małopolskie
88 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
89 Grzegorz Czubaj małopolskie
90 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
91 Kornelia Milanowska śląskie
92 Adam Milanowski śląskie
93 Edyta Milanowska śląskie
94 Piotr Milanowski śląskie
95 Marcel Matuszczak opolskie
96 Arkadiusz Drewnicki podkarpackie
97 Wojciech Strzała dolnośląskie
98 Krzysztof Morawski mazowieckie
99 Anna Tkaczyk  świętokrzyskie
100 Tomasz Cieślak opolskie
101 Matylda Polańska mazowieckie
102 Agata Wdowiarz małopolskie
103 Adam Gaweł małopolskie
104 Barbara Król dolnośląskie
105 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
106 Monika Kania lubelskie
107 Kazimierz Merta śląskie
108 Przemysław Podgórniak śląskie
109 Zbigniew Pietrzyk opolskie
110 Kazimierz Engler pomorskie
111 Rafał Tomecki mazowieckie
112 Tomasz Ignasiak śląskie
113 Anna Ignasiak śląskie
114 Jan Ignasiak śląskie
115 Magdalena Ignasiak śląskie
116 Andrzej Pawlas śląskie
117 Piotr Koziara dolnośląskie
118 Barbara Mecha śląskie
119 Marian Mecha śląskie
120 Jan Liber małopolskie
121 Lech Mierzwiński dolnośląskie
122 Robert Janik dolnośląskie
123 Maciej Nogieć małopolskie
124 Ewa Polańska mazowieckie
125 Przemysław Kulikowski śląskie
126 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
127 Robert Hurkała świętokrzyskie
128 Tomasz Sołowiej śląskie
129 Sebastian Rompel małopolskie
130 Aldona Rompel małopolskie
131 Wojciech Klich podkarpackie
132 Mirosław Kiełkowski łódzkie
133 Henryka Kiełkowska łódzkie
134 Ewa Pytlarz Ozga śląskie
135 Tomasz Smyrak śląskie
136 Joanna Smyrak śląskie
137 Michał Meyer pomorskie
138 Sylwia Giżycka dolnośląskie
139 Bartłomiej Kaniecki śląskie
140 Barbara Dosiak ślaskie
141 Radosław Dosiak śląskie
142 Andrzej Kustosz łódzkie
143 Mirosław Jędrulok śląskie
144 Aleksandra Tomecka mazowieckie
145 Natalia Tomecka mazowieckie
146 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
147 Weronika Rączka śląskie
148 Mikołaj Król łódzkie
149 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
150 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
151 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
152 Dariusz Sroka śląskie
153 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
154 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
155 Stanisław Schneider śląskie
156 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
157 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
158 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
159 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
160 Daniel Jędrzejewski pomorskie
161 Wiktor Polak śląskie
162 Magdalena Wywioł śląskie
163 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
164 Anna Godlewska mazowieckie
165 Małgorzata Dyrek małopolskie
166 Marcin Wójtowicz śląskie
167 Aleksander Czech śląskie
168 Joanna Czech śląskie
169 Susanna Szczepańska pomorskie
170 Oskar Kompanowski kujawsko-pomorskie
171 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
172 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
173 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
174 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
175 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
176 Marcin Znój świętokrzyskie
177 Paulina Znój świętokrzyskie
178 Milan Znój świętokrzyskie
179 Liwia Znój  świętokrzyskie
180 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
181 Mirosław Michalik śląskie
182 Maciej Głów małopolskie
183 Magdalena Strama małopolskie
184 Agnieszka Woźniak małopolskie
185 Michał Dudek śląskie
186 Maria Dudek śląskie
187 Krzysztof Orzechowski śląskie
188 Sebastian Mucha śląskie
189 Tomasz Deptuła lubelskie
190 Waldemar Jaworski śląskie
191 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
192 Mirosław Moczarski podkarpackie
193 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
194 Krystyna Dobrowolska łódzkie
195 Grzegorz Maliszewski podlaskie
196 Maciej Kuncio mazowieckie
197 Aleksandra Auguściak-Duma śląskie
198 Michał Wachacki małopolskie
199 Magdalena Wachacka małopolskie
200    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
3 Stanisław Jachym  małopolskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Władysław Suława dolnośląskie
6 Krzysztof Kulhawiec świętokrzyskie
7 Mirosław Maciąg  świętokrzyskie
8 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
9 Sławomir Manikowski opolskie
10 Stanisław Gębski pomorskie
11 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
12 Łukasz Walczak lubelskie
13 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
14 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
15 Teresa Konefał mazowieckie
16 Stanisław Konefał mazowieckie
17 Aneta Konefał mazowieckie
18 Włodzimierz Konefał mazowieckie
19 Oliwia Konefał mazowieckie
20 Paweł Konefał mazowieckie
21 Agnieszka Nwokocha  Norwegia
22 Chigozie Nwokocha Norwegia
23 Daria Nwokocha Norwegia
24 Bartosz Nwokocha Norwegia
25 Emil Nwokocha Norwegia
26 Paweł Byczkowski świętokrzyskie
27 Krzysztof Byczkowski świętokrzyskie
28 Żaneta Byczkowska świętokrzyskie
29 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
30 Stanisław Jachym małopolskie
31 Tomasz Musioł śląskie
32 Krzysztof Browarek łódzkie
33 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
34 Karol Kociński kujawsko pomorskie
35 Marek Kucharski mazowieckie
36 Maciej Kieś śląskie
37 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
38 Antoni Kubik śląskie
39 Andrzej Kuśnierz śląskie
40 Andrzej Połomski małopolskie
41 Grzegorz Czubaj małopolskie
42 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
43 Kornelia Milanowska śląskie
44 Adam Milanowski śląskie
45 Edyta Milanowska śląskie
46 Piotr Milanowski śląskie
47 Arkadiusz Drewnicki podkarpackie
48 Krzysztof Morawski mazowieckie
49 Anna Tkaczyk świętokrzyskie
50 Władysława Jamroży małopolskie
51 Henryk Jamroży małopolskie
52 Agata Wdowiarz małopolskie
53 Adam Gaweł małopolskie
54 Paweł Gogłuska mazowieckie
55 Aleksander Matysek świętokrzyskie
56 Tymon Matysek świętokrzyskie
57 Przemysław Podgórniak śląskie
58 Zbigniew Pietrzyk opolskie
59 Kazimierz Engler pomorskie
60 Rafał Tomecki mazowieckie
61 Filip Niemiec śląskie
62 Łukasz Niemiec śląskie
63 Mirosława Niemiec śląskie
64 Piotr Koziara dolnośląskie
65 Barbara Mecha śląskie
66 Marian Mecha śląskie
67 Marek Matysek świętokrzyskie
68 Jan Liber małopolskie
69 Robert Janik dolnośląskie
70 Kazimierz Janota śląskie
71 Przemysław Kulikowski śląskie
72 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
73 Robert Hurkała  świętokrzyskie
74 Wojciech Klich podkarpackie
75 Mirosław Kiełkowski łódzkie
76 Henryka Kiełkowska łódzkie
77 Sylwia Giżycka dolnośląskie
78 Mirosław Jędrulok śląskie
79 Aleksandra Tomecka mazowieckie
80 Natalia Tomecka mazowieckie
81 Weronika Rączka śląskie
82 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
83 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
84 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
85 Dariusz Sroka śląskie
86 Stanisław Schneider śląskie
87 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
88 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
89 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
90 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
91 Kazimierz Merta śląskie
92 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
93 Anna Godlewska mazowieckie
94 Aleksander Czech śląskie
95 Joanna Czech śląskie
96 Piotr Waczyński małopolskie
97 Mirosław Michalik śląskie
98 Agnieszka Woźniak małopolskie
99 Tomasz Deptuła lubelskie
100 Waldemar Jaworski śląskie
101 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
102 Piotr Bogobowicz mazowieckie
103 Mirosław Moczarski podkarpackie
104 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
105 Krystyna Dobrowolska łódzkie
106 Grzegorz Maliszewski podlaskie
107    
108    
109    
110    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Krzysztof Kulchawiec świętokrzyskie
5 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
6 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
7 Sławomir Manikowski opolskie
8 Stanisław Gębski pomorskie
9 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
10 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
11 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
12 Jan Suchecki dolnośląskie
13 Teresa Konefał mazowieckie
14 Stanisław Konefał mazowieckie
15 Aneta Konefał mazowieckie
16 Włodzimierz Konefał mazowieckie
17 Oliwia Konefał mazowieckie
18 Paweł Konefał mazowieckie
19 Agnieszka Nwokocha Norwegia
20 Chigozie Nwokocha Norwegia
21 Daria Nwokocha Norwegia
22 Bartosz Nwokocha Norwegia
23 Emil Nwokocha Norwegia
24 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
25 Karol Kociński kujawsko pomorskie
26 Marek Kucharski mazowieckie
27 Antoni Kubik śląskie
28 Andrzej Kuśnierz śląskie
29 Grzegorz Czubaj małopolskie
30 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
31 Stanisław Jachym małopolskie
32 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
33 Arkadiusz Drewnicki podkarpackie
34 Krzysztof Morawski mazowieckie
35 Anna Tkaczyk świętokrzyskie
36 Władysława Jamroży małopolskie
37 Henryk Jamroży małopolskie
38 Zbigniew Pietrzyk opolskie
39 Rafał Tomecki mazowieckie
40 Filip Niemiec śląskie
41 Łukasz Niemiec śląskie
42 Mirosława Niemiec śląskie
43 Piotr Koziara dolnośląskie
44 Barbara Mecha śląskie
45 Marian Mecha śląskie
46 Tymon Matysek świętokrzyskie
47 Aleksander Matysek świętokrzyskie
48 Marek Matysek świętokrzyskie
49 Przemysław Kulikowski śląskie
50 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
51 Robert Hurkała świętokrzyskie
52 Kazimierz Engler pomorskie
53 Mirosław Kiełkowski łódzkie
54 Henryka Kiełkowska łódzkie
55 Aleksandra Tomecka mazowieckie
56 Weronika Rączka śląskie
57 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
58 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
59 Dariusz Sroka śląskie
60 Kazimierz Merta sląskie
61 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
62 Anna Godlewska mazowieckie
63 Mirosław Michalik śląskie
64 Jan Liber małopolskie
65 Agnieszka Woźniak małopolskie
66 Tomasz Deptuła lubelskie
67 Waldemar Jaworski śląskie
68 Piotr Bogobowicz mazowieckie
69 Mirosław Moczarski podkarpackie
70    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
5 Stanisław Gębski pomorskie
6 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
7 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
8 Leszek Wojtowicz dolnosląskie
9 Teresa Konefał mazowieckie
10 Stanisław Konefał mazowieckie
11 Aneta Konefał mazowieckie
12 Włodzimierz Konefał mazowieckie
13 Oliwia Konefał mazowieckie
14 Paweł Konefał mazowieckie
15 Agnieszka Nwokocha Norwegia
16 Chigozie Nwokocha Norwegia
17 Daria Nwokocha Norwegia
18 Bartosz Nwokocha Norwegia
19 Emil Nwokocha Norwegia
20 Sławomir Manikowski opolskie
21 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
22 Karol Kociński kujawsko pomorskie
23 Jan Suchecki dolnośląskie
24 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
25 Antoni Kubik  śląskie
26 Andrzej Kuśnierz śląskie
27 Stanisław Jachym małopolskie
28 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
29 Arkadiusz Drewnicki podkarpackie
30 Krzysztof Morawski mazowieckie
31 Anna Tkaczyk świętokrzyskie
32 Władysława Jamroży małopolskie
33 Henryk Jamroży małopolskie
34 Marek Kucharski mazowieckie
35 Zbigniew Pietrzyk opolskie
36 Rafał Tomecki mazowieckie
37 Filip Niemiec śląskie
38 Łukasz Niemiec śląskie
39 Mirosława Niemiec  śląskie
40 Piotr Koziara dolnośląskie
41 Barbara Mecha  śląskie
42 Marian Mecha śląskie
43 Tymon Matysek świętokrzyskie
44 Aleksander Matysek świętokrzyskie
45 Przemysław Kulikowski śląskie
46 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
47 Robert Hurkała świętokrzyskie
48 Mirosław Kiełkowski łódzkie
49 Henryka Kiełkowska łódzkie
50 Aleksandra Tomecka mazowieckie
51 Weronika Rączka śląskie
52 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
53 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
54 Dariusz Sroka śląskie
55 Kazimierz Merta śląskie
56 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
57 Anna Godlewska mazowieckie
58 Mirosław Michalik śląskie
59 Jan Liber małopolskie
60 Kazimierz Engler pomorskie
61 Agnieszka Woźniak małopolskie
62 Tomasz Deptuła lubelskie
63 Waldemar Jaworski śląskie
64 Mirosław Moczarski podkarpackie
65    

Galeria Zdjęć


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/


Popularna KS po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KS po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KS po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KS po zdobyciu minimum 15 szczytów z listy

Mapa

ODZNAKĘ KORONA ŚWIĘTOKRZYSKA ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1BKtHCh9EdZN7-BnDo5Txhy-nJN1zR5Ge&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Łysica

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/lysica-jaskinia-raj/

Blog Podróże Pana Szpakahttps://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/08/lysica-gory-swietokrzyskie.html

Łysa Góra

Jeleniowska Góra

Szczytniak

Bukowa Góra

Klonówka

Kiełki

Radostowa 

Drogosiowa

Sieniawska Góra

Włochy

Kamień Michniowski

Sosnowica

Telegraf

Góra Zamkowa

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Łysica 612 50.8912034 20.8971549 50°53'28'' N 20°53'50'' E
Łysa Góra 594 50.860278 21.046944 50°51'37'' N 21°2'49'' E
Szczytniak 554 50.8257289 21.1600113 50°49'33'' N 21°9'36'' E
Góra Jeleniowska 533 50.8268819 21.111158 50°49'37'' N 21°6'40'' E
Bukowa Góra 484 50.9557230 20.8350560 50°57'21'' N 20°50'6'' E
Klonówka 473 50.9097710 20.7495250 50°54'35'' N 20°44'58'' E
Kiełki 452 50.7687640 20.99144 50°46'8'' N 20°59'29'' E
Radostowa 451 50.8983230 20.8024410 50°53'54'' N 20°48'9'' E
Drogosiowa 447 50.8281140 20.9957310 50°49'41'' N 20°59'45'' E
Sieniawska Góra 444 50.9748570 20.4437540 50°58'29'' N 20°26'38'' E
Włochy 427 50.7715340 20.90930 50°46'18'' N 20°54'33'' E
Kamień Michniowski 423 50.9981207 20.8726504 50°59'53'' N 20°52'22'' E
Sosnowica 413 50.9492070 20.65670 50°56'57'' N 20°39'24'' E
Telegraf 408 50.8380620 20.6428380 50°50'17'' N 20°38'34'' E
Góra Zamkowa 360 50.7970660 20.4617790 50°47'49'' N 20°27'42'' E