Korona / KG /

szczyt m.n.p.m.

Turbacz - na szlaku - jest oznaczenie

1310

Jaworzyna Kamienicka - poza szlakiem - jest oznaczenie

1288

Kiczora - poza szlakiem - brak oznaczenia

1282

Kudłoń - na szlaku - brak oznaczenia

1274

Czoło Turbacza - na szlaku - jest oznaczenie

1258

Gorc Troszacki - na szlaku - jest oznaczenie

1235

Gorc - na szlaku - jest oznaczenie

1228

Lubań - na szlaku - jest oznaczenie

1225

Przysłop - poz sdzlakiem - jest oznaczenie

1187

Obidowiec - poza szlakiem - brak oznaczenia

1106

Bukowina Waksmundzka - poza szlakiem - brak oznaczenia

1103

Turbaczyk - poza szlakiem - jest oznaczenie

1078

Suchy Groń - na szlaku - brak oznaczenia

1043

Bukowina Obidowska - poza szlakiem - brak oznaczenia

1039

Runek - na szlaku - jest oznaczenie

1005

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

15

Lista Zdobywców


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG

 https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
2 Krzysztof Kotula śląskie
3 Jolanta Suława dolnośląskie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
6 Stanisław Jachym małopolskie
7 Marlena Jarczewska wielkopolskie
8 Jan Suchecki dolnośląskie
9 Mirosław Surmacz śląskie
10 Marek Drapa śląskie
11 Sławomir Manikowski opolskie
12 Stanisław Gębski pomorskie
13 Zbigniew Szczerbowski śląskie
14 Piotr Waczyński łódzkie
15 Krzysztof Grygierczyk śląskie
16 Łukasz Walczak lubelskie
17 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
18 Jakub Suława dolnośląskie
19 Adam Cichoń śląskie
20 Teresa Konefał  mazowieckie
21 Stanisław Konefał mazowieckie
22 Piotr Lewandowski lubuskie
23 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
24 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
25 Michał Osmelak zachodniopomorskie
26 Marta Osmelak zachodniopomorskie
27 Edyta Mikoś małopolskie
28 Wojciech Mikoś małopolskie
29 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
30 Stanisław Jachym małopolskie
31 Ireneusz Warchoł podkarpackie
32 Marek Reichel śląskie
33 Piotr Bogobowicz mazowieckie
34 Marek Matysek świętokrzyskie
35 Aleksander Matysek świętokrzyskie
36 Tymon Matysek świetokrzyskie
37 Tomasz Zaucha małopolskie
38 Anna Zaucha małopolskie
39 Maciej Zaucha małopolskie
40 Karolina Zaucha małopolskie
41 Wojciech Trześniewski kujawsko-pomorskie
42 Andrezej Karpała śląskie
43 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
44 Henryk Gliwka śląskie
45 Paweł Gogłuska mazowieckie
46 Kinga Kania małopolskie
47 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
48 Marek Warsz śląskie
49 Szymon Warsz śląskie
50 Róża Duda śląskie
51 Zbigniew Duda śląskie
52 Krzysztof Różalski podkarpackie
53 Wiktoria Różalska podkarpackie
54 Kalina Bathis wielkopolskie
55 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
56 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
57 Michał Kiecka śląskie
58 Wojciech Kiecka śląskie
59 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
60 Marian Rzekiecki dolnośląskie
61 Grzegorz Maliszewski podlaskie
62 Adam Stankiewicz pomorskie
63 Kazimierz Janota śląskie
64 Michał Stanowski śląskie
65 Janusz Sikorski małopolskie
66 Joanna Smyrak śląskie
67 Andrzej Kuśnierz śląskie
68 Mirosława Niemiec śląskie
69 Łukasz Niemiec śląskie
70 Andrzej Połomski małopolskie
71 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
72 Krystyna Dąbrowska łódzkie
73 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
74 Grzegorz Czubaj małopolskie
75 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
76 Kornelia Milanowska śląskie
77 Adam Milanowski śląskie
78 Edyta milanowska śląskie
79 Piotr Milanowski śląskie
80 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
81 Ewa Polańska mazowieckie
82 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
83 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
84 Filip Niemiec śląskie
85 Wojciech Strzała dolnośląskie
86 Krzysztof Morawski mazowieckie
87 Tomasz Smyrak  śląskie
88 Marek Kucharski mazowieckie
89 Agata Wdowiarz małopolskie
90 Adam Gaweł małopolskie
91 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
92 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
93 Kazimierz Merta śląskie
94 Maciej Nogieć małopolskie
95 Jan Liber małopolskie
96 Mirosław Dębiński dolnośląskie
97 Marek Cieśluk lubelskie
98 Jakub Barczak lubelskie
99 Jakub Furdel lubelskie
100 Kamil Czapek lubelskie
101 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
102 Zbigniew Pietrzyk opolskie
103 Przemysław Podgórniak śląskie
104 Piotr Maślany małopolskie
105 Kazimierz Engler pomorskie
106 Rafał Tomecki mazowieckie
107 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
108 Agnieszka Woźniak małopolskie
109 Marlena Chmielewska małopolskie
110 Jakub Foltyn  śląskie
111 Andrzej Pawlas śląskie
112 Piotr Koziara dolnośląskie
113 Sebastian Mucha śląskie
114 Lech Mierzwiński dolnośląskie
115 Robert Janik dolnośkląskie
116 Rafał Krzyżanowski śląskie
117 Piotr Chajec dolnośląskie
118 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
119 Sebastian Rompel małopolskie
120 Aldona Rompel małopolskie
121 Wojciech Klich podkarpackie
122 Daria Nowak śląskie
123 Mateusz Baran śląskie
124 Przemysław Stolarczyk małopolskie
125 Tomasz Pytlarz sląskie
126 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
127 Marian Penar podkarpackie
128 Danuta Penar podkarpackie
129 Piotr Lach śląskie
130 Michał Meyer pomorskie
131 Sylwia Giżycka dolnośląskie
132 Bartłomiej Kaniecki ślaskie
133 Małgorzata Dyrek małopolskie
134 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
135 Mirosław Jędrulok śląskie
136 Zbigniew Koziara małopolskie
137 Aleksandra Tomecka mazowieckie
138 Zbigniew Marszałek śląskie
139 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
140 Michał Kurek śląskie
141 Weronika Rączka śląskie
142 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
143 Stanisław Schneider śląskie
144 Daniel Jędrzejewski pomorskie
145 Szymon Przęczek małopolskie
146 Wiktor Polak śląskie
147 Małgorzata Turska małopolskie
148 Tadeusz Turski małopolskie
149 Magdalena Wywioł śląskie
150 Malwina Owad opolskie
151 Daniel Ołota opolskie
152 Tomasz Sowa małopolskie
153 Marek Długołęcki małopolskie
154 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
155 Anna Godlewska mazowieckie
156 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
157 Tomasz Kopijkowski wielkopolskie
158 Paweł Polakowski mazowieckie
159 Marcin Wójtowicz śląskie
160 Sonia Marczyk łódzkie
161 Kacper Mikołajec śląskie
162 Aleksander Czech śląskie
163 Joanna Czech śląskie
164 Piotr Fejkiel małopolskie
165 Filip Fejkiel małopolskie
166 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
167 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
168 Barbara Mecha śląskie
169 Marian Mecha śląskie
170 Mirosław Michalik śląskie
171 Karina Skwarczyńska śląskie
172 Gabriela Skwarczyńska śląskie
173 Maciej Głów małopolskie
174 Magdalena Strama małopolskie
175 Grzegorz Dudek śląskie
176 Michał Dudek śląskie
177 Maria Dudek śląskie
178 Tomasz Deptuła lubelskie
179 Waldemar Jaworski śląskie
180 Tomasz Musioł śląskie
181 Dominik Pruss dolnośląskie
182 Robert Hurkała świętokrzyskie
183 Amelia Kuna małopolskie
184 Błażej Kuna małopolskie
185 Maciej Kuncio mazowieckie
186 Zdzisław Halibożek małopolskie
187 Mariola Gąsior małopolskie
188 Michał Wachacki małopolskie
189 Aleksander Majcher małopolskie
190 Radosław Dosiak śląskie
191 Barbara Dosiak śląskie
192    
193    
194    
195    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Władysław Suława  dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Jan Suchecki  dolnośląskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Stanisław Gębski pomorskie
8 Zbigniew Szczerbowski śląskie
9 Piotr Waczyński łódzkie
10 Krzysztof Grygierczyk śląskie
11 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
12 Ireneusz Warchoł podkarpackie
13 Edyta Mikoś małopolskie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
16 Wojciech Trześniewski kujawsko-pomorskie
17 Henryk Gliwka śląskie
18 Kinga Kania małopolskie
19 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
20 Marek Warsz śląskie
21 Szymon Warsz śląskie
22 Róża Duda śląskie
23 Zbigniew Duda śląskie
24 Tymon Matysek świętokrzyskie
25 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
26 Paweł Gogłuska mazowieckie
27 Adam Stankiewicz pomorskie
28 Joanna Smyrak śląskie
29 Andrzej Połomski małopolskie
30 Grzegorz Czubaj małopolskie
31 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
32 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
33 Piotr Bogobowicz mazowieckie
34 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
35 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
36 Michał Osmelak zachodniopomorskie
37 Kornelia Milanowska śląskie
38 Filip Niemiec śląskie
39 Łukasz Niemiec śląskie
40 Mirosława Niemiec śląskie
41 Krzysztof Morawski mazowieckie
42 Marek Kucharski mazowieckie
43 Agata Wdowiarz małopolskie
44 Adam Gaweł małopolskie
45 Kazimierz Merta śląskie
46 Maciej Nogieć małopolskie
47 Jan Liber małopolskie
48 Mirosław Dębiński dolnośląskie
49 Janusz Sadkiewicz dolnosląskie
50 Zbigniew Pietrzyk opolskie
51 Piotr Maślany małopolskie
52 Kazimierz Engler pomorskie
53 Agnieszka Woźniak małopolskie
54 Marlena Chmielewska małopolskie
55 Jakub Foltyn śląskie
56 Mirosław Surmacz śląskie
57 Rafał Krzyżanowski śląskie
58 Kazimierz Janota śląskie
59 Ewa Polańska mazowieckie
60 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
61 Sebastian Rompel małopolskie
62 Aldona Rompel małopolskie
63 Wojciech Klich podkarpackie
64 Przemysław Podgórniak śląskie
65 Przemysław Stolarczyk małopolskie
66 Tomasz Pytlarz sląskie
67 Janusz Sikorski małopolskie
68 Marian Penar podkarpackie
69 Danuta Penar podkarpackie
70 Małgorzata Dyrek małopolskie
71 Zbigniew Marszałek śląskie
72 Robert Janik dolnośląskie
73 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
74 Stanisław Schneider śląskie
75 Małgorzata Turska małopolskie
76 Tadeusz Turski małopolskie
77 Tomasz Sowa małopolskie
78 Marek Długołęcki małopolskie
79 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
80 Anna Godlewska mazowieckie
81 Tomasz Kopijkowski wielkopolskie
82 Piotr Fejkiel małopolskie
83 Filip Fejkiel małopolskie
84 Barbara Mecha śląskie
85 Marian Mecha śląskie
86 Mirosław Michalik śląskie
87 Magdalena Strama małopolskie
88 Tomasz Deptuła lubelskie
89 Waldemar Jaworski śląskie
90 Zdzisław Halibożek małopolskie
91 Mariola Gąsior małopolskie
92 Michał Wachacki małopolskie
93    
94    
95    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Władysław Suława dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
3 Stanisław Jachym  małopolskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Stanisław Gębski pomorskie
6 Krzysztof Grygierczyk śląskie
7 Jan Suchecki dolnośląskie
8 Stanisław Jachym małopolskie
9 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
10 Henryk Gliwka śląskie
11 Kinga Kania małopolskie
12 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
13 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
14 Andrzej Połomski małopolskie
15 Tymon Matysek świętokrzyskie
16 Piotr Bogobowicz mazowieckie
17 Krzysztof Morawski mazowieckie
18 Kulhawiec Krzysztof podlaskie
19 Maciej Nogieć małopolskie
20 Jan Liber małopolskie
21 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
22 Zbigniew Pietrzyk opolskie
23 Piotr Maślany małopolskie
24 Filip Niemiec śląskie
25 Łukasz Niemiec śląskie
26 Mirosława Niemiec śląskie
27 Agnieszka Woźniak małopolskie
28 Sebastian Rompel małopolskie
29 Aldona Rompel małopolskie
30 Wojciech Klich podkarpackie
31 Przemysław Podgórniak śląskie
32 Przemysław Stolarczyk małopolskie
33 Marek Kucharski mazowieckie
34 Zbigniew Marszałek śląskie
35 Paweł Gogłuska mazowieckie
36 Marian Penar podkarpackie
37 Danuta Penar podkarpackie
38 Małgorzata Turska małopolskie
39 Tadeusz Turski małopolskie
40 Marek Długołęcki małopolskie
41 Piotr Waczyński małopolskie
42 Piotr Fejkiel małopolskie
43 Mirosław Michalik śląskie
44 Barbara Mecha śląskie
45 Marian Mecha śląskie
46 Tomasz Deptuła lubelskie
47 Waldemar Jaworski śląskie
48 Kazimierz Engler pomorskie
49 Sławomir Manikowski opolskie
50 Robert Janik dolnośląskie
51    
52    
53    
54    
55    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Jan Suchecki dolnośląskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
6 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
7 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
8 Andrzej Połomski małopolskie
9 Maciej Nogieć małopolskie
10 Jan Liber małopolskie
11 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
12 Zbigniew Pietrzyk opolskie
13 Filip Niemiec śląskie
14 Łukasz Niemiec śląskie
15 Mirosława Niemiec śląskie
16 Agnieszka Woźniak małopolskie
17 Tymon Matysek świętokrzyskie
18 Wojciech Klich podkarpackie
19 Przemysław Podgórniak śląskie
20 Przemysław Stolarczyk małopolskie
21 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
22 Zbigniew Marszałek śląskie
23 Marian Penar podkarpackie
24 Danuta Penar podkarpackie
25 Małgorzata Turska małopolskie
26 Tadeusz Turski małopolskie
27 Marek Długołęcki małopolskie
28 Piotr Fejkiel małopolskie
29 Piotr Maślany małopolskie
30 Mirosław Michalik śląskie
31 Tomasz Deptuła lubelskie
32 Waldemar Jaworski śląskie
33 Kazimierz Engler pomorskie
34 Sławomir Manikowski opolskie
35    

Galeria Zdjęć


Popularna KG po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KG po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KG po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KG po zdobyciu 15 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GORCÓW ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

wit.piwniczna.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1MDf5veTCDWT1VXKz5ZiBOJUY9wX5LrJI&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Turbacz

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nasza-pierwsza-wizyta-w-gorcach/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/turbacz/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/03/turbacz-gorce-25-28-kgp.html

Jaworzyna Kamienicka

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/gorce-maciejowa-stare-wierchy-i-turbacz/

Blog MaNa w podróży : http://manawpodrozy.pl/gorce-na-weekend/

Kiczora

Kudłoń

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/06/09/gorc-troszacki-i-kudlon/

Blog MaNa w Podrózy : http://manawpodrozy.pl/gorce-na-weekend/

Czoło Turbacza

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gorce-maciejowa-stare-wierchy-i-turbacz/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nasza-pierwsza-wizyta-w-gorcach/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/turbacz/

Gorc

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/gorce-na-weekend/

Blog Moje Góry Łaskawe https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/08/18/gorc/

Gorc Troszecki

Blog Moje Góry Łaskawe: https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/06/09/gorc-troszacki-i-kudlon/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/gorce-na-weekend/

Lubań

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/luban-1225-m-n-p-m/

Przysłop

Obidowiec

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gorce-maciejowa-stare-wierchy-i-turbacz/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nasza-pierwsza-wizyta-w-gorcach/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/turbacz/

Bukowina Waksmundzka

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/turbacz-gorce/

Turbaczyk

Blog Moje Góry Łaskawe https://mojegorylaskawe.home.blog/2021/03/18/turbacz-i-inne/

Suchy Groń

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/turbacz/

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2021/03/18/turbacz-i-inne/

Bukowina Obidowska

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gorce-maciejowa-stare-wierchy-i-turbacz/

Runek

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Turbacz 1310 49.5429718 20.1114273 49°32'35'' N 20°6'41'' E
Jaworzyna Kamienicka 1288 49.5480798 20.1575913 49°32'53'' N 20°9'27'' E
Kiczora 1282 49.5403908 20.1499619 49°32'25'' N 20°8'60'' E
Kudłoń 1274 49.5724722 20.1768536 49°34'21'' N 20°10'37'' E
Czoło Turbacza 1258 49.5522502 20.1153787 49°33'8'' N 20°6'55'' E
Gorc Troszacki 1235 49.5734447 20.1896819 49°34'24'' N 20°11'23'' E
Gorc 1228 49.5649722 20.2530429 49°33'54'' N 20°15'11'' E
Lubań 1225 49.4892215 20.3391437 49°29'21'' N 20°20'21'' E
Przysłop 1187 49.5506386 20.2044114 49°33'2'' N 20°12'16'' E
Obidowiec 1106 49.5601113 20.0683657 49°33'36'' N 20°4'6'' E
Bukowina Waksmundzka 1103 49.5250547 20.1051391 49°31'30'' N 20°6'19'' E
Turbaczyk 1078 49.5809182 20.1146035 49°34'51'' N 20°6'53'' E
Suchy Groń 1043 49.5664998 20.1013787 49°33'59'' N 20°6'5'' E
Bukowina Obidowska 1039 49.536306 20.0348004 49°32'11'' N 20°2'5'' E
Runek 1005 49.4967227 20.2640148 49°29'48'' N 20°15'50'' E