OPISY OZNACZEŃ

WR - osoba która dokonała minimum jednej weryfikacji.

TI przy nazwisku, uczestnik projektu Tysięczniki KZKG RP.

TA przy nazwisku, uczestnik projektu Tiara Polskich Gór KZKG RP.

SL przy nazwisku, uczestnik projektu Korona Najwybitniejszych Szczytów Słowacji KZKG RP.

CZ przy nazwisku, uczestnik projektu Korona Najwybitniejszych Szczytów Czech KZKG RP.

WA przy nazwisku, uczestnik projektu Wagabunda KZKG RP.

MG - uczestnik projektu Motyl Górski

Nr Imię Nazwisko   Województwo
1  Mirosław Surmacz  - TI - SL -CZ - TA - WA - MG -WR    śląskie
2 Łukasz Kornatka - WR   śląskie
3 Magdalena Kornatka - WR   śląskie
4 Natalia Kornatka   śląskie
5 Krzysztof Kornatka   śląskie
6 Jacek Zakroczymski   śląskie
7  Rafał Pukocz - WR   śląskie
8 Artur Brosch - WR   śląskie
9 Kacper Cios   śląskie
10 Tomasz Cios   śląskie
11 Igor Zięć   śląskie
12 Tomasz Zięć   śląskie
13 Sebastian Chudzik   śląskie
14 Norbert Olech   śląskie
15 Sławomir Kuczek   śląskie
16 Marcin Korus - WR   śląskie
17 Przemysław Lazar   śląskie
18 Małgorzata Kurzeja   wielkopolskie
19 Arkadiusz Kurzeja   wielkopolskie
20 Arkadiusz Woźniak - WR   podkarpackie
21 Dorota Litwink   śląskie
22 Dagmara Dębska - WR   śląskie
23 Robert Petela   małopolskie
24 Rafał Kowalczyk   małopolskie
25 Antoni Kubik - WR   śląskie
26 Jerzy Siłuch   mazowieckie
27 Piotr Lewandowski - TI - TA - WA - WR   lubuskie
28 Teresa Konefał VIP - WR   mazowieckie
29 Stanisław Konefał VIP - WR   mazowieckie
30 Aneta Konefał - WR    mazowieckie
31 Włodzimierz Konefał - WR    mazowieckie
32 Oliwia Konefał - WR    mazowieckie
33 Paweł Konefał - WR    mazowieckie
34 Agnieszka Nwokocha - WR    Norwegia
35 Daria Nwokocha - WR    Norwegia
36 Bartosz Nwokocha - WR    Norwegia
37 Mirosław Bawolski - WR    dolnośląskie
38 Mariusz Fabrykowski   dolnośląskie
39 Mariusz Roś    małopolskie
40 Jan Suchecki - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   dolnośląskie
41  Anna Franik VIP - WR   śląskie
42 Marlena Jarczewska - WR   wielkopolskie
43 Monika Klochm - WR   podkarpackie
44 Zdzisław Orlik - WR   dolnośląskie
45 Andrzej Kuśnierz - TI - WR   śląskie
46 Aleksandra Wójcik   śląskie
47 Sebastian Wójcik   śląskie
48 Piotr Wójcik - WR   śląskie
49 Łukasz Wójcik - WR   śląskie
50 Iwona Krysta   śląskie
51 Andrzej Dybał   małopolskie
52 Krzysztof Wojewodzic - TI - SL - CZ - TA - WA - MG -  WR   małopolskie
53 Mariusz Skrzypczak   śląskie
54 Mateusz Smagoń   śląskie
55 Andrzej Titarenkow - TI - CZ - SL - TA - WA   śląskie
56 Sławomir Manikowski - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   opolskie
57 Jacek Taczała - WR   lubelskie
58 Katarzyna Tyrka   wielkopolskie
59 Bernadeta Wieczorek   śląskie
60 Grzegorz Wieczorek   śląskie
61 Robert Kowalski   dolnośląskie
62 Jeremi Szuba   wielkopolskie
63 Janusz Chmielewski - TI - SL - CZ - TA - WR   śląskie
64 Maksymilian Chmielewski - WR   śląskie
65 Tomasz Michalski   dolnośląskie
66 Elżbieta Uranek - WR   śląskie
67 Sebastian Uranek - WR    śląskie
68 Marta Pytel - WR   małopolskie
69 Małgorzata Araszkiewicz   dolnośląskie
70 Dorota Wodzień   podkarpackie
71 Andrzej Wodzień   podkarpackie
72 Karolina Dudek   śląskie
73 Katarzyna Dudek   śląskie
74 Szymon Kosiarski   opolskie
75 Piotr Waczyński - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   małopolskie
76 Jacek Samor - WR    dolnośląskie
77 Aleksander Pasternak   świętokrzyskie
78 Sławomir Woźniak   świętokrzyskie
79 Leszek Wojtowicz - WR   dolnośląskie
80 Małgorzata Wojtowicz - WR   dolnośląskie
81 Łukasz Rewilak   małopolskie
82 Wioletta Signerska - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   kujawsko-pomorskie
83 Karol Kociński - TI - SL - CZ  - TA - MG -  WR   kujawsko-pomorskie
84 Waldemar Kraśkiewicz   dolnośląskie
85 Małgorzata Nalewajczyk   łódzkie
86 Aleksander Bieńkowski - WR   małopolskie
87 Jowita Florek   małopolskie
88 Mariola Karabowicz   mazowieckie
89 Alina Świerzbińska   mazowieckie
90 Chigozie Nwokocha - WR   Norwegia
91 Emil Nwokocha - WR   Norwegia
92 Arkadiusz Skwiercz   śląskie
93 Tomasz Podsiadły   opolskie
94 Andrzej Tomczyk   dolnośląskie
95 Grzegorz Kowalski   świętokrzyskie
96 Katarzyna Malec   małopolskie
97 Robert Malec    małopolskie
98 Paweł Podsiadły   mazowieckie
99 Martin Panasiuk   lubelskie
100 Paweł Cukrowski   mazowieckie
101 Krzysztof Bułka    śląskie
102 Bogusława Kuriata - Przybylla   dolnośląskie
103 Jerzy Przybylla   dolnośląskie
104 Rafał Węgrzyn   małopolskie
105 Grzegorz Sroka   małopolskie
106 Andrzej Masiel - TI - SL - CZ - TA - WA - MG -WR   dolnośląskie
107 Dorota Masiel - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   dolnośląskie
108 Andrzej Hlawacik   wielkopolskie
109 Roman Sobera   lubuskie
110 Stanisław Gębski - WR   pomorskie
111 Paweł Olenkiewicz - Martyniszyn    opolskie
112 Patrycja Jaworowska - WR   śląskie
113 Maciej Baranowski - WR   podkarpackie
114 Kamil Piątkowski - WR   mazowieckie
115 Andrzej Kowalik   lubelskie
116 Irena Pukocz   śląskie
117 Andrzej Pukocz   śląskie
118 Maciej Adamczyk   śląskie
119 Tadeusz Bednarz   opolskie
120 Jolanta Majewicz - TI - TA - WA - WR   kujawsko-pomorskie
121 Roman Majewicz - TI - TA - WA - WR   kujawsko-pomorskie
122 Krystian Kuźnik   śląskie
123 Radosław Tokarz   dolnośląskie
124 Anna Siwy   śląskie
125 Jan Siwy   śląskie
126 Piotr Siwy   śląskie
127 Maciej Siwy   śląskie
128 Barbara Siwy   śląskie
129 Katarzyna Kazimierczak   śląskie
130 Dorota Białek   śląskie
131 Marcin Białek   śląskie
132 Maja Białek   śląskie
133 Michał Kalitowski   śląskie
134 Michał Pietras   małopolskie
135 Roman Wiszniewski   opolskie
136 Czesław Główka   łódzkie
137 Piotr Słupczyński - TI   dolnośląskie
138 Kazimierz Michalec   małopolskie
139 Piotr Fejkiel - TI - SL - CZ - TA - WR   małopolskie
140 Marcin Kosieradzki - WR   śląskie
141 Wacław Kwiatkowski   lubuskie
142 Stanisław Kosiek   podkarpackie
143 Tadeusz Matusz   podkarpackie
144 Natalia Matusz   podkarpackie
145 Beata Matusz   podkarpackie
146 Krystian Matusz   podkarpackie
147  Krzysztof Kulhawiec - WR   podlaskie
148 Genowefa Feret-Herman   lubuskie
149 Jerzy Herman   lubuskie
150 Jakub Banaszkiewicz - TI - TA - WR   wielkopolskie
151 Krzysztof Śnieżek - TI - WR   dolnośląskie
152 Jerzy Szeller   wielkopolskie
153 Krzysztof Rzemiński   dolnośląskie
154 Kazimierz Golec   dolnośląskie
155 Grzegorz Podkul - TI - WR   podkarpackie
156 Teresa Strączyńska   małopolskie
157 Daria Strączyńska - WR   małopolskie
 158  Małgorzata Wojtczak    dolnośląskie
 159 Stanisław Jachym - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR    małopolskie
 160 Agata Kurkiewicz - TI - WR    wielkopolskie
 161  Andrzej Gotszling - TI - WR    wielkopolskie
 162 Krzysztof Kotula - WR    śląskie
 163 Klaudia Kotula - WR   śląskie
164 Ernest Węcławski   lubuskie
165 Wacław Greń   śląskie
166 Wioletta Pękala   śląskie
167 Damian Pękala   śląskie
168 Damian Zabielski - TI - SL -CZ - TA - WA - MG - WR   dolnośląskie
169 Ryszard Kuczer   małopolskie
170 Ilona Ziarkowska   małopolskie
171 Aneta Dziedzińska   łódzkie
172 Szymon Dziedziński   łódzkie
173 Julianna Dziedzińska   łódzkie
174 Daniel Dziedziński   łódzkie
175 Adam Galert   dolnośląskie
176 Wioleta Turska   małopolskie
177 Monika Kotula   śląskie
178 Patrycja Kotula   śląskie
179 Sylwia Sekta - WR   śląskie
180 Jarosław Baca - WR   śląskie
181 Krystian Balon   śląskie
182 Andrzej Piotrowski   łódzkie
183 Damian Harężlak   śląskie
184 Dominik Bączek   śląskie
185 Paweł Sobczak - WR   mazowieckie
186 Tadeusz Paulus - TI - SL - CZ - TA - MG - WA - WR   dolnośląskie
187 Swietłana Tuczkowska-Zouner   mazowieckie
188 Michał Zouner   mazowieckie
189 Paweł Ząbczyński - WR   małopolskie
190 Justyna Bawolska   dolnośląskie
191 Mateusz Such - WR   podkarpackie
192 Małgorzata Turska - WR   małopolskie
193 Tadeusz Turski - WR   małopolskie
194 Marcin Burgknap   dolnośląskie
195 Dariusz Kupski   małopolskie
196 Mariola Janik   śląskie
197 Jarosław Żołyński   śląskie
198 Agata Wdowiarz - WR   małopolskie
199 Adam Gaweł - WR   małopolskie
200 Grzegorz Wlizło   lubelskie
201 Zbigniew Wójcik   lubuskie
202  Erwin Schewior   śląskie
203 Rafał Schewior   śląskie
204 Jerzy Horzela   śląskie
205 Mariusz Cieluch   dolnośląskie
206 Ewa Woźniak   łódzkie
207 Sławomir Woźniak   łódzkie
208 Agata Nikodem   śląskie
209 Jarosław Nikodem   śląskie
210 Michał Nikodem   śląskie
211 Halina Bednarska   śląskie
212 Zdzisław Bednarski   śląskie
213 Marek Niegłos - WR   małopolskie
214 Dominika Niegłos   małopolskie
215 Michał Niegłos - WR   małopolskie
216 Mateusz Jakubiec   śląskie
217 Anna Pniewska - TI - WR   opolskie
218 Krzysztof Smyk   świętokrzyskie
219 Marek Warsz - WR   śląskie
220 Szymon Warsz - WR   śląskie
221 Hanna Witkowska   dolnośląskie
222 Franciszek Witkowski   dolnośląskie
223 Sylwia Majchrzak   łódzkie
224 Marcin Majchrzak   łódzkie
225 Łukasz Polak - TI - TA - WR   opolskie
226 Magdalena Szczepaniak   śląskie
227 Paweł Stryjski   śląskie
228 Grzegorz Kowalczyk   świętokrzyskie
229 Marek Kowalczyk   świętokrzyskie
230 Anna Kowalczyk   świętokrzyskie
231 Aneta Kołodziejska   świętokrzyskie
232 Hubert Kołodziejski   świętokrzyskie
233 Daniel Kołodziejski   świętokrzyskie
234 Grzegorz Kołodziejski   świętokrzyskie
235 Karol Świdrak - WR   dolnośląskie
236 Agnieszka Wyroba   małopolskie
237 Grzegorz Wyroba   małopolskie
238 Wiesława Pawelec - Górzyńska   świętokrzyskie
239 Piotr Górzyński   świętokrzyskie
240 Anna Czapla   opolskie
241 Ewa Czapla   opolskie
242 Tomasz Czmok   śląskie
243 Jarosław Sobota - TI - TA - WR   dolnośląskie
244 Łukasz Zatoń   dolnośląskie
245 Tomasz Hacuś   dolnośląskie
246 Wiesław Śpiewak   pomorskie
247 Małgorzata Siwińska   śląskie
248 Radosław Lato   małopolskie
249 Grzegorz Królak   śląskie
250 Tomasz Paluch   małopolskie
251 Wiktor   śląskie
252 Rafał Dybowski   lubuskie
253 Joanna Kulpa   małopolskie
254 Katarzyna Kotlarz   dolnośląskie
255 Jarosław Psiurski   dolnośląskie
256 Monika Góra - WR   wielkopolskie
257 Mariusz Góra - WR   wielkopolskie
258 Barbara Król - WR   dolnośląskie
259 Andrzej Zawacki - TI - WR   mazowieckie
260 Tomasz Kruk   śląskie
261 Waldemar Błażków   lubuskie
262 Artur Sendobry - WR   śląskie
263 Magdalena Denik   małopolskie
264 Daria Werner - WR   śląskie
265 Rafał Knapik - WR   śląskie
266 Magdalena Mizak   podkarpackie
267 Zbigniew Koperstyński   podkarpackie
268 Mariusz Syzdek   podkarpackie
269 Magdalena Sularz   małopolskie
270 Bartłomiej Sularz   małopolskie
271 Jakub Sularz   małopolskie
272 Wiktoria Biega - WR   dolnośląskie
273 Tomasz Warachim - TI - SL - CZ - TA - WA - MG -   WR   dolnośląskie
274 Bartosz Major   śląskie
275 Marcin Osterczyl - WR    małopolskie
276 Grażyna Orlik   dolnośląskie
277 Tadeusz Orlik   dolnośląskie
278 Piotr Natoniewski   dolnośląskie
279 Maja Natoniewska   dolnośląskie
280 Szymon Pierzyna - WR   śląskie
281 Krzysztof Stańczyk - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   mazowieckie
282 Adam Sikorski   kujawsko-pomorskie
283 Wojciech Holisz   śląskie
284 Ryszard Kozłowski   dolnośląskie
285 Mariusz Kuczkowski   pomorskie
286 Dariusz Brzeźniak   śląskie
287 Michał Marciniak   małopolskie
288 Stanisław Pawlica   małopolskie
289 Sabina Łyczko   śląskie
290 Jarosław Kos   śląskie
291 Magdalena Balion - WR   śląskie
292 Oleksandr Popov - WR   Ukraina
293 Miłosława Łebkowska   śląskie
294 Sebastian Mietelski - WR   śląskie
295 Krystian Zydler   łódzkie
296 Antoni Sobik   śląskie
297 Marek Kruk   wielkopolskie
298 Joanna Marcinkowska   wielkopolskie
299 Julianna Maciejewska   wielkopolskie
300 Radosław Marcinkowski   wielkopolskie
301 Tadeusz Kubień   małopolskie
302 Stanisław Zawrus - WR   małopolskie
303 Łukasz Walczak - WR   lubelskie
304 Michał Gancarczyk   świętokrzyskie
305 Sergiusz Choma - TA - WR   dolnośląskie
306 Maja Kudła - WR    dolnośląskie
307 Jacek Kudła - WR   dolnośląskie
308 Tomasz Damek   śląskie
309 Jerzy Wróblewski   lubelskie
310 Wiesław Czech   pomorskie
311 Marceli Szafraniec   pomorskie
312 Wojciech Karwowski   pomorskie
313 Kacper Karwowski   pomorskie
314 Dariusz Brożek   pomorskie
315 Marek Włodarczyk   pomorskie
316 Olga Żabicka   świętokrzyskie
317 Patryk Herc   mazowieckie
318 Paweł Śliwiński - TI - WR    kujawsko-pomorskie
319 Agnieszka Pilorz   śląskie
320 Martyna Pilorz   śląskie
321 Wiesław Bać   podkarpackie
322 Marian Rzekiecki - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   dolnośląskie
323 Dorota Burknap   dolnośląskie
324 Jan Szaran   mazowieckie
325 Piotr Wasilewski   mazowieckie
326 Joanna Juszczak   dolnośląskie
327  Waldemar Przybyś    dolnośląskie
328  Piotr Radoń   dolnośląskie
329 Małgorzata Smolińska   dolnośląskie
330 Robert Smoliński   dolnośląskie
331 Wiktor Smoliński   dolnośląskie
332 Karol Smoliński   dolnośląskie
333 Tomasz Żmuda - WR   wielkopolskie
334 Aldona Żoch   dolnośląskie
335 Adrian Gardecki   dolnośląskie
336 Damian Gardecki   dolnośląskie
337 Regina Ostrowska - WR   dolnośląskie
338 Tomasz Tuczapski   podkarpackie
339 Gabriela Łeszega   podkarpackie
340 Mateusz Semczyk    podkarpackie
341 Andrzej Michałowski - WR   śląskie
342 Aneta Zderkowska    wielkopolskie
343 Piotr Gołaski   wielkopolskie
344 Bartosz Zając - WR   małopolskie
345 Edyta Rusak Płaszczymąka - WR   śląskie
346 Janusz Płaszczymąka - WR   śląskie
347 Jakub Kowarczyk   śląskie
348 Cezary Pietrzyk - WR   mazowieckie
349 Emilia Kaczmarek   kujawsko-pomorskie
350 Witold Kaczmarek   kujawsko-pomorskie
351 Bożena Tomaszewska   kujawsko-pomorskie
352 Tomasz Tomaszewski   kujawsko-pomorskie
353 Antoni Tomaszewski   kujawsko-pomorskie
354 Kamil Tomaszewski   kujawsko-pomorskie
355 Mateusz Tomaszewski   kujawsko-pomorskie
356 Tomasz Olejnik VIP - TI - WR   podkarpackie
357 Kazimierz Merta - TI - WR   śląskie
358 Jerzy Krakowski   podkarpackie
359 Jacek Stucke   kujawsko-pomorskie
360 Stanisław Bujok - WR   śląskie
361 Tomasz Kowalik   małopolskie
362 Piotr Smyrak    małopolskie
363 Adam Sławacki   śląskie
364 Marcin Szczygielski - TI - SL - CZ - TA - WA -  MG - WR   mazowieckie
365 Jan Krawel   śląskie
366 Grzegorz Jurkiewicz   śląskie
367 Andrzej Synowiec   śląskie
368 Bożena Wisowska   śląskie
369 Adam Brzozowski - TI - WR   śląskie
370 Dorota Haberla   śląskie
371 Kamil Haberla - WR   śląskie
372 Ewa Halczuk   kujawsko-pomorskie
373 Zbigniew Halczuk   kujawsko-pomorskie
374 Marcin Halczuk   kujawsko-pomorskie
375 Maciej Halczuk    kujawsko-pomorskie
376 Aleksandra Stelmasiak   mazowieckie
377 Katarzyna Oryszczak   śląskie
378 Maria Ciesielczyk   wielkopolskie
379 Wioletta Laferi-Dąbrowska - TI   dolnośląskie
380 Witold Dąbrowski   dolnośląskie
381 Henryk Gliwka - WR   śląskie
382 Renata Binkowicz   podkarpackie
383 Sławomir Binkowicz   podkarpackie
384 Sebastian Binkowicz   podkarpackie
385 Jakub Binkowicz   podkarpackie
386 Martyna Stypa   świętokrzyskie
387 Piotr Koziara - WR   dolnośląskie
388 Rafał Koszczyc   lubuskie
389 Pogotowie Opiekuńcze i Dom Dziecka w Zamościu   lubelskie
390 Dorota Olechnowska   dolnośląskie
391 Piotr Olechnowski   dolnośląskie
392 Aniela Olechnowska   dolnośląskie
393 Natalia Bednarska   mazowieckie
394 Maja Bednarska   mazowieckie
395 Jan Bednarski   mazowieckie
396 Antonina Śliwińska   mazowieckie
397 Jędrzej Śliwiński   mazowieckie
398 Anna Bilska   małopolskie
399 Aleksandra Bilska   małopolskie
400 Artur Żok - WR   warmińskomazurskie
401 Jadwiga Laszczak   śląskie
402 Małgorzata Będkowska   łódzkie
403 Mariusz Buczek - WR   małopolskie
404 Justyna Wamke - WR   kujawsko-pomorskie
405 Anna Jalińska   śląskie
406 Katarzyna Bobola   podkarpackie
407 Piotr Kersz   podkarpackie
408 Marta Stępniewska   wielkopolskie
409 Grzegorz Stępniewski   wielkopolskie
410 Urszula Stępniewska   wielkopolskie
411 Szczepan Stępniewski   wielkopolskie
412 Jacek Zielonka   lubuskie
413 Dominik Rybka - WR   mazowieckie
414 Artur Kukiełka    mazowieckie
415 Jolanta Suława - WR   dolnośląskie
416 Władysław Suława - WR   dolnośląskie
417 Andrzej Ruszkiewicz   śląskie
418 Marek Dańda   dolnośląskie
419 Grzegorz Frachanowski - WR   wielkopolskie
420 Piotr Makowski    wielkopolskie
421 Danuta Kucharska - WR   śląskie
422 Arkadiusz Drewnicki - TI - SL - TA - WR   podkarpackie
423 Mirosław Samul   śląskie
424 Małgorzata Tabaszewska   mazowieckie
425 Joanna Szczyrzyca - WR   śląskie
426 Edyta Haluch - WR   małopolskie
427 Arkadiusz Haluch - WR   małopolskie
428 Wiktor Haluch - WR   małopolskie
429 Sabina Szurek   małopolskie
430 Magdalena Skwarczyńska   dolnośląskie
431 Tomasz Białowąs   dolnośląskie
432 Justyna Borysewicz - TI - WR    zachodniopomorskie
433 Jarosław Olobry - WR   zachodniopomorskie
434 Andrzej Wuschke   dolnośląskie
435 Wojciech Wuschke   dolnośląskie
436 Emilia Pudlak   dolnośląskie
437 Oliwia Stańczyk - WR   mazowieckie
438 Karolina Narolska   podkarpackie
439 Krzysztof Narolski   podkarpackie
440 Aleksandra Mosiewicz   mazowieckie
441 Michał Ceglarek   mazowieckie
442 Grzegorz Brejta   małopolskie
443 Paweł Rączka - WR   podkarpackie
444 Magdalena Sołtys - WR   podkarpackie
445 Jadwiga Fiszlak   świętokrzyskie
446 Andrzej Połomski - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   mazowieckie
447 Daniel Biega   dolnośląskie
448 Tomasz Jonientz   opolskie
449 Barbara Sierakowska - WR   śląskie
450 Adam Mroczkowski - WR   śląskie
451 Mirosław Czapliński - TI - TA - WA - WR   warmińsko-mazurski
452 Mariusz Horosiewicz VIP - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   wielkopolskie
453 Piotr Makowski   śląskie
454 Agnieszka Kasprzyk   wielkopolskie
455 Zbigniew Świątek   podkarpackie
456 Dawid Metych   podkarpackie
457 Michał Gontarek - WR   mazowieckie
458 Rafał Lech   dolnośląskie
459 Milena Warachim    dolnośląskie
460  Aleksandra Maćkowska - WR   mazowieckie
461 Joanna Maryniaczyk - WR   wielkopolskie
462 Marcin Kałużyński   śląskie
463 Krystian Stankowski   dolnośląskie
464 Tomasz Bujok   śląskie
465 Barbara Rut   podkarpackie
466 Krzysztof Różalski - WR   podkarpackie
467 Katarzyna Tymińska - WR   podkarpackie
468 Alicja Karlińska   śląskie
469 Łukasz Karliński   śląskie
470 Marek Drapa - WR   śląskie
471 Marcin Gibiec - WR   śląskie
472 Dariusz Andrzejewski   śląskie
473 Barbara Araźna   lubelskie
474 Piotr Tabor   śląskie
475 Agnieszka Simko   dolnośląskie
476 Jarosław Siwek   mazowieckie
477 Ewa Jędrzejczak   łódzkie
478 Marcin Mirończuk   łódzkie
479 Daniel Czaja   dolnośląskie
480 Julia Czaja   dolnośląskie
481 Eryk Czaja   dolnośląskie
482 Gabriela Adamiak   śląskie
483 Joanna Janus   małopolskie
484 Łukasz Janus   małopolskie
485 Lena Janus   małopolskie
486 Dariusz Kempny   śląskie
487 Mirosław Famielec   śląskie
488  Joanna Klonowska   śląskie
489 Tomasz Skotek    dolnośląskie
490 Teresa Zając   małopolskie
491 Julita Mularewicz   pomorskie
492 Marcin Dziubek   śląskie
493 Beata Chechelska - WR    małopolskie
494 Bronisław Wrona   małopolskie
495 Krzysztof Browarek - TI - WR   łódzkie
496 Dorota Cichoń - WR   śląskie
497 Dariusz Cichoń - WR   śląskie
498 Joanna Cichoń - WR   śląskie
499 Adam Cichoń - WR   śląskie
500 Sławomir Ryłko   śląskie
501 Wiktoria Idzik   małopolskie
502 Ireneusz Trzaskalik   śląskie
503 Krzysztof Pachołków - WR   dolnośląskie
504 Magdalena Nizioł   podkarpackie
505 Paweł Kolanko   podkarpackie
506 Dariusz Błaut - WR   śląskie
507 Marcel Matuszczak - TA - WR   opolskie
508 Marcin Matuszczak - WR   opolskie
509 Anna Stabkowicz   dolnośląskie
510 Kazimierz Janota - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   śląskie
511 Mateusz Kotula   śląskie
512 Artur Kotula   śląskie
513 Wiktoria Kaszycka - WR   dolnośląskie
514 Jakub Suława - WR   dolnośląskie
515 Tomasz Kowalik   wielkopolskie
516 Jolanta Niemczyk   śląskie
517 Bogusława Pawlak - WR   podkarpackie
518 Bogusław Pawlak - WR   podkarpackie
519 Czarnota Leszek - WR    śląskie
520 Iga Markowska   dolnośląskie
521 Łukasz Szuba   dolnośląskie
522 Justyna Klimek   śląskie
523 Dominik Sadowski   śląskie
524 Mirosław Maciąg - TI - SL - CZ - TA - MG - WA - WR   świętokrzyskie
525 Małgorzata Ryll   wielkopolskie
526 Paweł Ryll   wielkopolskie
527 Róża Duda - WR   śląskie
528 Zbigniew Duda - WR   śląskie
529 Bożena Gibiec   śląskie
530 Katarzyna Magiera Wykręt   śląskie
531 Waldemar Pituła - WR    lubuskie
532 Henryk Berczyński - WR   dolnośląskie
533 Anna Bukowska-Bogacz - TI - TA - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   małopolskie
534 Monika Płaszczyca   śląskie
535 Daniel Kociołek   śląskie
536 Zuzanna Kociołek   śląskie
537 Kacper Kociołek   śląskie
538 Marek Pyzio   dolnośląskie
539 Andrzej Dziewoński   małopolskie
540 Agnieszka Śliwa   małopolskie
541 Paulina Wojnarowska   łódzkie
542 Tomasz Cykowski   łódzkie
543 Bartek Bułatowicz - WR   zachodniopomorskie
544 Magdalena Bober - WR   zachodniopomorskie
545 Marcin Bombelek - TA - WR   wielkopolskie
546 Krystian Samulski   wielkopolskie
547 Julia Kowalska   śląskie
548 Jarosław Łęski   śląskie
549 Marta Satoła - TA - WA   dolnośląskie
550 Zbigniew Kowalczyk VIP - TI - SL - CZ - TA - WA - MG -  WR    dolnośląskie
551 Janusz Hatala - WR    śląskie
552 Moinika Czabator   Niemcy
553 Karol Talaga   małopolskie
554 Tymoteusz Gorysz   małopolskie
555 Krzysztof Pilarski   mazowieckie
556 Jakub Sadowski   śląskie
557 Przemysław Kołomycew   śląskie
558 Władysława Jamroży - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   małopolskie
559 Henryk Jamroży - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   małopolskie
560 Mirosław Bogdanowicz   lubuskie
561 Bartosz Bogdanowicz   lubuskie
562 Paweł Bogdanowicz   lubuskie
563 Piotr Mrowicki   łódzkie
564 Anna Bajczyk   wielkopolskie
565 Damian Nowicki   wielkopolskie
566 Marcin Machocki   zachodniopomorskie
567 Agnieszka Lasyk   zachodniopomorskie
568 Marta Pawłowska   mazowieckie
569 Jacek Pawłowski   mazowieckie
570 Krzysztof Polak - WR    mazowieckie
571 Luiza Krajewska - WR   mazowieckie
572 Roman Mucha - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
573 Barbara Mucha - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
574 Natalia Bracik   podkarpackie
575 Zygmunt Biegaj   mazowieckie
576 Krzysztof Biegaj   mazowieckie
577 Damian Klimosz   śląskie
578 Aleksandra Torbus - TI - SL - CZ - TA   śląskie
579 Kamila Oleszczak   dolnośląskie
580 Emil Jakóbiak   mazowieckie
581 Grzegorz Jakóbiak   mazowieckie
582 Zbigniew Szczerbowski - WR   śląskie
583 Andrzej Szczrbowski   śląskie
584 Ernest Kożuch   podkarpackie
585 Piotr Weselak   podkarpackie
586 Tomasz Sowiński   śląskie
587 Monika Mikler   śląskie
588 Dariusz Marszał   lubelskie
589 Anna Ordonowska   dolnośląskie
590 Daniel Rybacki   dolnośląskie
591 Karolina Rajewska-Rynkowska   wielkopolskie
592 Maciej Rynkowski   wielkopolskie
593 Jeremiasz Rynkowski   wielkopolskie
594 Zachariasz Rynkowski   wielkopolskie
595 Marcin Ficoń   śląskie
596 Marcin Chudy   śląskie
597 Mateusz Gałka   opolskie
598 Joanna Górska VIP- TI - SL - CZ - TA - MG - WR   podlaskie
599 Franciszek Lukas   śląskie
600 Tomasz Lukas   łódzkie
601 Marek Kucharski - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   mazowieckie
602 Krzysztof Grygierczyk - WR   śląskie
603 Dariusz Kurzątkowski   mazowieckie
604 Lidia Kurzątkowska   mazowieckie
605 Zuzanna Brzeźniak - WR   wielkopolskie
606 Izabela Maj   mazowieckie
607 Mariusz Wiśniewski   mazowieckie
608 Barbara Machno   małopolskie
609 Danuta Kossak - Machno   małopolskie
610 Sonia Strzelewicz - WR   wielkopolskie
611 Kalina Bathis - WR   wielkopolskie
612 Jakub Bednarkiewicz   wielkopolskie
613 Sylwia Widenka   śląskie
614 Rafał Widenka   śląskie
615 Zdzisław Michalski   zachodniopomorskie
616 Joanna Gralak   zachodniopomorskie
617 Grzegorz Gralak   zachodniopomorskie
618 Wojciech Nowacki - WR   wielkopolskie
619 Małgorzata Nowackam - WR   wielkopolskie
620 Iwona Guła   dolnośląskie
621 Aleksandra Guła   dolnośląskie
622 Korneliusz Guła   dolnośląskie
623 Grzegorz Warzewski   wielkopolskie
624 Karol Kołt   małopolskie
625 Sylwia Kołt   małopolskie
626 Wojciech Kołt   małopolskie
627 Aleksandra Kołt   małopolskie
628 Kamila Tatoń - WR   zachodniopomorskie
629 Daniel Bebko - WR   zachodniopomorskie
630 Zbigniew Marszałek - WR   śląskie
631 Witold Bogacz   małopolskie
632 Edyta Kasprów Szajda   lubuskie
633 Tomasz Świerad   małopolskie
634 Marek Krasowski   podkarpackie
635 Jakub Jaworski   dolnośląskie
636 Marek Szmidt - WR   śląskie
637 Rafał Knaflewski - WR   wielkopolskie
638 Jan Adamiec   mazowieckie
639 Łukasz Klejna   wielkopolskie
640 Leszek Osmelak - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   zachodniopomorskie
641 Agnieszka Osmelak - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   zachodniopomorskie
642 Marta Osmelak - WR    zachodniopomorskie
643 Michał Osmelak - WR    zachodniopomorskie
644 Natalia Klimas - WR   śląskie
645 Aleksander    śląskie
646 Joanna Wrona   lubelskie
647 Tomasz Lewicki - WR   pomorskie
648 Dominik Wiktorowicz   zachodniopomorskie
649 Agnieszka Kubat   dolnośląskie
650 Jerzy Dwojak   małopolskie
651 Jakub Foltyn - WR   śląskie
652 Marlena Chmielewska - TI - SL - CZ - WR   małopolskie
653 Czesław Łazanowski - TI - TA - WR   wielkopolskie
654 Rafał Kańduła - TI - TA - WR   wielkopolskie
655 Leszek Długosz   dolnośląskie
656 Jakub Wawak   śląskie
657 Monika Marciniak   śląskie
658 Andrzej Marciniak   śląskie
659 Anna Zaucha - WR   małopolskie
660 Tomasz Zaucha - WR   małopolskie
661 Maciej Zaucha - WR   małopolskie
662 Karolina Zaucha - WR   małopolskie
663 Tomasz Ciesielski   dolnośląskie
664 Dariusz Skiba - TA - WR   podkarpackie
665 Robert Teskowski   dolnośląskie
666 Leszek Piekło   małopolskie
667 Szymon Opach   śląskie
668 Marzena Morawiec   śląskie
669 Michał Dądela   śląskie
670 Tomasz Deptuła - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   lubelskie
671 Anna Rużycka   opolskie
672 Miłosz Rączkowski   opolskie
673 Andrzej Wolniewicz   dolnośląskie
674 Jakub Szmytkowski   lubuskie
675 Bogusław Opłotny   mazowieckie
676 Aleksandra Piotrowska   śląskie
677 Mateusz Zapotoczny   śląskie
678 Krzysztof Słowiński - TI - SL - CZ - TA - WA   śląskie
679 Marcin Słowiński   śląskie
680 Tomasz Ryll   wielkopolskie
681 Monika Pietrzak   warmińskomazurskie
682 Natalia Dopierała   lubuskie
683 Patryk Łukasik   podkarpackie
684 Wiesław Ceklarz   małopolskie
685 Katarzyna Mikołajczak   wielkopolskie
686 Michał Zieliński   wielkopolskie
687 Monika Bielecka   wielkopolskie
688 Gabriela Bielecka   wielkopolskie
689 Zuzanna Bielecka   wielkopolskie
690 Eugeniusz Kaczmarek   wielkopolskie
691 Małgorzata Kaczmarek   wielkopolskie
692 Jan Kaczmarek   wielkopolskie
693 Sebastian Domian - TI   warmińskomazurskie
694 Janusz Sadkiewicz - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   dolnośląskie
695 Justyna Słodzińska   wielkopolskie
696 Piotr Sucharski   wielkopolskie
697 Justyna Załęska   mazowieckie
698 Barbara Abratkiewicz - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   mazowieckie
699 Tomasz Kida - TI - TA - WR   podkarpackie
700 Łukasz Tyrol   mazowieckie
701 Paweł Mazurek   podkarpackie
702 Bernadetta Stadnicka   podkarpackie
703 Grzegorz Czubaj - WR   małopolskie
704 Magdalena Cedro-Czubaj - WR   małopolskie
705 Ewa Gorzelak   mazowieckie
706 Roman Gorzelak   mazowieckie
707 Łukasz Gwizdała - TI - TA - WR   małopolskie
708 Dariusz Gałgański - WR   kujawsko-pomorskie
709 Aleksandra Ziomko   wielkopolskie
710 Roman Ziomko   wielkopolskie
711 Marta Bącler   dolnośląskie
712 Krzysztof Sobczak   mazowieckie
713 Piotr Ceklarz   małopolskie
714 Paweł Przybylak - TI - WR   wielkopolskie
715 Katarzyn Burnagiel   podkarpackie
716 Jan Burnagiel   podkarpackie
717 Ryszard Bącal   lubuskie
718 Jolanta Andura   świętokrzyskie
719 Remigiusz Andura   świętokrzyskie
720 Anna Wojtanowska   świętokrzyskie
721 Mariusz Wojtanowski   świętokrzyskie
722 Robert Szwabowicz - WR   dolnośląskie
723 Michał Jabczyński   wielkopolskie
724 Roma Gut   dolnośląskie
725 Piotr Szymański - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
726 Dariusz Jochman - WR   śląskie
727 Mikołaj Wegnerowicz   wielkopolskie
728 Joanna Wegnerowicz   wielkopolskie
729 Maciej Duszczeczko   kujawsko-pomorskie
730 Krzysztof Baryluk   dolnośląskie
731 Magdalena Kozioł   lubuskie
732 Filip Bogobowicz - WR   mazowieckie
733 Piotr Bogobowicz - TI - WR   mazowieckie
734 Jacek Witas   mazowieckie
735 Krzysztof Kurasz   śląskie
736 Iwona Kurasz   śląskie
737 Wiktoria Kurasz   śląskie
738 Ewa Grzegorzewicz   lubuskie
739 Patrycja Kamińska   mazowieckie
740 Andrzej Warda   dolnośląskie
741 Przemysław Kocot   śląskie
742 Przemysław Ładny   śląskie
743 Justyna Kolińska   łódzkie
744 Andrzej Kręt   łódzkie
745 Arkadiusz Pazio   mazowieckie
746 Małgorzata Pazio   mazowieckie
747 Mateusz Pazio   mazowieckie
748 Damian Pazio   mazowieckie
749 Krzysztof Czaplicki - TA - WR   mazowieckie
750 Karolina Czerwińska - TA - WR   mazowieckie
751 Łukasz Baron   śląskie
752 Joanna Baron   śląskie
753 Borys Baron   śląskie
754 Krzysztof Baron    śląskie
755 Kalina Downarowicz   dolnośląskie
756 Michał Downarowicz   dolnośląskie
757 Agnieszka Kurek   śląskie
758 Rafał Brylewski   dolnośląskie
759 Jerzy Brylewski   dolnośląskie
760 Anna Malczyk   śląskie
761 Marek Malczyk   śląskie
762 Szymon Malczyk   śląskie
763 Tomasz Malczyk   śląskie
764 Szymon Gąsak - WR   lubelskie
765 Hubert Gąsak - WR   lubelskie
766 Piotr Węglarz   podkarpackie
767 Andrzej Średziński   wielkopolskie
768 Hanna Winnicka   wielkopolskie
769 Dariusz Lutoborski - TI - TA - WA - WR   mazowieckie
770 Marek Koba   śląskie
771 Sylwia Krukowiecka Niemiec   podkarpackie
772 Rafał Niemiec   podkarpackie
773 Jan Niemiec   podkarpackie
774 Marzena Mikulska   wielkopolskie
775 Kamila Mazurek   dolnośląskie
776 Mateusz Czempiel   śląskie
777 Ewa Kiełkowska - WR   śląskie
778 Piotr Kiełkowski - WR   śląskie
779 Teresa Saks - WR   dolnośląskie
780 Włodzimierz Saks   dolnośląskie
781 Katarzyna Saks - WR   dolnośląskie
782 Mariusz Rosiński   opolskie
783 Michał Rosiński   opolskie
784 Dawid Brehmer   śląskie
785 Grażyna Mazur   śląskie
786 Mariusz Sokołowski   śląskie
787 Bartłomiej Kiliszek   mazowieckie
788 Katarzyna Kiliszek   mazowieckie
789 Sebastian Szneider - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
790 Teodor Śmieja   śląskie
791 Paweł Galek   podkarpackie
792 Tomasz Musioł - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
793 Rafał Krzyżanowski - WR   śląskie
794 Daniel Piwowarczyk - WR    dolnośląskie
795 Krystian Maciuga   śląskie
796 Kinga Kania - WR    małopolskie
797 Agnieszka Tomiczek    śląskie
798 Krzysztof Tomiczek   śląskie
799 Malwina Kąkalec   lubuskie
800 Bartosz Andrzejewski   śląskie
801 Agnieszka Mikołajec   śląskie
802 Daniel Mikołajec   śląskie
803 Kacper Mikołajec - TI - WR   śląskie
804 Agnieszka Kurmanowska   mazowieckie
805 Anna Biskupska   łódzkie
806  Przemysław Kunert     łódzkie
807 Aleksandra Kaźmierczak - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   wielkopolskie
808 Patrycja Jetka - WR   śląskie
809 Artur Śmieja - WR   śląskie
810 Małgorzata Borkowy   śląskie
811 Aleksandra Borkowy   śląskie
812 Jacek Tronina   śląskie
813 Marta Krawczyk   śląskie
814 Krystian Krawczyk   śląskie
815 Klaudia Fiedeń   śląskie
816 Przemysław Grzybek   śląskie
817 Maja Komandera   śląskie
818 Edyta Mikoś - TI - SL - TA - WA - WR   małopolskie
819 Wojciech Mikoś - WR   małopolskie
820 Edyta Michałowska-Cabała   małopolskie
821 Żaneta Byczkowska - TA - WR   łódzkie
822 Adrian Byczkowski - WR    łódzkie
823 Beata Obłękowska-Zadrożna   mazowieckie
824 Barbara Formella - TI - TA - WR   pomorskie
825 Andrzej Gąbka - TI - TA - WR   pomorskie
826 Barbara Jaworska   śląskie
827 Waldemar Jaworski VIP- TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
828 Daniel Midura   podkarpackie
829 Michał Osterczyl - WR   małopolskie
830 Jacek Ramus - TA -WA - WR   opolskie
831 Tomasz Hejman   łódzkie
832 Brygida Tyczyńska   wielkopolskie
833 Marek Tyczyński   wielkopolskie
834 Kamil Tyczyński   wielkopolskie
835 Kornelia Adamek - WR   wielkopolskie
836 Ernest Adamek - WR   wielkopolskie
837 Adam Stankiewicz - WR   pomorskie
838 Paweł Klejbor - WR    pomorskie
839 Bożena  Grzegorczyk - TI   podlaskie
840 Grzegorz Maliszewski - TI - TA - WR   podlaskie
841 Karolina Filipiak   wielkopolskie
842 Sławomir Grobelny   wielkopolskie
843 Joanna Paluch Pacyga   małopolskie
844 Aleksandra Wielgosz   śląskie
845 Daniel Jagosz   śląskie
846 Mirosław Nowak   śląskie
847 Paweł Byczkowski - WR   łódzkie
848 Krzysztof Byczkowski - WR    łódzkie
849 Piotr Łęcki   mazowieckie
850 Szczepan Gabryś   śląskie
851 Monika Kania - WR   lubelskie
852 Bogusław Baron - WR   śląskie
853 Sylwester Markowski   śląskie
854 Radosław Mirowski   śląskie
855 Robert Gadomski   mazowieckie
856 Jerzy Madej   podkarpackie
857 Elżbieta Madej   podkarpackie
858 Mirosław Dębiński - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   dolnośląskie
859 Mateusz Dębiński - WR   dolnośląskie
860 Waldemar Dynowski - TI - TA - SL - CZ - WR   małopolskie
861 Elżbieta Kaczmarska   śląskie
862 Tomasz Zadora   małopolskie
863 Anna Ociepka   małopolskie
864 Dariusz Zadora   małopolskie
865 Małgorzata Kaczmarska   śląskie
866 Aleksander Zawodny   wielkopolskie
867 Katarzyna Dudek   wielkopolskie
868 Cezary Dobrochowski   zachodniopomorskie
869 Elżbieta Dobrochowska   zachodniopomorskie
870 Robert Grod - WR   śląskie
871 Katarzyna Lokocz   śląskie
872 Anna Wicherek   śląskie
873 Piotr Niszkiewicz   śląskie
874 Joachim Wajda   podkarpackie
875 Liliana Wajda   podkarpackie
876 Andrzej Luks   małopolskie
877 Iwona Ludowicz Luks   małopolskie
878 Dariusz Dziura   mazowieckie
879 Jan Dziura   mazowieckie
880 Paweł Gogłuska VIP - TI - SL - CZ - TA -  WA - MG -WR   mazowieckie
881 Przemysław Surma - WR   opolskie
882 Lena Surma - WR   opolskie
883 Justyna Socha- WR   opolskie
884 Sylwester Kowalczyk   mazowieckie
885 Tadeusz Kowalczyk   mazowieckie
886 Witold Kowalczyk   mazowieckie
887 Jakub Kułanek   śląskie
888 Maria Kułanek   śląskie
889 Marek Michna   śląskie
890 Urszula Mrzyczek Michna   śląskie
891 Michał Michna   śląskie
892 Mateusz Michna   śląskie
893 Przemysław Samborski   zachodniopomorskie
894 Dorota Urbaniak Samborska   zachodniopomorskie
895 Anna Wolke   śląskie
896 Tomasz Gorzalnik   śląskie
897 Mirosław Kiełkowski - TI - SL - CZ - TA -  MG - WR   łódzkie
898 Henryka Kiełkowska - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   łódzkie
899 Andrzej Łasak   małopolskie
900 Krzysztof Jankowski   śląskie
901 Grażyna Pastor   śląskie
902 Lubomir Karpiński   łódzkie
903 Jan Komnatny   mazowieckie
904 Katarzyna Samoraj   mazowieckie
905 Bartłomiej Sikorski   mazowieckie
906 Dorota Bogusz   lubuskie
907  Katarzyna Rostrygin - WR   zachodniopomorskie
908 Maciej Rostrygin - WR   zachodniopomorskie
909 Marlena Konefał   śląskie
910 Elżbieta Trzepacz   małopolskie
911 Sławomir Brombosz   małopolskie
912 Sandra Madej   małopolskie
913 Katarzyna Helak   małopolskie
914 Grzegorz Firlit - WR   dolnośląskie
915 Julia Surma   opolskie
916 Paweł Wiśniewski   małopolskie
917 Antoni Wypych   łódzkie
918 Rafał Maciąg   śląskie
919 Justyna Sołtysiak   śląskie
920 Agnieszka Woźniczak - TI - CZ   dolnośląskie
921 Dariusz Wiązowski   dolnośląskie
922 Jerzy Grajkowski   dolnośląskie
923 Adam Cieślok   śląskie
924 Ireneusz Warchoł - TI - TA - WR   podkarpackie
925 Dariusz Schuppik   śląskie
926 Jarosław Pietraszko   śląskie
927 Janusz Milewski   dolnośląskie
928 Arkadiusz Miodowski   zachodniopomorskie
929 Patrycja Imaszewska Palm   wielkopolskie
930 Paweł Palm   wielkopolskie
931 Marek Reichel - WR   śląskie
932 Kamila Sadło    dolnośląskie
933 Czarek Torchalski   śląskie
934 Piotr Lubaś   podkarpackie
935 Małgorzata Kalicińska   mazowieckie
936 Michał Kaliciński   mazowieckie
937 Marta Nowak   śląskie
938 Lena Kożuszko   opolskie
939 Łukasz Nieć   małopolskie
940 Klaudia Falgier   wielkopolskie
941 Jarosław Idzik   dolnośląskie
942 Jowita Idzik   dolnośląskie
943 Julia Fornalik   wielkopolskie
944 Karolina Trojan   śląskie
945 Wojciech Orzechowski   śląskie
946 Marek Łygas   świętokrzyskie
947 Renata Przyłucka   świętokrzyskie
948 Michał Kałmuk   dolnośląskie
949 Joanna Majerska   kujawsko-pomorskie
950 Tomasz Majerski   kujawsko-pomorskie
951 Szymon Witkowski   pomorskie
952 Kinga Cioban   pomorskie
953 Ludmiła Polak   małopolskie
954 Przemysław Kieszkowski   śląskie
955 Karolina Gajos   śląskie
956 Ewa Maślanka   podkarpackie
957 Martyna Kolanek - WR   śląskie
958 Violetta Leśniewska Kantor   śląskie
959 Kamil Łukawski - WR   świętokrzyskie
960 Marek Muchewicz   lubuskie
961 Monika Szewczyk   mazowieckie
962 Jan Jarosiewicz   mazowieckie
963 Anna Kosiarska   śląskie
964 Tomasz Szulc - TI - TA - WR   śląskie
965 Marta Bodzioch   małopolskie
966 Robert Kędzior   śląskie
967 Anna Bienias   śląskie
968 Kinga Wizmirska   śląskie
969 Michał Bienias   śląskie
970  Rafał Zmelonek   śląskie
971 Jan Skrzypnik - WR   śląskie
972 Marek Zięba   pomorskie
973 Joanna Zalewska   śląskie
974 Katarzyna Sawicka   mazowieckie
975 Urszula Gącik   małopolskie
976 Jerzy Matoga   małopolskie
977 Mariusz Wołowicz - WR   Niemcy
978 Jessica Wołowicz - WR   Niemcy
979 Gabriela Wołowicz - WR   Niemcy
980 Zbigniew Mleczko   śląskie
981 Wojciech Trześniewski - WR   kujawsko-pomorskie
982 Stanisław Iwaniszczuk - TI - TA - WR   śląskie
983 Henryka Iwaniszczuk   śląskie
984 Bartłomiej Pawliczek - WR   śląskie
985 Karolina Kasperek   śląskie
986 Jacek Kasperek   śląskie
987 Mateusz Szewc   podkarpackie
988  Sebastian Skrzypczyński - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   lubuskie
989 Jolanta Dubiel   zachodniopomorskie
990 Leszek Dubiel   zachodniopomorskie
991 Marcin Balcerzak   dolnośląskie
992 Katarzyna Mysliwiec - WR   śląskie
993 Mariusz Myśliwiec - WR    śląskie
994 Agnieszka Myśliwiec - WR   śląskie
995 Katarzyna Micelska   śląskie
996 Grzegorz Turok    dolnośląskie 
997 Mariusz Czajkowski   dolnośląskie
998 Robert Waloszczyk   śląskie
999 Bogusław Monczyński    wielkopolskie
1000 Monika Sitko   małopolskie
1001 Patrycja Kowalska   łódzkie
1002 Tymoteusz Sikora   dolnośląskie
1003 Ryszard Sikora   dolnośląskie
1004 Katarzyna Sikora   dolnośląskie
1005 Patryk Ekiert   dolnośląskie
1006 Kamila Byrska   dolnośląskie
1007 Weronika Srokosz   śląskie
1008 Dominik Gołek   śląskie
1009 Piotr Dudek   dolnośląskie
1010 Wojciech Machura   dolnośląskie
1011 Maciej Sadowy   lubuskie
1012 Krystian Krężlewicz   mazowieckie
1013 Ewelina Krawczuk   podlaskie
1014 Marcin Komar   dolnośląskie
1015 Lucyna Włodarz Czernik   małopolskie
1016 Jolanta Hetmańczyk - WR   śląskie
1017 Tomasz Sokoła - WR   śląskie
1018  Anna Lasowska Mikołajczak   śląskie
1019 Adam Mikołajczak   śląskie
1020 Marta Knysak   śląskie
1021 Kisiel Tadeusz   śląskie
1022 Ferfecka Krystyna   śląskie
1023 Beata Wojtanowska   mazowieckie
1024 Mateusz Chajdas   śląskie
1025 Patrycja Kauczka Chajdas   śląskie
1026 Aleksandra Lasota   świętokrzyskie
1027 Krzysztof Maciejko   śląskie
1028 Renata Maciejko   śląskie
1029 Magdalen Maciejko   śląskie
1030 Małgorzata Szczupakowska - WR   podkarpackie
1031 Marek Szczupakowski - WR   podkarpackie
1032 Anna Szczupakowska - WR   podkarpackie
1033  AdamSzczupakowski - WR   podkarpackie
1034 Robert Jędrzejczyk - WR   dolnośląskie
1035 Joanna Jędrzejczyk - WR   dolnośląskie
1036 Wiktoria Nadolska   śląskie
1037 Irena Różalska - WR   śląskie
1038 Marek Różalski - WR   śląskie
1039 Grażyna Bayer Czerny   małopolskie
1040 Paweł Czerny   małopolskie
1041 Marcin Kowalcze   małopolskie
1042  Izabela Konieczny   śląskie
1043 Piotr Ujma    małopolskie
1044 Łukasz Tomiczek   śląskie
1045 Krystyna Tomiczek   śląskie
1046 Maksymilian Dudek    śląskie
1047 Grzegorz Dudek - TI - WR   śląskie
1048 Magdalena Śmieszek Dudek   śląskie
1049 Bartosz Wójtowicz   małopolskie
1050 Monika Romanowska   małopolskie
1051 Grzegorz Matoryn   dolnośląskie
1052 Lena Matoryn   dolnośląskie
1053 Bogusław Kaczkowski - WR   mazowieckie
1054 Justyna Spodar - WR   dolnośląskie
1055 Konrad Kwiecień - WR   dolnośląskie
1056 Anna Wąsowicz   małopolskie
1057 Marcin Śliwa - WR   małopolskie
1058 Stanisław Nylec   podkarpackie
1059 Kamil Jaroch- WR   małopolskie
1060 Olga Kharchenko   małopolskie
1061 Dmitry Kharchenko   małopolskie
1062 Ewa Kawka   małopolskie
1063 Grzegorz Dudek   śląskie
1064 Jan Michalak   wielkopolskie
1065 Szymon Michalak   wielkopolskie
1066 Anna Michalak   wielkopolskie
1067 Aldona Krebs   śląskie
1068 Kamil Napiórkowski   śląskie
1069 Paweł Wiśniowski   śląskie
1070 Urszula Kowal   śląskie
1071 Anna Wiśniowska   śląskie
1072 Agnieszka Kamińska   śląskie
1073 Adrianna Dulas   łódzkie
1074 Jacek Sobala   warmińskomazurskie
1075 Krzysztof Mrozowski - TI - SL - CZ - TA - WA - MG -WR   śląskie
1076 Mariusz Piksa - WR   opolskie
1077 Ewelina Piksa - WR   opolskie
1078 Marek Cieśluk - WA - WR   lubelskie
1079 Hubert Szewczuk - WR   lubelskie
1080 Jakub Barczak - WR   lubelskie
1081 Jakub Furdel - WA - WR   lubelskie
1082 Leszek Grabowski   śląskie
1083 Jerzy Gałan - WR   śląskie
1084 Michał Stanowski - WR      śląskie
1085 Szymon Dec   śląskie
1086 Wiktoria Dec   śląskie
1087 Andrzej Karpała - WR   śląskie
1088 Wiesława Nieznańska - WR   śląskie
1089 Franciszek Goś - WR   wielkopolskie
1090 Natalia Goś - WR   wielkopolskie
1091 Magdalena Wilczyńska Goś - WR   wielkopolskie
1092 Przemysław Goś - WR   wielkopolskie
1093 Natalia Dąbek   śląskie
1094 Małgorzata Dąbek   śląskie
1095 Krzysztof Dąbek   śląskie
1096 Radosław Gruźlewski   kujawsko-pomorskie
1097 Joanna Borowska   kujawsko-pomorskie
1098 Zofia Pokrzywka   łódzkie
1099 Julia Pokrzywka   łódzkie
1100 Aneta Miśka - WR   śląskie
1101 Hanna Miśka - WR   śląskie
1102 Patryk Miśka - WR   śląskie
1103 Małgorzata Górska   mazowieckie
1104 Mateusz Kafka   śląskie
1105 Dariusz Dawidziak - WR   wielkopolskie
1106 Mariusz Pospieszalski   dolnośląskie
1107 Danuta Pospieszalska   dolnośląskie
1108 Maciej Mikołajczyk   małopolskie
1109 Adam Mikołajczyk   małopolskie
1110 Katarzyna Front   małopolskie
1111 Michał Mikołajczyk   małopolskie
1112 Julia Stelmach   dolnośląskie
1113 Piotr Stelmach   dolnośląskie
1114 Krystian Chudziński   wielkopolskie
1115 Krzysztof Szumielewicz - TI - TA - WA - WR   świętokrzyskie
1116 Ewelina Wróbel Mróz   mazowieckie
1117 Tomasz Mróz    mazowieckie
1118 Bartosz Buchaniec - TI - WR   śląskie
1119 Michał Kozik   śląskie
1120 Justyna Kocot   śląskie
1121 Maria Bochenek - TI - WR   dolnośląskie
1122 Marek Matysek - WR   świętokrzyskie
1123 Aleksander Matysek - WR    świętokrzyskie
1124 Tymon Matysek - TI - SL - CZ - TA - MG - WR    świętokrzyskie
1125 Rafał Panasiuk - WR   opolskie
1126 Katarzyna Panasiuk   opolskie
1127 Jakub Panasiuk - WR   opolskie
1128 Elena Dziadek   śląskie
1129 Aneta Płomin-Olszewska - WR   śląskie
1130 Tomasz Olszewski - WR   śląskie
1131 Zbigniew Słupik   śląskie
1132 Marek Żaglewski - TI - WR   kujawsko-pomorskie
1133 Krystyna Dobrowolska - TI - WR   łódzkie
1134 Natalia Gołąb   śląskie
1135 Łukasz Fryc - TI - TA - WR   śląskie
1136 Marian Wolniak   śląskie
1137 Patrycja Wolniak   śląskie
1138 Adam Nowak   małopolskie
1139 Karolina Nowak   małopolskie
1140 Krzysztof Pośpiech - WR   śląskie
1141 Sandra Blachucik - WR   śląskie
1142 Piotr Blachucik - WR   śląskie
1143 Wojciech Krogulec   śląskie
1144 Renata Krogulec   śląskie
1145 Noemi Kroplewska - WR   lubuskie
1146 Natalia Kobiałaka - WR   lubuskie
1147 Daniel Pranica - WR   lubuskie
1148 Waldemar Owczarski   małopolskie
1149 Anna Nowak - Owczarska   małopolskie
1150 Maciej Kłósek   małopolskie
1151 Kornelia Milanowska - TI - WR   śląskie
1152 Ewa Marchewka   śląskie
1153 Edyta Milanowska - WR    śląskie
1154 Piotr Milanowski - WR    śląskie
1155 Adam Milanowski - WR    śląskie
1156 Katarzyna Kaczmarska Kruger - WR   mazowieckie
1157 Marta Stefańska   zachodniopomorskie
1158 Karolina Szeloch - WR   podkarpackie
1159 Aneta Tulin - WR   mazowieckie
1160 Karolina Mazur - WR   dolnośląskie
1161 Anna Zydel   dolnośląskie
1162 Anna Parol   zachodniopomorskie
1163 Tomasz Parol   zachodniopomorskie
1164 Sławomir Zawadzki   zachodniopomorskie
1165 Ewa Kawińska   zachodniopomorskie
1166 Maciej Jastrząb   mazowieckie
1167 Elżbieta Szymik - WR   śląskie
1168 Zbigniew Szymik - WR    śląskie
1169 Szymon Kosmala - TI - SL - CZ - WR   mazowieckie
1170 Olga Kosmala   mazowieckie
1171 Paweł Nowak   podkarpackie
1172 Magda Poznańska   podkarpackie
1173 Grzegorz Wilk   śląskie
1174 Gabrysia Leks   śląskie
1175 Leszek Markuszewski   dolnośląskie
1176 Dorota Markuszewska   dolnośląskie
1177 Grzegorz Pawłowski   dolnośląskie
1178 Agnieszka Wisz   dolnośląskie
1179 Jakub Zając   śląskie
1180 Bartosz Niewrzoł - WR   śląskie
1181 Robert Seruga   śląskie
1182 Grzegorz Sutor   małopolskie
1183 Anna Janowska   podkarpackie
1184 Sławomir Pabian   małopolskie
1185 Magdalena Czerniawska   śląskie
1186 Adrian Sowa   śląskie
1187 Michał Rus - WR   śląskie
1188 Kacper Bidas - WR   małopolskie
1189 Anna Kierzek Bidas - WR   małopolskie
1190 Arkadiusz Wawrzyniak   dolnośląskie
1191 Zbigniew Lewicki - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   pomorskie
1192 Przemysław Stolarczyk - TI - WR   małopolskie
1193 Adrian Smyczyński - WR   mazowieckie
1194 Justyna Wyłudek - WR   mazowieckie
1195 Nadia Piwowar   małopolskie
1196 Agata Potapska   lubelskie
1197 Ignacy Skwara   lubelskie
1198 Paweł Skiba   lubelskie
1199 Piotr Zaczek   małopolskie
1200 Michał Janowski   podkarpackie
1201 Weronika Bogobowicz    mazowieckie
1202 Łukasz Kapustka   wielkopolskie
1203 Magdalena Hulok   śląskie
1204 Adrianna Wątorek   małopolskie
1205 Marcin Kuś   małopolskie
1206 Adam Frank   śląskie
1207 Tomasz Michalski   dolnośląskie
1208 Magdalena Moroń - TI - WR   śląskie
1209 Marek Moroń - TI - WR   śląskie
1210 Małgorzata Jungowska   dolnośląskie
1211 Gabriela Jungowska   dolnośląskie
1212 Krzysztof Jungowski   dolnośląskie
1213 Nataniel Jungowski   dolnośląskie
1214 Anna Szlęk Michalik   małopolskie
1215 Piotr Serafin   małopolskie
1216 Brygida Fiebig   pomorskie
1217 Karol Tamkun   pomorskie
1218 Joanna Czaplińska   dolnośląskie
1219 Stanisław Świdrak   dolnośląskie
1220 Jarosław Srębacz   opolskie
1221 Marcin Nowak - TI - WR   opolskie
1222 Barbara Furgoł   dolnośląskie
1223 Andrzej Furgoł   dolnośląskie
1224 Bartosz Furgoł   dolnośląskie
1225 Hanna Furgoł   dolnośląskie
1226 Sebastian Mikołajczyk   śląskie
1227 Amanda Mikołajczyk   śląskie
1228 Grzegorz Sochacki - WR   mazowieckie
1229  Jolanta Ryznar-Sochacka - WR   mazowieckie
1230 Piotr   małopolskie
1231 Sandra   małopolskie
1232 Krzysztof Kapes-Kowalski   śląskie
1233 Sławomiz Zacz vel Jacz   świętokrzyskie
1234 Joanna Zacz vel Jacz   świętokrzyskie
1235 Arkadiusz Wawrzyniak   dolnośląskie
1236 Paweł Ostrzyrzek   lubelskie
1237 Marcin Napierała - WR   wielkopolskie
1238 Łukasz Figacz   mazowieckie
1239 Tomasz Paluchowski   opolskie
1240 Arkadiusz Jabłoński   opolskie
1241 Katarzyna Szwajca   śląskie
1242 Andrzej Szwajca   śląskie
1243 Dariusz Kocurek   śląskie
1244 Kacper Fijałkowski   dolnośląskie
1245 Piotr Lasek   podkarpackie
1246 Aneta Lasek   podkarpackie
1247 Łukasz Lasek   podkarpackie
1248 Maja Lasek   podkarpackie
1249 Wojciech Klich VIP - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   podkarpackie
1250 Maciej Kieś - WR   śląskie
1251 Jadwiga Kołtan   mazowieckie
1252 Olimpia Gandyk   śląskie
1253 Wojciech Gąsowski   śląskie
1254 Sylwia Kandefer   podkarpackie
1255 Tomasz Pytlarz - WR   śląskie
1256 Sylwia Konsewicz   dolnośląskie
1257 Przemysław Konsewicz   dolnośląskie
1258 Artur Gruszka - WR   śląskie
1259 Krzysztof Aksamit   dolnośląskie
1260 Tomasz Maślanka   podkarpackie
1261 Magdalena Maślanka   podkarpackie
1262 Beata Grzybowska   lubuskie
1263 Lena Grzybowska   lubuskie
1264 Szymon Grzybowski   lubuskie
1265 Tomasz Grzybowski   lubuskie
1266 Mirosław Pietruszka - WR   mazowieckie
1267 Iwona Sołtysik   małopolskie
1268 Aleksandra Sołtysik   małopolskie
1269 Dariusz Sołtysik   małopolskie
1270 Ewa Pytlarz-Ozga - WR   śląskie
1271 Andrzej Lempa   śląskie
1272 Mirosław Michalik - TI - CZ - SL - TA - MG - WR   śląskie
1273 Kamil Jabłoński   śląskie
1274 Piotr Mosiek - WR   wielkopolskie
1275 Jerzy Król   śląskie
1276 Mirella Ruczka   śląskie
1277 Grzegorz Zajączkowski - WR   dolnośląskie
1278 Anna Kasperska   wielkopolskie
1279 Szymon Przeczek - WR   małopolskie
1280 Ilona Młynarczyk   dolnośląskie
1281 Jacek Młynarczyk   dolnośląskie
1282 Michał Głodzik   dolnośląskie
1283 Szymon Młynarczyk   dolnośląskie
1284 Leszek Smuga   śląskie
1285 Martyna Wójcik   śląskie
1286 Dariusz Rejentowicz   małopolskie
1287 Paulina Lisiczka   śląskie
1288 Dariusz Morawiec   śląskie
1289 Elżbieta Kwistkowska   dolnośląskie
1290 Ignacy Kwistkowski   dolnośląskie
1291 Beata Koterba   śląskie
1292 Dawid Koterba   śląskie
1293 Michał Koterba   śląskie
1294 Michał Smoczyk - WR   lubuskie
1295 Janusz Sikorski - TI - WR   małopolskie
1296 Wiktoria Różalska - WR   podkarpackie
1297 Maria Matuszek   wielkopolskie
1298 Tadeusz Matuszek   wielkopolskie
1299 Mirosław Baranowski   lubelskie
1300 Adam Kaźmierczak - TI - WR   wielkopolskie
1301 Robert Nita   dolnośląskie
1302 Katarzyna Nita   dolnośląskie
1303 Michał Kiecka - WR   śląskie
1304 Wojciech Kiecka - WR   śląskie
1305 Łukasz Sałek   opolskie
1306 Katarzyna Sałek   opolskie
1307 Mariusz Cieślak   dolnośląskie
1308 Wojciech Spiżak - WR   zachodniopomorskie
1309 Emilia Spiżak - WR    zachodniopomorskie
1310 Wojciech Spiżak    zachodniopomorskie
1311 Jakub Spiżak - WR    zachodniopomorskie
1312 Jagoda Spiżak - WR    zachodniopomorskie
1313 Jolanta Przybysz   mazowieckie
1314 Marcin Przybysz   mazowieckie
1315 Marcin Musiał - WR   dolnośląskie
1316 Krzysztof Kalita - WR   lubelskie
1317 Magdalena Suś   małopolskie
1318 Łukasz Niemiec - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
1319 Filip Niemiec - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
1320 Mirosława Niemiec - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
1321 Dawid Kluza   śląskie
1322 Krzysztof Dejas    śląskie
1323 Ewa Barańska Dejas   śląskie
1324 Anna Kubata Wal   śląskie
1325 Ewelina Stanclik Faruga   śląskie
1326 Łukasz Faruga   śląskie
1327 Krzysztof Stanclik - WR   śląskie
1328 Ewa Szorc   podlaskie
1329 Łucja Mosz   małopolskie
1330 Izabella Mitin   śląskie
1331 Dariusz Sroka - TI - WR   śląskie
1332 Marek Rosiak   dolnośląskie
1333 Dariusz Burak   lubuskie
1334 Magdalena Olczak   lubuskie
1335 Tomasz Laskowski   mazowieckie
1336 Dawid Kowalski   małopolskie
1337 Jakub Kowalski   małopolskie
1338 Sebastian Rompel - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   małopolskie
1339 Aldona Rompel - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   małopolskie
1340 Magdalena Rzeczkowska   śląskie
1341 Pamela Felić   śląskie
1342 Eugeniusz Wczasek   śląskie
1343 Dawid Kotlarz   śląskie
1344 Monika Kotlarz   śląskie
1345 Piotr Kotlarz   śląskie
1346 Kalina Kotlarz   śląskie
1347 Izabela Grzyb   śląskie
1348 Bożena Grzyb   śląskie
1349 Mirosław Dziekan - WR   podkarpackie
1350 Sławomir Witkowski - WR   mazowieckie
1351 Joanna Zachilska   dolnośląskie
1352 Adam Pełszyk   dolnośląskie
1353  Bogusław Stecki - TI - TA - SL - CZ - MG - WR   dolnośląskie
1354 Janusz Brzegowy   małopolskie
1355 Agnieszka Baran   mazowieckie
1356 Jarosław Cyprian   wielkopolskie
1357 Joanna Smyrak - WR   śląskie
1358 Tomasz Smyrak - WR   śląskie
1359 Magdalena Porzycka   małopolskie
1360 Zbigniew Jędros   śląskie
1361 Joanna Półgrabska   zachodniopomorskie
1362 Andrzej Półgrabski   zachodniopomorskie
1363 Sylwester Tyryłło   śląskie
1364 Iweta Wisła - TI - TA - WA - WR   śląskie
1365 Roman Szymański   wielkopolskie
1366 Patrycja Książek   małopolskie
1367 Michał Boba   małopolskie
1368 Aleksandra Książek   małopolskie
1369 Robert Junknikiel - SL - CZ   łódzkie
1370 Adam Wątur   lubelskie
1371 Marcin Soroczyński - WR   śląskie
1372 Martyna Sobczak   śląskie
1373 Dominik Wierzyk   dolnośląskie
1374 Dominika Wierzyk   dolnośląskie
1375 Adrian Fołta   dolnośląskie
1376 Dariusz Zabawa   małopolskie
1377 Daria Nowak - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
1378 Mateusz Baran - TI - SL - CZ - TA - MG - WR    śląskie
1379 Michał Kluczek   mazowieckie
1380 Wioletta Jankowska   śląskie
1381 Przemysław Kuczma   podkarpackie
1382 Joanna Kuczma   podkarpackie
1383 Henryka Duszek-Grabowska   zachodniopomorskie
1384 Marek Grabowski   zachodniopomorskie
1385 Andrzej Kubiak   śląskie
1386 Stanisława Flasińska   lubelskie
1387 Adam Kostański   kujawsko-pomorskie
1388 Agnieszka Tyrka   małopolskie
1389 Marzena Tyrka   małopolskie
1390 Bartosz Zawadzki   pomorskie
1391 Stefan Rymon-Lipiński - WR   pomorskie
1392 Marek Gwizd   mazowieckie
1393 Michał Dudek - TI - WR   śląskie
1394 Maria Dudek - TI - WR   śląskie
1395 Kamil Rybarski -WR   śląskie
1396 Sławomir Pocztarek   wielkopolskie
1397 Alicja Pocztarek   wielkopolskie
1398 Kamil Morzyc   iwarmińsko-mazursk
1399 Paulina Morzyc   warmińsko-mazurski
1400 Dariusz Bardo   małopolskie
1401 Łukasz Stryszowski   małopolskie
1402 Jerzy Cisowski - WR   śląskie
1403 Anna Sołtys   podkarpackie
1404 Krystian Sołtys   podkarpackie
1405 Grzegorz Słowiński - TI - TA   śląskie
1406 Marek Kamadulski   kujawsko-pomorskie
1407 Anna Dopierała   wielkopolskie
1408 Paweł Piotrowski   wielkopolskie
1409 Małgorzata Stanisławska   wielkopolskie
1410 Nikola Dopierała   wielkopolskie
1411 Nadia Dopierała   wielkopolskie
1412 Ewa Antol   zachodniopomorskie
1413 Karolina Kwiatkowska Wąsowska   mazowieckie
1414 Jacek Wojciechowski - WR   lubuskie
1415 Robert Wita   lubuskie
1416 Marlena Ptaśnik   lubuskie
1417 Piotr Klorek   wielkopolskie
1418 Roman Pawłowski   dolnośląskie
1419 Sebastian Biełuński - WR   dolnośląskie
1420 Edward Szwast   opolskie
1421 Piotr Tokaj   śląskie
1422 Agnieszka Drzewińska   mazowieckie
1423 Paweł Skubida   mazowieckie
1424 Renata Potyrała   dolnośląskie
1425 Sonia Marczyk - WR    łódzkie
1426 Monika Marczyk VIP    łódzkie
1427 Grzegorz Stromczyński   śląskie
1428 Mateusz Oszust - TI - WR   mazowieckie
1429 Danuta Stokłosa   dolnośląskie
1430 Mariusz Bartodziej   dolnośląskie
1431 Kazimierz Engler - TI - SL - CZ - TA - MG - WA -  WR   pomorskie
1432 Artur Kiśleńczuk   zachodniopomorskie
1433 Dominika Jamro   dolnośląskie
1434 Michał Jamro   dolnośląskie
1435 Małgorzata Konderla   śląskie
1436 Agata Banaszkiewicz - TI - TA - WR   wielkopolskie
1437 Grażyna Kostrzewa   śląskie
1438 Jarosław Kostrzewa   śląskie
1439 Patrycja Błaut   śląskie
1440 Arkadiusz Stefaniec   śląskie
1441 Bruno Błaut   śląskie
1442 Bartosz Kijak   małopolskie
1443 Sylwia Witkowska   mazowieckie
1444 Stanisław Stachnik   dolnośląskie
1445 Aleksander Czech - TI - WR   śląskie
1446 Joanna Czech - TI - WR   śląskie
1447 Olga Ruśnica   małopolskie
1448 Beata  Ruśnica   małopolskie
1449 Franciszek Ruśnica   małopolskie
1450 Bogusław Ruśnica   małopolskie
1451 Hanna Ruśnica   małopolskie
1452 Rafał Woniakowski   lubelskie
1453 Marta Brodowska   lubelskie
1454 Dariusz Niemes   małopolskie
1455 Roman Kowalkowski   śląskie
1456 Przemysław Grzesiak - WR   dolnośląskie
1457 Mariusz Kalisz   dolnośląskie
1458 Anna Kalisz   dolnośląskie
1459 Krzysztof Niedzielski - WR   podkarpackie
1460 Natalia Suchanek   śląskie
1461 Przemysław Witkowski   śląskie
1462 Anna Wolnicka   małopolskie
1463 Paweł Wolnicki   małopolskie
1464 Marta Maślanka   dolnośląskie
1465 Dawid Grabarek   dolnośląskie
1466 Stanisław Mikoda    śląskie
1467 Bartłomiej Kaniecki - WR   śląskie
1468 Barbara Grzelak Strzała   dolnośląskie
1469 Wojciech Strzała - WR   dolnośląskie
1470 Piotr Konderla   śląskie
1471 Kamil Mroczek   mazowieckie
1472 Rafał Socha   wielkopolskie
1473 Dorota Komarsk - TI - SL - CZ - TA - WR   dolnośląskie
1474 Marcin Komarski - TI - SL - CZ - TA - WR    dolnośląskie
1475 Barbara Mecha - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR      śląskie
1476 Marian Mecha - TI - SL - CZ -  TA - MG - WR   śląskie
1477 Sławomir Szel - WR   dolnośląskie
1478 Agata Szel - WR   dolnośląskie
1479 Zuzanna Szel - WR   dolnośląskie
1480 Zofia Ruśnica   małopolskie
1481 Piotr Bednarski   wielkopolskie
1482 Agnieszka Łuczak   wielkopolskie
1483 Mikołaj Smoczyk   lubuskie
1484 Michał Meyer - TI - SL - CZ - TA - MG -WR   pomorskie
1485 Ewa Sadowska   pomorskie
1486 Krzysztof Sadowski   pomorskie
1487 Jakub Sadowski   pomorskie
1488 Jarosław Włodarczyk   dolnośląskie
1489 Ewa Pytlik Kosecka   śląskie
1490 Bogusław Mitro   małopolskie
1491 Wiktor Potok   małopolskie
1492 Sabina Mastej   małopolskie
1493 Dariusz Łagoszyn - WR   mazowieckie
1494 Wojciech Łagoszyn - WR   mazowieckie
1495 Natalia Kosmala   mazowieckie
1496 Ewa Kosmala   mazowieckie
1497 Daniel Gruszka - WR   śląskie
1498 Michał Gruszka - WR   śląskie
1499 Paweł Serewko   podkarpackie
1500 Karol Karwaty   śląskie
1501 Sebastian Nawalaniec   opolskie
1502 Natalia Michalska   opolskie
1503 Ewa Polańska - TI - SL - CZ- TA - WA - MG - WR   mazowieckie
1504 Agata Karcz   dolnośląskie
1505 Aleksandra Karcz - WR   dolnośląskie
1506 Marta Pałasz   śląskie
1507 Przemysław Podgórniak - TI - SL - CZ - TA - WR   śląskie
1508 Paweł Zając   dolnośląskie
1509 Agata Dmowska   śląskie
1510 Katarzyna Śmigielska   małopolskie
1511 Urszula Maczuga   śląskie
1512 Joanna Czajkowska Lisiak - WR   zachodniopomorskie
1513 Krystian Vogt   pomorskie
1514 Adam Vogt   pomorskie
1515 Monika Skotak   śląskie
1516 Stanisław Skotak   śląskie
1517 Kacper Skotak - TI - WR   śląskie
1518 Katarzyna Kurek - WR   zachodniopomorskie
1519 Piotr Adamski - WR   zachodniopomorskie
1520 Dariusz Przybyła   śląskie
1521 Beata Kaźmierczak - TI - WR   zachodniopomorskie
1522 Izabela Gawrysiak   wielkopolskie
1523 Tadeusz Drwiła - WR   małopolskie
1524 Bartosz Waligóra   śląskie
1525 Agata Machocka   świętokrzyskie
1526 Robert Stasiak   dolnośląskie
1527 Michał Wachacki - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   małopolskie
1528 Magdalena Wachacka - WR   małopolskie
1529 Sonia Wachacka - WR   małopolskie
1530 Konrad Jabłoński   świętokrzyskie
1531 Alicja Janiak - TI - TA - WR   wielkopolskie
1532 Rafał Janiak - TI - TA - WR   wielkopolskie
1533 Lidia Janiak - TI - TA - WR   wielkopolskie
1534 Zbigniew Janiak - TI - TA - WR   wielkopolskie
1535 Magdalena Ignasiak - WR   śląskie
1536 Jan Ignasiak - WR   śląskie
1537 Anna Ignasiak - WR   śląskie
1538 Tomasz Ignasiak - WR   śląskie
1539 Aleksandra Dzitkowska - WR   śląskie
1540 Adam Balcar   śląskie
1541 Przemysław Karczmarek - TI - SL - CZ - TA -MG - WR   mazowieckie
1542 Honorata Armińska   kujawsko-pomorskie
1543 Tomasz Cieślak - WA - WR   opolskie
1544 Paulina Taradaj   małopolskie
1545 Jarosław Wojciechowski   śląskie
1546 Aneta Przybyszewska   mazowieckie
1547 Krzysztof Przybyszewski   mazowieckie
1548 Karolina Jakiełek   śląskie
1549 Łukasz Kozieł   śląskie
1550 Natalia Ławczys-Birecka   opolskie
1551 Maciej Birecki   opolskie
1552 Łukasz Liwerski - TI - SL - CZ - TA - WA   wielkopolskie
1553 Marek Jarnot   śląskie
1554 Jacek Kornatowski   zachodniopomorskie
1555 Mariusz Rogowski   śląskie
1556 Joanna Dziedzic   małopolskie
1557 Tomasz Dziedzic   małopolskie
1558 Mateusz Potocki   warmińsko-mazurski
1559 Agnieszka Bednarz   dolnośląskie
1560 Maksymilian Gzowski   dolnośląskie
1561 Marcel Druzgała   małopolskie
1562 Paweł Druzgała   małopolskie
1563 Sofia Druzgała   małopolskie
1564 Daniel Mroczek   wielkopolskie
1565 Emil Milczarczyk   mazowieckie
1566 Michalina Milczarczyk   mazowieckie
1567 Wiola Friedrich - WR   śląskie
1568 Mirosław Jędrulok - WR   śląskie
1569 Robert Hurkała - TI - SL - CZ - TA - WA - WR   świętokrzyskie
1570 Beata Nadgrodkiewicz   wielkopolskie
1571 Bogusława Zielonka   śląskie
1572 Krystian Zielonka   śląskie
1573 Kamil Zielonka   śląskie
1574 Tomasz Wróbel - WR   śląskie
1575 Agnieszka Wróbel - WR   śląskie
1576 Urszula Majoch - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   dolnośląskie
1577 Jan Majoch - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   dolnośląskie
1578 Klaudia Luks   śląskie
1579 Mateusz Luks   śląskie
1580 Stanisław Sałata - WR   dolnośląskie
1581 Szymon Felczak   kujawsko-pomorskie
1582 Przemysław Kryszewski   pomorskie
1583 Magda Kaczmarczyk   mazowieckie
1584 Urszula Franczak   opolskie
1585 Mateusz Franczak   opolskie
1586 Hanna Franczak   opolskie
1587 Marcin Nowak   kujawsko-pomorskie
1588 Agnieszka Walterska   kujawsko-pomorskie
1589 Hubert Nowak   kujawsko-pomorskie
1590 Matylda Polańska - TI - WR   mazowieckie
1591 Amelia Monkiewicz   pomorskie
1592 Kamila Sawicka   pomorskie
1593 Wojciech Monkiewicz   pomorskie
1594 Alan Zys   wielkopolskie
1595 Maciej Nogieć - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   małopolskie
1596 Natalia Kuczera   świętokrzyskie
1597 Damian Kuczera   świętokrzyskie
1598 Anna Tkaczyk - WR   świętokrzyskie
1599 Patryk Starosta   wielkopolskie
1600 Adam Dołęgowski - WR   kujawsko-pomorskie
1601 Kamila Dołęgowska - WR   kujawsko-pomorskie
1602 Michał Chwiszczuk   dolnośląskie
1603 Natalia Czesak   małopolskie
1604 Łukasz Oleś   śląskie
1605 Agata Słowik Krogulec   dolnośląskie
1606 Jakub Krogulec   dolnośląskie
1607 Krzysztof Morawski - TI - TA - WA - WR   mazowieckie
1608 Marek Jakóbczyk    świętokrzyskie
1609 Adam Sępioł    śląskie
1610 Monika Rosiak    dolnośląskie
1611 Karolina Wolszczak Pastuszka    mazowieckie
1612 Artur Pastuszka   mazowieckie
1613 Dominika Pastuszka   mazowieckie
1614  Oliwia Pastuszka   mazowieckie
1615 MarcinnTatarek   śląskie
1616 Marcin Wołosz   podkarpackie
1617 Daniel Szymczak - WR   śląskie
1618 Mateusz Szymczak - WR   śląskie
1619 Monika Fiedor   lubuskie
1620 Tomasz Fiedor   lubuskie
1621 Huber Szczypiński   śląskie
1622 Dorota Dominiak    wielkopolskie
1623 Agnieszka Krzemińska   śląskie
1624 Radosław Kobierski - TI - WR   śląskie
1625 Marek Pyszczyński    śląskie
1626 Agnieszka Zielińska - WR   małopolskie
1627 Wiktor Łykowski   kujawsko-pomorskie
1628 Dariusz Szymla - WR   małopolskie
1629 Zofia Szymla   małopolskie
1630 Łukasz Zieliński   mazowieckie
1631 Piotr Kowalcze - TI   śląskie
1632 Agnieszka Kowalcze - TI - WR   śląskie
1633 Grzegorz Krzyś - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   dolnośląskie
1634 Rafał Łaciok   śląskie
1635 Bogusława Zbijowska   śląskie
1636 Michał Siwy   podkarpackie
1637 Patrycja Gorgol   śląskie
1638 Krzysztof Szczygieł   śląskie
1639 Bartosz Szymczak   wielkopolskie
1640 Ewelina Soszka   zachodniopomorskie
1641 Szymon Soszka   zachodniopomorskie
1642 Mateusz Soszka   zachodniopomorskie
1643 Jakub Soszka   zachodniopomorskie
1644 Damian Kluk   podkarpackie
1645 Katarzyna Kluk   podkarpackie
1646 Karolina Gątek   podkarpackie
1647 Marta Barszcz   wielkopolskie
1648 Grzegorz Słoma   wielkopolskie
1649 Marcin Widera   śląskie
1650 Michał Wawrzyniak   śląskie
1651 Dawid Zawodziński   dolnośląskie
1652 Agnieszka Zawodzińska   dolnośląskie
1653 Justyna Drabikowska   wielkopolskie
1654 Łukasz Drabikowski   wielkopolskie
1655 Mirosław Szmidt - TI - TA - WR   śląskie
1656 Artur Głodek   świętokrzyskie
1657 Karol Skrzyński   dolnośląskie
1658 Marta Handel   dolnośląskie
1659 Krzysztof Handel   dolnośląskie
1660 Krzysztof Filipowski   małopolskie
1661 Ryszard Radke - WR   zachodniopomorskie
1662 Paweł Napieralski   wielkopolskie
1663 Rafał Tomecki - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   mazowieckie
1664 Aleksandra Tomecka - TI - SL - CZ - WR   mazowieckie
1665 Natalia Tomecka - TI - SL - CZ - WR   mazowieckie
1666 Marta Widera   śląskie
1667 Jakub Tyyszka   dolnośląskie
1668 Tomasz Porowczuk   dolnośląskie
1669 Piotr Kliś    dolnośląskie
1670 Żaklina Lenartowska   dolnośląskie
1671 Katarzyna Omelańczuk   mazowieckie
1672 Mariusz Wójcik   mazowieckie
1673 Paweł Cholewa - TI - TA - WA   dolnośląskie
1674 Jolanta Bywalec - TI - TA - WA     dolnośląskie
1675 Tomasz Marciniak   podkarpackie
1676 Karolina Marciniak   podkarpackie
1677 Agnieszka Pawłowska   kujawsko-pomorskie
1678 Łukasz Czerniak   śląskie
1679 Janusz Trochim - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
1680 Jacek Zych   śląskie
1681 Kamila Bacza   dolnośląskie
1682 Katarzyna Sylwestrzak   śląskie
1683 Piotr Wrona   świętokrzyskie
1684 Krzysztof Karosek   śląskie
1685 Paulina Jaworska   wielkopolskie
1686 Kamila Szmidt - TI - TA - WR   śląskie
1687 Daniel Ołota - TI - WR   opolskie
1688 Malwina Owad - TI - WR   opolskie
1689 Maciej Skąpski - TI - WR   śląskie
1690 Małgorzata Świerczyńska - TI - WR   śląskie
1691 Maxymilian Świerczyński   śląskie
1692 Marta Kuźma   małopolskie
1693 Franciszek Musiał   dolnośląskie
1694 Piotr Młocek   małopolskie
1695 Justyna Młocek   małopolskie
1696 Wiesław Sowa   podkarpackie
1697 Weronika Rączka - TI - WR   śląskie
1698 Mariusz Jastrzębski   śląskie
1699 Paweł Bożek   mazowieckie
1700 Danuta Penar - WR   podkarpackie
1701 Marian Penar - WR   podkarpackie
1702 Hanna Kolanek    śląskie
1703 Monika Mosiek - WR   wielkopolskie
1704 Magdalena Wołkowicz   podkarpackie
1705 Dominik Sigda   podkarpackie
1706 Karolina Kasprzak - WR   lubelskie
1707 Stanisław Wąsik   lubelskie
1708 Kamil Czapek - WR   lubelskie
1709 Wojciech Legawiec   pomorskie
1710 Grzegorz Lasecki   dolnośląskie
1711 Sławomir Duszyński   pomorskie
1712 Marek Długołęcki - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   małopolskie
1713 Michał Misztal   świętokrzyskie
1714 Bogusława Kowalczyk   wielkopolskie
1715 Józef Kowalczyk   wielkopolskie
1716 Krzysztof Czapla - TI - TA - WR   podkarpackie
1717 Wojciech Czapla - TI - TA - WR   podkarpackie
1718 Małgorzata Czapla - TI - TA - WR   podkarpackie
1719 Robert Janik - TI - SL - CZ - WR   dolnośląskie
1720 Magdalena Sitko - WR   śląskie
1721 Paweł Pluszke - WR   śląskie
1722 Agnieszka Dąbrowska   małopolskie
1723 Maciej Skowronek   małopolskie
1724 Joanna Skowronek   małopolskie
1725 Karol Skowronek   małopolskie
1726 Piotr Trzcina   łódzkie
1727 Marta Wolak   wielkopolskie
1728 Natalia Jamry   wielkopolskie
1729 Rafał Jędrzejak - SL - CZ - TI - TA - WA - MG - WR   wielkopolskie
1730 Grzegorz Karawacki - TI - TA - SL - CZ   małopolskie
1731 Bernadeta Karawacka - TI - TA - SL - CZ - WR   małopolskie
1732 Michał Tomczyński   kujawsko-pomorskie
1733 Wojciech Tomczyński   kujawsko-pomorskie
1734 Szymon Kokocha   kujawsko-pomorskie
1735 Zofia Kolaska   wielkopolskie
1736 Kamila Kolaska   wielkopolskie
1737 Łukasz Kolaska   wielkopolskie
1738 Joanna Telakowska - WR   dolnośląskie
1739 Arkadiusz Randak   śląskie
1740 Wiktoria Chwaleba - WR   lubelskie
1741 Damian Matachowski   podkarpackie
1742 Ewa Parma   śląskie
1743 Piotr Randak    śląskie
1744 Dawid Haracz   śląskie
1745 Agnieszka Biernacka   podkarpackie
1746 Przemysław Dalecki   pomorskie
1747 Magdalena Duszyńska   dolnośląskie
1748 Piotr Duszyński   dolnośląskie
1749 Joanna Pabis Romańczyk - TI - SL - CZ - TA - WA - WR   małopolskie
1750 Rafał Mańczak   wielkopolskie
1751 Ferry Lou Mańczak   wielkopolskie
1752 Mikołaj Skowronek   małopolskie
1753 Michał Kałmuk   śląskie
1754 Zygmunt Brodniewicz   świętokrzyskie
1755 Michał Tomczyński    kujawsko-pomorskie
1756 Wojciech Tomczyński   kujawsko-pomorskie
1757 Elżbieta Wróblewska   łódzkie
1758 Anna Glinka   śląskie
1759 Aleksandra Maria Słodki   mazowieckie
1760 Jan Słodki   mazowieckie
1761 Justyna Żydek   małopolskie
1762 Michał Zdunek    mazowieckie
1763 Aleksander Łupszaj   małopolskie
1764 Wojciech Biały   podkarpackie
1765 Przemysław Biały   podkarpackie
1766 Jakub Dalecki   pomorskie
1767 Katarzyna Niemiec   opolskie
1768 Wojciech Owczarek   opolskie
1769 Paulina Ochenduszko   opolskie
1770 Marek Leszkiewicz   opolskie
1771 Magda Maria Adamska   zachodniopomorskie
1772 Marek Glinka   śląskie
1773 Paweł Pieczonka   opolskie
1774 Lidia Pieczonka   opolskie
1775 Konrad Ziołowicz   śląskie
1776 Sara Szczot   śląskie
1777 Aneta Sokulska   małopolskie
1778 Mariola Gąsior - TI - TA - WR   małopolskie
1779 Zdzisław Halibożek - TI - TA - WR   małopolskie
1780 Anna Kierzek   dolnośląskie
1781 Rafcio Stępniak   dolnośląskie
1782 Andrzej Somala - TI - SL - CZ -  TA - MG - WA - WR   dolnośląskie
1783 Anna Somala - TI - SL - CZ - TA - MG - WA - WR   dolnośląskie
1784 Henryk Szmagaj - TI - WR   śląskie
1785 Jan Liber - TI - SL - CZ - TA - MG -WR   małopolskie
1786 Athena Mańczak   wielkopolskie
1787 Jerzy Machura   śląskie
1788 Beata Machura   śląskie
1789 Tomasz Machura   śląskie
1790 Marcin Machura - WR   śląskie
1791 Zbigniew Piotrowski   śląskie
1792 Magdalena Piotrowska   śląskie
1793 Daniel Jędrzejewski - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   pomorskie
1794 Bartosz Piwoda   podkarpackie
1795 Michał Kuliś   lubuskie
1796 Angelika Werner   lubuskie
1797 Dawid Kuliś    lubuskie
1798 Piotr Kątny   lubuskie
1799 Marek Bielawski   pomorskie
1800 Ewelina Czarnecka   dolnośląskie
1801 Krzysztof Orłowski -WR   śląskie
1802 Magdalena Łozińska   dolnośląskie
1803 Jacek Łoziński   dolnośląskie
1804 Agnieszka Woźniak - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   małopolskie
1805 Alain Bossekota - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   podkarpackie
1806 Beata Bossekota   podkarpackie
1807 Zbigniew Pietrzyk - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   opolskie
1808 Mateusz Woźniak   małopolskie
1809 Tomasz Dwornicki   śląskie
1810 Rafał Paluszczak - TI   dolnośląskie
1811 Anna Adamek Paluszczak - TI - WR   dolnośląskie
1812 Renata Zięba - TI - TA - WR   śląskie
1813 Wiesław Syta    opolskie
1814 Karolina Kowalczyk - WR   dolnośląskie
1815 Łukasz Cichy - WR   dolnośląskie
1816 Joanna Węgrzyn   małopolskie
1817 Michał Węgrzyn   małopolskie
1818 Krzysztof Majerczak    małopolskie
1819 Wojciech Majerczak    małopolskie
1820 Katarzyna Świder - TI -  SL - CZ -TA - WA - MG -WR   śląskie
1821 Miłosz Tkaczyk   mazowieckie
1822 Sylwia Giżycka - TI - WR   dolnośląskie
1823 Krystyna Szkudlarek   dolnośląskie
1824 Anna Książek   małopolskie
1825 Cezary Jędrzejewski - TI - SL - CZ - TA - WA - MG -  WR   mazowieckie
1826 Izabella Jędrzejewska   mazowieckie
1827 Natalia Jędrzejewska   mazowieckie
1828 Kamila Jędrzejewska   mazowieckie
1829 Natalia Ćwik   śląskie
1830 Sebastian Ćwik   śląskie
1831 Mariusz Puklicki - WR   lubuskie
1832 Rafał Kryza   zachodniopomorskie
1833 Maciej Franc   dolnośląskie
1834 Natalia Łagan   dolnośląskie
1835 Elżbieta Gajewska   dolnośląskie
1836 Monika Pisarek   śląskie
1837 Paweł Pisarek   śląskie
1838 Artur Hasior   małopolskie
1839 Maciej Gapski   dolnośląskie
1840 Agata Głowacka   dolnośląskie
1841 Piotr Głowacki   dolnośląskie
1842 Monika Wojtkowiak   śląskie
1843 Marcin Lutek   śląskie
1844 Dawid Ryz   śląskie
1845 Karolina Zaik   śląskie
1846 Michał Lot   śląskie
1847 Robert Hajnsz   śląskie
1848 Łukasz Adamik   śląskie
1849 Dominik Wilk   śląskie
1850 Dominik Pruss - TI -  SL - CZ - TA - MG - WR   dolnośląskie
1851 Patryk Matysiuk   lubelskie
1852 Andżelika Cisowska   małopolskie
1853 Marek Majewski - TI - TA - WR   małopolskie
1854 Dawid Golonka   podkarpackie
1855 Jakub Sokołowski   dolnośląskie
1856 Krzysztof Jamrozik - WR   śląskie
1857 Piotr Maślany - WR   małopolskie
1858 Mateusz Matysik   małopolskie
1859 Marcin Szmyt   śląskie
1860 Oliwia Szmyt   śląskie
1861 Katarzyna Szmyt   śląskie
1862 Remigiusz Szmyt   śląskie
1863 Filip Kroczek   śląskie
1864 Klaudia Kroczek    śląskie
1865 Łukasz Kroczek   śląskie
1866 Olga Kroczek   śląskie
1867 Dawid Blacha   śląskie
1868 Aleksandra Auguścik-Duma - TI - SL - CZ - TA - MG -  WR   śląskie
1869 Jacek Szmuk   śląskie
1870 Kuba Śietlik   śląskie
1871 Irena Trygub   dolnośląskie
1872 Izabela Bieniek   dolnośląskie
1873 Kacper Duralski   dolnośląskie
1874 Aleksandra Duralska   dolnośląskie
1875 Lech Mierzwiński - TI - CZ - SL - TA - MG -  WR   dolnośląskie
1876 Paweł Motyka   śląskie
1877 Maria Motyka   śląskie
1878 Magdalena Borowiec   dolnośląskie
1879 Magdalena Wywioł - TI - WR   śląskie
1880 Paulina Górecka - WR   łódzkie
1881 Wiktor Latuszek   łódzkie
1882 Paweł Polakowski - WR   mazowieckie
1883 Michał Welsz   śląskie
1884 Katarzyna Smola   śląskie
1885 Maciej Stefaniak   wielkopolskie
1886 Monika Judzińska    pomorskie
1887 Justyna Borkowska   pomorskie
1888 Anna Stępien   małopolskie
1889 Donata Szczerba   małopolskie
1890 Andrzej Krzak   małopolskie
1891 Rafał Szmyd   śląskie
1892 Piotr Gandziarowski   dolnośląskie
1893 Franciszek Gandziarowski   dolnośląskie
1894 Roksana Długosz   śląskie
1895 Michał Marczyk   łódzkie
1896 Dominik Krumin   dolnośląskie
1897 Norbert Krumin   dolnośląskie
1898 Karol Kubin - WR   małopolskie
1899 Kacper Kubin - WR   małopolskie
1900 Konrad   małopolskie
1901 Sebastian Mucha - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
1902 Patryk Gurgul   dolnośląskie
1903 Anna Piontek   śląskie
1904 Andrzej Piontek   śląskie
1905 Łukasz Cichoń   śląskie
1906 Ilona Cichoń   śląskie
1907 Michał Grab   dolnośląskie
1908 Olga Sitko   dolnośląskie
1909 Gabriela Sitko   dolnośląskie
1910 Jerzy Foks   zachodniopomorskie
1911 Radosław Foks   zachodniopomorskie
1912 Marcin Kołsut - TI - SL - CZ - TA   mazowieckie
1913 Karol Grzeszczak   mazowieckie
1914 Kuba Nowak   mazowieckie
1915 Dawid Jureczko   opolskie
1916 Wioletta Truszewska   mazowieckie
1917 Grzegorz Kompanowski - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   kujawsko-pomorskie
1918 Arkadiusz Szczepański - WR   kujawsko-pomorskie
1919 Joanna Szczepańska - WR   kujawsko-pomorskie
1920 Małgorzata Kompanowska - WR   kujawsko-pomorskie
1921 Oskar Kompanowski - WR   kujawsko-pomorskie
1922 Susanna Szczepańska - WR   pomorskie
1923 Marcin Buraczyński   dolnośląskie
1924 Monika Buraczyńska   dolnośląskie
1925 Bartłomiej Rajzer   opolskie
1926 Anna Tobiasz   małopolskie
1927 Zdzisław Szczur   małopolskie
1928 Mateusz Maroński - WR   dolnośląskie
1929 Bartłomiej Wojanowski   łódzkie
1930 Katarzyna Jagiełło   łódzkie
1931 Antoni Pniewski   opolskie
1932 Dorota Blaszke   śląskie
1933 Mirosław Ellmann   śląskie
1934 Tomasz Makieła   śląskie
1935 Damian Woźniak - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
1936 Michał Mroziak   śląskie
1937 Dominika Żebrowska - TI - WR   małopolskie
1938 Paweł Prelich - TI - WR   małopolskie
1939 Patrycja Nowak   małopolskie
1940 Bartosz Nowak   małopolskie
1941 Inga Gałda   zachodniopomorskie
1942 Oliwia Pils   lubuskie
1943 Rafał Buchcik   śląskie
1944 Sandra Buchcik   śląskie
1945 Iwona Świetlik   śląskie
1946 Maciej Świetlik   śląskie
1947 Monika Bublewicz   podkarpackie
1948 Pamela Burdziak - WR   podkarpackie
1949 Andrzej Kustosz - TI - TA - WA - WR   łódzkie
1950 Karolina Prusaczyk   mazowieckie
1951 Rafał Buchcik   śląskie
1952 Sandra Buchcik   śląskie
1953 Marcin Szczurek   małopolskie
1954 Rafał Schmidt - TI - SL - CZ - TA - WR   małopolskie
1955 Katarzyna Gabor   śląskie
1956 Sonia Cyba   śląskie
1957 Szymon Kołatek   śląskie
1958 Krzysztof Frąszczak   dolnośląskie
1959 Tomasz Barton   wielkopolskie
1960 Jan Barton   wielkopolskie
1961 Tomasz Szałański   podkarpackie
1962 Dariusz Działowski   śląskie
1963 Maksymilian Działowski   śląskie
1964 Hubert Kalbarczyk - WR   mazowieckie
1965 Krzysztof Gągorowski   świętokrzyskie
1966 Bożena Kubik   małopolskie
1967 Józef Kubik   małopolskie
1968 Przemysław Kulikowski- WR   śląskie
1969 Justyna Kaszycka   śląskie
1970 Maciej Kaszycki   śląskie
1971 Różycka Aneta   małopolskie
1972 Michał Różycki   małopolskie
1973 Wojciech Dębak - TI - SL - CZ - TA - MG -  WR   śląskie
1974 Aleksandra Borzęcka   śląskie
1975 Marta Hupka   śląskie
1976 Małgorzata Dębak   śląskie
1977 Sylwia Grabowska Mynarska   śląskie
1978 Adam Mynarski   śląskie
1979 Donata Dudek   śląskie
1980 Jakub Landau   śląskie
1981 Dawid Landau   śląskie
1982 Łukasz Bocheński   śląskie
1983 Jakub Sienkiewicz Bocheński   śląskie
1984 Katarazna Żelazna   małopolskie
1985 Edyta Sadkowska   małopolskie
1986 Gabriela Dorosińska   śląskie
1987 Kamil Sobota   dolnośląskie
1988 Justyna Sawa    podkarpackie
1989 Krzysztof Szpak   dolnośląskie
1990 Łukasz Kuta   dolnośląskie
1991 Julita Kuta   dolnośląskie
1992 Krzysztof Łuczak   łódzkie
1993 Arkadiusz Rączka   podkarpackie
1994 Anna Rączka    podkarpackie
1995 Elżbieta Rączka - WR   podkarpackie
1996 Łukasz Rączka - WR   podkarpackie
1997 Bartosz Morawski   lubuskie
1998 Marcin Pokusa   śląskie
1999 Aleksander Kurowski   dolnośląskie
2000 Jakub Kaczmarek   śląskie
2001 Joanna Chojnowska   warmińsko mazurski
2002 Wiktoria Koszykowa   warmińskomazurskie
2003 Maciej Borowski - TI - TA - WR   dolnośląskie
2004 Justyna Borowska - TI - TA - WR   dolnośląskie
2005 Bartosz Borowski - TI - TA - WR   dolnośląskie
2006 Wojciech Borowski - TI - TA - WR   dolnośląskie
2007 Małgorzata Kapłon   dolnośląskie
2008 Bartłomiej Cieśla   dolnośląskie
2009 Andrzej Kapłon   dolnośląskie
2010 Natalia Konik   dolnośląskie
2011 Piotr Lach - TI - TA - WR   śląskie
2012 Łukasz Nowak   wielkopolskie
2013 Marta Nowak   wielkopolskie
2014 Anna Maćkowiak - TA - WR   opolskie
2015 Jakub Maćkowiak - TA - WR   opolskie
2016 Wiktor Kluz   śląskie
2017 Martyna Lanc   śląskie
2018 Tomasz Chadamik   łódzkie
2019 Marta Chadamik   łódzkie
2020 Maksymilian Chadamik   łódzkie
2021 Mateusz Chadamik    łódzkie
2022 Anna Stabiszewska   dolnośląskie
2023 Zuzanna Jaraczewska   wielkopolskie
2024 Marcin Pokusa - TI - TA - WR   śląskie
2025 Marta Woźniak   świętokrzyskie
2026 Paweł Piątek   śląskie
2027 Joanna Kucharczyk   małopolskie
2028 Daniel Jakób   małopolskie
2029 Maciejka Januszewska   małopolskie
2030 Biruta Raczoń   małopolskie
2031 Michał Raczoń   małopolskie
2032 Katarzyna Michalska - WR   dolnośląskie
2033 Marta Gibska   małopolskie
2034 Klara Gibska   małopolskie
2035 Dominik Pawluk   mazowieckie
2036 Dorota Pawluk   mazowieckie
2037 Przemysław Balcer - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   kujawsko-pomorskie
2038 Monika Możdżan   dolnośląskie
2039 Anna Duda   śląskie
2040 Patrycja Drozdowska   podlaskie
2041 Maja Nogaj   wielkopolskie
2042 Maciej Głów - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   małopolskie
2043 Wojciech Piątek   śląskie
2044 Łukasz Falkowicz - TI - TA - WA   pomorskie
2045 Aleksander Kurowski   dolnośląskie
2046 Konrad Kułaczkowski   podkarpackie
2047 Przemysław Kotkowski   śląskie
2048 Andrzej Hildebrandt   mazowieckie
2049 Agata Trzcińska Hildebrand   mazowieckie
2050 Damian Wojciechowski   mazowieckie
2051 Piotr Głuchowski Fedriko   lubelskie
2052 Julia Koźlik - TI - WR   śląskie
2053 Michał Koźlik - TI - WR   śląskie
2054 Mateusz Woźniak   świętokrzyskie
2055 Malwina Groborz   śląskie
2056 Dawid Wardziński - TI - SL - CZ   śląskie
2057 Michał Wardziński - TI - SL - CZ   śląskie
2058 Alicja Kmiecik    małopolskie
2059 Wojciech Piątek   śląskie
2060 Andrzej Pawlas - SL - CZ - WR   śląskie
2061 Piotr Zajiczek VIP - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   dolnośląskie
2062 Anna Targosz Zajiczek - WR   dolnośląskie
2063 Sławomir Długołęcki - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   świętokrzyskie
2064  - Agnieszka Długołęcka - TI - SL - CZ - TA - MG WR   świętokrzyskie
2065 Grzegorz Włodarczyk - WR   mazowieckie
2066 Anna Godlewska - WR   mazowieckie
2067 Ewa Pencler   małopolskie
2068 Mateusz Dawidowicz   lubuskie
2069 Adam Smoderek   dolnośląskie
2070 Marta Smoderek   dolnośląskie
2071 Leon Smoderek   dolnośląskie
2072 Klara Smoderek   dolnośląskie
2073 Karol Dudek - TI - TA - WR   śląskie
2074 Szczepan Wajda   małopolskie
2075 Kamil Sanicki   małopolskie
2076 Barbara Dosiak - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   śląskie
2077 Radosław Dosiak - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   śląskie
2078 Radosław Wojtas   mazowieckie
2079 Marta Wojtas   mazowieckie
2080 Alicja Knapik - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
2081 Łukasz Knapik - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
2082 Mariusz Rogulski   dolnośląskie
2083 Aneta Rogulska   dolnośląskie
2084 Radosław Bielik   małopolskie
2085 Jowita Wanner Bielik   małopolskie
2086 Dariusz Herman   kujawsko-pomorskie
2087 Jakub Herman   kujawsko-pomorskie
2088 Adam Herman   kujawsko-pomorskie
2089 Stanisław Wrzos - TI - SL - CZ - TA - WR   dolnośląskie
2090 Marcin Ulenberg   pomorskie
2091 Patrycja Rompa   pomorskie
2092 Piotr Urgacz - TI - WR   małopolskie
2093 Gracjan Hołda - TI   śląskie
2094 Anna Porzycka   małopolskie
2095 Tomasz Jakimczyk   dolnośląskie
2096 Jakub Świczewski - WR   opolskie
2097 Marlena Ewertowska   kujawsko-pomorskie
2098 Mariusz Lewandowski   lubuskie
2099  Franciszek Uszyński - TI -SL - CZ - TA - WA   podlaskie
2100 Magdalena Kwiatek-Uszyńska - TI - SL - CZ - TA - WA   podlaskie
2101 Adam Uszyński - TI - SL - CZ - TA - WA   podlaskie
2102 Zofia Uszyńska - TI - SL - CZ - TA - WA   podlaskie
2103 Marcin Juzwa   wielkopolskie
2104 Joanna Juzwa   wielkopolskie
2105 Stanisław Juzwa   wielkopolskie
2106 Alicja Juzwa   wielkopolskie
2107 Natalia Juzwa   wielkopolskie
2108 Nadia Ślusarczyk   małopolskie
2109 Grzegorz Pyrek   małopolskie
2110 Patryk Pyrek   małopolskie
2111 Bartosz Leśnicki   małopolskie
2112 Katarzyna Maścidło   małopolskie
2113 Maciej Bulera   wielkopolskie
2114 Marta Bulera   wielkopolskie
2115 Małgorzata Bulera   wielkopolskie
2116 Magdalena Bulera   wielkopolskie
2117 Piotr Chajec - WR   dolnośląskie
2118 Patrycja Majkowska - WR   śląskie
2119 Artur Marzec - WR   śląskie
2120 Krzysztof Pelczarski - TI - WR   podkarpackie
2121 Dagmara Tupiec - TI - WR   śląskie
2122 Tomasz Sołowiej - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
2123 Ewa Kuczewska   śląskie
2124 Paulina Kuna - WR   małopolskie
2125 Amelia Kuna - TA - WR   małopolskie
2126 Błażej Kuna - TA - WR   małopolskie
2127 Kaja Kabala   śląskie
2128 Natalia Kabala   śląskie
2129 Radosław Kabala   śląskie
2130 Gabriela Skwarczyńska- TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
2131 Patrycja Skwarczyńska- TI - WR   śląskie
2132 Karina Skwarczyńska- TI - SL - CZ - TA  - MG - WR   śląskie
2133 Anna Rygielska   opolskie
2134 Zofia Rygielska   opolskie
2135 Maria Rygielska   opolskie
2136 Marcin Pojda   śląskie
2137 Ewa Klekot   śląskie
2138 Grzegorz Sumiła - WA - WR   pomorskie
2139 Jolanta Dusza - WR   małopolskie
2140 Kajetan Rzeziński - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   warmińskomazurskie
2141 Michał Kurek - TI - SL - CZ - TA - MG - WR   śląskie
2142 Katarzyna Wunsik-Kurek - TI - WR   śląskie
2143 Patryk Magiera   małopolskie
2144 Rafał Magiera    małopolskie
2145 Jarosław Dąbrowski   małopolskie
2146 Maja Nowacka   dolnośląskie
2147 Adam Nowacki   dolnośląskie
2148 Arnika Nowacka   dolnośląskie
2149 Sergiusz Makowski - WR   kujawsko-pomorskie
2150 Aleksandra Sobota   śląskie
2151 Ewa Kurzawska   mazowieckie
2152 Tomasz Sowa - TI - SL - CZ - TA - WA - MG - WR   małopolskie
2153 Michał Nowak   dolnośląskie