Korona / KK /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 
 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 


 

szczyt m.n.p.m.

Śnieżka - na szlaku - jest oznaczenie

1602

Wielki Szyszak - poza szlakiem - brak oznaczenia

1509

Łabski Szczyt - poza szlakiem - brak oznaczenia

1471

Śnieżne Kotły - na szlaku - jest oznaczenie

1471

Mały Szyszak - poza szlakiem - brak oznaczenia

1439

Śmielec - poza szlakiem - brak tabliczki

1424

Słonecznik - na szlaku - jest oznaczenie

1423

Czeskie Kamienie - na szlaku - jest oznaczenie

1416

Śląskie Kamienie na szlaku - jest oznaczenie

1413

Czarna Kopa - na szlaku - jest oznaczenie

1407

Tępy Szczyt - poza szlakiem - brak oznaczenia

1387

Sokolnik - poza szlakiem - brak brak oznaczenia

1384

Kopa - poza szlakiem - brak oznaczenia

1377

Szrenica - na szlaku - jest oznaczenie

1362

Skalny Stół - na szlaku - jest oznaczenie

1281

Czoło - na szlaku - jest oznaczenie

1268

Ptasi Kamień - na szlaku - brak oznaczenia

1215

Łysocina - na szlaku - jest oznaczenie

1188

Wodospad Kamieńczyka - na szlaku - jest oznaczenie

846

Chojnik - na szlaku - jest oznaczenie

612

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

20

Lista Zdobywców

POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Teresa Konefał mazowieckie
3 Stanisław Konefał mazowieckie
4 Mirosław Surmacz śląskie
5  Marlena Jarczewska  wielkopolskie
6 Marcin Korus śląskie
7 Rafał Pukocz sląskie
8 Sławomir Manikowski opolskie
9 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
10 Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie 
11 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
12 Stanisław Jachym małopolskie
13 Karol Świdrak dolnośląskie
14 Damian Zabielski dolnośląskie
15 Zdzisław Orlik dolnośląskie
16 Piotr Lewandowski lubuskie
17 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
18 Stanisław Gębski pomorskie
19 Artur Żok warmińsko-mazurskie
20 Daria Strączyńska małopolskie
21 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
22 Jolanta Suława dolnośląskie
23 Władysław Suława dolnośląskie
24 Kamil Piątkowski mazowieckie
25 Tomasz Warachim dolnośląskie
26 Regina Ostrowska dolnośląskie
27 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
28 Andrzej Gotszling wielkopolskie
29 Maja Kudła  dolnośląskie
30 Jacek Kudła dolnośląskie
31 Krzysztof Browarek łódzkie
32 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
33 Marek Drapa śląskie
34 Marcel Matuszczak opolskie
35 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
36 Karol Kociński kujawsko pomorskie
37 Andrzej Zawacki mazowieckie
38 Dariusz Błaut śląskie
39 Henryk Berczyński dolnośląskie
40 Rafał Knaflewski wielkopolskie
41 Tomasz Lewicki pomorskie
42 Waldemar Pituła lubuskie
43 Kalina Bathis wielkopolskie
44 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
45 Krzysztof Grygierczyk śląskie
46 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
47 Władysława Jamroży małopolskie
48 Henryk Jamroży małopolskie
49 Łukasz Walczak lubelskie
50 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
51 Jakub Suława dolnośląskie
52 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
53 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
54 Cezary Pietrzyk mazowieckie
55 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
56 Paweł Przybylak wielkopolskie
57 Edyta Mikoś  małopolskie
58 Wojciech Mikoś małopolskie
59 Patrycja Jetka śląskie
60 Artur Śmieja śląskie
61 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
62 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
63 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
64 Michał Osmelak zachodniopomorskie
65 Marta Osmelak zachodniopomorskie
66 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
67 Joanna Górska  podlaskie
68 Tomasz Musioł śląskie
69 Janusz Chmielewski śląskie
70 Maksymilian Chmielewski śląskie
71 Filip Bogobowicz mazowieckie
72 Pawlak Bogusława podkarpackie
73 Bogusław Pawlak podkarpackie
74 Jacek Samor dolnośląskie
75 Dariusz Jochman śląskie
76 Gabriela Wołowicz Niemncy
77 Mariusz Wołowicz Niemcy
78 Piotr Bogobowicz mazowieckie
79 Mariusz Horosiewicz  wielkopolskie
80 Aleksandra Kaźmierczak  wielkopolskie
81 Marek Szmidt śląskie
82 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
83 Tomasz Zaucha małopolskie
84 Anna Zaucha małopolskie
85 Maciej Zaucha małopolskie
86 Karolina Zaucha małopolskie
87 Jolanta Hetmańczyk śląskie
88 Tomasz Sokoła śląskie
89 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
90 Stanisław Jachym małopolskie
91 Adrian Smyczński mazowieckie
92 Wyłudek Justyna mazowieckie
93 Anna Zwydak dolnośląskie
94 Karolina Mazur dolnośląskie
95 Katarzyna Kaczmarska Kruger mazowieckie
96 Mirosław Bawolski dolnośląskie
97 Karolina Szeloch podkarpackie
98 Aneta Tulin mazowieckie
99 Paweł Gogłuska mazowieckie
100 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
101 KInga Kania małopolskie
103 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
104 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
105 Dariusz Dawidziak wielkopolskie
106 Róża Duda śląskie
107 Zbigniew Duda śląskie
108 Kornelia Adamek wielkopolskie
109 Ernest Adamek wielkopolskie
110 Konrad Kwiecień dolnośląskie
111 Justyna Spodar dolnoślaskie
112 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
113 Kamila Tatoń zachodniopomorskie
114 Daniel Bebko zachodniopomorskie
115 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
116 Marian Rzekiecki dolnośląskie
117 Marek Ciesieluk lubelskie
118 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
119 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
120 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
121 Magdalena Bartosik śląskie
122 Marek Moroń śląskie
123 Robert Szwabowicz dolnośląskie
124 Czesław Łazanowski wielkopolskie
125 Rafał Kańduła wielkopolskie
126 Antoni Kubik śląskie
127 Małgorzata Turska małopolskie
128 Tadeusz Turski małopolskie
129 Filip Niemiec śląskie
130 Kazimierz Engler pomorskie
131 Grzegorz Frachnowski wielkopolskie
132 Joanna Smyrak śląskie
133 Tomasz Smyrak śląskie
134 Andrzej Kuśnierz śląskie
135 Mirosława Niemiec śląskie
136 Łukasz Niemiec śląskie
137 Michał Smoczyk lubuskie
138 Michał Stanowski śląskie
139 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
140 Wojciech Nowacki wielkopolskie
141 Marcin Napierała wielkopolskie
142 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
143 Żaneta Byczkowska łódzkie
144 Adrian Byczkowski łódzkie
145 Krzysztof Byczkowski łódzkie
146 Paweł Byczkowski łódzkie
147 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
148 Grzegorz Czubaj małopolskie
149 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
150 Ewa Polańska mazowieckie
151 Jacek Wojciechowski lubuskie
152 Alicja Janiak wielkopolskie
153 Lidia Janiak wielkopolskie
154 Zbigniew Janiak wielkopolskie
155 Piotr Waczyński łódzkie
156 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
157 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
158 Przemysław Grzesiak dolnośląskie
159 Marcin Musiał dolnośląskie
160 Kacper Mikołajec śląskie
161 Piotr Mosiek wielkopolskie
162 Monika Mosiek wielkopolskie
163 Wojciech Strzała dolnośląskie
164 Krzysztof Morawski mazowieckie
165 Stefan Rymon Lipiński pomorskie
166 Daniel Ołota opolskie
167 Malwina Owad opolskie
168 Agata Wdowiarz małopolskie
169 Adam Gaweł małopolskie
170 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
171 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
172 Barbara Formella pomorskie
173 Andrzej Gąbka pomorskie
174 Barbara Król dolnośląskie
175 Tomasz Olejnik podkarpackie
176 Ireneusz Warchoł podkarpackie
177 Daniel Szymczak śląskie
178 Mateusz Szymczak śląskie
179 Monika Kania lubelskie
180 Sławomir Szel dolnośląskie
181 Agata Szel dolnośląskie
182 Zuzanna Szel dolnośląskie
183 Barbara Mecha śląskie
184 Marian Mecha śląskie
185 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
186 Mirosław Dębiński dolnośląskie
187 Mateusz Dębiński dolnoślaskie
188 Jakub Barczak lubelskie
189 Jakub Furdel lubelskie
190 Kamil Czapek lubelskie
191 Przemysław Podgórniak śląskie
192 Rafał Tomecki mazowieckie
193 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
194 Marlena Chmielewska małopolskie
195 Jakub Foltyn śląskie
196 Andrzej Pawlas śląskie
197 Jan Liber małopolskie
198 Lech Mierzwiński dolnosląskie
199 Robert Janik dolnośląskie
200 Urszula Majoch dolnośląskie
201 Jan Majoch dolnośląskie
202 Kazimierz Janota śląskie
203 Maciej Nogieć małopolskie
204 Sebastian Rompel małopolskie
205 Aldona Rompel małopolskie
206 Karol Dudek śląskie
207 Andrzej Masiel dolnośląskie
208 Dorota Masiel dolnośląskie
209 Sebastian Biełuński dolnośląskie
210 Ewa Pytlarz Ozga śląskie
211 Agnieszka Woźniak małopolskie
212 Bartosz Borowski dolnośląskie
213 Wojciech Borowski dolnośląskie
214 Justyna Borowska dolnośląskie
215 Maciej Borowski dolnośląskie
216 Marian Penar podkarpackie
217 Danuta Penar podkarpackie
218 Mariusz Puklicki lubuskie
219 Zbigniew Lewicki pomorskie
220 Piotr Lach śląskie
221 Michał Meyer pomorskie
222 Sylwia Giżycka dolnosląskie
223 Bartłomiej Kaniecki śląskie
224 Piotr Zajiczek dolnosląskie
225 Anna Targosz Zajiczek dolnosląskie
226 Mirosław Jędrulok śląskie
227 Aleksandra Tomecka mazowieckie
228 Natalia Tomecka mazowieckie
229 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
230 Michał Kurek śląskie
231 Weronika Rączka śląskie
232 Mikołaj Król łódzkie
233 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
234 Dariusz Sroka śląskie
235 Piotr Kiełkowski śląskie
236 Ewa Kiełkowska śląskie
237 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
238 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
239 Stanisław Schneider śląskie
240 Łukasz Fryc śląskie
241 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
242 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
243 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
244 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
245 Daniel Jędrzejewski pomorskie
246 Maja Skrzypczyńska lubuskie
247 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
248 Julia Koźlik śląskie
249 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
250 Małgorzata Dyrek małopolskie
251 Tomasz Kopijkowski wielkopolskie
252 Sonia Marczyk łódzkie
253 Aleksander Czech śląskie
254 Joanna Czech śląskie
255 Oskar Kompanowski kujawsko-pomorskie
256 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
257 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
258 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
259 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
260 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
261 Filip Rejtan lubuskie
262 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
263 Wojciech Dębak śląskie
264 Mirosław Michalik śląskie
265 Patrycja Majkowska śląskie
266 Artur Marzec śląskie
267 Maciej Głów małopolskie
268 Natalia Goś wielkopolskie
269 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
270 Krzysztof Orzechowski śląskie
271 Tomasz Deptuła lubelskie
272 Dominik Pruss dolnośląskie
273 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
274 Waldemar Jaworski śląskie
275 Maciej Kuncio mazowieckie
276 Marta Dobrzańska dolnośląskie
277 Paweł Markowski kujawsko-pomorskie
278 Paweł Jan Markowski kijawsko-pomorskie
279 Robert Hurkała świętokrzyskie
280 Aleksandra Auguściak-Duma śląskie
281 Alicja Wiśniewska mazowieckie
282 Emil Wiśniewski mazowieckie
283 Tomasz Budzynowski małopolskie
284 Agnieszka Skalska małopolskie
285 Mirosław Kiełkowski łódzkie
286 Henryka Kiełkowska łódzkie
287 Iwona Kupisińska opolskie
288 Piotr Kaworek opolskie
289 Radosław Dosiak śląskie
290 Barbara Dosiak śląskie
291    
292    
293    
294    
295    

 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3                     Marlena Jarczewska                       wielkopolskie
4                     Teresa Konefał                      mazowieckie
5                      Stanisław Konefał                      mazowieckie
6 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
7 Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie 
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Zdzisław Orlik dolnośląskie
11 Karol Świdrak dolnośląskie
12 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
13 Stanisław Gębski pomorskie
14 Artur Żok warmińsko-mazurskie
15 Damian Zabielski dolnośląskie
16 Daria Strączyńska małopolskie
17 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
18 Jolanta Suława dolnośląskie
19 Władysław Suława dolnośląskie
20 Kamil Piątkowski mazowieckie
21 Tomasz Warachim dolnośląskie
22 Regina Ostrowska dolnośląskie
23 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
24 Andrzej Gotszling wielkopolskie
25 Sławomir Manikowski opolskie
26 Maja Kudła dolnośląskie
27 Jacek Kudła dolnośląskie
28 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
29 Karol Kociński kujawsko pomorskie
30 Henryk Berczyński dolnośląskie
31 Waldemar Pituła lubuskie
32 Kalina Bathis wielkopolskie
33 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
34 Krzysztof Grygierczyk  śląskie
35 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
36 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
37 Jakub Suława dolnośląskie
38 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
39 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
40 Cezary Pietrzyk mazowieckie
41 Marcel Matuszczak opolskie
42 Paweł Przybylak wielkopolskie
43 Edyta Mikoś małopolskie
44 Wojciech Mikoś małopolskie
45 Patrycja Jetka śląskie
46 Artur Śmieja śląskie
47 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
48 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
49 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
50 Michał Osmelak zachodniopomorskie
51 Marta Osmelak zachodniopomorskie
52 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
53 Joanna Górska podlaskie
54 Janusz Chmielewski śląskie
55 Filip Bogobowicz mazowieckie
56 Pawlak Bogusława podkarpackie
57 Bogusław Pawlak podkarpackie
58 Jacek Samor dolnośląskie
59 Dariusz Jochman śląskie
60 Gabriela Wołowicz Niemcy
61 Mariusz Wołowicz Niemcy
62 Piotr Bogobowicz mazowieckie
63 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
64 Aleksandra Każmierczak wielkopolskie
65 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
66 Marek Szmidt śląskie
67 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
68 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
69 Stanisław Jachym małopolskie
70 Adrian Syczyński mazowieckie
71 Justyna Wyłudek mazowieckie
72 Anna Zwydak  dolnosląskie
73 Karolina Mazur dolnośląskie
74 Katarzyna Kaczmarska Kruger mazowieckie
75 Mirosław Bawolski dolnosląskie
76 Kareolina Szeloch podkarpackie
77 Aneta Tulin mazowieckie
78 Paweł Gogłuska mazowieckie
79 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
80 KInga Kania małopolskie
81 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
82 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
83 Dariusz Dawidziak wielkopolskie
84 Róża Duda śląskie
85 Zbigniew Duda śląskie
86 Kornelia Adamek wielkopolskie
87 Ernest Adamek wielkopolskie
88 Kamilat Tatoń zachodniopomorskie
89 Daniel Bebko zachodniopomorskie
90 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
91 Marian Rzekiecki dolnośląskie
92 Marek Ciesieluk lubelskie
93 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
94 Magdalena Bartosik śląskie
95 Marek Moroń śląskie
96 Robert Szwabowicz dolnośląskie
97 Czasław Łazanowski wielkopolskie
98 Rafał Kańduła wielkopolskie
99 Antoni Kubik śląskie
100 Małgorzata Turska małopolskie
101 Tadeusz Turski małopolskie
102 Grzegorz Frachnowski wielkopolskie
103 Andrzej Kuśnierz śląskie
104 Michał Smoczyk lubuskie
105 Michał Stanowski śląskie
106 Żaneta Byczkowska łódzkie
107 Adrian Byczkowski łódzkie
108 Krzysztof Byczkowski łódzkie
109 Paweł Byczkowski łódzkie
110 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
111 Ewa Polańska mazowieckie
112 Jacek Wojciechowski lubuskie
113 Piotr Waczyński łódzkie
114 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
115 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
116 Marcin Musiał dolnośląskie
117 Kacper Mikołajec śląskie
118 Piotr Mosiek wielkopolskie
119 Monika Mosiek wielkopolskie
120 Filip Niemiec śląskie
121 Łukasz Niemiec śląskie
122 Mirosława Niemiec śląskie
123 Krzysztof Morawski mazowieckie
124 Stefan Rymon Lipiński pomorskie
125 Joanna Smyrak śląskie
126 Tomasz Smyrak śląskie
127 Agata Wdowiarz małopolskie
128 Adam Gaweł małopolskie
129 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
130 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
131 Barbara Formella pomorskie
132 Andrzej Gąbka pomorskie
133 Barbara Król dolnośląskie
134 Tomasz Olejnik podkarpackie
135 Ireneusz Warchoł podkarpackie
136 Daniel Szymczak śląskie
137 Mateusz Szymczak śląskie
138 Sławomir Szel  dolnosląskie
139 Agata Szel dolnośląskie
140 Zuzanna Szel dolnośląskie
141 Barbara Mecha śląskie
142 Marian Mecha śląskie
143 Mirosław Dębiński dolnośląskie
144 Mateusz Dębiński dolnośląskie
145 Jakub Barczak lubelskie
146 Jakub Furdel lubelskie
147 Kamil Czapek lubelskie
148 Kazimierz Engler pomorskie
149 Rafał Tomecki mazowieckie
150 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
151 Marlena Chmielewska małopolskie
152 Jakub Foltyn śląskie
153 Jan Liber małopolskie
154 Lech Mierzwiński dolnośląskie
155 Robert Janik  dolnośląskie
156 Kazimierz Janota śląskie
157 Sebastian Rompel małopolskie
158 Aldona Rompel małopolskie
159 Karol Dudek śląskie
160 Andrzej Masiel dolnośląskie
161 Dorota Masiel dolnośląskie
162 Sebastian Biełuński dolnośląskie
163 Ewa Pytlarz Ozga sląskie
164 Agnieszka Woźniak małopolskie
165 Mariusz Puklicki lubuskie
166 Zbigniew Lewicki pomorskie
167 Piotr Lach śląskie
168 Michał Meyer pomorskie
169 Sylwia Giżycka dolnośląskie
170 Piotr Zajiczek dolnośląskie
171 Anna Targosz Zajiczek dolnośląskie
172 Aleksandra Tomecka mazowieckie
173 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
174 Weronika Rączka śląskie
175 Mikołaj Król łódzkie
176 Marian Penar podkarpackie
177 Danuta Penar podkarpackie
178 Dariusz Sroka śląskie
179 Piotr Kiełkowski śląskie
180 Ewa Kiełkowska śląskie
181 Stanisław Schneider śląskie
182 Łukasz Fryc śląskie
183 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
184 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
185 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
186 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
187 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
188 Tomasz Kopijkowski wielkopolskie
189 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
190 Grzegorz Czubaj małopolskie
191 Sonia Marczyk łódzkie
192 Oskar Kompanowski kujawsko-pomorskie
193 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
194 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
195 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
196 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
197 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
198 Filip Rejtan lubuskie
199 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
200 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
201 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
202 Mirosław Michalik śląskie
203 Patrycja Majkowska śląskie
204 Artur Marzec śląskie
205 Tomasz Deptuła lubelskie
206 Tomasz Musioł śląskie
207 Dominik Pruss dolnośląskie
208 Waldemar Jaworski śląskie
209 Maciej Nogieć małopolskie
210 Marta Dobrzańska dolnośląskie
211 Paweł Markowski kujawsko-pomorskie
212 Paweł Jan Markowski kujawsko-pomorskie
213 Robert Hurkała świętokrzyskie
214 Aleksandra Auguściak-Duma śląskie
215 Alicja Wiśniewska mazowieckie
216 Emil Wiśniewski mazowieckie
217 Tomasz Budzynowski małopolskie
218 Agnieszka Skalska małopolskie
219 Mirosław Kiełkowski śląskie
220 Henryka Kiełkowska śląskie
221    
222    
223    
224    
225    

 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3                          Marlena Jarczewska                         wielkoposkie
4                      Teresa Konefał                          mazowieckie
5                          Stanisław Konefał                         mazowieckie
6 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
7 Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie 
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Zdzisław Orlik dolnośląskie
11 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
12 Stanisław Gębski pomorskie
13 Artur Żok warmińsko-mazurskie
14 Damian Zabielski dolnośląskie
15 Władysław Suława dolnośląskie
16 Kamil Piątkowski mazowieckie
17 Regina Ostrowska dolnośląskie
18 Sławomir Manikowski opolskie
19 Maja Kudła dolnośląskie
20 Jacek Kudła dolnośląskie
21 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
22 Karol Kociński kujawsko pomorskie
23 Henryk Berczyński dolnośląskie
24 Kalina Bathis wielkopolskie
25 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
26 Krzysztof Grygierczyk śląskie
27 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
28 Cezary Pietrzyk mazowieckie
29 Marcel Matuszczak opolskie
30 Paweł Przybylak wielkopolskie
31 Waldemar Pituła lubuskie
32 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
33 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
34 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
35 Michał Osmelak zachodniopomorskie
36 Marta Osmelak zachodniopomorskie
37 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
38 Joanna Górska podlaskie
39 Janusz Chmielewski śląskie
40 Pawlak Bogusława podkarpackie
41 Bogusław Pawlak podkarpackie
42 Jacek Samor dolnośląskie
43 Piotr Bogobowicz mazowieckie
44 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
45 Alksandra Każmierczak wielkopolskie
46 Patrycja Jetka  śląskie
47 Artur Śmieja  śląskie
48 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
49 Marek Szmidt śląskie
50 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
51 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
52 Anna Bukowska Bogacz małopolskie 
53 Stanislaw Jachym małopolskie
54 Adrian Smyczyński mazowieckie
55 Justyna Wyłudek mazowieckie
56 Anna Zwydak dolnośląskie
57 Karolina Mazur dolnosląskie
58 Katarzyna Kaczmarska Kruger mazowieckie
59 Mirosłąw Bawolski dolnośląskie
60 Karolina Szeloch podkarpackie
61 Aneta Tulin mazowieckie
62 Paweł Gogłuska mazowieckie
63 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
64 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
65 Róża Duda śląskie
66 Zbigniew Duda śląskie
67 Kamila Tataoń  zachodniopomorskie
68 Daniel Bebko zachodniopomorskie
69 Marian Rzekiecki dolnośląskie
70 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
71 Marek Ciesieluk lubelskie
72 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
73 Robert Szwabowicz dolnośląskie
74 Czesław Łazanowski wielkopolskie
75 Rafał Kańduła wielkopolskie
76 Antoni Kubik śląskie
77 Małgorzata Turska małopolskie
78 Tadeusz Turski małopolskie
79 Grzegorz Frachnowski wielkopolskie
80 Michał Smoczyk lubuskie
81 Żaneta Byczkowska łódzkie
82 Adrian Byczkowski łódzkie
83 Krzysztof Byczkowski łódzkie
84 Paweł Byczkowski łódzkie
85 Ewa Polańska mazowieckie
86 Jacek Wojciechowski lubuskie
87 Karol Świdrak dolnośląskie
88 Piotr Waczyński łódzkie
89 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
90 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
91 Piotr Mosiek wielkopolskie
92 Monika Mosiek wielkopolskie
93 Filip Niemiec sląskie
94 Łukasz Niemiec sląskie
95 Mirosława Niemiec śląskie
96 Krzysztof Morawski mazowieckie
97 Stefan Rymon Lipiński pomorskie
98 Agata Wdowiarz małopolskie
99 Adam Gaweł małopolskie
100 Barbara Formella pomorskie
101 Andrzej Gabka pomorskie
102 Tomasz Olejnik podkarpackie
103 Barbara Mecha śląskie
104 Marian Mecha śląskie
105 Mirosław Dębiński dolnośląskie
106 Mateusz Dębiński dolnośląskie
107 Jakub Barczak lubelskie
108 Jakub Furdel lubelskie
109 Kamil Czapek lubelskie
110 Kazimierz Engler pomorskie
111 Marlefa Chmielewska małopolskie
112 Jakub Foltyn śląskie
113 Jan Liber małopolskie
114 Lech Mierzwiński dolnośląskie
115 Robert Janik dolnośląskie
116 Sebastian Rompel małopolskie
117 Aldona Rompel małopolskie
118 Andrzej Masiel dolnośląskie
119 Dorota Masiel dolnośląskie
120 Sebastian Biełuński dolnośląskie
121 Ewa Pytlarz Ozga śląskie
122 Agnieszka Woźniak małopolskie
123 Mariusz Puklicki lubuskie
124 Tomasz Smyrak śląskie
125 Joanna Smyrak ślaskie
126 Zbigniew Lewicki pomorskie
127 Piotr Lach śląskie
128 Michał Meyer pomorskie
129 Sylwia Giżycka dolnośląskie
130 Piotr Zajiczek dolnośląskie
131 Anna Targosz Zajiczek dolnośląskie
132 Rafał Tomecki mazowieckie
133 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
134 Weronika Rączka śląska
135 Piotr Kiełkowski śląskie
136 Ewa Kiełkowska śląskie
137 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
138 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
139 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
140 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
141 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
142 Patrycja Majkowska śląskie
143 Artur Marzec sląskie
144 Tomasz Deptuła lubelskie
145 Tomasz Musioł śląskie
146 Waldemar Jaworski śląskie
147 Maciej Nogieć małopolskie
148 Marta Dobrzańska dolnośląskie
149 Karol Dudek śląskie
150 Tomasz Budzynowski małopolskie
151 Agnieszka Skalska małopolskie
152    
153    
154    
155    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Zdzisław Orlik dolnośląskie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Regina Ostrowska dolnośląskie
6 Artur Żok warmińsko mazurskie
7 Maja Kudła dolnośląskie
8 Jacek Kudła dolnośląskie
9 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
10 Karol Kociński kujawsko pomorskie
11 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
12 Kamil Piątkowski mazowieckie
13 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
14 Cezary Pietrzyk mazowieckie
15 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
16 Damian Zabielski dolnośląskie
17 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
18 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
19 Joanna Górska podlaskie
20 Bogusława Pawlak podkarpackie
21 Pawlak Bogusław podkarpackie
22 Jacek Samor dolnośląskie
23 Mariusz Horosiewicz wielkopolska
24 Aleksandra Każmierczak wielkopolska
25 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
26 Mirosław Surmacz śląskie
27 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
28 Robert Jędzrzejczyk dolnośląskie
29 Marcel Matuszczak opolskie
30 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
31 Stanisław Jachym małopolskie
32 Anna Zwydak dolnośląskie
33 Karolina Mazur dolnosląskie
34 Katarzyna Kaczmarska Kruger mazowieckie
35 Karolina Szeloch podkarpackie
36 Aneta Tulin mazowieckie
37 Kamila Tatoń zachodniopomorskie
38 Daniel Bebko zachodnipomorskie
39 Marian Rzekiecki dolnośląskie
40 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
41 Robert Szwabowicz dolnośląskie
42 Antoni Kubik śląskie
43 Małgorzata Turska małopolskie
44 Tadeusz Turski małopolskie
45 Grzegorz Frachnowski  wielkopolskie
46 Jacek Wojciechowski lubuskie
47 Ewa Polańska mazowieckie
48 Paweł Gogłuska mazowieckie
49 Piotr Bogobowicz mazowieckie
50 Filip Niemiec śląskie
51 Łukasz Niemiec śląskie
52 Mirosława Niemiec śląskie
53 Stefan Rymon Lipiński pomorskie
54 Tomasz Olejnik podkarpackie
55 Kazimierz Engler pomorskie
56 Janusz Chmielewski śląskie
57 Lech Mierzwiński dolnośląskie
58 Robert Janik dolnośląskie
59 Andrzej Masiel dolnośląskie
60 Dorota Masiel dolnośląskie
61 Sebastian Biełuński dolnośląsskie
62 Adrian Smyczyński mazowieckie
63 Justyna Wyłudek mazowieckie
64 Barbara Mecha śląskie
65 Marian Mecha śląskie
66 Mariusz Puklicki lubuskie
67 Zbigniew Lewicki pomorskie
68 Michał Meyer pomorskie
69 Piotr Zajiczek dolnośląskie
70 Anna Targosz Zajiczek dolnośląskie
71 Rafał Tomecki mazowieckie
72 Weronika Rączka śląska
73 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
74 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
75 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
76 Patrycja Majkowska śląskie
77 Artur Marzec śląskie
78 Tomasz Deptuła lubelskie
79 Maciej Nogieć małopolskie
80 Tomasz Budzynowski małopolskie
81 Agnieszka Skalska małopolskie
82    
83    
84    
85    

Galeria Zdjęć


Popularna KK po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KK po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KK po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KK po zdobyciu 20 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ KARKONOSZY ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1biM5hmOvw_ZhwNe7fEds3zWU8cDGFjYZ&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Śnieżka

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/sniezka/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/karkonosze-zimowe-przejscie.html

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/09/05/korona-karkonoszy-ii/

Wielki Szyszak

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/zimowe-karkonosze-czyli-sniezne-kotly-od-spindlerovego-mlyna/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/karkonosze-zimowe-przejscie.

Blog Moje Góry Łaskawe:  https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/10/03/korona-karkonoszy-iv/

Łabski Szczyt

Blog MaNa w Podrózy : http://manawpodrozy.pl/szrenica-i-sniezne-kotly-ze-szklarskiej-poreby/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/karkonosze-zimowe-przejscie.html

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/10/03/korona-karkonoszy-iv/

Śnieżne Kotły

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/zimowe-karkonosze-czyli-sniezne-kotly-od-spindlerovego-mlyna/

Blog Podróże Pana Szpakahttps://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/karkonosze-zimowe-przejscie.html

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/10/03/korona-karkonoszy-iv/

Mały Szyszak

Blog Podróże Pana Szpakahttps://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/karkonosze-zimowe-przejscie.html

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/09/21/korona-karkonoszy-iii/

Śmielec

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/zimowe-karkonosze-czyli-sniezne-kotly-od-spindlerovego-mlyna/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/karkonosze-zimowe-przejscie.html

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/10/03/korona-karkonoszy-iv/

Słonecznik

Blog MaNa w Podrózy : http://manawpodrozy.pl/wschod-slonca-na-sniezce/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/karkonosze-zimowe-przejscie.html

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/09/21/korona-karkonoszy-iii/

Czeskie Kamienie

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/karkonosze-zimowe-przejscie.html

Blog Moje Góry Łaskawe :https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/10/03/korona-karkonoszy-iv/

Śląskie Kamienie

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/karkonosze-zimowe-przejscie.html

Blog Moje Góry Łaskawe https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/10/03/korona-karkonoszy-iv/

Czarna Kopa

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/sniezka-karkonosze-kgp/

Blog Podróże Pana Szpakahttps://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/karkonosze-zimowe-przejscie.html

Blog Moje Góry Łaskawe https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/08/26/korona-karkonoszy-i/https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/09/21/korona-karkonoszy-iii/

Tępy Szczyt

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/09/21/korona-karkonoszy-iii/

Sokolnik

Blog Moje Góry Łaskawe  https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/10/03/korona-karkonoszy-iv/

Kopa

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/wschod-slonca-na-sniezce/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/karkonosze-zimowe-przejscie.html

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/09/05/korona-karkonoszy-ii/

Szrenica

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/szrenica-i-sniezne-kotly-ze-szklarskiej-poreby/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/karkonosze-zimowe-przejscie.html

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/10/03/korona-karkonoszy-iv/

Skalny Stół

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/karkonosze-sniezka-z-przeleczy-okraj/

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/sniezka-karkonosze-kgp/

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/08/26/korona-karkonoszy-i/

Czoło 

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/sniezka-karkonosze-kgp/

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/08/26/korona-karkonoszy-i/

Ptasi Kamień

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/karkonosze-zimowe-przejscie.html

Blog Moje Góry Łaskawehttps://mojegorylaskawe.home.blog/2019/09/21/korona-karkonoszy-iii/

Łysocina

Blog Moje Gory Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/08/26/korona-karkonoszy-i/

Wodospad Kamieńczyka

Blog MaNa w Podróży : ttp://manawpodrozy.pl/szrenica-i-sniezne-kotly-ze-szklarskiej-poreby/

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/10/03/korona-karkonoszy-iv/

Chojnik

 

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Śnieżka 1602 50.7360571 15.740036 50°44'10'' N 15°44'24'' E
Wielki Szyszak 1509 50.77655 15.56765 50°46'36'' N 15°34'4'' E
Łabski Szczyt 1471 50.78055 15.54555 50°46'50'' N 15°32'44'' E
Śnieżne Kotły 1471 50.77888 15.55722 50°46'44'' N 15°33'26'' E
Mały Szyszak 1439 50.7593013 15.6490929 50°45'33'' N 15°38'57'' E
Śmielec 1424 50.77902 15.57859 50°46'44'' N 15°34'43'' E
Słonecznik 1423 50.7596014 15.6833887 50°45'35'' N 15°41'0'' E
Czeskie Kamienie 1416 50.77704 15.59328 50°46'37'' N 15°35'36'' E
Śląskie Kamienie 1413 50.77693 15.6014 50°46'37'' N 15°36'5'' E
Czarna Kopa 1407 50.7427627 15.7692118 50°44'34'' N 15°46'9'' E
Tępy Szczyt 1387 50.7613086 15.6584154 50°45'41'' N 15°39'30'' E
Sokolnik 1384 50.7772558 15.5251268 50°46'38'' N 15°31'30'' E
Kopa 1377 50.7457644 15.7282405 50°44'45'' N 15°43'42'' E
Szrenica 1362 50.7918891 15.5131604 50°47'31'' N 15°30'47'' E
Skalny Stół 1281 50.752778 15.792222 50°45'10'' N 15°47'32'' E
Czoło 1268 50.7553344 15.8145007 50°45'19'' N 15°48'52'' E
Ptasi Kamień 1215 50.7639857 15.6286871 50°45'50'' N 15°37'43'' E
Łysocina 1188 50.7256312 15.8307277 50°43'32'' N 15°49'51'' E
Wodospad Kamieńczyka 846 50.813956 15.496692 50°48'50'' N 15°29'48'' E
Chojnik 612 50.8338691 15.6443496 50°50'2'' N 15°38'40'' E