Korona / KBMŁ /


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/

szczyt m.n.p.m.

Czupel - na szlaku - jest oznaczenie

933

Łamana Skała - poza szlakiem - jest oznaczenie

929

Leskowiec - na szlaku - jest oznaczenie

918

Magurka Wilkowicka - na szlaku - jest oznaczenie

909

Groń Jana Pawła II - na szlaku - jest oznaczenie

890

Potrójna - na szlaku - jest oznaczenie

884

Kocierz - na szlaku - jest oznaczenie

879

Wielka Cisowa Grapa - na szlaku - jest oznaczenie

853

Gibasówka - na szlaku - brak brak oznaczenia

842

Groniczki - na szlaku - jest oznaczenie

839

Kucówki - na szlaku - brak oznaczenia

833

Kiczera - na szlaku - jest oznaczenie

831

Hrobacza Łąka - na szlaku - jest oznaczenie

828

Magurka Ponikiewska - na szlaku - jest oznaczenie

818

Gaiki - na szlaku - jest oznaczenie

808

Gancarz - na szlaku - jest oznaczenie

802

Czarny Groń - na szlaku - brak oznaczenia

793

Bukowski Groń - poza szlakiem - jest oznaczenie

767

Żar - na szlaku - jest oznaczenie

761

Żurawnica - na szlaku - jest oznaczenie

724

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

20

Lista Zdobywców

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Gębski pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Mirosław Surmacz śląskie
6 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
7 Teresa Konefał mazowieckie
8 Stanisław Konefał mazowieckie
9 Marlena Jarczerwska wielkopolskie
10 Jolanta Suława dolnośląskie
11 Władysław Suława dolnośląskie
12 Elżbieta Uranek śląskie
13 Sebastian Uranek śląskie
14 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
15 Andrzej Gotszling wielkopolskie
16 Sławomir Manikowski opolskie
17 Mariusz Buczek małopolskie
18 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
19 Marek Drapa śląskie
20 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
21 Krzysztof Kotula śląskie
22 Dariusz Błaut śląskie
23 Szymon Warsz śląskie
24 Marek Warsz  śląskie
25 Anna Franik śląskie
26 Tomasz Lewicki pomorskie
27 Janusz Hatala śląskie
28 Kamil Piątkowski mazowieckie
29 Krzysztof Grygierczyk śląskie
30 Łukasz Walaczak lubelskie
31 Adam Cichoń śląskie
32 Piotr Szymański śląskie
33 Aleksander Bieńkowski małopolskie
34 Piotr Lewandowski lubuskie
35 Marcin Gibiec śląskie
36 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
37 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
38 Michał Osmelak zachodniopomorskie
39 Marta Osmelak zachodniopomorskie
40 Rafał Krzyżanowski śląskie
41 Tomasz Musioł śląskie
42 Janusz Chmielewski śląskie
43 Maksymilian Chmielewski śląskie
44 Edyta Rusak - Płaszczymąka śląskie
45 Janusz Płaszczymąka śląskie
46 Stanisław Zawrus małopolska
47 Marek Kucharski mazowieckie
48 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
49 Stanisław Jachym  małopolskie
50 Marek Reichel śląskie
51 Marlena Chmielewska małopolskie
52 Jakub Foltyn śląskie
53 Jolanta Hetmańczyk śląskie
54 Tomasz Sokoła śląskie
55 Jerzy Gałan śląskie
56 Michał Stanowski śląskie
57 Bartosz Niewrzoł śląskie
58 Marek Szmidt śląskie
59 Piotr Waczyński łódzkie
60 Aneta Miśka śląskie
61 Patryk Miśka śląskie
62 Hanna Miśka śląskie
63 Tomasz Olejnik podkarpackie
64 Henryk Gliwka śląskie
65 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
66 Martyna Kolanek śląskie
67 Piotr Maćkowski małopolskie
68 Sandra Maćkowska małopolskie
69 Kinga Kania małopolskie
70 Róża Duda śląskie
71 Zbigniew Duda śląskie
72 Michał Kiecka śląskie
73 Wojciech Kiecka śląskie
74 Marian Rzekiecki dolnośląskie
75 Ewa Sieczkowska śląskie
76 Piotr Kiełkowski śląskie
77 Grzegorz Maliszewski podlaskie
78 Marek Ciesieluk lubelskie
79 Ireneusz Warchoł podkarpackie
80 Bogusława Pawlak podkarpackie
81 Bogusław Pawlak podkarpackie
82 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
83 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
84 Kazimierz Janota śląskie
85 Kamil Rybarski śląskie
86 Filip Niemiec śląskie
87 Joanna Smyrak śląskie
88 Andrzej Kuśnierz śląskie
89 Miroslawa Niemiec  śląskie 
90 Łukasz Niemiec śląskie
91 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
92 Grzegorz Czubaj małopolskie
93 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
94 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
95 Ewa Polańska mazowieckie
96 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
97 Barbara Mucha śląskie
98 Roman Mucha śląskie
99 Marcin Soroczyński śląskie
100 Paweł Gogłuska mazowieckie
101 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
102 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
103 Daria Nowak śląskie
104 Mateusz Baran śląskie
105 Krzysztof Morawski mazowieckie
106 Dzitkowska Aleksandra śląskie
107 Daniel Ołota opolskie
108 Malwina Owad opolskie
109 Zbigniew Marszałek śląskie
110 Mirosław Jędrulok śląskie
111 Barbara Mecha śląskie
112 Marian Mecha śląskie
113 Jan Skrzypnik śląskie
114 Agata Wdowiarz małopolskie
115 Adam Gaweł małopolskie
116 Tymon Matysek świętokrzyskie
117 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
118 Daniel Szymczak śląskie
119 Mateusz Szymczak śląskie
120 Kazimierz Merta śląskie
121 Przemysław Podgórniak śląskie
122 Janusz Sikorski małopolskie
123 Irena Różalska śląskie
124 Marek Różalski śląskie
125 Jakub Barczak lubelskie
126 Jakub Furdel lubelskie
127 Kamil Czapek lubelskie
128 Kazimierz Engler pomorskie
129 Rafał Tomecki mazowieckie
130 Tomasz Ignasiak śląskie
131 Anna Ignasiak śląskie
132 Jan Ignasiak  sląskie
133 Magdalena Ignasiak śląskie
134 Katarzyna Swider śląskie
135 Andrzej Pawlas śląskie
136 Piotr Koziara dolnośląskie
137 Sebastian Mucha śląskie
138 Jan Liber małopolskie
139 Lech Mierzwiński dolnośląskie
140 Robert Janik dolnośląskie
141 Maciej Nogieć małopolskie
142 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
143 Tomasz Sołowiej śląskie
144 Sebastian Rompel małopolskie
145 Aldona Rompel małopolskie
146 Zbigniew Pietrzyk opolskie
147 Wojciech Klich podkarpackie
148 Tomasz Wróbel śląskie
149 Agnieszka Wróbel śląskie
150 Henryk Jamroży małopolskie
151 Właadysława Jamrozy małopolskie
152 Tomasz Pytlarz śląskie
153 Gabriela Skwarczyńska śląskie
154 Patrycja Skwarczyńska śląskie
155 Karina Skwarczyńska śląskie
156 Stanisław Schneider śląskie
157 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
158 Tomasz Smyrak śląskie
159 Piotr Lach śląskie
160 Michał Meyer pomorskie
161 Sylwia Giżycka dolnośląskie
162 Bartłomiej Kaniecki śląskie
163 Łukasz Knapik śląskie
164 Alicja Knapik śląskie
165 Barbara Dosiak śląskie
166 Radosław Dosiak śląskie
167 Aleksandra Tomecka mazowieckie
168 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
169 Michał Kurek śląskie
170 Weronika Rączka śląskie
171 Leszek Czarnota śląskie
172 Dariusz Sroka śląskie
173 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
174 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
175 Jolanta Dusza małopolskie
176 Łukasz Juras śląskie
177 Daniel Jędrzejewski pomorskie
178 Wiktor Polak śląskie
179 Magdalena Wywioł śląskie
180 Kacper Skotak śląskie
181 Marek Długołęcki małopolskie
182 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
183 Anna Godlewska mazowieckie
184 Bernadeta Karawacka małopolskie
185 Julia Koźlik śląskie
186 Michał Koźlik śląskie
187 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
188 Małgorzata Dyrek małopolskie
189 Agnieszka Woźniak małopolskie
190 Marcin Wójtowicz śląskie
191 Aleksander Czech śląskie
192 Joanna Czech śląskie
193 Julita Łukaszek śląskie
194 Łukasz Łukaszek sląskie
195 Piotr Fejkiel małopolskie
196 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
197 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
198 Wojciech Dębak śląskie
199 Mirosław Michalik śląskie
200 Damian Woźniak śląskie
201 Arya Czosnyka USA
202 Filip Pękała śląskie
203 Dominik Wiewióra śląskie
204 Barbara Król dolnośląskie
205 Maciej Głów małopolskie
206 Magdalena Strama małopolskie
207 Wojciech Łobodziec śląskie
208 Grzegorz Dudek śląskie
209 Michał Dudek śląskie
210 Maria Dudek śląskie
211 Natalia Goś wielkopolskie
212 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
213 Mieczysław Jończyk śląskie
214 Tomasz Deptuła lubelskie
215 Waldemar Jaworski śląskie
216 Andrzej Niedbała śląskie
217 Krzysztof Browarek łódzkie
218 Maciej Kuncio mazowieckie
219 Elżbieta Kapias śląskie
220 Małgorzata Świerczyńska śląskie
221 Maciej Skąpski śląskie
222 Zdzisław Halibożek małopolskie
223 Mariola Gąsior małopolskie
224 Michał Wachacki małopolskie
225 Magdalena Wachacka małopolskie
226 Krzysztof Swaczyna śląskie
227 Szymon Sajdak śląskie
228    
229    
230    
 
BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Gębski pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Mirosław Surmacz śląskie
6 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
7 Marlena Jarczewska wielkopolskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
10 Andrzej Gotszling wielkopolskie
11 Sławomir Manikowski opolskie
12 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
13 Krzysztof Kotula śląskie
14 Szymon Warsz śląskie
15 Marek Warsz śląskie
16 Janusz Hatala śląskie
17 Kamil Piątkowski mazowieckie
18 Krzysztof Grygierczyk śląskie
19 Piotr Szymański śląskie
20 Marek Drapa śląskie
21 Janiusz Chmielewski śląskie
22 Maksymilian Chmielewski śląskie
23 Stanisław Zawrus maópolskie
24 Marek Kucharski mazowieckie
25 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
26 Stanisław Jachym małopolskie
27 Jolanta Hetmańczyk śląskie
28 Tomasz Sokoła śląskie
29 Piotr Waczyński łódzkie
30 Aneta Miśka śląskie
31 Patryk Miśka śląskie
32 Hanna Miśka śląskie
33 Michał Stanowski śląskie
34 Tomasz Olejnik podkarpackie
35 Henryk Gliwka śląskie
36 Daniel Piwowarczyk dolnosląskie
37 Martyna Kolanek śląskie
38 Rafał Krzyżanowski śląskie
39 Róża Duda śląskie
40 Zbigniew Duda śląskie
41 Jerzy Gałan śląskie
42 Ewa Sieczkowska śląskie
43 Piotr Kiełkowski śląskie
44 Marlena Chmielewska małopolskie
45 Ireneusz Warchoł podkarpackie
46 Bogusława Pawlak podkarpackie
47 Bogusław Pawlak podkarpackie
48 Kamil Rybarski śląskie
49 Andrzej Kuśnierz śląskie
50 Mirosława Niemiec śląskie
51 Łukasz Niemiec śląskie
52 Grzegorz Czubaj małopolskie
53 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
54 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
55 Ewa Polańska mazowieckie
56 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
57 Barbara Mucha śląskie
58 Roman Mucha śląskie
59 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
60 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
61 Daria Nowak  śląskie
62 Mateusz Baran śląskie
63 Filip Niemiec śląskie
64 Krzysztof Morawski mazowieckie
65 Zbigniew Marszałek  śląskie
66 Mirosław Jędrulok śląskie
67 Barbara Mecha śląskie
68 Marian Mecha śląskie
69 Jan Skrzypnik śląskie
70 Tymon Matysek świętokrzyskie
71 Kazimierz Merta śląskie
72 Przemysław Podgórniak  śląskie
73 Irena Różalska śląskie
74 Marek Różalski śląskie
75 Rafał Tomecki mazowieckie
76 Tomasz Ignasiak  śląskie
77 Anna Ignasiak śląskie
78 Jan Ignasiak śląskie
79 Magdalena Ignasiak śląskie
80 Jakub Foltyn śląskie
81 Sebastian Mucha śląskie
82 Jan Liber małopolskie
83 Kazimierz Janota śląskie
84 Maciej Nogieć małopolskie
85 Tomasz Sołowiej śląskie
86 Sebastian Rompel małopolskie
87 Aldona Rompel małopolskie
88 Zbigniew Pietrzyk opolskie
89 Tomasz Wróbel śląskie
90 Agnieszka Wróbel śląskie
91 Marcin Soroczyński śląskie
92 Henryk Jamroży małopolskie
93 Władysława Jamroży małopolskie
94 Tomasz Pytlarz śląskie
95 Gabriela Skwarczyńska śląskie
96 Patrycjaa Skwarczyńska śląskie
97 Karina Skwarczyńska śląskie
98 Stanisław Schneider śląskie
99 Joanna Smyrak śląskie
100 Piotr Lach śląskie
101 Łukasz Knapik śląskie
102 Alicja Knapik śląskie
103 Barbara Dosiak śląskie
104 Radosław Dosiak śląskie
105 Aleksandra Tomecka mazowieckie
106 Paweł Gogłuska mazowieckie
107 Weronika Rączka śląskie
108 Leszek Czarnota śląskie
109 Dariusz Sroka śląskie
110 Jolanta Dusza małopolskie
111 Łukasz Juras śląskie
112 Magdalena Wywioł śląskie
113 Kazimierz Engler pomorskie
114 Kacper Skotak śląskie
115 Marek Długołęcki małopolskie
116 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
117 Anna Godlewska mazowieckie
118 Bernadeta Karawacka małopolskie
119 Julia Koźlik śląskie
120 Michał Koźlik śląskie
121 Agnieszka Woźniak małopolskie
122 Aleksander Czech śląskie
123 Joanna Czech sląskie
124 Piotr Fejkiel małopolskie
125 Mirosław Michalik śląskie
126 Damian Woźniak śląskie
127 Barbara Król dolnośląskie
128 Wojciech Łobodziec śląskie
129 Grzegorz Dudek śląskie
130 Michał Dudek śląskie
131 Maria Dudek śląskie
132 Mieczysław Jończyk śląskie
133 Tomasz Deptuła lubelskie
134 Waldemar Jaworski śląskie
135 Tomasz Musioł śląskie
136 Andrzej Niedbała śląskie
137 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
138 Elżbieta Kapias śląskie
139 Małgorzata Świerczyńska śląskie
140 Maciej Skąpski śląskie
141 Krzysztof Swaczyna śląskie
142 Szymon Sajdak śląskie
143    
144    
145    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
5 Marlena Jarczewska wielkopolskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Janusz Hatala śląskie
8 Kamil Piątkowski mazowieckie
9 Krzysztof Grygierczyk  śląskie
10 Piotr Szymański śląskie
11 Jan Suchecki dolnośląskie
12 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
13 Janusz Chmielewski śląskie
14 Maksymilian Chmielewski śląskie
15 Stanisław Zawrus małopolskie
16 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
17 Stanisław Jachym małopolskie
18 Jolanta Hetmańczyk śląskie
19 Tomasz Sokoła śląskie
20 Aneta Miśka śląskie
21 Patryk Miśka śląskie
22 Hanna Miśka śląskie
23 Tomasz Olejnik podkarpackie
24 Henryk Gliwka śląskie
25 Martyna Kolanek śląskie
26 Rafał Krzyżanowski śląskie
27 Marek Warsz śląskie
28 Szymon Warsz śląskie
29 Róża Duda śląskie
30 Zbigniew Duda śląskie
31 Bogusława Pawlak podkarpackie
32 Bogusław Pawlak podkarpackie
33 Mirosława Niemiec śląskie
34 Łukasz Niemiec śląskie
35 Ewa Pytlarz-Ozga  śląskie
36 Ewa Polańska mazowieckie
37 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
38 Barbara Mucha śląskie
39 Roman Mucha śląskie
40 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
41 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
42 Filip Niemiec śląskie
43 Daria Nowak śląskie
44 Mateusz Baran śląskie
45 Krzysztof Morawski mazowieckie
46 Zbigniew Marszałek śląskie
47 Barbara Mecha śląskie
48 Marian Mecha śląskie
49 Jan Skrzypnik sląskie
50 Marek Kucharski  mazowieckie
51 Ireneusz Warchoł podkarpackie
52 Kazimierz Merta śląskie
53 Przemysław Podgórniak śląskie
54 Irena Różalska śląskie
55 Marek Różalski śląskie
56 Rafał Tomecki mazowieckie
57 Tomasz Ignasiak śląskie
58 Marlena Chmielewska małopolska
59 Jan Liber małopolskie
60 Kazimierz Janota śląskie
61 Maciej Nogieć małopolskie
62 Zbigniew Pietrzyk opolskie
63 Tomasz Wróbel śląskie
64 Agnieszka Wróbel śląskie
65 Marcin Soroczyński śląskie
66 Henryk Jamroży małopolskie
67 Włladysława Jamroży małopolskie
68 Tomasz Pytlarz śląskie
69 Gabriela Skwarczyńska śląskie
70 Patrycja Skwarczyńska śląskie
71 Karina Skwarczyńska śląskie
72 Stanisław Schneider śląskie
73 Łukasz Knapik śląskie
74 Alicja Knapik śląskie
75 Barbara Dosiak śląskie
76 Radosław Dosiak śląskie
77 Sebastian Mucha śląskie
78 Weronika Rączka śląskie
79 Leszek Czarnota śląskie
80 Dariusz Sroka śląskie
81 Jolanta Dusza małopolskie
82 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
83 Anna Godlewska mazowieckie
84 Bernadeta Karawacka małopolskie
85 Julia Koźlik śląskie
86 Michał Koźlik śląskie
87 Agnieszka Woźniak małopolskie
88 Aleksander Czech śląskie
89 Joanna Czech śląskie
90 Tomasz Sołowiej śląskie
91 Piotr Fejkiel małopolskie
92 Mirosław Michalik śląskie
93 Wojciech Łobodziec śląskie
94 Tomasz Deptuła lubelskie
95 Kazimierz Engler pomorskie
96 Waldemar Jaworski śląskie
97 Andrzej Niedbała śląskie
98 Sebastian Rompel małopolskie
99 Aldona Rompel małopolskie
100 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
101 Elżbieta Kapias śląskie
102 Mieczysław Jończyk śląskie
103 Małgorzata Świerczyńska śląskie
104 Maciej Skąpski śląskie
105 Krzysztof Swaczyna śląskie
106 Szymon Sajdak śląskie
107    
108    
109    
110    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Mirosław Surmacz śląskie
5 Janusz Hatala śląskie
6 Piotr Szymański śląskie
7 Stanisław Zawrus małopolskie
8 Jan Suchecki dolnośląskie
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
11 Anet Miśka śląskie
12 Patryk Miśka śląskie
13 Hanna Miśka śląskie
14 Tomasz Olejnik podkarpackie
15 Krzysztof Grygierczyk śląskie
16 Marek Warsz śląskie
17 Szymon Warsz śląskie
18 Jolanta Hetmańczyk śląskie
19 Tomasz Sokoła śląskie
20 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
21 Barbara Mucha  śląskie
22 Roman Mucha śląskie
23 Filip Niemiec śląskie
24 Łukasz Niemiec śląskie
25 Mirosława Niemiec śląskie
26 Barbara Mecha śląskie
27 Marian Mecha śląskie
28 Jan Skrzypnik śląskie
29 Przemysław Podgórniak śląskie
30 Rafał Tomecki mazowieckie
31 Mirosław Jędrulok śląskie
32 Daria Nowak śląskie
33 Mateusz Baran śląskie
34 Jan Liber małopolskie
35 Maciej Nogieć małopolskie
36 Zbigniew Pietrzyk opolskie
37 Tomasz Wróbel śląskie
38 Agnieszka Wróbel śląskie
39 Ewa Pytlarz Ozga śląskie
40 Gabriela Skwarczyńska śląskie
41 Łukasz Knapik śląskie
42 Alicja Knapik śląskie
43 Marek Kucharski mazowieckie
44 Leszek Czarnota śląskie
45 Dariusz Sroka śląskie
46 Jolanta Dusza małopolskie
47 Kazimierz Merta sląskie
48 Bernadeta Karawacka małopolskie
49 Agnieszka Woźniak małopolskie
50 Mirosław Michalik śląskie
51 Karina Skwarczyńska śląskie
52 Patrycja Skwarczyńska śląskie
53 Sławomir Manikowski opolskie
54 Wojciech Łobodziec śląskie
55 Sebastian Mucha śląskie
56 Władysława Jamroży małopolskie
57 Henryk Jamroży małopolskie
58 Kazimierz Engler pomorskie
59 Waldemar Jaworski śląskie
60 Marcin Soroczyński śląskie
61 Elżbieta Kapias śląskie
62 Małgorzata Świerczyńska śląskie
63 Maciej Skąpski śląskie
64 Krzysztof Swaczyna śląskie
65 Szymon Sajdak śląskie
66    
67    
68    
69    
70    

Galeria Zdjęć


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
Grupa LG: 


Popularna KBMŁ po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KBMŁ po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KBMŁ po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KBMŁ po zdobyciu 20 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ BESKIDU MAŁEGO ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1ss3lq3H3M9_f27sySq4jGYRbUKpfxUw-&usp=sharing

 

OPISY TRAS:

Czupel

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/czupel/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/01/czupel-beskid-maly-24-28-kgp.html

Blog MaNa w Podróżyhttp://manawpodrozy.pl/czupel-kolejny-ze-szczytow-kgp

Łamana Skała

 Blog Places2visit : https://www.places2visit.pl/miejsca/lamana-skala/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/zlamana-lamana-skala/

Blog MaNa w Podróży http://manawpodrozy.pl/beskid-maly-nie-taki-maly-madahora-i-potrojna/

Leskowiec
Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/leskowiec-gron-jana-pawla-ii-magurka-ponikiewska/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/zlamana-lamana-skala/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/leskowiec-na-nowy-rok/

Magurka Wilkowicka

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/beskid-maly-wcale-nie-male-zaskoczenie/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/czupel/

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/czupel-kolejny-ze-szczytow-kgp

Groń Jana Pawła II
Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/leskowiec-gron-jana-pawla-ii-magurka-ponikiewska/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/leskowiec-na-nowy-rok/

Blog MaNa w Podróży :http://manawpodrozy.pl/maly-szlak-beskidzki-relacja-z-przejscia/

Potrójna

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/lamana-skala-podrojna-czarny-gron-pierwszy-dzien-jesieni-w-beskidzie-malym/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/zlamana-lamana-skala/

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/maly-szlak-beskidzki-relacja-z-przejscia/
Kocierz

Blog Świat Martity https://mojeszlaki.pl/bukowski-gron-wielka-cisowa-grapa-kocierz/

Blog W Cieniu Gór : http://wcieniugor.pl/widokowy-beskid-maly/

Wielka Cisowa Grapa
Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/mrozna-wielka-cisowa-grapa/

Blog MaNa w Podróży :http://manawpodrozy.pl/maly-szlak-beskidzki-relacja-z-przejscia/

Blog Mana w Podróży :http://manawpodrozy.pl/wokol-miedzybrodzia-zywieckiego/

Gibasówka

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/lysina-kucowki-gibasowka-beskid-maly/

Groniczki
Blog W Cieniu Górhttp://wcieniugor.pl/hrobacza-laka-groniczki-gaiki/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/msb-straconka-hrobacza-laka/

Blog MaNa w Podróży :http://manawpodrozy.pl/maly-szlak-beskidzki-relacja-z-przejscia/

Kucówki

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/lysina-kucowki-gibasowka-beskid-maly/

Kiczera

Blog W Cieniu Gór : http://wcieniugor.pl/widokowy-beskid-maly/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/beskid-maly/

Blog MaNa w Podróży :http://manawpodrozy.pl/maly-szlak-beskidzki-relacja-z-przejscia/

Hrobacza Łąka

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/hrobacza-laka-groniczki-gaiki/

Blog Świat Martity:  http://mojeszlaki.pl/hrobacza-laka/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/msb-straconka-hrobacza-laka/

Magurka Ponikiewska

Blog Świat Mmartity : https://mojeszlaki.pl/gancarz-i-magurka-ponikiewska/
Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/leskowiec-gron-jana-pawla-ii-magurka-ponikiewska/

Gaiki
Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/hrobacza-laka-groniczki-gaiki/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/msb-straconka-hrobacza-laka/

Blog MaNa w Podróży :http://manawpodrozy.pl/maly-szlak-beskidzki-relacja-z-przejscia/

Gancarz

Blog Świat Martity : https://mojeszlaki.pl/gancarz-i-magurka-ponikiewska/

Czarny Groń

Blog Świat Martity : https://mojeszlaki.pl/jawornica-i-czarny-gron/
Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/lamana-skala-podrojna-czarny-gron-pierwszy-dzien-jesieni-w-beskidzie-malym/

Bukowski Groń

Blog MaNa w Podróży :  http://manawpodrozy.pl/beskid-maly-bukowski-gron-767-m-n-p-m-z-porabki/

Blog Świat Martity : https://mojeszlaki.pl/bukowski-gron-wielka-cisowa-grapa-kocierz/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/bukowski-gron-z-porabki/

Żurawnica
Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/spacerowa-zurawnica/

Blog MaNa w Podróży :http://manawpodrozy.pl/maly-szlak-beskidzki-relacja-z-przejscia/

Żar

Blog W Cieniu Gór : http://wcieniugor.pl/widokowy-beskid-maly/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/beskid-maly/

Blog MaNa w Podrózy :http://manawpodrozy.pl/maly-szlak-beskidzki-relacja-z-przejscia/

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Czupel 933 49.7676268 19.1609217 49°46'3'' N 19°9'39'' E
Łamana Skała 929 49.7630232 19.3966183 49°45'47'' N 19°23'48'' E
Leskowiec 918 49.7885339 19.4434985 49°47'19'' N 19°26'37'' E
Magurka Wilkowicka 909 49.7772131 19.1295054 49°46'38'' N 19°7'46'' E
Groń Jana Pawła II 890 49.7954185 19.4460138 49°47'44'' N 19°26'46'' E
Potrójna 884 49.7779108 19.3664858 49°46'40'' N 19°21'59'' E
Kocierz 879 49.7784554 19.2852917 49°46'42'' N 19°17'7'' E
Wielka Cisowa Grapa 853 49.7779092 19.2621158 49°46'40'' N 19°15'44'' E
Gibasówka 842 49.7512714 19.3694454 49°45'5'' N 19°22'10'' E
Groniczki 839 49.8154385 19.1438029 49°48'56'' N 19°8'38'' E
Kucówki 833 49.7484968 19.3420242 49°44'55'' N 19°20'31'' E
Kiczera 831 49.7915946 19.2494983 49°47'30'' N 19°14'58'' E
Hrobacza Łąka 828 49.8222554 19.1651675 49°49'20'' N 19°9'55'' E
Magurka Ponikiewska 818 49.8028362 19.4687942 49°48'10'' N 19°28'8'' E
Gaiki 808 49.8089608 19.1247017 49°48'32'' N 19°7'29'' E
Gancarz 802 49.8102092 19.4223625 49°48'37'' N 19°25'21'' E
Czarny Groń 793 49.7901816 19.3753733 49°47'25'' N 19°22'31'' E
Bukowski Groń 767 49.8213708 19.2575642 49°49'17'' N 19°15'27'' E
Żar 761 49.7870183 19.2252567 49°47'13'' N 19°13'31'' E
Żurawnica 724 49.7593332 19.5123971 49°45'34'' N 19°30'45'' E