Korona / KGBA /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 
 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

szczyt m.n.p.m.

Kłodzka Góra - na szlaku - jest oznaczenie

765

Ostra Góra -na szlaku - brak oznaczenia

751

Jelenia Kopa - na szlaku -  jest oznaczenie

747

Grodzisko - na szlaku - jest oznaczenie

734

Jedlak - na szlaku - jest oznaczenie

658

Góra Wszystkich Świętych - na szlaku - jest oznaczenie

648

Wilczak - poza szlakiem - brak oznaczenia

637

Podzamecka Kopa - na szlaku - jest oznaczenie

615

Bardzka Góra Kalwaria - na szlaku - brak oznaczenia

582

Obszerna - na szlaku - brak oznaczenia

573

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Gębski pomorskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 Marlena Jarczewska wielkopolskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Władysław Suława dolnośląskie
6 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
7 Jakub Suława dolnośląskie
8 Sławomir Manikowski opolskie
9 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
10 Mirosław Surmacz śląskie
11 Daniel Piwowarczyk  dolnośląskie
12 Jan Suchecki dolnośląskie
13 Teresa Konefał mazowieckie
14 Stanisław Konefał mazowieckie
15 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
16 Andrzej Gotszling wielkopolskie
17 Pawlak Bogusława podkarpackie
18 Bogusław Pawlak podkarpackie
19 Jacek Samor dolnośląskie
20 Tomasz Warachim dolnośląskie
21 Piotr Bogobowicz mazowieckie
22 Katarzyna Myśliwiec śląskie
23 Mariusz Myśliwiec śląskie
24 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
25 Piotr Lewandowski lubuskie
26 Jolanta Hetmańczyk śląskie
27 Tomasz Sokoła śląskie
28 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
29 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
30 Marta Osmelak zachodniopomorskie
31 Michał Osmelak zachodniopomorskie
32 Krzysztof Pachołków dolnosląskie
33 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
34 Stanisław Jachym małopolskie
35 Róża Duda śląskie
36 Zbigniew Duda śląskie
37 Grzegorz Firlit dolnośląskie
38 Anna Szczupakowska podkarpackie
39 Aneta Konefał mazowieckie
40 Włodzimierz Konefał mazowieckie
41 Oliwia Konefał mazowieckie
42 Paweł Konefał mazowieckie
43 Agnieszka Nwokocha Norwegia
44 Chigozie Nwokocha Norwegia
45 Daria Nwokocha Norwegia
46 Bartosz Nwokocha Norwegia
47 Emil Nwokocha Norwegia
48 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
49 Marian Rzekiecki dolnośląskie
50 Mateusz Dębiński dolnośląskie
51 Ewelina Piksa opolskie
52 Mariusz Piksa opolskie
53 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
54 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
55 Kazimierz Janota śląskie
56 Michał Stanowski śląskie
57 Mirosław Dębiński dolnośląskie
58 Andrzej Kuśnierz śląskie
59 Mirosława Niemiec  śląskie
60 Łukasz Niemiec śląskie
61 Michał Smoczyk lubuskie
62 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
63 Grzegorz Czubaj małopolskie
64 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
65 Paweł Gogłuska mazowieckie
66 Karol Świdrak dolnośląskie
67 Stanisław Sałata  dolnośląskie
68 Przemysław Karczmarek mazowieckie
69 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
70 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
71 Filip Niemiec śląskie
72 Wojciech Strzała dolnośląskie
73 Krzysztof Morawski mazowieckie
74 Daniel Ołota opolskie
75 Agata Wdowiarz małopolskie
76 Adam Gaweł małopolskie
77 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
78 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
79 Barbara Król dolnośląskie
80 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
81 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
82 Sławomir Szel dolnośląskie
83 Agata Szel dolnośląskie
84 Zuzanna Szel dolnośląskie
85 Przemysław Podgórniak śląskie
86 Henryka Kiełkowska łódzkie
87 Mirosław Kiełkowski łódzkie
88 Malwina Owad opolskie
89 Zbigniew Lewicki pomorskie
90 Kazimierz Engler pomorskie
91 Rafał Tomecki mazowieckie
92 Przemek Surma opolskie
93 Justyna Surma opolskie
94 Andrzej Pawlas śląskie
95 Barbara Mecha śląskie
96 Marian Mecha śląskie
97 Joanna Telakowska dolnośląskie
98 Jan Liber małopolskie
99 Lech Mierzwiński dolnośląskie
100 Robert Janik dolnośląskie
101 Urszula Majoch dolnośląskie
102 Jan Majoch dolnośląskie
104 Daniel Jędrzejewski pomorskie
105 Maciej Nogieć małopolskie
106 Ewa Polańska mazowieckie
107 Dominik Pruss dolnośląskie
108 Sebastian Rompel małopolskie
109 Aldona Rompel małopolskie
110 Sebastian Biełuński dolnośląskie
111 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
112 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
113 Agnieszka Woźniak małopolskie
114 Tomasz Smyrak śląskie
115 Joanna Smyrak śląskie
116 Michał Meyer pomorskie
117 Sylwia Giżycka dolnośląskie
118 Bartłomiej Kaniecki śląskie
119 Piotr Zajiczek dolnośląskie
120 Anna Targosz Zajiczek dolnośląskie
121 Piotr Maćkowski małopolskie
122 Sandra Maćkowska małopolskie
123 Aleksandra Tomecka mazowieckie
124 Natalia Tomecka mazowieckie
125 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
126 Mikołaj Król łódzkie
127 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
128 Krzysztof Orłowski śląskie
129 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
130 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
131 Małgorzata Turska małopolskie
132 Tadeusz Turski małopolskie
133 Magdalena Wywioł śląskie
134 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
135 Marek Długołęcki małopolskie
136 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
137 Anna Godlewska mazowieckie
138 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
139 Marcin Wójtowicz śląskie
140 Aleksander Czech śląskie
141 Joanna Czech śląskie
142 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
143 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
144 Wojciech Dębak śląskie
145 Mirosław Michalik śląskie
146 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
147 Stanisław Schneider śląskie
148 Anna Maćkowiak opolskie
149 Jakub Maćkowiak opolskie
150 Filip Rejtan lubuskie
151 Łukasz Smużny dolnośląskie
152 Magdalena Wilczyńska-Goś wielkopolskie
153 Przemysław Goś wielkopolskie
154 Franciszek Goś wielkopolskie
155 Natalia Goś wielkopolskie
156 Tomasz Deptuła lubelskie
157 Tomasz Musioł śląskie
158 Waldemar Jaworski śląskie
159 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
160 Andrzej Masiel dolnośląskie
161 Dorota Masiel dolnośląskie
162 Małgorzata Dyrek małopolskie
163 Michał Wachacki małopolskie
164 Magdalena Wachacka małopolskie
165 Sonia Wachacka małopolskie
166 Iwona Kupisińska opolskie
167 Piotr Kaworek opolskie
168    
169    
170    

 

 
SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisłąw Gębski pomorskie
2 Paweł Sliwiński kujawsko-pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
6 Jakub Suława dolnośląskie
7 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
8 Jan Suchecki dolnośląskie
9 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
10 Pawlak Bogusława podkarpackie
11 Bogusław Pawlak podkarpackie
12 Jacek Samor dolnośląskie
13 Tomasz Warachim dolnośląskie
14 Piotr Bogobowicz mazowieckie
15 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
16 Piotr Lewandowski lubuskie
17 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
18 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
19 Marta Osmelak zachodniopomorskie
20 Michał Osmelak zachodniopomorskie
21 Krzysztof Pachołków dolnosląskie
22 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
23 Stanisław Jachym małopolskie
24 Grzegorz Firlit dolnośląskie
25 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
26 Marian Rzekiecki dolnośląskie
27 Mateusz Dębiński dolnośląskie
28 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
29 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
30 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
31 Mirosław Dębiński dolnośląskie
32 Grzegorz Czubaj małopolskie
33 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
34 Paweł Gogłuska mazowieckie
35 Stanisław Sałata dolnośląskie
36 Przemysław Karczmarek mazowieckie
37 Krzysztof Morawski mazowieckie
38 Andrzej Gotszling wielkopolskie
39 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
40 Sławomir Szel dolnośląskie
41 Agata Szel dolnosląskie
42 Zuzanna Szel dolnośląskie
43 Przemysław Podgórniak śląskie
44 Henryka Kiełkowska łódzkie
45 Mirosław Kiełkowski łódzkie
46 Daniel Ołota opolskie
47 Zbigniew Lewicki pomorskie
48 Kazimierz Engler pomorskie
49 Rafał Tomecki mazowieckie
50 Filip Niemiec śląskie
51 Łukasz Niemiec śląskie
52 Mirosława Niemiec śląskie
53 Przemek Surma opolskie
54 Justyna Surma opolskie
55 Barbara Mecha śląskie
56 Marian Mecha śląskie
57 Joanna Telakowska dolnośląskie
58 Robert Janik dolnośląskie
59 Urszula Majoch dolnośląskie
60 Jan Majoch dolnośląskie
61 Daniel Jędrzejewski pomorskie
62 Kazimierz Janota śląskie
63 Zbigniew Pietrzyk opolskie
64 Sebastian Biełuński dolnośląskie
65 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
66 Agnieszka Woźniak małopolskie
67 Tomasz Smyrak śląskie
68 Joanna Smyrak śląskie
69 Michał Meyer pomorskie
70 Sylwia Giżycka dolnośląskie
71 Piotr Zajiczek dolnośląskie
72 Anna Targosz Zajiczek dolnośląskie
73 Aleksandra Tomecka mazowieckie
74 Natalia Tomecka mazowieckie
75 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
76 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
77 Małgorzata Turska małopolskie
78 Tadeusz Turski małopolskie
79 Malwina Owad opolskie
80 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
81 Anna Godlewska mazowieckie
82 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
83 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
84 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
85 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
86 Mirosław Michalik śląskie
87 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
88 Stanisław Schneider śląskie
89 Tomasz Deptuła lubelskie
90 Wojciech Dębak śląskie
91 Dominik Pruss dolnośląskie
92 Waldemar Jaworski śląskie
93 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
94 Marek Długołęcki małopolskie
95 Sławomir Manikowski opolskie
96 Maciej Nogieć małopolskie
97 Lech Mierzwiński dolnośląskie
98 Małgorzata Dyrek małopolskie
99    
100    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
7 Jacek Samor dolnośląskie
8 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
9 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
10 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
11 Stanisław Jachym małopolskie
12 Marian Rzekiecki dolnośląskie
13 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
14 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
15 Mirosław Dębiński dolnośląskie
16 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
17 Sławomir Szel dolnosląskie
18 Agata Szel dolnosląskie
19 Zuzanna Szel dolnosląskie
20 Przemysław Podgórniak śląskie
21 Zbigniew Lewicki pomorskie
22 Barbara Mecha  śląskie
23 Marian Mecha śląskie
24 Joanna Telakowska dolnośląskie
25 Robert Janik dolnośląskie
26 Urszula Majoch  dolnośląskie
27 Jan Majoch dolnośląskie
28 Daniel Jędrzejewski pomorskie
29 Filip Niemiec śląskie
30 Mirosława Niemiec śląskie
31 Łukasz Niemiec śląskie
32 Kazimierz Engler pomorskie
33 Zbigniew Pietrzyk opolskie
34 Stanisław Sałata dolnośląskie
35 Sebastian Biełuński dolnośląskie
36 Agnieszka Woźniak małopolskie
37 Michał Meyer pomorskie
38 Piotr Zajiczek dolnośląskie
39 Anna Targosz Zajiczek dolnośląskie
40 Rafał Tomecki mazowieckie
41 Małgorzata Turska małopolskie
42 Tadeusz Turski małopolskie
43 Malwina Owad opolskie
44 Daniel Ołota opolskie
45 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
46 Mirosław Michalik śląskie
47 Tomasz Deptuła lubelskie
48 Wojciech Dębak śląskie
49 Dominik Pruss dolnośląskie
50 Waldemar Jaworski śląskie
51 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
52 Sławomir Manikowski opolskie
53 Stanisław Schneider śląskie
54 Małgorzata Dyrek małopolskie
55 Tomasz Warachim dolnośląskie
56    
57    
58    
59    
60    

Galeria Zdjęć


Popularna KGBA po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KGBA po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KGBA po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR BARDZKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1iwZJsBf8Lv0DWvul-4ipfWle84Y59CTR&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Jelenia Kopa

Blog Moje Szlakihttps://mojeszlaki.pl/klodzka-gora-i-szeroka-gora/

Blog MaNa w Podróży : https://manawpodrozy.pl/gory-bardzkie-klodzka-gora-757-m-n-p-m-w-gory-z-dzieckiem/

Jedlak

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/gory-bardzkie-wycieczka-z-klodzka-do-barda-przez-klodzka-gore/

Podzamecka Kopa

Blog Moje Szlakihttps://mojeszlaki.pl/klodzka-gora-i-szeroka-gora/

Blog MaNa w Podróży : https://manawpodrozy.pl/gory-bardzkie-klodzka-gora-757-m-n-p-m-w-gory-z-dzieckiem/

Obszerna

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/gory-bardzkie-wycieczka-z-klodzka-do-barda-przez-klodzka-gore/

Kłodzka Góra

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/klodzka-gora-i-szeroka-gora/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/gory-bardzkie-wycieczka-z-klodzka-do-barda-przez-klodzka-gore/

Blog MaNa w Podróży : https://manawpodrozy.pl/gory-bardzkie-klodzka-gora-757-m-n-p-m-w-gory-z-dzieckiem/

Ostra Góra

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/gory-bardzkie-wycieczka-z-klodzka-do-barda-przez-klodzka-gore/

Grodzisko

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/klodzka-gora-i-szeroka-gora/

Góra Wszystkich Świętych

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/aktywna-niedziela-ostas-gora-wszystkich-swietych-oraz-wambierzyce/

Wilczak

Bardzka Góra Kalwaria

Blog MaNa w Podrózy : http://manawpodrozy.pl/gory-bardzkie-wycieczka-z-klodzka-do-barda-przez-klodzka-gore/

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Kłodzka Góra 765 50.4513524 16.7535114 50°27'5'' N 16°45'13'' E
Ostra Góra 751 50.46591 16.74572 50°27'57'' N 16°44'45'' E
Jelenia Kopa 747 50.447817 16.758011 50°26'52'' N 16°45'29'' E
Grodzisko 734 50.443014 16.758445 50°26'35'' N 16°45'30'' E
Jedlak 658 50.4442217 16.7392576 50°26'39'' N 16°44'21'' E
Góra Wszystkich Świętych 648 50.550689 16.521108 50°33'2'' N 16°31'16'' E
Wilczak 637 50.5436715 16.6701655 50°32'37'' N 16°40'13'' E
Podzamecka Kopa 615 50.4356357 16.7612744 50°26'8'' N 16°45'41'' E
Bardzka Góra Kalwaria 582 50.495547 16.748886 50°29'44'' N 16°44'56'' E
Obszerna 573 50.440003 16.715836 50°26'24'' N 16°42'57'' E