Korona / KNSKP /

szczyt

Pasmo

wybitność

m.n.p.m.

Babia Góra

Beskid Żywiecki

1075

1725

Pilsko

Beskid Żywiecki

752

1557

Turbacz

Gorce

605

1310

Skrzyczne

Beskid Śląski

585

1257

Radziejowa

Beskid Sądecki

537

1266

Czupel

Beskid Mały

523

933

Wielka Rawka

Bieszczady

523

1307

Luboń Wielki

Beskid Wyspowy

512

1022

Tarnica

Bieszczady

494

1346

Jaworzyna Krynicka

Beskid Sądecki

444

1114

Połonina Caryńska

Bieszczady

442

1297

Lubogoszcz

Beskid Wyspowy

423

968

Mogielica

Beskid Wyspowy

421

1171

Ćwilin

Beskid Wyspowy

417

1072

Jaworz

Beskid Wyspowy

416

921

Wielka Racza

Beskid Żywiecki

391

1236

Klimczok

Beskid Śląski

388

1117

Połonina Wetlińska

Bieszczady

383

1255

Wołosań

Bieszczady

381

1071

Lubań

Gorce

379

1225

Lackowa

Beskid Niski

360

997

Łamana Skała

Beskid Mały

359

929

Polica

Beskid Żywiecki

351

1369

Świnica

Tatry

351

2301

Lubomir

Beskid Wyspowy

349

904

Śnieżnica

Beskid Wyspowy

346

1006

Kamionna

Beskid Wyspowy

346

801

Szczebel

Beskid Wyspowy

343

977

Łopiennik

Bieszczady

335

1069

Trohaniec

Bieszczady

329

939

Okrąglica /Trzy Korony/

Pieniny

329

982

Maślana Góra

Beskid Niski

328

753

Ciecień

Beskid Wyspowy

324

829

Krzesanica

Tatry

323

2122

Koskowa Góra

Beskid Makowski

311

867

Czantoria Wielka

Beskid Śląski

311

995

Jaworniki

Góry Sanocko-Turczańskie

310

909

Jaworze

Beskid Niski

305

882

Czerenina

Bieszczady

303

981

Paportna

Bieszczady 

293

1198

Wątkowa

Beskid Niski

289

846

Chełm

Beskid Niski

273

780

Modyń

Beskid Wyspowy

273

1028

Jaworzyna Konieczniańska

Beskid Niski

271

881

Kraczonik

Beskid Sądecki

265

936

Kudłoń

Gorce

265

1274

Łopień

Beskid Wyspowy

261

961

Kiczory

Beskid Śląski

255

989

Równica

Beskid Śląski

249

885

Rysy

Tatry

163

2499

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

5

20

35

50

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Piotr Lewandowski lubuskie
5 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
6 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Stanisław Gębski pomorskie
9 Teresa Konefał mazowieckie
10 Stanisław Konefał mazowieckie
11 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
12 Jolanta Suława dolnośląskie
13 Władysław Suława dolnośląskie
14 Elżbieta Uranek śląskie
15 Sebastian Uranek śląskie
16 Dominik Rybka mazowieckie
17 Tomasz Warachim dolnośląskie
18 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
19 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
20 Sławomir Manikowski opolskie
21 Krzysztof Browarek łódzkie
22 Kamil Haberla śląskie
23 Mariusz Buczek małopolskie
24 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
25 Katarzyna Tymińska podkarpackie
26 Marek Drapa śląskie
27 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
28 Andrzej Zawacki mazowieckie
29 Jarosław Sobota dolnośląskie
30 Daria Werner śląskie
31 Rafał Knapik śląskie
32 Anna Franik śląskie
33 Waldemar Pituła lubuskie
34 Piotr Waczyński łódzkie
35 Mirosław Bawolski dolnośląskie
36 Andrzej Gotszling  wielkopolskie
37 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
38 Łukasz Walczak lubelskie
39 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
40 Jakub Sulawa dolnosląskie
41 Joanna Szczyrzyca śląskie
42 Marcin Gibiec śląskie
43 Kalina Bathis wielkopolskie
44 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
45 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
46 Stanisław Jachym małopolskie
47 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
48 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
49 Michał Osmelak zachodniopomorskie
50 Marta Osmelak zachodniopomorskie
51 Tomasz Musioł śląskie
52 Janusz Chmielewski śląskie
53 Maksymilian Chmielewski śląskie
54 Edyta Mikoś  małopolskie
55 Wojciech Mikoś  małopolskie
56 Marek Kucharski mazowieckie
57 Ireneusz Warchoł podkarpackie
58 Marlena Chmielewska małopolskie
59 Jakub Foltyn śląskie
60 Piotr Bogobowicz mazowieckie
61 Adam Szczepkowski podkarpackie
62 Anna Szczepkowska  podkarpackie
63 Małgorzata Szczepkowska podkarpackie
64 Marek Szczepkowski  podkarpackie
65 Jerzy Gałan śląskie
66 Olszewski Tomasz śląskie
67 Aneta Płomin Olszewka śląskie
68 Edyta Rusak Płaszczymąka śląskie
69 Janusz Płaszczymąka śląskie
70 Agnieszka Myśliwiec śląskie
71 Tomasz Zaucha małopolskie
72 Anna Zaucha małopolskie
73 Maciej Zaucha małopolskie
74 Karolina Zaucha małopolskie
75 Kornelia Milanowska śląskie
76 Adam Milanowski śląskie
77 Edyta Milanowska śląskie
78 Piotr Milanowski śląskie
79 Michał Stanowski śląskie
80 Marek Reichel śląskie
81 Władysława Jamroży małopolskie
82 Henryk Jamroży małopolskie
83 Henry Gliwka sląskie
84 Krzysztof Różalski podkarpackie
85 Martyna Kolanek śląskie
86 Rafał Krzyżanowski śląskie
87 Paweł Gogłuska mazowieckie
88 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
89 Kinga Kania małopolskie
90 Marek Warsz śląskie
91 Szymon Warsz śląskie
92 Jacek Ramus opolskie
93 Róża Duda śląskie
94 Zbigniew Duda śląskie
95 Tymon Matysek świętokrzyskie
96 Aleksander Matysek świętokrzyskie
97 Marek Matysek świętokrzyskie
98 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
99 Michał Kiecka śląskie
100 Wojciech Kiecka śląskie
101 Bogusław Kaczkowski mazowieckie
102 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
103 Marian Rzekiecki dolnośląskie
104 Ewa Sieczkowska  śląskie
105 Piotr Kiełkowski śląskie
106 Grzegorz Maliszewski podlaskie
107 Marek Ciesieluk lubelskie
108 Hubert Szewczuk lubelskie
109 Adam Stankiewicz pomorskie
110 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
111 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
112 Magdalena Bartosik śląskie
113 Marek Moroń śląskie
114 Kazimierz Janota śląskie
115 Filip Niemiec śląskie
116 Joanna Smyrak śląskie
117 Tomasz Smyrak śląskie
118 Andrzej Kuśnierz śląskie
119 Mirosława Niemiec śląskie
120 Łukasz Niemiec śląskie
121 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
122 Wojciech Nowacki wielkopolskie
123 Andrzej Połomski małopolskie
124 Wojciech Spiżak zachodniopomorski
125 Grzegorz Czubaj małopolskie
126 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
127 Ewa Polańska mazowieckie
128 Jolanta Hetmańczyk śląskie
129 Tomasz Sokoła śląskie
130 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
131 Wiola Friedrich śląskie
132 Marcin Soroczyński  śląskie
133 Maria Dudek śląskie
134 Michał Dudek śląskie
135 Daria Nowak śląskie
136 Mateusz Baran śląskie
137 Kacper Mikołajec śląskie
138 Adam Brzozowski śląskie
139 Wojciech Strzała dolnośląskie
140 Krzysztof Morawski mazowieckie
141 Dzitkowska Aleksandra śląskie
142 Leszek Czarnota śląskie
143 Zbigniew Marszałek śląskie
144 Bogusława Pawlak podkarpackie
145 Bogusław Pawlak podkarpackie
146 Mirosław Jędrulok śląskie
147 Henryka Kiełkowska łódzkie
148 Mirosław Kiełkowski łódzkie
149 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
150 Ryszard Radke zachodniopomorskie
151 Joanna Maryniaczyk wielkopolskie
152 Kazimierz Merta śląskie
153 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
154 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
155 Janusz Sikorski małopolskie
156 Irena Różalska śląskie
157 Marek Różalski śląskie
158 Mirosław Dębiński dolnośląskie
159 Mateusz Dębiński dolnośląskie
160 Jakub Barczak lubelskie
161 Jakub Furdel lubelskie
162 Kamil Czapek lubelskie
163 Przemysław Podgórniak śląskie
164 Kazimierz Engler pomorskie
165 Rafał Tomecki mazowieckie
166 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
167 Tomasz Ignasiak śląskie
168 Anna Ignasiak śląskie
169 Jan Ignasiak śląskie
170 Magdalena Ignasiak śląskie
171 Agnieszka Woźniak małopolskie
172 Andrzej Pawlas śląskie
173 Sebastian Mucha śląskie
174 Jan Liber małopolskie
175 Lech Mierzwiński dolnośląskie
176 Robert Janik dolnośląskie
177 Daniel Jędrzejewski pomorskie
178 Roman Mucha śląskie
179 Barbara Mucha śląskie
180 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
181 Robert Hurkała świętokrzyskie
182 Janusz Hatala śląskie
183 Tomasz Sołowiej śląskie
184 Krystyna Dąbrowska łódzkie
185 Sebastian Rompel małopolskie
186 Aldona Rompel małopolskie
187 Wojciech Klich podkarpackie
188 Żaneta Byczkowska łódzkie
189 Adrian Byczkowski łódzkie
190 Krzysztof Byczkowski łódzkie
191 Paweł Byczkowski łódzkie
192 Gabriela Skwarczyńska ślaskie
193 Patrycja Skwarczyńska śląskie
194 Karina Skwarczyńska śląskie
195 Stanisław Schneider śląskie
196 Barbara Mecha śląskie
197 Marian Mecha śląskie
198 Bartłomiej Kaniecki śląskie
199 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
200 Kacper Kubin małopolskie
201 Karol Kubin małopolskie
202 Krzysztof Pelczarski podkarpackie
203 Marian Penar podkarpackie
204 Danuta Penar podkarpackie
205 Piotr Lach śląskie
206 Michał Meyer pomorskie
207 Sylwia Giżycka dolnośląskie
208 Krzysztof Jamrozik śląskie
209 Joanna Górska podlaskie
210 Barbara Dosiak śląskie
211 Radosław Dosiak śląskie
212 Piotr Maćkowski małopolskie
213 Sandra Maćkowska małopolskie
214 Zbigniew Koziara małopolskie
215 Aleksandra Tomecka mazowieckie
216 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
217 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
218 Michał Kurek śląskie
219 Weronika Rączka śląskie
220 Mikołaj Król łódzkie
221 Dariusz Sroka śląskie
222 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
223 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
224 Zdzisław Halibożek małopolskie
225 Mariola Gąsior małopolskie
226 Łukasz Fryc śląskie
227 Katarzyna Świder śląskie
228 Wiktor Polak śląskie
229 Magdalena Wywioł śląskie
230 Malwina Owad opolskie
231 Daniel Ołota opolskie
232 Kacper Skotak śląskie
233 Tomasz Sowa małopolskie
234 Marek Długołęcki małopolskie
235 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
236 Julia Koźlik śląskie
237 Michał Koźlik śląskie
238 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
239 Małgorzata Dyrek małopolskie
240 Tomasz Olejnik podkarpackie
241 Paweł Polakowski mazowieckie
242 Marcin Wójtowicz śląskie
243 Sonia Marczyk łódzkie
244 Antoni Kubik śląskie
245 Aleksander Czech śląskie
246 Joanna Czech śląskie
247 Oskar Kompanowski kujawsko-pomorskie
248 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
249 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
250 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
251 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
252 Piotr Fejkiel małopolskie
253 Filip Fejkiel małopolskie
254 Wojciech Dębak śląskie
255 Mirosław Michalik śląskie
256 Roman Trojanowicz małopolskie
257 Anna Pniewska opolskie
258 Barbara Król dolnośląskie
259 Amelia Kuna małopolskie
260 Błażej Kuna małopolskie
261 Maria Bochenek dolnośląskie
262 Maciej Głów małopolskie
263 Olga Knapek śląskie
264 Magdalena Strama małopolskie
265 Wojciech Łobodziec śląskie
266 Maciej Nogieć małopolskie
267 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
268 Mieczysław Jończyk śląskie
269 Tomasz Deptuła lubelskie
270 Dominik Pruss dolnośląskie
271 Waldemar Jaworski śląskie
272 Przemysław Stolarczyk małopolskie
273 Arkadiusz Kumm mazowieckie
274 Małgorzata Świerczyńska śląskie
275 Maciej Skąpski śląskie
276 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
277 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
278 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
279 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
280 Mirosław Moczarski podkarpackie
281 Michał Wachacki małopolskie
282 Magdalena Wachacka małopolskie
283 Sonia Wachacka małopolskie
284 Krzysztof Swaczyna śląskie
285 Janusz Trochim śląskie
286 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
287 Krzysztof Orzechowski śląskie
288 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
289 Ryszard Kowalczuk lubuskie
290 Paulina Matysiak śląskie
291 Michał Kowalski mazowieckie
292 Edward Kotliński dolnośląskie
293 Krystyna Wewióra małopolskie
294 Piotr Świtaj śląskie
295 Filip Rejtan lubuskie
296 Wiktoria Chwaleba lubelskie
297 Aneta Jończyk śląskie
298    
299    
300    

 

BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym  małopolskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Paweł-Śliwiński kujawsko-pomorskie
6 Stanisław Gębski pomorskie
7 Władysław Suława dolnośląskie
8 Sławomir Manikowski opolskie
9 Jarosław Sobota dolnośląskie
10 Daria Werner śląskie
11 Rafał Knapik śląskie
12 Mirosław Bawolski dolnośląskie
13 Łukasz Walczak lubelskie
14 Marek Drapa śląskie
15 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
16 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
17 Michał Osmelak zachodniopomorskie
18 Marta Osmelak zachodniopomorskie
19 Janusz Chmielewski śląskie
20 Stanisław Jachym małopolskie
21 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
22 Piotr Bogobowicz mazowieckie
23 Krzysztof Kulhawiec podkarpackie
24 Piotr Waczyński łódzkie
25 Kinga Kania małopolskie
26 Róża Duda śląskie
27 Zbigniew Duda śląskie
28 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
29 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
30 Ireneusz Warchoł podkarpackie
31 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
32 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
33 Andrzej Kiśnierz śląskie
34 Mirosława Niemiec śląskie
35 Łukasz Niemiec śląskie
36 Andrzej Połomski małopolskie
37 Grzegorz Czubaj małopolskie
38 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
39 Ewa Polańska mazowieckie
40 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
41 Filip Niemiec śląskie
42 Daria Nowak śląskie
43 Mateusz Baran śląskie
44 Krzysztof Morawski mazowieckie
45 Bogusława Pawlak podkarpackie
46 Bogusław Pawlak podkarpackie
47 Marek Kucharski mazowieckie
48 Paweł Gogłuska mazowieckie
49 Henryka Kiełkowska łódzkie
50 Mirosław Kiełkowski łódzkie
51 Tymon Matysek świętokrzyskie
52 Ryszard Radke zachodniopomorskie
53 Kazimierz Merta śląskie
54 Kazimierz Engler pomorskie
55 Rafał Tomecki mazowieckie
56 Agnieszka Woźniak małopolskie
57 Jan Liber małopolskie
58 Lech Mierzwiński dolnośląskie
59 Daniel Jędrzejewski pomorskie
60 Kazimierz Janota śląskie
61 Roman Mucha śląskie
62 Barbara Mucha śląskie
63 Sebastian Rompel małopolskie
64 Aldona Rompel małopolskie
65 Wojciech Klich podkarpackie
66 Przemysław Podgórniak śląskie
67 Janusz Sikorski małopolskie
68 Barbara Mecha śląskie
69 Marian Mecha śląskie
70 Marian Penar podkarpackie
71 Danuta Penar podkarpackie
72 Michał Meyer pomorskie
73 Joanna Górska podlaskie
74 Sebastian Mucha śląskie
75 Aleksandra Tomecka mazowieckie
76 Michał Kurek śląskie
77 Weronika Rączka śląskie
78 Leszek Czarnota śląskie
79 Dariusz Sroka śląskie
80 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
81 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
82 Stanisław Schneider śląskie
83 Zdzisław Halibożek małopolskie
84 Mariola Gąsior małopolskie
85 Marek Długołęcki małopolskie
86 Marlena Chmielewska małopolskie
87 Małgorzata Dyrek małopolskie
88 Tomasz Olejnik podkarpackie
89 Antoni Kubik śląskie
90 Aleksander Czech śląskie
91 Joanna Czech śląskie
92 Piotr Fejkiel małopolskie
93 Filip Fejkiel małopolskie
94 Mirosław Michalik śląskie
95 Roman Trojanowicz małopolskie
96 Maciej Nogieć małopolskie
97 Tomasz Deptuła lubelskie
98 Waldemar Jaworski śląskie
99 Przemysław Stolarczyk małopolskie
100 Gabriela Skwarczyńska śląskie
101 Wojciech Łobodziec śląskie
102 Władysława Jamroży małopolskie
103 Henryk Jamroży małopolskie
104 Michał Wachacki małopolskie
105 Janusz Trochim śląskie
106 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
107 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
108 Krystyna Wewióra małopolskie
109 Joanna Smyrak śląskie
110 Mieczysław Jończyk śląskie
111    
112    
113    
114    
115    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Stanisław Gębski pomorskie
5 Marlena Jarczewska wielkopolskie
6 Władysław Suława dolnośląskie
7 Sławomir Manikowski opolskie
8 Mirosław Bawolski dolnośląskie
9 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
10 Stanisław Jachym małopolskie
11 Różą Duda śląskie
12 Zbigniew Duda śląskie
13 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
14 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
15 Andrzej Kuśnierz śląskie
16 Filip Niemiec śląskie
17 Łukasz Niemiec śląskie
18 Mirosława Niemiec śląskie
19 Krzysztof Morawski mazowieckie
20 Henryka Kiełkowska łódzkie
21 Mirosław Kiełkowski łódzkie
22 Ireneusz Warchoł podkarpackie
23 Rafał Tomecki mazowieckie
24 Ryszard Radke zachodniopomorskie
25 Agnieszka Woźniak małopolskie
26 Jan Liber małopolskie
27 Kazimierz Janota śląskie
28 Roman Mucha śląskie
29 Barbara Mucha śląskie
30 Sebastian Rompel małopolskie
31 Aldona Rompel małopolskie
32 Wojciech Klich podkarpackie
33 Barbara Mecha śląskie
34 Marian Mecha śląskie
35 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
36 Dariaa Nowak śląskie
37 Mateusz Baran śląskie
38 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
39 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
40 Tomasz Olejnik podkarpackie
41 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
42 Grzegorz Czubaj małopolskie
43 Antoni Kubik śląskie
44 Mirosław Michalik śląskie
45 Maciej Nogieć małopolskie
46 Tomasz Deptuła lubelskie
47 Waldemar Jaworski śląskie
48 Kazimierz Engler pomorskie
49 Marek Długołęcki małopolskie
50 Marian Penar podkarpackie
51 Danuta Penar podkarpackie
52 Ewa Polańska mazowieckie
53 Andrzej Połomski mazowieckie
54 Krystyna Wewióra małopolskie
55 Michał Kurek śląskie
56    
57    
58    
59    
60    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 Mirosław Bawolski dolnośląskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Mirosław Bawolski dolnośląskie
6 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
7 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
8 StanisławJachym małopolskie
9 Jan Liber małopolskie
10 Mirosława Niemiec śląskie
11 Łukasz Niemiec śląskie
12 Tomasz Olejnik podkarpackie
13 Agnieszka Woźniak małopolskie
14 Antoni Kubik śląskie
15 Sławomir Manikowski opolskie
16 Tomasz Deptuła lubelskie
17 Wojciech Klich podkarpackie
18    
19    
20    

Galeria Zdjęć


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
Grupa LG: 


Popularna KNSKP po zdobyciu 5 szczytu z listy


Brązowa KNSKP po zdobyciu 20 szczytów z listy


Srebrna KNSKP po zdobyciu 35 szczytów z listy


Złota KNSKP po zdobyciu 50 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ NAJWYBITNIEJSZYCH SZCZYTÓW KARPAT POLSKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

wit.piwniczna.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ

Korona Najwybitniejszych Szczytów Karpat Polskich:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1r6gIpBzP0lYlLL7HQkRetttr3CWvUbuo&usp=sharing