Korona / KMŚL /

szczyt m.n.p.m.

Ślęża - na szlaku - jest oznaczenie

718

Radunia - poza szlakiem - brak oznaczenia

573

Szczytna - na szlaku - jest oznaczenie

466

Wieżyca - na szlaku - jest oznaczenie

415

Gozdnica - poza szlakiem - brak oznaczenia

316

UWAGA

Radunia została zamknięta dla ruchu turystycznego. Zadowalamy się przejściem w pobliżu. Zaliczenie szczytu uzyskujemy poprzez dojście do znaku zakazu.

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

-

5

Lista Zdobywców


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 
 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Wiktoria Biega dolnośląskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
6 Stanisław Jachym małopolskie
7 Teresa Konefał  mazowieckie
8 Stanisław Konefał mazowieckie
9 Aneta Konefał mazowieckie
10 Włodzimierz Konefał mazowieckie
11 Oliwia Konefał mazowieckie
12 Paweł Konefał mazowieckie
13 Agnieszka Nwokocha Norwegia
14 Chigozie Nwokocha Norwegia
15 Daria Nwokocha Norwegia
16 Bartosz Nwokocha Norwegia
17 Emil Nwokocha Norwegia
18 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
19 Regina Ostrowska dolnośląskie
20 Stanisław Gębski pomorskie
21 Elżbieta Uranek śląskie
22 Sebastian Uranek śląskie
23 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
24 Tomasz Warachim dolnośląskie
25 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
26 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
27 Sławomir Manikowski opolskie
28 Krzysztof Browarek łódzkie
29 Damian Zabielski dolnośląskie
30 Władysław Suława dolnośląskie
31 Jacek Samor dolnośląskie
32 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
33 Krzysztof Kotula śląskie
34 Mirosław Czapliński warmińko mazurskie
35 Zdzisław Orlik dolnośląskie
36 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
37 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
38 Anna Franik śląskie
39 Waldemar Pituła lubuskie
40 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
41 Andrzej Godszling wielkopolskie
42 Karol Świdrak dolnośląskie
43 Łukasz Walczak lubelskie
44 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
45 Marcel Matuszczak opolskie
46 Paweł Przybylak wielkopolskie
47 Joanna Cichoń śląskie
48 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
49 Piotr Lewandowski lubuskie
50 Cezary Pietrzyk mazowieckie
51 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
52 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
53 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
54 Michał Osmelak zachodniopomorskie
55 Marta Osmelak zachodniopomorskie
56 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
57 Janusz Chmielewski śląskie
58 Edyta Rusak - Płaszczymąka śląskie
59 Janusz Płaszczymąka śląskie
60 Anna Bukowska małopolskie
61 Stanisław Jachym małopolskie
62 Magdalena Bober zachodniopomorskie
63 Bartosz Bułatowicz zachodniopomorskie
64 Patrycja Jetka śląskie
65 Artur Śmieja śląskie
66 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
67 Jolanta Hetmańczyk śląskie
68 Tomasz Sokoła śląskie
69 Andrzej Karpała śląskie
70 Daniel Pranica lubuskie
71 Noemi Kroplewska lubuskie
72 Natalia Kobiałka lubuskie
73 Kinga Kania małopolskie
74 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
75 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
76 Marek Warsz śląskie
77 Szymon Warsz śląskie
78 Jacek Ramus opolskie
79 Róża Duda śląskie
80 Zbigniew Duda sląskie
81 Kalina Bathis wielkopolskie
82 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
83 Bartosz Buchaniec śląskie
84 Konrad Kwiecień dolnośląskie
85 Justyna Spodar dolnośląskie
86 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
87 Marian Rzekiecki dolnośląskie
88 Mateusz Dębiński dolnośląskie
89 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
90 Ewelina Piksa opolskie
91 Mariusz Piksa opolskie
92 Marlena Chmielewska małopolskie
93 Jakub Foltyn  śląskie
94 Wojciech Spiżak  zachodniopomorskie
95 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
96 Magdalena Bartosik śląskie
97 Marek Moroń śląskie
98 Robert Szwabowicz dolnośląskie
99 Mirosław Dębiński dolnośląskie
100 Przemysław Grzesiak dolnośląskie
101 Andrzej Kuśnierz śląskie
102 Mirosława Niemiec śląskie
103 Łukasz Niemiec śląskie
104 Krzysztof Różalski podkarpackie
105 Michał Smoczyk śląskie
106 Michał Stanowski śląskie
107 Marcin Napierała wielkopolskie
108 Żaneta Byczkowska łódzkie
109 Adrian Byczkowski łódzkie
110 Krzysztof Byczkowski łódzkie
111 Paweł Byczkowski łódzkie
112 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
113 Grzegorz Czubaj małopolskie
114 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
115 Zbigniew Lewicki pomorskie
116 Tymon Matysek  świętokrzyskie
117 Marek Matysek świętokrzyskie
118 Aleksander Matysek świętokrzyskie
119 Tomasz Cieślak opolskie
120 Paweł Gogłuska mazowieckie
121 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
122 Filip Niemiec śląskie
123 Wojciech Strzała dolnośląskie
124 Krzysztof Morawski mazowieckie
125 Daniel Ołota opolskie
126 Malwina Owad opolskie
127 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
128 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
129 Barbara Król dolnośląskie
130 Joanna Maryniaczym wielkopolskie
131 Piotr Adamski lubuskie
132 Katarzyna Kurek lubuskie
133 Kazimierz Merta śląskie
134 Sławomir Szel dolnośląskie
135 Agata Szel dolnoslaskie
136 Zuzanna Szel dolnośląskie
137 Przemysław Podgórniak śląskie
138 Henryka Kiełkowska łódzkie
139 Mirosław Kiełkowski łódzkie
140 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
141 Marek Cieśluk lubelskie
142 Jakub Barczak lubelskie
143 Jakub Furdel lubelskie
144 Kamil Czapek lubelskie
145 Kazimierz Engler pomorskie
146 Rafał Tomecki mazowieckie
147 Andrzej Pawlas śląskie
148 Barbara Mecha śląskie
149 Marian Mech  śląskie
150 Jan Liber małopolskie
151 Lech Mierzwiński dolnośląskie
152 Robert Janik dolnośląskie
153 Daniel Jędrzejewski pomorskie
154 Kazimierz Janota śląskie
155 Maciej Nogieć małopolskie
156 Ewa Polańska mazowieckie
157 Dariusz Łagoszyn mazowieckie
158 Wojciech Łagoszyn mazowieckie
159 Sebastian Rompel małopolskie
160 Aldona Rompel małopolskie
161 Zbigniew Pietrzyk opolskie
162 Marta Łagoszyn mazowieckie
163 Stanisław Sałata dolnośląskie
164 Sebastiaan Biełuński dolnośląskie
165 Mariusz Puklicki lubuskie
166 Tomasz Smyrak śląskie
167 Joanna Smyrak śląskie
168 Michał Meyer pomorskie
169 Sylwia Giżycka dolnosląskie
170 Bartłomiej Kaniecki śląskie
171 Piotr Zajiczek dolnosląskie
172 Anna Targosz Zajiczek dolnośląskie
173 Andrzej Kustosz łódzkie
174 Aleksandra Tomecka mazowieckie
175 Natalia Tomecka mazowieckie
176 Zbigniew Marszałek śląskie
177 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
178 Mikołaj Król łódzkie
179 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
180 Dariusz Sroka śląskie
181 Krzysztof Orłowski śląskie
182 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
183 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
184 Kamil Stelmaczonek śląskie
185 Łukasz Juras śląskie
186 Małgorzata Turska małopolskie
187 Tadeusz Turski małopolskie
188 Magdalena Wywioł śląskie
189 Marek Długołęcki małopolskie
190 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
191 Marcin Wójtowicz śląskie
192 Sonia Marczyk łódzkie
193 Antoni Kubik śląskie
194 Aleksander Czech śląskie
195 Joanna Czech śląskie
196 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
197 Tomasz Sołowiej śląskie
198 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
199 Wojciech Dębak śląskie
200 Mirosław Michalik śląskie
201 Stanisław Schneider śląskie
202 Anna Pniewska opolskie
203 Anna Adamek - Paluszczak dolnośląskie
204 Rafał Paluszczak dolnośląskie
205 Maciej Głów małopolskie
206 Anna Maćkowiak opolskie
207 Jakub Maćkowiak opolskie
208 Filip Rejtan lubuskie
209 Magdalena Wilczyńska-Goś wielkopolskie
210 Przemysław Goś wielkopolskie
211 Franciszek Goś wielkopolska
212 Natalia Goś wielkopolska
213 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
214 Krzysztof Orzechowski śląskie
215 Tomasz Deptuła lubelskie
216 Tomasz Musioł śląskie
217 Dominik Pruss dolnośląskie
218 Waldemar Jaworski śląskie
219 Piotr Kaworek śląskie
220 Iwona Kupisińska opolskie
221 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
222 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
223 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
224 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
225 Michał Wachacki małopolskie
226 Magdalena Wachacka małopolskie
227 Sonia Wachacka małopolskie
228 Janusz Trochim śląskie
229 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
230 Katarzyna Świder śląskie
231 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
232 Piotr Mosiek wielkopolskie
233 Maria Tołyż dolnośląskie
234 Bartłomiej Łuć łódzkie
235 Czesława Nowak-Szymańska łódzkie
236 Andrzej Szymański łódzkie
237 Joanna Szymańska łódzkie
238 Tomasz Olejnik podkarpackie
239 Michał Kowalski mazowieckie
240 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
241 Edward Kotliński dolnośląskie
242 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
243 Wiktoria Chwaleba lubelskie
244    
245    
 

 


ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Wiktoria Biega dolnośląskie
3 Stanisław Jachym  małopolskie
4 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
5 Regina Ostrowska dolnośląskie
6 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
7 Tomasz Warachim dolnośląskie
8 Pawe Śliwiński kujawsko pomorskie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10 Jacek Samor dolnośląskie
11 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
12 Zdzisław Orlik dolnośląskie
13 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
14 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
15 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
16 Andrzej Gotszling wielkopolskie
17 Daniel Piwowarczyk  dolnośląskie
18 Teresa Konefał mazowieckie
19 Stanisław Konefał mazowieckie
20 Aneta Konefał mazowieckie
21 Włodzimierz Konefał mazowieckie
22 Oliwia Konefał mazowieckie
23 Paweł Konefał mazowieckie
24 Agnieszka Nwokocha Norwegia
25 Chigozie Nwokocha Norwegia
26 Daria Nwokocha Norwegia
27 Bartosz Nwokocha Norwegia
28 Emil Nwokocha Norwegia
29 Cezary Pietrzyk mazowieckie
30 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
31 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
32 Marcel Matuszczak opolskie
33 Anna Bukowska Bogcza małopolskie
34 Stanisław Jachym małoplskie
35 Magdalena Bober zachodniopomorskie
36 Bartosz Bułatowicz zachodniopomorskie
37 Patrycja Jetka śląskie
38 Artur Śmieja śląskie
39 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
40 Karol Świdrak dolnośląskie
41 Daniel Pranica lubuskie
42 Noemi Kroplewska lubuskie
43 Natalia Kobiałka lubuskie
44 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
45 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
46 Marek Warsz śląskie
47 Szymon Warsz śląskie
48 Jacek Ramus opolskie
49 Piotr Lewandowski  lubuskie
50 Róża Duda śląskie
51 Zbigniew Duda śląskie
52 Konrad Kwiecień dolnoślaskie
53 Justyna Spodar dolnoślaskie
54 Marian Rzekiecki dolnośląskie
55 Mateusz Dębiński dolnośląskie
56 Sebastian Skrzypczyński śląskie
57 Magdalena Bartosik  śląskie
58 Marek Moroń śląskie
59 Robert Szwabowicz dolnośląskie
60 Mirosław Dębiński dolnośląskie
61 Mirosław Surmacz śląskie
62 Mirosława Niemiec śląskie
63 Łukasz Niemiec sląskie
64 Zbigniew Lewicki pomorskie
65 Tymon Matysek świętokrzyskie
66 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
67 Sławomir Manikowski opolskie
68 Tomasz Sokoła śląskie
69 Jolanta Hetmańczyk sląskie
70 Filip Niemiec  śląskie
71 Wojciech Strzała dolnośląskie
72 Daniel Ołota opolskie
73 Malwina Owad opolskie
74 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
75 Piotr Adamski lubuskie
76 Katarzyna Kurek lubuskie
77 Kazimierz Merta śląskie
78 Sławomir Szel dolnosląskie
79 Agata Szel dolnośląskie
80 Zuzanna Szel dolnośląskie
81 Przemysław Podgórniak śląskie
82 Henryka Kiełkowska łódzkie
83 Mirosław Kiełkowski łódzkie
84 Damian Zabielski dolnośląskie
85 Marek Cieśluk lubelskie
86 Jakub Barczak lubelskie
87 Jakub Furdel lubelskie
88 Kamil Czapek lubelskie
89 Kazimierz Engler pomorskie
90 Barbara Mecha śląskie
91  Marian Mecha śląskie
92 Robert Janik  dolnośląskie
93 Daniel Jędrzejewski pomorskie
94 Krzysztof Browarek łódzkie
95 Kazimierz Janota śląskie
96 Zbigniew Pietrzyk opolskie
97 Stanisław Sałata dolnośląskie
98 Sebastian Biełuński dolnośląskie
99 Mariusz Puklicki lubuskie
100 Michał Meyer pomorskie
101 Piotr Zajiczek dolnośląskie
102 Anna Targosz Zajiczek dolnośląskie
103 Andrzej Kustosz łódzkie
104 Rafał Tomecki mazowieckie
105 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
106 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
107 Kamil Stelmaczonek śląskie
108 Łukasz Juras śląskie
109 Małgorzata Turska małopolskie
110 Tadeusz Turski małopolskie
111 Marek Długołęcki małopolskie
112 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
113 Magdalena Cedro-Czubaj śląskie
114 Grzegorz Czubaj śląskie
115 Antoni Kubik śląskie
116 Tomasz Sołowiej śląskie
117 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
118 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
119 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
120 Anna Pniewska opolskie
121 Sylwia Giżycka dolnośląskie
122 Tomasz Deptuła lubelskie
123 Waldemar Jaworski śląskie
124 Lech Mierzwiński dolnośląskie
125 Sebastian Rompel małopolskie
126 Aldona Rompel małopolskie
127 Stanisław Schneider śląskie
128 Piotr Kaworek śląskie
129 Iwona Kupisińska opolskie
130 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
131 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
132 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
133 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
134 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
135 Janusz Trochim śląskie
136 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
137 Piotr Mosiek wielkopolskie
138 Bartłomiej Łuć łódzkie
139 Wojciech Dębak śląskie
140 Czesława Nowak-Szymańska łódzkie
141 Andrzej Szymański łódzkie
142 Joanna Szymańska łódzkie
143 Michał Kowalski mazowieckie
144 Edward Kotliński dolnośląskie
145 Jan Liber małopolskie
146 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
147 Filip Rejtan lubuskie
148    
149    
150    

Galeria Zdjęć


 


Popularna KMŚL po zdobyciu 1 szczytu z listy


Złota KMŚL po zdobyciu 5 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ MASYWU ŚLĘŻY ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

POSZUKUJEMY PRODUCENTÓW MAP CHĘTNYCH DO WPÓŁPRACY BARTEROWEJ

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1R2KKoLqpduGFQRuZlgIvBgFJ2mi4Oi_o&usp=sharing

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Ślęża 718 50.8648104 16.7081818 50°51'53'' N 16°42'29'' E
Radunia 573 50.837369 16.710386 50°50'15'' N 16°42'37'' E
Szczytna 466 50.818778 16.631611 50°49'8'' N 16°37'54'' E
Wieżyca 415 50.886362 16.7290761 50°53'11'' N 16°43'45'' E
Gozdnica 316 50.8944505 16.7264543 50°53'40'' N 16°43'35'' E