Korona / ZKG3N /

Opis

Odznaka 3 stopniowa. Ubiegać o nią mogą się tylko członkowie klubu KZKG RP którzy dodatkowo zamówili książeczki do projektów Korona Najwybitniejszych Szczytów Słowacji i Korona Najwybitniejszych Szczytów Czech.

Wymagania

BRĄZOWA

1. Minimum 1 złota z jakiegokolwiek programu polskiego KZKG RP.

2. Projekty czeski i słowacki minimum popularna w każdym z tych dwóch państw.

SREBRNA

1. Minimum 2 złote z programów polskich KZKG RP.

2. Projekty czeski i słowacki minimum jedna brązowa w jednym z dwóch państw.

ZŁOTA

1. Minimum 3 złote z programów polskich KZKG RP.

2. Projekty czeski i słowacki minimum brązowe w obydwu państwach .


Lista Zdobywców

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Andrzej Pawlas śląskie
3 Kazimierz Engler pomorskie
4 Filip Niemiec śląskie
5 Mirosława Niemiec śląskie
6 Łukasz Niemiec śląskie
7 Janusz Chmielewski śląskie
8 Waldemar Jaworski śląskie
9 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
10 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
11 Sławomir Manikowski opolskie
12 Kazimierz Janota śląskie
13 Jan Liber  małopolskie
14 Michał Meyer pomorskie
15 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
16 Agnieszka Woźniak małopolskie
17 Michał Ewertowski śląskie
18 Beata Ewertowska śląskie
19 Roman Mucha śląskie
20 Barbara Mucha śląskie
21 Paweł Gogłuska mazowieckie
22 Stanisław Jachym małopolskie
23 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
24 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
25 Barbara Abratkiewicz mazowieckie
26    
27    
28    
29    
30    
 
SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Andrzej Pawlas śląskie
2 Filip Niemiec śląskie
3 Mirosława Niemiec śląskie
4 Łukasz Niemiec śląskie
5 Waldemar Jaworski śląskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Kazimierz Janota śląskie
8 Jan Liber małopolskie
9 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
10 Roman Mucha śląskie
11 Barbara Mucha śląskie
12 Barbara Abratkiewicz mazowieckie
13 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
14    
15    
 
ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Filip Niemiec śląskie
2 Mirosława Niemiec śląskie
3 Łukasz Niemiec śląskie
4 Waldemar Jaworski śląskie
5 Kazimierz Janota śląskie
6 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
7 Roman Mucha śląskie
8 Barbara Mucha śląskie
9 Barbara Abratkiewicz mazowieckie
10    
 
 

Galeria Zdjęć

 

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA


Mapa