Korona / KGW /

szczyt m.n.p.m.

Borowa - naszlaku - jest oznaczenie

853

Chełmiec - na szlaku - jest oznaczenie

851

Trójgarb - na szlaku -  jest oznaczenie

778

Chełmiec Mały - poza szlakiem - jest oznaczenie

776

Wołowiec - na szlaku - jest oznaczenie

776

Kozioł - na szlaku - jest oznaczenie

774

Mały Wołowiec/ Mały Kozioł - na szlaku - jest oznaczenie

720

Kręglak - na szlaku - jest oznaczenie

692

Węgielnik - na szlaku - brak oznaczenia

621

Jagodnik - poza szlakiem - brak oznaczenia

619

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 
 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Anna Franik śląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Sławomir Manikowski opolskie
4 Mirosław Surmacz śląskie
5 Stanisław Gębski pomorskie
6 Jan Suchecki dolnośląskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
8 Waldemar Pituła lubuskie
9 Łukasz Walczak lubelskie
10 Władysław Suława dolnosląskie
11 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
12 Jakub Suława dolnośląskie
13 Tomasz Warachim dolnośląskie
14 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
15 Teresa Konefał mazowieckie
16 Stanisław Konefał mazowieckie
17 Damian Zabielski dolnośląskie
18 Jolanta Suława dolnośląskie
19 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
20 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
21 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
22 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
23 Andrzej Gotszling wielkopolskie
24 Jacek Samor dolnośląskie
25 Anna Bukowska małopolskie
26 Stanisław Jachym małopolskie
27 Żaneta Byczkowska łódzkie
28 Adrian Byczkowski  łódzkie
29 Krzysz6tof Byczkowski łódzkie
30 Paweł Byczkowski  łódzkie
31 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
32 Piotr Lewandowski  lubuskie
33 Jolanta Hetmańczyk śląskie
34 Tomasz Sokoła śląskie
35 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
36 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
37 Michał Osmelak zachodniopomorskie
38 Róża Duda śląskie
39 Zbigniew Duda sląskie
40 Grzegorz Firlit dolnośląskie
41 Bartosz Buchaniec śląskie
42 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
43 Marian Rzekiecki dolnośląskie
44 Ewelina Piksa  opolskie
45 Mariusz Piksa opolskie
46 Bogusława Pawlak podkarpackie
47 Bogusław Pawlak podkarpackie
48 Przemysław Grzesiak dolnośląskie
49 Andrzej Kuśnierz śląskie
50 Michał Stanowski śląskie
51 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
52 Grzegorz Czubaj małopolskie
53 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
54 Maria Bochenek dolnośląskie
55 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
56 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
57 Karol Świdrak dolnośląskie
58 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
59 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
60 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
61 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
62 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
63 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
64 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
65 Filip Niemiec śląskie
66 Łukasz Niemiec śląskie
67 Mirosława Niemiec sląskie
68 Wojciech Strzała dolnośląskie
69 Krzysztof Morawski mazowieckie
70 Daniel Ołota opolskie
71 Malwina Owad opolskie
72 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
73 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
74 Paweł Gogłuska mazowieckie
75 Barbara Król dolnośląskie
76 Joanna Maryniaczyk wielkopolskie
77 Sławomir Szel dolnosląskie
78 Agata Szel dolnośląskie
79 Zuzanna Szel dolnośląskie
80 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
81 Przemysław Podgórniak śląskie
82 Mirosław Dębiński dolnośląskie
83 Mateusz Dębiński dolnośląskie
84 Kazimierz Engler pomorskie
85 Rafał Tomecki mazowieckie
86 Tomasz Ignasiak śląskie
87 Andrzej Pawlas śląskie
88 Barbara Mecha  śląskie
89 Marian Mecha śląskie
90 Jan Liber małopolskie
91 Lech Mierzwiński dolnośląskie
92 Robert Janik dolnośląskie
93 Kazimierz Janota śląskie
94 Maciej Nogieć małopolskie
95 Ewa Polańska mazowieckie
96 Dominik Pruss dolnośląskie
97 Sebastian Rompel małopolskie
98 Aldona Rompel małopolskie
99 Stanisław Sałata dolnośląskie
100 Andrzej Masiel dolnośląskie
101 Dorotaa Masiel dolnośląskie
102 Sebastian Biełuński dolnosląskie
103 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
104 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
105 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
106 Tomasz Smyrak śląskie
107 Joanna Smyrak śląskie
108 Michał Meyer pomorskie
109 Sylwia Giżycka dolnośląskie
110 Bartłomiej Kaniecki śląskie
111 Aleksandra Tomecka mazowieckie
112 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
113 Mikołaj Król łódzkie
114 Jarosław Oldobry zachodniopomorskie
115 Dariusz Sroka śląskie
116 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
117 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
118 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
119 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
120 Daniel Jędrzejewski pomorskie
121 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
122 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
123 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
124 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
125 Sonia Marczyk łódzkie
126 Aleksander Czech śląskie
127 Joanna Czech śląskie
128 Wojciech Dębak śląskie
129 Mirosław Michalik śląskie
130 Stanisław Schneider śląskie
131 Anna Adamek - Paluszczak dolnośląskie
132 Rafał Paluszczak dolnośląskie
133 Maciej Głów małopolskie
134 Mateusz Maroński dolnośląskie
135 Filip Rejtan lubuskie
136 Łukasz Smużny dolnośląskie
137 Magdalena Wilczyńska-Goś wielkopolskie
138 Przemysław Goś wielkopolskie
139 Franciszek Goś wielkopolskie
140 Natalia Goś wielkopolskie
141 Tomasz Deptuła lubelskie
142 Mirosław Kiełkowski łódzkie
143 Henryka Kiełkowska łódzkie
144 Waldemar Jaworski śląskie
145 Maciej Borowski dolnośląskie
146 Justyna Borowska dolnośląskie
147 Bartosz Borowski dolnośląskie
148 Wojciech Borowski dolnośląskie
149 Marek Długołęcki małopolskie
150 Paweł Fiałkowski dolnośląskie
151 Joanna Szymańska łódzkie
152 Andrzej Szymański łódzkie
153    
154    
155    

 


SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Jan Suchecki  dolnośląskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Władysław Suława dolnosląskie
5 Jakub Suława dolnośląskie
6 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
7 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
8 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
9 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
10 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
11 Andrzej Gotszling wielkopolskie
12 Jacek Samor dolnośląskie
13 Tomasz Warachim dolnośląskie
14 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
15 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
16 Stanisław Jachym małopolskie
17 Marian Rzekiecki dolnośląskie
18 BogusławaPawlak podkarpackie
19 Bogusław Pawlak podkarpackie
20 Grzegorz Czubaj małopolskie
21 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
22 Wioletta Signerska  kujawsko-pomorskie
23 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
24 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
25 Aleksndra  Kaźmierczak wielkopolskie
26 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
27 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
28 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
29 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
30 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
31 Michał Osmelak zachodniopomorskie
32 Filip Niemiec śląskie
33 Łukasz Niemiec śląskie
34 Mirosława Niemiec śląskie
35 Barbara Król dolnośląskie
36 Sławomir Szel dolnośląskie
37 Agata Szel dolnośląskie
38 Zuzanna Szel dolnosląskie
39 Damian Zabielski dolnośląskie
40 Przemysław Podgórniak śląskie
41 Kazimierz Engler pomorskie
42 Rafał Tomecki mazowieckie
43 Robert Janik dolnośląskie
44 Sławomir Manikowski opolskie
45 Dominik Pruss dolnośląskie
46 Stanisław Sałata dolnośląskie
47 Andrzej Masiel dolnośląskie
48 Dorota Masiel dolnośląskie
49 Sebastian Biełuński dolnośląskie
50 Maciej Nogieć małopolskie
51 Barbara Mecha śląskie
52 Marian Mecha śląskie
53 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
54 Sylwia Giżycka dolnośląskie
55 Lech Mierzwiński dolnośląskie
56 Paweł Gogłuska mazowieckie
57 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
58 Jarosław Oldobry zachodniopomorskie
59 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
60 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
61 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
62 Malwina Owad opolskie
63 Daniel Ołota opolskie
64 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
65 Anna Adamek - Paluszczak dolnośląskie
66 Rafał Paluszczak dolnośląskie
67 Mateusz Maroński dolnośląskie
68 Łukasz Smużny dolnośląskie
69 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
70 Tomasz Deptuła lubelskie
71 Mirosław Kiełkowski łódzkie
72 Henryka Kiełkowska łódzkie
73 Waldemar Jaworski śląskie
74 Paweł Fiałkowski dolnośląskie
75 Joanna Szymańska łódzkie
76 Andrzej Szymański łódzkie
77    
78    
79    
80    

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Włądysław Suława dolnośląskie
5 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
6 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
7 Jacek Samor dolnośląskie
8 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
9 Robert Jędzrejczyk dolnośląskie
10 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
11 Stanisław Jachym małopolskie
12 Marian Rzekiecki dolnośląskie
13 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
14 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
15 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
16 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
17 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
18 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
19 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
20 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
21 Filip Niemiec śląskie
22 Łukasz Niemiec śląskie
23 Mirosława Niemiec śląskie
24 Barbara Król dolnośląskie
25 Andrzej Gotszling wielkopolskie
26 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
27 Sławomir Szel dolnosląskie
28 Agata Szel dolnośląskie
29 Zuzanna Szel dolnosląskie
30 Damian Zabielski dolnośląskie
31 Kazimierz Engler pomorskie
32 Rafał Tomecki mazowieckie
33 Robert Janik dolnośląskie
34 Sławomir Manikowski opolskie
35 Przemysław Podgórniak śląskie
36 Stanisław Sałata dolnośląskie
37 Sebastian Biełuński dolnośląskie
38 Maciej Nogieć małopolskie
39 Barbara Mecha śląskie
40 Marian Mecha śląskie
41 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
42 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
43 Lech Mierzwiński dolnośląskie
44 Mateusz Maroński dolnośląskie
45 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
46 Andrzej Masiel dolnośląskie
47 Dorota Masiel dolnośląskie
48 Joanna Szymańska łódzkie
49 Andrzej Szymański łódzkie
50    

Galeria Zdjęć


Popularna KGW po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KGW po zdobyciu 5 szczytów z listy

Złota KGW po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR WAŁBRZYSKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

POSZUKUJEMY PRODUCENTÓW MAP CHĘTNYCH DO WPÓŁPRACY BARTEROWEJ

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1R_-eEwcRux3d-QB8oy07fMYELbn5k08C&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Borowa

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/borowa-gora-najwyzszy-szczyt-gor-walbrzyskich-relacja-z-wyprawy/

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/10/28/borowa-i-inne/

Blog MaNa w Podrózy : https://manawpodrozy.pl/gory-walbrzyskie-jalowiec-i-borowa-z-jedliny-zdroj-opis-szlaku-mapa-zdjecia-wieza-widokowa-w-gory-z-dzieckiem/

Chełmiec

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/chelmiec-jeden-ze-szczytow-do-korony-gor-polski/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/kolejny-ze-szczytow-korony-gor-polski-chelmiec/

Blog MaNa w Podróży : https://manawpodrozy.pl/gory-walbrzyskie-chelmiec-z-boguszowa-gorc-kgp-opis-szlaku-mapa-zdjecia-w-gory-z-dzieckiem/

Trójgarb

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gory-walbrzyskie-trojgarb-i-jagodnik/

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gory-walbrzyskie-trojgarb-i-jagodnik/

Blog Moje Góry Łaskawe https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/11/12/trojgarb/

Chełmiec Mały

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/chelmiec-jeden-ze-szczytow-do-korony-gor-polski/

Wołowiec

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/10/28/borowa-i-inne/

Kozioł

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/10/28/borowa-i-inne/

Mały Wołowiec

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/10/28/borowa-i-inne/

Kręglak

Węgielnik

Jagodnik

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gory-walbrzyskie-trojgarb-i-jagodnik/

Blog MaNa w Podróżyhttp://manawpodrozy.pl/gory-walbrzyskie-trojgarb-i-jagodnik/

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Borowa 853 50.7227644 16.3039572 50°43'22'' N 16°18'14'' E
Chełmiec 851 50.779167 16.210278 50°46'45'' N 16°12'37'' E
Trójgarb 778 50.8119823 16.1642771 50°48'43'' N 16°9'51'' E
Chełmiec Mały 776 50.775556 16.203056 50°46'32'' N 16°12'11'' E
Wołowiec 776 50.733889 16.306389 50°44'2'' N 16°18'23'' E
Kozioł 774 50.731389 16.303611 50°43'53'' N 16°18'13'' E
Mały Wołowiec 720 50.7365312 16.3064972 50°44'12'' N 16°18'23'' E
Kręglak 692 50.8411792 16.0583378 50°50'28'' N 16°3'30'' E
Węgielnik 621 50.8162874 16.2028686 50°48'59'' N 16°12'10'' E
Jagodnik 619 50.8283537 16.1685208 50°49'42'' N 16°10'7'' E