Najpiękniejsze Zabytki RP

Najpiękniejsze Zabytki RP

  1. Zabytki starego miasta w Szczecinie
  2. Katedra w Kamieniu Pomorskim
  3. Kolegiata w Stargardzie Szczecińskim
  4. Zabytki starego miasta w Gdańsku
  5. Twierdza Wisłoujście
  6. Katedra w Oliwie
  7. Katedra w Pelplinie
  8. Zamek krzyżacki w Malborku
  9. Zamek w Kwidzynie
  10. Zamek w Golubiu-Dobrzyniu
  11. Spichlerze w Grudziądzu
  12. Ratusz i kościół Wniebowzięcia NMP w Chełmnie
  13. Kanał Elbląski
  14. Warowny zespół katedralny we Fromborku
  15. Zamek w Lidzbarku Warmińskim
  16. Twierdza Boyen w Giżycku
  17. Klasztor w Wigrach
  18. Klasztor Bazylianów w Supraślu
  19. Meczety w Bohonikach i Kruszynianach
  20. Pałac w Rogalinie
  21. Zamek w Kórniku
  22. Stary Rynek w Poznaniu
  23. Archikatedra w Poznaniu
  24. Katedra w Gnieźnie
  25. Zamek w Rydzynie
  26. Pałac myśliwski w Antoninie
  27. Zabytki starego miasta w Toruniu
  28. Zabytki Starego Miasta w Warszawie
  29. Łazienki Królewskie w Warszawie
  30. Pałac w Wilanowie
  31. Pałac w Nieborowie i park romantyczny w Arkadii
  32. Pałac Poznańskich w Łodzi
  33. Zamek w Kliczkowie
  34. Zamek Czocha w Leśnej
  35. Kościoły Pokoju w Jaworze i Świdnicy
  36. Zamek Książ
  37. Twierdza Srebrna Góra
  38. Dolnośląskie klasztory cysterskie
  39. Zabytki Starego Miasta i Ostrowa Tumskiego we Wrocławiu
  40. Hala Stulecia we Wrocławiu
  41. Zamek w Brzegu
  42. Klasztor Paulinów w Częstochowie
  43. Pałac Biskupów Krakowskich w Kielcach
  44. Zamek Krzyżtopór w Ujeździe
  45. Zamek w Baranowie Sandomierskim
  46. Ratusz i kamienice na rynku w Sandomierzu
  47. Kamienice kupieckie w Kazimierzu Dolnym
  48. Zabytki Starego Miasta w Lublinie
  49. Zabytki Starego Miasta w Zamościu
  50. Szlak Orlich Gniazd
  51. Zespół zamkowo-katedralny wzgórza wawelskiego w Krakowie
  52. Zabytki Starego Miasta i Kazimierza w Krakowie
  53. Klasztor Benedyktynów w Tyńcu
  54. Klasztor Bernardynów i park pielgrzymkowy w Kalwarii Zebrzydowskiej
  55. Kopalnia Soli w Wieliczce
  56. Zamek w Nowym Wiśniczu
  57. Zamek Dunajec w Niedzicy i zamek w Czorsztynie
  58. Zabytki w stylu zakopiańskim w Zakopanem
  59. Drewniane kościoły południowej Małopolski
  60. Zamek w Łańcucie
  61. Zamek w Krasiczynie
  62. Przemyskie archikatedry

 

POPULARNA

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

5

20

40

60

Lista Zdobywców

 
POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Grzegorz Górski mazowieckie
3 Anna Górska mazowieckie
4 Adam Górski mazowieckie
5 Maciej Głów małopolskie
6 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
7 Katarzyna Świder śląskie
8 Ewa Polańska mazowieckie
9 Piotr Lewandowski lubuskie
10 Urszula Majoch  dolnośląskie
11  Jan Majoch  dolnośląskie
12 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
13 Wiktor Polak śląskie
14  Paweł Kielar podkarpackie
15 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
16 Wojciech Klich podkaarpackie
17 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
18 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
19 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
20 Kazimierz Janota śląskie
21 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
22 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
23 Danuta Świątek dolnośląskie
24 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
25 Barbara Dosiak śląskie
26 Radosław Dosiak śląskie
27 Robert Hurkała świętokrzyskie
28 Marek Cieśluk  lubelskie
29 Jakub Furdel lubelskie
30 Jan Furdel lubelskie
31 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
32 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
33 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
34 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
35 Andrzej Masiel dolnośląskie
36 Dorota Masiel dolnośląskie
37 Kacper Nowak małopolskie
38 Krzysztof Mrozowski śląskie
39 Grzegorz Sumiła pomorskie
40 Jan Rusinek śląskie
41 Konstancja Rusinek śląskie
42 Agnieszka Zielińska podlaskie
43 Kajetan Rzeziński warmińsko-mazurskie
44 Jacek Ramus opolskie
45 Dariusz Lutoborski mazowieckie
46 Ryszar Wandzel opolskie
47 Tomasz Cieślak opolskie
48 Maciej Kokoszka mazowieckie
49 Beata Piskorek mazowieckie
50 Piotr Piskorek mazowieckie
51    
52    
53    
54    
55    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Grzegorz Górski mazowieckie
3 Anna Górska mazowieckie
4 Adam Górski mazowieckie
5 Maciej Głów małopolskie
6 Katarzyna Świder śląskie
7 Ewa Polańska mazowieckie
8 Piotr Lewandowski lubuskie
9 Urszula Majoch  dolnoślaskie
10 Jan Majoch dolnośląskie
11 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
12 Wiktor Polak śląskie
13 Paweł Kielar podkarpackie
14 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
15 Wojciech Klich podkarpackie
16 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
17 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
18 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
19 Kazimierz Janota śląskie
20 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
21 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
22 Danuta Świątek dolnośląskie
23 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
24 Barbara Dosiak śląskie
25 Radosław Dosiak śląskie
26 Robert Hurkała świętokrzyskie
27 Marek Cieśluk  lubelskie
28 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
29 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
30 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
31 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
32 Krzysztof Mrozowski śląskie
33 Jacek Ramus opolskie
34 Dariusz Lutoborski mazowieckie
35    
 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Maciej Głów małopolskie
2 Ewa Polańska mazowieckie
3 Piotr Lewandowski lubuskie
4 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
5 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
6 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
7 Danuta Świątek dolnośląskie
8 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
9 Katarzyna Świder śląskie
10 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
11 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
12 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
13 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
14 Krzysztof Mrozowski śląskie
15 Wiktor Polak śląskie
16 Jacek Ramus opolskie
17 Mirosław Surmacz śląskie
18    
19    
20    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Ewa Polańska mazowieckie
2 Krzysztof Mrozowski śląskie
3    
4    
5