Korona / KGST /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 

https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 


 

szczyt m.n.p.m.

Szczeliniec Wielki - na szlaku - jest oznaczenie

919

Skalniak - poza szlakiem - brak oznaczenia

915

Błędne Skały - na szlaku - jest oznaczenie

853

Narożnik - na szlaku - jest oznaczenie

851

Białe Skały - na szlaku - brak oznaczenia

800

Krucza Kopa - poza szlakiem - brak oznaczenia

721

Róg - poza szlakiem - brak oznaczenia

715

Skalne Grzyby - na szlaku - brak oznaczenia

700

Urwisko Batorowskie - na szlaku - brak oznaczenia

700

Radkowskie Skały - na szlaku - brak oznaczenia

600

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców

POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Jan Suchecki dolnośląskie
4 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Zdzisław Orlik dolnośląskie
7 Piotr Lewandowski lubuskie
8 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
9 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
10 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
11 Stanisław Gębski pomorskie
12 Teresa Konefał mazowieckie
13 Stanisław Konefał mazowieckie
14 Aneta Konefał mazowieckie
15 Włodzimierz Konefał mazowieckie
16 Oliwia Konefał mazowieckie
17 Paweł Konefał mazowieckie
18 Agnieszka Nwokocha Norwegia
19 Chigozie Nwokocha Norwegia
20 Daria Nwokocha Norwegia
21 Bartosz Nwokocha Norwegia
22 Emil Nwokocha Norwegia
23 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
24 Władysław Suława dolnośląskie
25 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
26 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
27 Elżbieta Uranek śląskie
28 Sebastian Uranek śląskie
29 Dominik Rybka mazowieckie
30 Tomasz Warachim dolnośląskie
31 Regina Ostrowska dolnośląskie
32 Sławomir Manikowski opolskie
33 Krzysztof Browarek łódzkie
34 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
35 Jacek Samor dolnośląskie
36 Andrzej Zawacki mazowieckie
37 Dariusz Błaut śląskie
38 Henryk Berczyński dolnośląskie
39 Anna Franik śląskie
40 Szymon Pierzyna śląskie
41 Tomasz Lewicki pomorskie
42 Waldemar Pituła lubuskie
43 Kalina Bathis wielkopolskie
44 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
45 Agnieszka Osmelak  zachodniopomorskie
46 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
47 Marta Osmelak  zachodniopomorskie
48 Michał Osmelak zachodniopomorskie
49 Kamil Piątkowski mazowieckie
50 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
51 Andrzej Gotszling wielkopolskie
52 Łukasz Walczak lubelskie
53 Marcel Matuszczak opilskie
54 Paweł Przybylak wielkopolskie
55 Adam Cichoń śląskie
56 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
57 Anna Zaucha małopolskie
58 Tomasz Zaucha małopolskie
59 Maciej Zaucha małopolskie
60 Karolina Zaucha małopolskie
61 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
62 Tomasz Musioł śląskie
63 Janusz Chmielewski śląskie
64 Maksymilian Chmielewski śląskie
65 Edyta Rusak - Płaszczymąka śląskie
66 Janusz Płaszczymąka śląskie
67 Przemysław Surma opolskie
68 Lena Surma opolskie
69 Justyna Socha opolskie
70 Mateusz Dębiński dolnbośląskie
71 Mirosław Dębiński dolnośląskie
72 Dariusz Jochman śląskie
73 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
74 Marlena Chmielewska małopolskie
75 Jakub Foltyn śląskie
76 Żaneta Byczkowska łódzkie
77 Adrian Byczkowski łódzkie
78 Krzysztof Byczkowski łódzkie
79 Paweł Byczkowski łódzkie
80 Karol Świdrak dolnośląskie
81 Jolanta Hetmańczyk śląskie
82 Tomasz Sokoła śląskie
83 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
84 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
85 Stanisław Jachym małopolskie
86 Henryk Gliwka śląskie
87 Grzegorz Dudek śląskie
88 Pawe Gogłuska mazowieckie
89 Róża Duda śląskie
90 Zbigniew Duda śląskie
91 Anna Szczupakowska podkarpackie
92 Konrad Kwiecień dolnośląskie
93 Justyna Spodar dolnośląskie
94 Wojciech Klich podkarpackie
95 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
96 Marian Rzekiecki dolnośląskie
97 Ewa Sieczkowska śląskie
98 Piotr Kiełkowski śląskie
99 Ewelina Piksa opolskie
100 Mariusz Piksa opolskie
101 Marek Ciesieluk lubelskie
102 Czesław Łazanowski wielkopolskie
103 Rafał Kańduła wielkopolskie
104 Filip Niemiec śląskie
105 Wioletta Signerska kujawsko pomorski
106 Karol Kociński kujawsko pomorskie
107 Kierzak Bidas Anna małopolskie
108 Kacper Bidas małopolskie
109 Andrzej Kuśnierz śląskie
110 Mirosława Niemiec śląskie
111 Łukasz Niemiec śląskie
112 Michał Smoczyk lubuskie
113 Michał Stanowski śląskie
114 Dariusz Łagoszyn mazowieckie
115 Wojciech Łagoszyn mzowieckie
116 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
117 Grzegorz Czubaj małopolskie
118 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
119 Ewa Polańska mazowieckie
120 Marcin Soroczyński śląskie
121 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
122 Kornelia Milanowska śląskie
123 Adam Milanowski śląskie
124 Edyta Milanowska śląskie
125 Piotr Milanowski śląskie
126 Piotr Waczyński łódzkie
127 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
128 Przemysław Karczmarek mazowieckie
129 Przemysław Grzesiak dolnośląskie
130 Piotr Mosiek wielkopolskie
131 Monika Mosiek wielkiopolskie
132 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
133 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
134 Wojciech Strzała dolnośląskie
135 Krzysztof Morawski mazowieckie
136 Daniel Ołota opolskie
137 Joanna Smyrak śląskie
138 Tomasz Smyrak śląskie
139 Agata Wdowiarz małopolskie
140 Adam Gaweł małopolskie
141 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
142 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
143 Barbara Król dolnośląskie
144 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
145 Joanna Maryniaczyk wielkopolskie
146 Sławomir Szel dolnośląskie
147 Agata Szel dolnosląskie
148 Zuzanna Szel dolnosląskie
149 Henryka Kiełkowska łódzkie
150 Mirosław Kiełkowski łódzkie
151 Agata Karcz dolnośląskie
152 Aleksandra Karcz dolnośląskie
153 Jakub Barczak lubelskie
154 Jakub Furdel lubelskie
155 Kamil Czapek lubelskie
156 Przemysław Podgórniak śląskie
157 Kazimierz Engler pomorskie
158 Rafał Tomecki mazowieckie
159 Barbara Mecha śląskie
160 Marian Mecha śląskie
161 Joanna Telakowska dolnosląskie
162 Jan Liber małopolskie
163 Lech Mierzwiński dolnośląskie
164 Robert Janik dolnośląskie
165 Urszula Majoch dolnośląskie
166 Jan Majoch dolnośląskie
167 Piotr Chajec dolnośląskie
168 Kazimierz Janota śląskie
169 Andrzej Pawlas śląskie
170 Maciej Nogieć małopolskie
171 Aleksandra Augusciak Duma śląskie
172 Dominik Pruss dolnośląskie
173 Tomasz Sołowiej śląskie
174 Sebastian Rompel małopolskie
175 Aldona Rompel małopolskie
176 Stanisław Sałata dolnośląskie
177 Marta Łagoszyn mazowieckie
178 Mateusz Groń małopolskie
179 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
180 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
181 Piotr Lach śląskie
182 Michał Meyer pomorskie
183 Sylwia Giżycka dolnośląskie
184 Bartłomiej Kaniecki śląskie
185 Sebastian Mucha śląskie
186 Piotr Maćkowski małopolskie
187 Sandra Maćkowska małopolskie
188 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
189 Aleksandra Tomecka mazowieckie
190 Natalia Tomecka mazowieckie
191 Zbigniew Marszałek śląskie
192 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
193 Weronika Rączka śląskie
194 Mikołaj Król łódzkie
195 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
196 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
197 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
198 Daniel Jędrzejewski pomorskie
199 Małgorzata Turska małopolskie
200 Tadeusz Turski małopolskie
201 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
202 Malwina Owad opolskie
203 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
204 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
205 Marek Długołęcki małopolskie
206 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
207 Anna Godlewska mazowieckie
208 Julia Koźlik śląskie
209 Marcin Wójtowicz śląskie
210 Aleksander Czech śląskie
211 Joanna Czech śląskie
212 Oskar Kompanowski kujawsko-pomorskie
213 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
214 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
215 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
216 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
217 Marcin Znój świętokrzyskie
218 Paulina Znój świętokrzyskie
219 Milan Znój świętokrzyskie
220 Liwia Znój świętokrzyskie
221 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
222 Wojciech Dębak śląskie
223 Mirosław Michalik śląskie
224 Stanisław Schneider śląskie
225 Maciej Głów małopolskie
226 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
227 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
228 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
229 Krzysztof Orzechowski śląskie
230 Tomasz Deptuła lubelskie
231 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
232 Waldemar Jaworski śląskie
233 Amelia Kuna małopolskie
234 Błażej Kuna małopolskie
235 Maciej Kuncio mazowieckie
236 Małgorzata Dyrek małopolskie
237 Robert Hurkała świętokrzyskie
238 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
239 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
240 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
241 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
242 Zbigniew Lewicki pomorskie
243 Michał Wachacki małopolskie
244 Magdalena Wachacka małopolskie
245 Sonia Wachacka małopolskie
246 Joanna Szymańska łódzkie
247 Andrzej Szymański łódzkie
248 Aleksander Majcher małopolskie
249 Iwona Kupisińska opolskie
250 Piotr Kaworek opolskie
251    
252    
253    
254    
255    

 

SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Jan Suchecki dolnoślaskie
3 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
6 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Stanisław Gębski pomorskie
9 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
10 Władysław Suława dolnośląskie
11 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
12 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
13 Regina Ostrowska dolnośląskie
14 Krzysztof Browarek  łódzkie
15 Jacek Samor dolnosląskie
16 Henryk Berczyński dolnośląskie
17 Anna Franik śląskie
18 Szymon Pierzyna śląskie
19 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
20 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
21 Marta Osmelak zachodniopomorskie
22 Michał Osmelak zachodniopmorskie
23 Kamil Piątkowski mazowieckie
24 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
25 Sławomir Manikowski opolskie
26 Anna Zaucha małopolskie
27 Tomasz Zaucha małopolskie
28 Maciej Zaucha małopolskie
29 Karolina Zaucha małopolskie
30 Teresa Konefał mazowieckie
31 Stanisław Konefał mazowieckie
32 Aneta Konefał mazowieckie
33 Włodzimierz Konefał mazowieckie
34 Oliwia Konefał mazowieckie
35 Paweł Konefał mazowieckie
36 Agnieszka Nwokocha Norwegia
37 Chigozie Nwokocha Norwegia
38 Daria Nwokocha Norwegia
39 Bartosz Nwokocha Norwegia
40 Emil Nwokocha Norwegia
41 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
42 Marlena Chmielewska małopolskie
43 Jakub Foltyn śląskie
44 Żaneta Byczkowska łódzkie
45 Adrian Byczkowski łódzkie
46 Krzysztof Byczkowski łódzkie
47 Paweł Byczkowski łódzkie
48 Tomasz Warachim dolnosląskie
49 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
50 Paweł Gogłuska mazowieckie
51 Konrad Kwiecień dolnoślaskie
52 Justyna Spodar dolnosląskie
53 Wojciech Klich podkarpackie
54 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
55 Matian Rzekiecki dolnośląskie
56 Mateusz Dębiński dolnośląskie
57 Marek Ciesieluk lubelskie
58 Czesław Łazanowski wielkopolskie
59 Rafał Kańduła wielkopolskie
60 Mirosław Dębiński dolnośląskie
61 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
62 Karol Kociński kujawsko pomorskie
63 Michał Smoczyk lubuskie
64 Stanisław Jachym małopolskie
65 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
66 Ewa Polańska mazowieckie
67 Marcin Soroczyński śląskie
68 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
69 Kornelia Milanowska śląskie
70 Adam Milanowski sląskie
71 Edyta Milanowska śląskie
72 Piotr Milanowski śląskie
73 Krzysztof Morawski mazowieckie
74 Henryka Kiełkowska łódzkie
75 Mirosław Kiełkowski łódzkie
76 Rafał Tomecki mazowieckie
77 Barbara Mecha śląskie
78 Marian Mecha śląskie
79 Joanna Telakowska dolnośląskie
80 Jan Liber  małopolskie
81 Dominik Pruss dolnośląskie
82 Stanisław Sałata dolnośląskie
83 Przemysław Podgórniak śląskie
84 Piotr Lewandowski lubuskie
85 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
86 Michał Meyer pomorskie
87 Sebastian Mucha śląskie
88 Filip Niemiec śląskie
89 Mirosława Niemiec śląskie
90 Łukasz Niemiec śląskie
91 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
92 Weronika Rączka śląskie
93 Mikołaj Król łódzkie
94 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
95 Andrzej Gotszling wielkopolskie
96 Małgorzata Turska małopolskie
97 Tadeusz Turski małopolskie
98 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
99 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
100 Grzegorz Czubaj małopolskie
101 Mirosław Michalik śląskie
102 Lech Mierzwiński dolnośląskie
103 Sylwia Giżycka dolnośląskie
104 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
105 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
106 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
107 Tomasz Deptuła lubelskie
108 Tomasz Musioł śląskie
109 Waldemar Jaworski śląskie
110 Stanisław Schneider śląskie
111 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
112 Małgorzata Dyrek małopolskie
113 Kazimierz Engler pomorskie
114 Robert Janik dolnośląskie
115 Urszula Majoch dolnośląskie
116 Jan Majoch dolnośląskie
117 Zbigniew Lewicki pomorskie
118 Joanna Szymańska łódzkie
119 Andrzej Szymański łódzkie
120 Aleksander Majcher małopolskie
121    
122    
123    
124    
125    

 

ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
4 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
5 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
6 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
7 Regina Ostrowska dolnośląskie
8 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10 Jacek Samor dolnośląskie
11 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
12 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
13 Anna Zaucha małopolskie
14 Tomasz Zaucha małopolskie
15 Maciej Zaucha małopolskie
16 Karolina Zaucha małopolskie
17 Teresa Konefał mazowieckie
18 Stanisław Konefał mazowieckie
19 Aneta Konefał mazowieckie
20 Włodzimierz Konefał mazowieckie
21 Oliwia Konefał mazowieckie
22 Paweł Konefał mazowieckie
23 Agnieszka Nwokocha Norwegia
24 Chigozie Nwokocha Norwegia
25 Daria Nwokocha Norwegia
26 Bartosz Nwokocha Norwegia
27 Emil Nwokocha Norwegia
28 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
29 Krzysztof Pachołków dolnosląskie
30 Konrad Kwiecień dolnoślaskie
31 Justyna Kwiecień dolnoślaskie
32 Wojciech Klich podkarpackie
33 Marian Rzekiecki dolnośląskie
34 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
35 Karol Kociński kujawsko pomorskie
36 Stanisław Jachym małopolskie
37 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
38 Marcin Soroczyński śląskie
39 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
40 Rafał Tomecki mazowieckie
41 Barbara Mecha  śląskie
42 Marian Mecha śląskie
43 Stanisław Sałata dolnośląskie
44 Przemysław Podgórniak śląskie
45 Michał Meyer pomorskie
46 Filip Niemiec śląskie
47 Mirosława Niemiec śląskie
48 Łukasz Niemiec śląskie
49 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
50 Małgorzata Turska małopolskie
51 Tadeusz Turski małopolskie
52 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
53 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
54 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
55 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
56 Tomasz Deptuła lubelskie
57 Lech Mierzwiński dolnośląskie
58 Sławomir Manikowski opolskie
59 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
60 Kazimierz Engler pomorskie
61 Robert Janik dolnośląskie
62 Urszula Majoch dolnośląskie
63 Jan Majoch dolnośląskie
64 Zbigniew Lewicki pomorskie
65 Joanna Szymańska łódzkie
66 Andrzej Szymański łódzkie
67    
68    
69    
70    

Galeria Zdjęć


Popularna KGST po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KGST po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KGST po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR STOŁOWYCH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1zKmf9ACla65dUkAFD284JCigjHpHkWYx&usp=sharing

OPISY TRAS

Szczeliniec Wielki

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gory-stolowe-szczeliniec-wielki-zima-z-karlowa/

Blog MaNa w Podrózy : http://manawpodrozy.pl/2019-04-skay-puchacza-i-biae-skay-htmlm1/

Skalniak

Błędne Skały

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/gory-sowie-gory-stolowe.html

Blog MaNa w Podróży : https://manawpodrozy.pl/gory-stolowe-szlak-na-bledne-skaly-opis-mapa-zdjecia-w-gory-z-dzieckiem/

Narożnik

Blog Mana w Podróży ; http://manawpodrozy.pl/2019-04-skay-puchacza-i-biae-skay-htmlm1/

Blog MaNa w Podróży : https://manawpodrozy.pl/gory-stolowe-naroznik-849-m-n-p-m-skaly-puchacza-biale-skaly-w-gory-z-dzieckiem/

Białe Skały

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/2019-04-skay-puchacza-i-biae-skay-htmlm1/

Krucza Kopa

Róg

Skalne Grzyby

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gory-stolowe-skalne-grzyby/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/gory-sowie-gory-stolowe.html

Urwisko Batorowskie

Radkowskie Skały

Blog MaNa w Podróży : https://manawpodrozy.pl/gory-stolowe-radkowskie-skaly-opis-szlaku-mapa-zdjecia-w-gory-z-dzieckiem/

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Szczeliniec Wielki 919 50.4842448 16.3415623 50°29'3'' N 16°20'30'' E
Skalniak 915 50.4724468 16.3201475 50°28'21'' N 16°19'13'' E
Błędne Skały 853 50.4786739 16.2898493 50°28'43'' N 16°17'23'' E
Narożnik 851 50.4588974 16.3486862 50°27'32'' N 16°20'55'' E
Białe Skały 800 50.4608645 16.3598442 50°27'39'' N 16°21'35'' E
Krucza Kopa 721 50.4430211 16.3009214 50°26'35'' N 16°18'3'' E
Róg 715 50.6730737 16.1005926 50°40'23'' N 16°6'2'' E
Skalne Grzyby 700 50.4616568 16.4098406 50°27'42'' N 16°24'35'' E
Urwisko Batorowskie 700 50.4441143 16.3848209 50°26'39'' N 16°23'5'' E
Radkowskie Skały 600 50.4805582 16.3958931 50°28'50'' N 16°23'45'' E