1.Czym różni się pakiet podstawowy od rozszerzonego ?

W pakiecie podstawowym poza książeczkami weryfikacyjną i potwierdzeń funkcjonuje jedna odznaka klubowa na śrubie . W wersji rozszerzonej odznaki są dwie na śrubie i na pinsie. Tzn na szpileczce która nie niszczy ubrań.

2. Co może być materiałem weryfikacyjnym ?

W KZKG RP uwzględniamy wszystkie materiały nadesłane do Klubu . Mogą to być zdjęcia , podbite pieczątkami książeczki zarówno klubu jaki i innych organizacji. Endomondo , scany zdobytych odznak itp itd.

3. Od jakiego wieku można zapisywać dzieci do klubu ?

Dzieci można zapisywać w każdym wieku. Dyskusyjna jest kwestia weryfikacji odznak. Szczyt zdobyty w nosidełkach raczej nie może być zaliczony. Za zdobyty uznajemy ten na którym znaleźliśmy się na własnych nogach.Może mniej ważne jest to , że takie mały człowiek nie do końca wie na jaki szczyt się wspina , jakie to pasmo itd ... ważne , że robi to samodzielnie i ma świadomość zdobywania góry.

4. Czy są jakieś limity w ilości zdobywanych odznak ?

Nie ma żadnych limitów. Ilość odznak i ich stopnie są dostępne w pełnej gamie.

5. Czy można zweryfikować tylko najwyższy stopień odznaki ?

Odznaki są wielostopniowe , każda posiada swój numer na stronie klubu więc ich weryfikacja i wykupowanie odbywa się stopień po stopniu.Nie ma odstępstwa od tej reguły. Nie ma możliwości zweryfikowania tylko kluczowej odznaki z danej korony.

6. Jak przywitać się z klubowiczami ?

Na facebook Klub posiada fanpage popartego kontem prywatnym założyciela. Można samemu zamieścić posta na stronie klubu / mało widoczny / lub przesłać materiały na adres e-mail klubu . 4 foty i kilka słów o sobie :) Pojawi się :)

7. Czy Klub organizuje wypady , zloty , imprezy górskie ?

Na chwilę obecną nie . Misja Klubu jest inna niż organizowanie rajdów turystycznych. W przyszłości nie wykluczone. Na chwilę obecną bazujemy na własnych dokonaniach.