Podziemne Trasy Turystyczne RP

Podziemne Trasy Turystyczne RP

  1. Exploseum DAG Fabrik Bromberg w Bydgoszczy
  2. Piwnice Starego Miasta w Warszawie
  3. Grota Puławska
  4. Chełmskie Podziemia Kredowe
  5. Muzeum i Rezerwat Archeologiczno-Przyrodniczy „Krzemionki” w Krzemionkach
  6. Piwnice w Opatowie
  7. Lochy sandomierskie
  8. Muzeum Górnictwa Rud Żelaza w Częstochowie
  9. Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach
  10. Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach
  11. Zabytkowa Kopalnia „Ignacy” w Rybniku
  12. Skansen Górniczy „Królowa Luiza” w Zabrzu
  13. Kopalnia „Guido” w Zabrzu
  14. Szyb „Maciej” w Zabrzu
  15. Kopalnia Ćwiczebna Muzeum Miejskiego „Sztygarka” w Dąbrowie Górniczej
  16. Podziemia Rynku w Krakowie
  17. Schrony przeciwlotnicze w Krakowie
  18. Tunel kolejowy w Strzyżowie
  19. Kopalnia Soli „Bochnia”
  20. Kopalnia Soli w Wieliczce
  21. Rzeszowskie Piwnice
  22. Podziemna Trasa Turystyczna im. prof. Feliksa Zalewskiego w Jarosławiu
  23. Podziemia w Przemyślu
  24. Schron w Szczecinie
  25. Twierdza Kostrzyn
  26. Międzyrzecki Rejon Umocniony (MRU)
  27. Fort IV twierdzy Toruń
  28. Kopalnia soli w Kłodawie
  29. Twierdza Osowiec
  30. Bunkier kolejowy w Konewce
  31. Fort Legionów w Warszawie
  32. Sztolnia „Aurelia” w Złotoryi
  33. Podziemne trasy turystyczne „Sztolnie Kowary” i „Kowarskie Kopalnie”
  34. Stara Kopalnia w Wałbrzychu
  35. Podziemia Zamku Książ w Wałbrzychu
  36. Podziemny kompleks Riese (Olbrzym) w Górach Sowich
  37. Kopalnia Węgla „Nowa Ruda” w Nowej Rudzie
  38. Kopalnia „Silberloch” w Górach Sowich
  39. Podziemna Trasa Turystyczna im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Kłodzku
  40. Chodniki minerskie w twierdzy Kłodzko
  41. Kopalnia złota w Złotym Stoku
  42. Stara Kopalnia Uranu w Kletnie

 

POPULARNA

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

3

10

20

30

Lista Zdobywców

 
POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Adam Górski mazowieckie
2 Grzegorz Górski mazowieckie
3 Anna Górska mazowieckie
4 Mirosław Surmacz śląskie
5 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
6 Katarzyna Świder śląskie
7 Barbara Dosiak śląskie
8 Radosław Dosiak śląskie
9 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
10 Ewa Polańska mazowieckie
11 Urszula Majoch dolnośląskie
12 Czesław Majoch dolnośląskie
13 Paweł Kielar podkarpackie
14 Adam Kwiatkowski opolskie
15 Marcin Kwiatkowski opolskie
16 Marek Cieśluk  lubelskie
17 Piotr Lewandowski lubuskie
18 Maciej Głów małopolskie
19 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
20 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
21 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
22 Andrzej Masiel dolnośląskie
23 Dorota Masiel dolnośląskie
24    
25    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Adam Górski mazowieckie
2 Grzegorz Górski mazowieckie
3 Anna Górska mazowieckie
4 Mirosław Surmacz śląskie
5 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
6 Katarzyna Świder śląskie
7 Ewa Polańska mazowieckie
8 Urszula Majoch dolnośląskie
9 Czesław Majoch dolnośląskie
10 Paweł Kielar podkarpackie
11 Piotr Lewandowski lubuskie
12 Maciej Głów małopolskie
13 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
14    
15    
 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
2 Katarzyna Świder śląskie
3 Piotr Lewandowski lubuskie
4    
5    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
2    
3    
4    
5    
 

Inne