Korona / KBŻ /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 

https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

szczyt m.n.p.m.

Babia Góra - na szlaku - jest oznaczenie

1725

Gówniak - na szlaku - jest oznaczenie

1617

Pilsko - na szlaku - jest oznaczenie

1557

Kępa - na szlaku - jest oznaczenie

1521

Mała Babia Góra /Cyl/ - na szlaku - jest oznaczenie

1515

Polica - na szlaku - jest oznaczenie

1369

Sokolica - na szlaku - jest oznaczenie

1367

Romanka - na szlaku - jest oznaczenie

1366

Munczolik - poza szlakiem - brak oznaczenia

1356

Palenica - na szlaku - jest oznaczenie

1343

Lipowski Wierch - poza szlakiem - brak oznaczenia

1324

Rysianka - poza szlakiem - jest oznaczenie

1322

Czyrniec - poza szlakiem - jest oznaczenie

1318

Cyl Hali Śmietanowej - na szlaku - jest oznaczenie

1298

Boraczy Wierch - poza szlakiem - brak oznaczenia

1244

Złota Grapa - poza szlakiem - brak oznaczenia

1242

Okrąglica - poza szlakiem - brak oznaczenia

1239

Wielka Racza - na szlaku - jest oznaczenie

1236

Wielka Rycerzowa - na szlaku - jest oznaczenie

1226

Trzy Kopce - na szlaku - brak oznaczenia

1216

Mędralowa - na szlaku - jest oznaczenie

1169

Muńcuł - na szlaku - jest oznaczenie

1165

Oszust - poza szlakiem - jest oznaczenie

1155

Syhlec - na szlaku - brak oznaczenia

1146

Bendoszka Wielka - na szlaku - brak oznaczenia

1144

Hruba Buczyna - na szlaku - jest oznaczenie

1132

Kolisty Groń /Magurka/ - poza szlakiem - brak oznaczenia

1114

Jałowiec - na szlaku - jest oznaczenie

1111

Krawców Wierch - poza szlakiem - jest oznaczenie

1071

Czerniawa Sucha - poza szlakiem - jest oznaczenie

1062

Jaworzyna - na szlaku - brak oznaczenia

1047

Lachów Groń - na szlaku - brak oznaczenia

1045

Mędralowa Zachodnia - na szlaku - brak oznaczenia

1024

Rachowiec - na szlaku - jest oznaczenie

954

Wajdów Groń - na szlaku - brak oznaczenia

934

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

10

25

35

Lista Zdobywców


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Stanisław Gębski pomorskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Jan Suchecki dolnośląskie
7 Mirosław Surmacz śląskie
8 Teresa Konefał  mazowieckie
9 Stanisław Konefał mazowieckie
10 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
11 Jolanta Suława dolnośląskie
12 Władysław Suława dolnośląskie
13 Kamil Piątkowski mazowieckie
14 Elżbieta Uranek śląskie
15 Sebastian Uranek śląskie
16 Tomasz Warachim dolnośląskie
17 Sławomir Manikowski opolskie
18 Patrycja Jaworowska  śląskie
19 Maciej Baranowski podkarpackie
20 Krzysztof Browarek łódzkie
21 Kamil Haberla śląskie
22 Mariusz Buczek małopolskie
23 Marek Drapa śląskie
24 Łukasz Wójcik śląskie
25 Piotrek Wójcik śląskie
26 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
27 Andrzej Zawacki mazowieckie
28 Szymon Warsz śląskie
29 Marek Warsz śląskie
30 Anna Franik śląskie
31 Szymon Pierzyna śląskie
32 Waldemar Pituła lubuskie
33 Zbigniew Szczerbowski śląskie
34 Piotr Waczyński łódzkie
35 Krzysztof Grygierczyk  śląskie
36 Łukasz Walczak lubelskie
37 Adam Cichoń śląskie
38 Władysława Jamroży małopolskie
39 Henryk Jamroży małopolskie
40 Piotr Szymański śląskie
41 Aleksander Bieńkowski małopolskie
42 Edyta Mikoś małopolskie
43 Wojciech Mikoś małopolskie
44 Krzysztof Kotula  śląskie
45 Joanna Szczyrzyca śląskie
46 Piotr Lewandowski lubuskie
47 Patrycja Jetka śląskie
48 Artur Śmieja śląskie
49 Marcin Gibiec śląskie
50 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
51 Stanisław Jachym małopolskie
52 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
53 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
54 Michał Osmelak zachodniopomorskie
55 Marta Osmelak zachodniopomorskie
56 Rafał Krzyżanowski śląskie
57 Joanna Górska podlaskie
58 Tomasz Musioł śląskie
59 Janusz Chmielewski śląskie
60 Maksymilian Chmielewski śląskie
61 Stanisław Zawrus małopolskie
62 Dariusz Jochman śląskie
63 Marek Kucharski mazowieckie
64 Ireneusz Warchoł podkarpackie
65 Marlena Chmielewska małopolskie
66 Jakub Foltyn śląskie
67 Piotr Bogobowicz mazowieckie
68 Aneta Płomin Olszewska śląskie
69 Tomasz Olszewski śląskie
70 Jerzy Gałan śląskie
71 Michał Stanowski śląskie
72 Bartosz Niewrzoł śląskie
73 Grzegorz Dudek śląskie
74 Edyta Rusek Płaszczymąka śląskie
75 Janusz Płaszczymąka śląskie
76 Katarzyna Myśliewiec śląskie
77 Mariusz Myśliwiec sląskie
78 Agnieszka Myśliwiec śląskie
79 Marek Szmidt śląskie
80 Kornelia Milanowska śląskie
81 Adam Milanowski śląskie
82 Edyta Milanowska śląskie
83 Piotr Milanowski śląskie
84 Andrzej Karpała  śląskie
85 Marek Reichel śląskie
86 Henryk Gliwka  śląskie
87 Martyna Kolanek śląskie
88 Paweł Gogłuska mazowieckie
89 Kinga Kania małopolskie
90 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
91 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
92 Róża Duda śląskie
93 Zbigniew Duda śląskie
94 Tymon Matysek świętokrzyskie
95 Aleksander Matysek świętokrzyskie
96 Marek Matysek świętokrzyskie
97 Michał Kiecka śląskie
98 Wojciech Kiecka śląskie
99 Marian Rzekiecki dolnośląskie
100 Ewa Sieczkowska śląskie
101 Piotr Kiełkowski śląskie
102 Grzegorz Maliszewski podlaskie
103 Marek Ciesieluk lubelskie
104 Jakub Barczak lubelskie
105 Jakub Furdel lubelskie
106 Adam Stankiewicz pomorskie
107 Barbara Mucha śląskie
108 Roman Mucha śląskie
109 Magdalena Bartosik śląskie
110 Marek Moroń śląskie
111 Robert Szwabowicz dolnośląskie
112 Kazimierz Janota śląskie
113 Janusz Sikorski małopolskie
114 Mirosław Dębiński dolnośląskie
115 Marcin Soroczyński śląskie
116 Joanna Smyrak śląskie
117 Tomasz Smyrak śląskie
118 Andrzej Kuśnierz śląskie
119 Mirosława Niemiec śląskie
120 Łukasz Niemiec śląskie
121 Andrzej Połomski małopolskie
122 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
123 Grzegorz Czubaj małopolskie
124 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
125 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
126 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
127 Jolanta Hetmańczyk śląskie
128 Tomasz Sokoła śląskie
129 Barbara Mecha śląskie
130 Marian Mecha śląskie
131 Kacper Mikołajec śląskie
132 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
133 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
134 Antoni Kubik śląskie
135 Filip Niemiec śląskie
136 Wojciech Strzała dolnośląskie
137 Krzysztof Morawski mazowieckie
138 Daniel Ołota opolskie
139 Malwina Owad opolskie
140 Zbigniew Marszałek śląskie
141 Ewa Polańska mazowieckie
142 Agata Wdowiarz małopolskie
143 Adam Gaweł małopolskie
144 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
145 Marcin Machura  śląskie
146 Daniel Szymczak śląskie
147 Mateusz Szymczak śląskie
148 Kazimierz Merta śląskie
149 Aleksandra Dzitkowska śląskie
150 Kamil Jaroch małopolskie
151 Irena Różalska śląskie
152 Marek Różalski śląskie
153 Kamil Czapek lubelskie
154 Zbigniew Pietrzyk opolskie
155 Przemysław Podgórniak śląskie
156 Kazimierz Engler pomorskie
157 Rafał Tomecki mazowieckie
158 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
159 Przemek Surma opolskie
160 Justyna Surma  opolskie
161 Tomasz Ignasiak śląskie
162 Jan Ignasiak  śląskie
163 Katarzyna Świder śląskie
164 Mirosław Jędrulok śląskie
165 Andrzej Pawlas śląskie
166 Piotr Koziara śląskie
167 Daria Nowak śląskie
168 Mateusz Baran śląskie
169 Sebastian Mucha śląskie
170 Jan Liber małopolskie
171 Lech Mierzwiński dolnośląskie
172 Robert Janik dolnośląskie
173 Maciej Nogieć małopolskie
174 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
175 Janusz Hatala śląskie
176 Tomasz Sołowiej śląskie
177 Sebastian Rompel małopolskie
178 Aldona Rompel małopolskie
179 Wojciech Klich podkarpackie
180 Kamila Starzyńska śląskie
181 Elżbieta Szymik śląskie
182 Zbigniew Szymik śląskie
183 Aleksander Koziara małopolskie
184 Tomasz Pytlaarz śląskie
185 Gabriela Skwarczyńska śląskie
186 Patrycja Skwarczyńska śląskie
187 Karina Skwarczyńska śląskie
188 Stanisław Schneider śląskie
189 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
190 Agnieszka Woźniak małopolskie
191 Marian Penar podkarpackie
192 Danuta Penar podkarpackie
193 Piotr Lach śląskie
194 Michał Meyer pomorskie
195 Bartłomiej Kaniecki śląskie
196 Krzysztof Jamrozik  śląskie
197 Barbara Dosiak śląskie
198 Radosław Dosiak śląskie
199 Zbigniew Koziara małopolskie
200 Aleksandra Tomecka mazowieckie
201 Natalia Tomecka mazowieckie
202 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
203 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
204 Michał Kurek śląskie
205 Weronika Rączka śląskie
206 Dariusz Sroka śląskie
207 Krzysztof Orłowski śląskie
208 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
209 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
210 Łukasz Fryc śląskie
211 Łukasz Juras śląskie
212 Daniel Jędrzejewski pomorskie
213 Magdalena Wywioł śląskie
214 Kacper Skotak śląskie
215 Marek Długołęcki małopolskie
216 Julia Koźlik śląskie
217 Michał Koźlik śląskie
218 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
219 Małgorzata Dyrek małopolskie
220 Jan Myszka śląskie
221 Marcin Wójtowicz śląskie
222 Sonia Marczyk łódzkie
223 Aleksander Czech śląskie
224 Joanna Czech śląskie
225 Julita Łukaszek śląskie
226 Łukasz Łukaszek śląskie
227 Piotr Fejkiel małopolskie
228 Filip Fejkiel małopolskie
229 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
230 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
231 Wojciech Dębak śląskie
232 Mirosław Michalik śląskie
233 Maciej Głów małopolskie
234 Magdalena Strama małopolskie
235 Wojciech Łobodziec śląskie
236 Piotr Potyka śląskie
237 Michał Dudek śląskie
238 Maria Dudek śląskie
239 Mieczysław Jończyk śląskie
240 Aneta Jończyk śląskie
241 Tomasz Deptuła lubelskie
242 Waldemar Jaworski śląskie
243 Dominik Pruss dolnośląskie
244 Robert Hurkała świętokrzyskie
245 Arya Czosnyka USA
246 Żaneta Byczkowska łódzkie
247 Adrian Byczkowski łódzkie
248 Elżbieta Kapias śląskie
249 Mirosław Kiełkowski łódzkie
250 Henryka Kiełkowska łódzkie
251 Zdzisław Halibożek małopolskie
252 Mariola Gąsior małopolskie
253 Michał Wachacki małopolskie
254 Krzysztof Swaczyna śląskie
255 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
256 Krzysztof Orzechowski śląskie
257 Ryszard Kowalczuk lubuskie
258 Maria Tołyż dolnośląskie
259 Mirosław Moczarski podkarpackie
260 Paulina Matysiak śląskie
261 Bożena Łodzińska śląskie
262 Dagmara Tupiec śląskie
263 Henryk Szmagaj śląskie
264 Tomasz Olejnik podkarpackie
265 Janusz Sadkiewicz dolnosląskie
266 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
267 Dominik Czajka śląskie
268 Izabela Czajka śląskie
269 Edward Kotliński dolnośląskie
270 Elżbieta Świtaj śląskie
271 Rafał Świtaj śląskie
272 Piotr Świtaj śląskie
273 Bogusław Pawlak podkarpackie
274 Bogusława Pawlak podkarpackie
275 Wiktoria Chwaleba lubelskie
276    
277    
278    
279    
280    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
2 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
3 Paweł Śliwiński  kujawsko-pomosrkie
4 Stanisław Gębski pomorskie
5 Stanisław Jachym  małopolskie
6 Jan Suchecki dolnośląskie
7 Mirosław Surmacz  śląskie
8 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10 Kamil Piątkowski mazowieckie
11 Elżbieta Uranek śląskie
12 Sebastian Uranek śląskie
13 Sławomir Manikowski opolskie
14 Krzysztof Browarek łódzkie
15 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
16 Szymon Warsz śląskie
17 Marek Warsz śląskie
18 Zbigniew Szczerbowski śląskie
19 Piotr Waczyński łódzkie
20 Adam Cichoń śląskie
21 Piotr Szymański śląskie
22 Krzysztof Kotula śląskie
23 Marek Drapa śląskie
24 Joanna Szczyrzyca śląskie
25 Marcin Gibiec śląskie
26 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
27 Stanisław Jachym małopolskie
28 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
29 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
30 Miechał Osmelak zachodniopomorskie
31 Marta Osmelak zachodniopomorskie
32 Joanna Górska podlaskie
33 Janusz Chmielewski śląskie
34 Maksymilian Chmielewski śląskie
35 Stanisław Zawrus małopolskie
36 Marek Kucharski mazowieckie
37 Piotr Bogobowicz mazowieckie
38 Edyta Mikoś małopolskie
39 Tomasz Olszewski śląskie
40 Aneta Płomin Olszewska śląskie
41 Marek Szmidt śląskie
42 Henryk Gliwka  śląskie
43 Rafał Krzyżanowski śląskie
44 Krzysztof Grygierczyk śląskie
45 Kornelia Milanowska śląskie
46 Adam Milanowski śląskie
47 Edyta Milanowska śląskie
48 Piotr Milanowski śląskie
49 Róża Duda śląskie
50 Zbigniew Duda śląskie
51 Michał Kiecka śląskie
52 Marlena Chmielewska małopolskie
53 Grzegorz Maliszewski podlaskie
54 Adam Stankiewicz pomorskie
55 Barbara Mucha śląskie
56 Roman Mucha śląskie
57 Michał Stanowski śląskie
58 Joanna Smyrak śląskie
59 Andrzej Połomski małopolskie
60 Grzegorz Czubaj małopolskie
61 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
62 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
63 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
64 Barbara Mecha śląskie
65 Marian Mecha śląskie
66 Antoni Kubik śląskie
67 Filip Niemiec śląskie
68 Łukasz Niemiec śląskie
69 Mirosława Niemiec śląskie
70 Krzysztof Morawski mazowieckie
71 Zbigniew Marszałek śląskie
72 Ewa Polańska mazowieckie
73 Agata Wdowiarz małopolskie
74 Adam Gaweł małopolskie
75 Paweł Gogłuska mazowieckie
76 Marcin Machura śląskie
77 Ireneusz Warchoł podkarpackie
78 Kazimierz Merta śląskie
79 Janusz Sikorski małopolskie
80 Irena Różalska śląskie
81 Marek Różalski śląskie
82 Zbigniew Pietrzyk opolskie
83 Rafał Tomecki mazowieckie
84 Jakub Foltyn śląskie
85 Mirosław Jędrulok  śląskie
86 Daria Nowak śląskie
87 Mateusz Baran śląskie
88 Tymon Matysek świętokrzyskie
89 Jan Liber małopolskie
90 Kazimierz Janota śląskie
91 Janusz Hatala śląskie
92 Sebastian Rompel małopolskie
93 Aldona Rompel małopolskie
94 Wojciech Klich podkarpackie
95 Przemysław Podgórniak śląskie
96 Tomasz Pytlarz śląskie
97 Stanisław Schneider śląskie
98 Agnieszka Woźniak małopolskie
99 Tomasz Smyrak śląskie
100 Piotr Lach śląskie
101 Krzysztof Jamrozik  śląskie
102 Barbara Dosiak śląskie
103 Radosław Dosiak śląskie
104 Sebastian Mucha śląskie
105 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
106 Michał Kurek śląskie
107 Weronika Rączka śląskie
108 Dariusz Sroka śląskie
109 Piotr Kiełkowski śląskie
110 Ewa Kiełkowska śląskie
111 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
112 Magdalena Wywioł sląskie
113 Kazimierz Engler pomorskie
114 Jan Myszka śląskie
115 Kacper Mikołajec śląskie
116 Aleksander Czech śląskie
117 Joanna Czech ślaskie
118 Tomasz Sołowiej śląskie
119 Piotr Fejkiel małopolskie
120 Mirosław Michalik śląskie
121 Łukasz Fryc śląskie
122 Wojciech Łobodziec śląskie
123 Mieczysław Jończyk śląskie
124 Aneta Jończyk śląskie
125 Tomasz Deptuła lubelskie
126 Waldemar Jaworski śląskie
127 Gabriela Skwarczyńska śląskie
128 Maciej Nogieć małopolskie
129 Marcin Soroczyński śląskie
130 Elżbieta Kapias śląskie
131 Mirosław Kiełkowski łódzkie
132 Henryka Kiełkowska łódzkie
133 Robert Janik dolnośląskie
134 Marian Penar podkarpackie
135 Danuta Penar podkarpackie
136 Kacper Skotak śląskie
137 Mirosław Moczarski podkarpackie
138 Bożena Łodzińska śląskie
139 Dagmara Tupiec śląskie
140 Henryk Szmagaj śląskie
141 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
142 Dominik Czajka śląskie
143 Izabela Czajka śląskie
144 Michał Meyer pomorskie
145 Bogusław Pawlak podkarpackie
146 Bogusława Pawlak podkarpackie
147    
148    
149    
150    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 Stanisław Jachym  małopolskie
4 Sławomir Manikowski opolskie
5 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
6 Władysław Suława dolnośląskie
7 Piotr Szymański śląskie
8 Mirosław Surmacz śląskie
9 Joanna Szczyrzyca śląskie
10 Stanisław  Zawrus małopolskie
11 Jan Suchecki dolnośląskie
12 Henryk Gliwka  śląskie
13 Krzysztof Grygierczyk śląskie
14 Marek Warsz śląskie
15 Szymon Warsz śląskie
16 Barbara Mucha śląskie
17 Roman Mucha śląskie
18 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
19 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
20 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
21 Stanisław Jachym małopolskie
22 Barbara Mecha śląskie
23 Marian Mecha śląskie
24 Antoni Kubik śląskie
25 Filip Niemiec śląskie
26 Łukasz Niemiec śląskie
27 Mirosława Niemiec śląskie
28 Krzysztof Morawski mazowieckie
29 Kulhawiec Krzysztof podlaskie
30 Marek Kucharski mazowieckie
31 Agata Wdowiarz małopolskie
32 Adam Gaweł małopolskie
33 Irena Różalska śląskie
34 Marek Różalski śląskie
35 Zbigniew Pietrzyk opolskie
36 Jan Liber małopolskie
37 Kazimierz Janota śląskie
38 Janusz Hatala śląskie
39 Przemysław Podgórniak śląskie
40 Tomasz Pytlarz śląskie
41 Stanisław Schneider śląskie
42 Agnieszka Woźniak małopolskie
43 Rafał Tomecki mazowieckie
44 Kazimierz Merta ślaskie
45 Marlena Chmielewska małopolskie
46 Piotr Waczyński małopolskie
47 Mirosław Michalik śląskie
48 Mieczysław Jończyk śląskie
49 Sebastian Mucha śląskie
50 Tomasz Deptuła lubelskie
51 Waldemar Jaworski śląskie
52 Maciej Nogieć małopolskie
53 Sebastian Rompel małopolskie
54 Aldona Rompel małopolskie
55 Elżbieta Kapias śląskie
56 Andrzej Połomski mazowieckie
57 Bożena Łodzińska śląskie
58 Dagmara Tupiec śląskie
59 Henryk Szmagaj śląskie
60 Janusz Sadkiewicz śląskie
61 Dominik Czajka śląskie
62 Izabela Czajka śląskie
63 Bogusław Pawlak podkarpackie
64 Bogusława Pawlak podkarpackie
65    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 Piotr Szymański śląskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Krzysztof Grygierczyk śląskie
6 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
7 Marek Warsz śląskie
8 Szymon Warsz śląskie
9 Barbara Mucha śląskie
10 Roman Mucha śląskie
11 Stanisłąw Zawrus śląskie
12 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
13 Stanisław Jachym małopolskie
14 Antoni Kubik śląskie
15 Kulhawiec Krzysztof podlaskie
16 Barbara Mecha śląskie
17 Marian Mecha śląskie
18 Irena Różalska śląskie
19 Marek Różalski śląskie
20 Zbigniew Pietrzyk opolskie
21 Filip Niemiec śląskie
22 Łukasz Niemiec śląskie 
23 Mirosława Niemiec śląskie
24 Jan Liber małopolskie
25 Mirosław Surmacz śląskie
26 Janusz Hatala śląskie
27 Agnieszka Woźniak małopolskie
28 Mirosław Michalik śląskie
29 Przemysław Podgórniak śląskie
30 Tomasz Deptuła lubelskie
31 Waldemar Jaworski śląskie
32 Sławomir Manikowski opolskie
33 Elżbieta Kapias śląskie
34 Andrzej Połomski mazowieckie
35 Bożena Łodzińska śląskie
36 Dagmara Tupiec śląskie
37 Henryk Szmagaj śląskie
38 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
39 Dominik Czajka śląskie
40 Izabela Czajka śląskie
41    
42    
43    
44    
45    

Galeria Zdjęć


Popularna KBŻ po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KBŻ po zdobyciu 10 szczytów z listy


Srebrna KBŻ po zdobyciu 25 szczytów z listy


Złota KBŻ po zdobyciu 35 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ BESKIDU ŻYWIECKIEGO ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

wit.piwniczna.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1y_R6ehP9pxUVHP6R83kPP7EFUw8ice_-&usp=sharing

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Babia Góra 1725 49.573173 19.53068 49°34'23'' N 19°31'50'' E
Gówniak 1617 49.5757339 19.5431275 49°34'33'' N 19°32'35'' E
Pilsko 1557 49.5281029 19.3167917 49°31'41'' N 19°19'0'' E
Kępa 1521 49.5781357 19.5535175 49°34'41'' N 19°33'13'' E
Mała Babia Góra /Cyl/ 1515 49.5810787 19.4990929 49°34'52'' N 19°29'57'' E
Polica 1369 49.6235466 19.6195183 49°37'25'' N 19°37'10'' E
Sokolica 1367 49.5844904 19.5633219 49°35'4'' N 19°33'48'' E
Romanka 1366 49.5605127 19.2422046 49°33'38'' N 19°14'32'' E
Munczolik 1356 49.5333664 19.2970087 49°32'0'' N 19°17'49'' E
Palenica 1343 49.5352621 19.2813883 49°32'7'' N 19°16'53'' E
Lipowski Wierch 1324 49.5316643 19.2195446 49°31'54'' N 19°13'10'' E
Rysianka 1322 49.5361487 19.2279146 49°32'10'' N 19°13'40'' E
Czyrniec 1318 49.6135166 19.6265088 49°36'49'' N 19°37'35'' E
Cyl Hali Śmietanowej 1298 49.6226878 19.5901767 49°37'22'' N 19°35'25'' E
Boraczy Wierch 1244 49.5272129 19.1990742 49°31'38'' N 19°11'57'' E
Złota Grapa 1242 49.6259166 19.6390017 49°37'33'' N 19°38'20'' E
Okrąglica 1239 49.6270766 19.6549629 49°37'37'' N 19°39'18'' E
Wielka Racza 1236 49.4128781 18.9687946 49°24'46'' N 18°58'8'' E
Wielka Rycerzowa 1226 49.4156879 19.0917871 49°24'56'' N 19°5'30'' E
Trzy Kopce 1216 49.5311686 19.2606613 49°31'52'' N 19°15'38'' E
Mędralowa 1169 49.6128437 19.4609037 49°36'46'' N 19°27'39'' E
Muńcuł 1165 49.4553458 19.1047883 49°27'19'' N 19°6'17'' E
Oszust 1155 49.4091779 19.1872342 49°24'33'' N 19°11'14'' E
Syhlec 1146 49.5924287 19.5920042 49°35'33'' N 19°35'31'' E
Bendoszka Wielka 1144 49.4277775 19.0442358 49°25'40'' N 19°2'39'' E
Hruba Buczyna 1132 49.4871885 19.2316929 49°29'14'' N 19°13'54'' E
Kolisty Groń /Magurka/ 1114 49.6213022 19.4760913 49°37'17'' N 19°28'34'' E
Jałowiec 1111 49.6608222 19.4775727 49°39'39'' N 19°28'39'' E
Krawców Wierch 1071 49.4784915 19.2255096 49°28'43'' N 19°13'32'' E
Czerniawa Sucha 1062 49.6438121 19.4684508 49°38'38'' N 19°28'6'' E
Jaworzyna 1047 49.5924587 19.4118471 49°35'33'' N 19°24'43'' E
Lachów Groń 1045 49.6549324 19.4392717 49°39'18'' N 19°26'21'' E
Mędralowa Zachodnia 1024 49.6120748 19.4446036 49°36'43'' N 19°26'41'' E
Rachowiec 954 49.5029143 19.0048875 49°30'10'' N 19°0'18'' E
Wajdów Groń 934 49.5260108 19.5354371 49°31'34'' N 19°32'8'' E