Korona / KMŚN /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP

https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

szczyt m.n.p.m.

Śnieżnik - na szlaku -jest oznaczenie

1425

Mały Śnieżnik - na szlaku - jest oznaczenie

1337

Goworek - na szlaku - jest oznaczenie

1320

Średniak - poza szlakiem - jest oznaczenie

1210

Czarna Góra - na szlaku - jest oznaczenie

1205

Żmijowiec - na szlaku - jest oznaczenie

1153

Trójmorski Wierch - na szlaku - jest oznaczenie

1145

Jaworowa Kopa - na szlaku - jest oznaczenie

1138

Porębek - na szlaku - brak oznaczenia

898

Igliczna - na szlaku - jest oznaczenie

845

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców

POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
5 Stanisław Jachym  małopolskie
6 Teresa Konefał mazowieckie
7 Stanisław Konefał mazowieckie
8 Regina Ostrowska  dolnośląskie
9 Stanisław Gębski pomorskie
10 Elżbieta Uranek śląskie
11 Sebastian Uranek śląskie
12 Tomasz Warachim dolnośląskie
13 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
14 Sławomir Manikowski opolskie
15 Daria Strączyńska  małopolskie
16 Paweł Ząbczyński małopolskie
17 Władysław Suława dolnośląskie
18 Jacek Samor dolnośląskie
19 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
20 Zdzisław Orlik śląskie
21 Henryk Berczyński dolnośląskie
22 Anna Franik śląskie
23 Szymon Pierzyna śląskie
24 Tomasz Lewicki pomorskie
25 Waldemar Pituła lubuskie
26 Kamila Bathis wielkopolskie
27 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
28 Łukasz Walczak lubelskie
29 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
30 Jakub Suława dolnośląskie
31 Marcel Matuszczak opolskie
32 Paweł Przybylak wielkopolskie
33 Adam Cichoń śląskie
34 Piotr Lewandowski lubuskie
35 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
36 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
37 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
38 Michał Osmelak zachodniopomorskie
39 Marta Osmelak zachodniopomorskie
40 Bogusław Baron śląskie
41 Janusz Chmielewski śląskie
42 Filip Bogobowicz mazowieckie
43 Mateusz Dębiński dolnośląskie
44 Mirosław Dębiński dolnośląskie
45 Marlena Chmielewska małopolskie
46 Jakub Foltyn śląskie
47 Piotr Bogobowicz mazowieckie
48 Katarzyna Myśliwiec śląskie
49 Mariusz Myśliwiec śląskie
50 Tomasz Musioł śląskie
51 Tomasz Zaucha małopolskie
52 Anna Zaucha małopolskie
53 Maciej Zaucha małopolskie
54 Karolina Zaucha małopolskie
55 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
56 Stanisław Jachym małopolskie
57 Henryk Gliwka śląskie
58 Grzegorz Dudek śląskie
59 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
60 Paweł Gogłuska mazowieckie
61 Kinga Kania małopolskie
62 Róża Duda śląskie
63 Zbigniew Duda śląskie
64 Mirosław Pietruszka mazowieckie
65 Bartosz Buchaniec śląskie
66 Anna Szczupakowska podkarpackie
67 Bogusław Kaczkowski mazowieckie
68 Aneta Konefał mazowieckie
69 Włodzimierz Konefał mazowieckie
70 Oliwia Konefał mazowieckie
71 Paweł Konefał mazowieckie
72 Agnieszka Nwokocha Norwegia
73 Chigozie Nwokocha Norwegia
74 Daria Nwokocha Norwegia
75 Bartosz Nwokocha Norwegia
76 Emil Nwokocha Norwegia
77 Konrad Kwiecień dolnoślaskie
78 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
79 Marian Rzekiecki dolnośląskie
80 Marek Ciesieluk lubelskie
81 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
82 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
83 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
84 Robert Szwabowicz dolnośląskie
85 Justyna Spodar dolnośląskie
86 Grzegorz Frachnowski wielkopolskie
87 Andrzej Kuśnierz śląskie
88 Mirosława Niemiec śląskie
89 Łukasz Niemiec śląskie
90 Michał Stanowski śląskie
91 Marcin Napierała  wielkopolskie
92 Michał Smoczyk  lubuskie
93 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
94 Grzegorz Czubaj małopolskie
95 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
96 Kornelia Milanowska śląskie
97 Adam Milanowski śląskie
98 Edyta Milanowska śląskie
99 Piotr Milanowski śląskie
100 Ewa Polańska mazowieckie
101 Andrzej Karpała śląskie
102 Wiesława Nieznańska Karpała śląskie
103 Przemysław Karczmarek mazowieckie
104 Krzysztof Morawski mazowieckie
105 Marcin Soroczyński mazowieckie
106 Daniel Ołota opolskie
107 Malwina Owad opolskie
108 Joanna Smyrak śląskie
109 Tomasz Smyrak śląskie
110 Agata Wdowiarz małopolskie
111 Adam Gaweł małopolskie
112 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
113 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
114 Barbara Król dolnośląskie
115 Joanna Maryniaczyk wielkopolskie
116 Andrzej Gotszling  wielkopolskie
117 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
118 Andrzej Masiel dolnośląskie
119 Dorota Masiel dolnośląskie
120 Sławomir Szel dolnosląskie
121 Agata Szel dolnośląskie
122 Zuzanna Szel dolnośląskie
123 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
124 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
125 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
126 Zbigniew Lewicki pomorskie
127 Przemysław Podgórniak śląskie
128 Kazimierz Engler pomorskie
129 Rafał Tomecki mazowieckie
130 Filip Niemiec śląskie
131 Przemysław Surma opolskie
132 Justyna Surma opolskie
133 Mirosław Jędrulok śląskie
134 Andrzej Pawlas śląskie
135 Jan Liber małopolskie
136 Lech Mierzwiński dolnośląskie
137 Robert Janik  dolnośląskie
138 Urszula Majoch dolnośląskie
139 Jan Majoch dolnośląskie
140 Kazimierz Janota śląskie
141 Maciej Nogieć małopolskie
142 Dominik Pruss dolnośląskie
143 Sebastian Rompel małopolskie
144 Aldona Rompel małopolskie
145 Stanisław Sałata dolnośląskie
146 Sebastian Biełuński dolnośląskie
147 Ewa Pytlarz Ozga śląskie
148 Piotr Lach śląskie
149 Michał Meyer pomorskie
150 Sylwia Giżycka dolnoslaskie
151 Bartłomiej Kaniecki śląskie
152 Joanna Górska podlaskie
153 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
154 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
155 Aleksandra Tomecka mazowieckie
156 Natalia Tomecka mazowieckie
157 Zbigniew Marszałek śląskie
158 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
159 Bogusław Pawlak podkarpackie
160 Bogusława Pawlak podkarpackie
161 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
162 Dariusz Sroka śląskie
163 Krzysztof Orłowski śląskie
164 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
165 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
166 Łukasz Fryc śląskie
167 Kamil Stelmaczonek śląskie
168 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
169 Daniel Jędrzejewski pomorskie
170 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
171 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
172 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
173 Marek Długołęcki małopolskie
174 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
175 Małgorzata Dyrek małopolskie
176 Marcin Wójtowicz śląskie
177 Sonia Marczyk łódzkie
178 Antoni Kubik śląskie
179 Aleksander Czech śląskie
180 Joanna Czech śląskie
181 Susanna Szczepańska pomorskie
182 Oskar Kompanowski kujawsko-pomorskie
183 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
184 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
185 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
186 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
187 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
188 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
189 Wojciech Dębak śląskie
190 Barbara Mecha śląskie
191 Marian Mecha śląskie
192 Mirosław Michalik śląskie
193 Stanisław Schneider śląskie
194 Anna Pniewska opolskie
195 Maciej Głów małopolskie
196 Magdalena Wilczyńska-Goś wielkopolskie
197 Przemysław Goś wielkopolskie
198 Franciszek Goś wielkopolskie
199 Natalia Goś wielkopolskie
200 Tomasz Deptuła lubelskie
201 Anna Zajiczek dolnośląskie
202 Piotr Zajiczek dolnośląskie
203 Waldemar Jaworski śląskie
204 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
205 Robert Hurkała świętokrzyskie
206 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
207 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
208 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
209 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
210 Iwona Kupisińska opolskie
211 Piotr Kaworek opolskie
212    
213    
214    
215    

SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Marlena Jarczewska wielkopolskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Regina Ostrowska  dolnośląskie
5 Stanisław Gębski pomorskie
6 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
7 Sławomir Manikowski opolskie
8 Daria Strączyńska małopolskie
9 Paweł Ząbczyński małopolskie
10 Damian Zabielski dolnośląskie
11 Władysław Suława dolnośląskie
12 Jacek Samor dolnosląskie
13 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
14 Henryk Berczyński dolnośląskie
15 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
16 Bogusław Baron śląskie
17 Marlena Chmielewska małopolskie
18 Jakub Foltyn śląskie
19 Piotr Bogobowicz  mazowieckie
20 Tomasz Musioł  śląskie
21 Marcel Matuszczak opolskie
22 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
23 Stanisław Jachym małopolskie
24 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
25 Bogusław Kaczkowski mzowieckie
26 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
27 Marian Rzekiecki dolnośląskie
28 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
29 Mirosław Dębiński dolnośląskie
30 Grzegorz Frachnowski wielkopolskie
31 Marcin Napierała wielkopolskie
32 Michał Smoczyk lubuskie
33 Grzegorz Czubaj małopolskie
34 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
35 Kornelia Milanowska śląskie
36 Adam Milanowski śląskie
37 Edyta Milanowska śląskie
38 Piotr Milanowski śląskie
39 Ewa Polańska mazowieckie
40 Tomasz Warachim dolnośląskie
41 Krzysztof Morawski mazowieckie
42 Joanna Smyrak śląskie
43 Tomasz Smyrak śląskie
44 Agata Wdowiarz małopolskie
45 Adam Gaweł małopolskie
46 Paweł Gogłuska mazowieckie
47 Andrzej Masiel dolnośląskie
48 Dorota Masiel dolnośląskie
49 Sławomir Szel dolnośląskie
50 Agata Szel dolnosląskie
51 Zuzanna Szel dolnosląskie
52 Damian Zabielski dolnośląskie
53 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
54 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
55 Zbigniew Lewicki pomorskie
56 Mateusz Dębiński dolnośląskie
57 Rafał Tomecki mazowieckie
58 Jan Liber małopolskie
59 Robert Janik  dolnośląskie
60 Urszula Majoch dolnośląskie
61 Jan Majoch dolnośląskie
62 Kazimierz Janota śląskie
63 Dominik Pruss dolnosląskie
64 Stanisław Sałata dolnośląskie
65 Sebastian Biełuński dolnosląskie
66 Michał Meyer pomorskie
67 Sylwia Giżycka dolnośląskie
68 Joanna Górska podlaskie
69 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
70 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
71 Filip Niemiec śląskie
72 Mirosława Niemiec śląskie
73 Łukasz Niemiec sląskie
74 Aleksandra Tomecka mazowieckie
75 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
76 Maciej Nogieć małopolskie
77 Bogusław Pawlak podkarpackie
78 Bogusława Pawlak podkarpackie
79 Andrzej Gotszling wielkopolskie
80 Kamil Stelmaczonek śląskie
81 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
82 Daniel Jędrzejewski pomorskie
83 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
84 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
85 Antoni Kubik śląskie
86 Mirosław Michalik śląskie
87 Stanisław Schneider śląskie
88 Lech Mierzwiński dolnośląskie
89 Anna Pniewska opolskie
90 Kazimierz Engler pomorskie
91 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
92 Tomasz Deptuła lubelskie
93 Wojciech Dębak śląskie
94 Anna Zajiczek dolnośląskie
95 Piotr Zajiczek dolnośląskie
96 Waldemar Jaworski śląskie
97 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
98 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
99 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
100 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
101 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
102 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
103 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
104    
105    

 

ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Marlena Jarczewska wielkopolskie
3 Stanisław Jachym  małopolskie
4 Regina Ostrowska  dolnośląskie
5 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
6 Daria Śtrączyńska małopolskie
7 Paweł Ząbczyński małopolskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Jacek Samor dolnośląskie
10 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
11 Sławomir Manikowski opolskie
12 Bogusław Baron śląskie
13 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
16 Marian Rzekiecki dolnośląskie
17 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
18 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
19 Grzegorz Frachnowski wielkopolskie
20 Andrzej Masiel dolnośląskie
21 Dorota Masiel dolnośląskie
22 Damian Zabielski dolnośląskie
23 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
24 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
25 Zbigniew Lewicki pomorskie
26 Mirosław Dębiński dolnośląskie
27 Mateusz Dębiński dolnośląskie
28 Urszula Majoch dolnośląskie
29 Jan Majoch dolnośląskie
30 Stanisław Sałata dolnośląskie
31 Sebastian Biełuński dolnośląskie
32 Michał Meyer pomorskie
33 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
34 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
35 Filip Niemiec śląskie
36 Mirosława Niemiec śląskie
37 Łukasz Niemiec śląskie
38 Rafał Tomecki mazowieckie
39 Robert Janik dolnośląskie
40 Maciej Nogieć małopolskie
41 Bogusław Pawlak podkarpackie
42 Bogusława Pawlak podkarpackie
43 Kamil Stelmaczonek śląskie
44 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
45 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
46 Antoni Kubik śląskie
47 Mirosław Michalik śląskie
48 Stanisław Schneider śląskie
49 Kazimierz Engler pomorskie
50 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
51 Wojciech Dębak śląskie
52 Dominik Pruss dolnośląskie
53 Piotr Zajiczek dolnośląskie
54 Waldemar Jaworski śląskie
55 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
56 Lech Mierzwiński dolnośląskie
57    
58    
59    
60    

Galeria Zdjęć


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/


Popularna KMŚN po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KMŚN po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KMŚN po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ MASYWU ŚNIEŻNIKA ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1GonURs_y34d1J3R8Pz64gHu8dwdEKmzb&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Śnieżnik

Blog MaNa w Podrózy: http://manawpodrozy.pl/masyw-snieznika-snieznik-z-kamienicy-w-zimowych-warunkach/

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/snieznik-zima-kgp/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/wokol-doliny-morawy/

Mały Śnieżnik

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/wokol-doliny-morawy/

Goworek

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/wokol-doliny-morawy/

Średniak

Czarna Góra

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/snieznik-zima-kgp/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/igliczna-czarna-gora-i-zmijowiec-z-wizyta-w-masywie-snieznika/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/04/masyw-snieznika-gory-zlote.html

Żmijowiec

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/snieznik-zima-kgp/

Blog MaNa w Podróży http://manawpodrozy.pl/igliczna-czarna-gora-i-zmijowiec-z-wizyta-w-masywie-snieznika/

Blog Podróże Pana Szpakahttps://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/04/masyw-snieznika-gory-zlote.html

Trójmorski Wierch

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/wokol-doliny-morawy/

Jaworowa Kopa

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/snieznik-zima-kgp/

Blog MaNa w Podrózy : http://manawpodrozy.pl/igliczna-czarna-gora-i-zmijowiec-z-wizyta-w-masywie-snieznika/

Porębek

Igliczna

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/igliczna-czarna-gora-i-zmijowiec-z-wizyta-w-masywie-snieznika/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/04/masyw-snieznika-gory-zlote.html

 

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Śnieżnik 1425 50.2074709 16.8475094 50°12'27'' N 16°50'51'' E
Mały Śnieżnik 1337 50.1922802 16.8144011 50°11'32'' N 16°48'52'' E
Goworek 1320 50.1889595 16.8100682 50°11'20'' N 16°48'36'' E
Średniak 1210 50.2125 16.821389 50°12'45'' N 16°49'17'' E
Czarna Góra 1205 50.251864 16.804889 50°15'7'' N 16°48'18'' E
Żmijowiec 1153 50.231389 16.827222 50°13'53'' N 16°49'38'' E
Trójmorski Wierch 1145 50.157503 16.790833 50°9'27'' N 16°47'27'' E
Jaworowa Kopa 1138 50.246667 16.803611 50°14'48'' N 16°48'13'' E
Porębek 898 50.2316121 16.8656642 50°13'54'' N 16°51'56'' E
Igliczna 845 50.2440167 16.7494783 50°14'38'' N 16°44'58'' E