Korona / KGBI /

szczyt m.n.p.m.

Postawna - poza szlakiem - jest oznaczenie

1124

Rudawiec - na szlaku - jest oznaczenie

1112

Czernica - na szlaku - jest oznaczenie

1083

Iwinka - na szlaku - jest oznaczenie

1079

Rude Krzyże - na szlaku - jest oznaczenie

1053

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

-

5

Lista Zdobywców

Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP

https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Gębski pomorskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 Marlena Jarczewska wielkopolskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Władysław Suława dolnośląskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Mirosław Surmacz śląskie
8 Jan Suchecki dolnośląskie
9 Teresa Konefał mazowieckie
10 Stanisław Konefał mazowieckie
11 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
12 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
13 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
14 Michał Osmelak zachodniopomorskie
15 Marta Osmelak zachodniopomorskie
16 Bogusław Baron śląskie
17 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
18 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
19 Jacek Samor dolnośląskie
20 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
21 Andrzej Karpała śląskie
22 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
23 Piotr Lewandowski lubuskie
24 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
25 Stanisław Jachym małopolskie
26 Grzegorz Dudek śląskie
27 Daniel Piwowarczyk dolnosląskie
28 Piotr Maćkowski małoipolskie
29 Sandra Maćkowska małopolskie
30 Paweł Gogłuska mazowieckie
31 Róża Duda śląskie
32 Zbigniew Duda śląskie
33 Anna Szczupakowska podkarpackie
34 Bogusław Kaczkowski mazowieckie
35 Aneta Konefał mazowieckie
36 Włodzimierz Konefał mazowieckie
37 Oliwia Konefał mazowieckie
38 Paweł Konefał mazowieckie
39 Agnieszka Nwokocha Norwegia
40 Chigozie Nwokocha Norwegia
41 Daria Nwokocha Norwegia
42 Bartosz Nwokocha Norwegia
43 Emil Nwokocha Norwegia
44 Marian Rzekiecki dolnośląskie
45 Marek Ciesieluk lubelskie
46 Kazimierz Janota śląskie
47 Antoni Kubik śląskie
48 Michał Stanowski śląskie
49 Mirosław Dębiński dolnośląskie
50 Zbigniew Lewicki pomorskie
51 Andrzej Kuśnierz śląskie
52 Mirosława Niemiec śląskie
53 Łukasz Niemiec śląskie
54 Michał Meyer pomorskie
55 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
56 Grzegorz Czubaj małopolskie
57 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
58 Stanisław Sałata dolnośląskie
59 Przemysław Karczmarek mazowieckie
60 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
61 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
62 Krzysztof Morawski mazowieckie
63 Daniel Ołota opolskie
64 Katarzyna Rostrygin  zachodniopomorskie
65 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
66 Barbara Król dolnośląskie
67 Daniel Jędrzejewski pomorskie
68 Sławomir Szel dolnośląskie
69 Agata Szel dolnośląskie
70 Zuzanna Szel dolnosląskie
71 Malwina Owad opolskie
72 Przemysław Podgórniak śląskie
73 Kazimierz Engler pomorskie
74 Rafał Tomecki mazowieckie
75 Mirosław Jędrulok śląskie
76 Andrzej Pawlas śląskie
77 Tymon Matysek świętokrzyskie
78 Joanna Telakowska   dolnośląskie
79 Jan Liber małopolskie
80 Lech Mierzwiński dolnośląskie
81 Robert Janik dolnośląskie
82 Urszula Majoch dolnośląskie
83 Jan Majoch dolnośląskie
84 Maciej Nogieć małopolskie
85 Ewa Polańska mazowieckie
86 Tomasz Warachim dolnośląskie
87 Dominik Pruss dolnośląskie
88 Filip Niemiec śląskie
89 Sebastian Rompel małopolskie
90 Aldona Rompel małopolskie
91 Sebastian Biełuński dolnośląskie
92 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
93 Agnieszka Woźniak małopolskie
94 Sylwia Giżycka dolnośsląskie
95 Bartłomiej Kaniecki śląskie
96 Piotr Zajiczek dolnośląskie
97 Anna Targosz Zajiczek dolnośląskie
98 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
99 Aleksandra Tomecka mazowieckie
100 Natalia Tomecka mazowieckie
101 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
102 Bogusław Pawlak podkarpackie
103 Bogusława Pawlak podkarpackie
104 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
105 Piotr Kiełkowski śląskie
106 Ewa Kiełkowska śląskie
107 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
108 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
109 Stanisław Schneider śląskie
110 Katarzyna Świder śląskie
111 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
112 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
113 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
114 Marek Długołęcki małopolskie
115 Julia Koźlik śląskie
116 Michał Koźlik śląskie
117 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
118 Marcin Wójtowicz śląskie
119 Sonia Marczyk łódzkie
120 Aleksander Czech śląskie
121 Joanna Czech śląskie
122 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
123 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
124 Wojciech Dębak śląskie
125 Mirosław Michalik śląskie
126 Maciej Głów małopolskie
127 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
128 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
129 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
130 Tomasz Deptuła lubelskie
131 Waldemar Jaworski śląskie
132 Wojciech Łobodziec śląskie
133 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
134 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
135 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
136 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
137 Barbara Mecha śląskie
138 Marian Mecha śląskie
139 Janusz Trochim śląskie
140 Iwona Kupisińska opolskie
141 Piotr Kaworek opolskie
142 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
143 Arkadiusz Bednarczyk dolnosląskie
144 Maria Tołyż dolnośląskie
145 Mirosław Kiełkowski łódzkie
146 Henryka Kiełkowska łódzkie
147 Tomasz Olejnik podkarpackie
148 Edward Kotliński dolnośląskie
149 Bartłomiej Łuć łódzkie
150 Andrzej Śmigielski dolnosląskie
151 Filip Rejtan lubuskie
152    
153    
154    
155    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Włądysław Suława  dolnośląskie
4 Sławomir Manikowski opolskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
7 Bogusław Baron śląskie
8 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
9 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
10 Jacek Samor dolnośląskie
11 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
12 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
13 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
14 Teresa Konefał mazowieckie
15 Stanisław Konefał mazowieckie
16 Aneta Konefał mazowieckie
17 Włodzimierz Konefał mazowieckie
18 Oliwia Konefał mazowieckie
19 Paweł Konefał mazowieckie
20 Agnieszka Nwokocha Norwegia
21 Chigozie Nwokocha Norwegia
22 Daria Nwokocha Norwegia
23 Bartosz Nwokocha Norwegia
24 Emil Nwokocha Norwegia
25 Antoni Kubik śląskie
26 Zbigniew Lewicki pomorskie
27 Grzegorz Czubaj małopolskie
28 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
29 Stanisław Jachym małopolskie
30 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
31 Stanisław Sałata dolnośląskie
32 Krzysztof Morawski mazowieckie
33 Daniel Jędrzejewski pomorskie
34 Daniel Ołota opolskie
35 Malwina Owad opolskie
36 Mirosław Dębiński dolnośląskie
37 Kazimierz Engler pomorskie
38 Rafał Tomecki mazowieckie
39 Tymon Matysek świętokrzyskie
40 Joanna Telakowska dolnośląskie
41 Urszula Majoch dolnośląskie
42 Jan Majoch dolnośląskie
43 Tomasz Warachim dolnośląskie
44 Dominik Pruss dolnośląskie
45 Filip Niemiec śląskie
46 Mirosława Niemiec śląskie
47 Łukasz Niemiec śląskie
48 Sebastian Biełuński dolnośląskie
49 Agnieszka Woźniak małopolskie
50 Michał Meyer pomorskie
51 Piotr Zajiczek dolnośląskie
52 Anna Targosz Zajiczek dolnośląskie
53 Lech Mierzwiński dolnośląskie
54 Robert Janik dolnośląskie
55 Bogusław Pawlak podkarpackie
56 Bogusława Pawlak podkarpackie
57 Stanisław Schneider śląskie
58 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
59 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
60 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
61 Sonia Marczyk łódzkie
62 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
63 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
64 Mirosław Michalik śląskie
65 Sylwia Giżycka dolnośląskie
66 Maciej Nogieć małopolskie
67 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
68 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
69 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
70 Tomasz Deptuła lubelskie
71 Wojciech Dębak śląskie
72 Waldemar Jaworski śląskie
73 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
74 Barbara Mecha śląskie
75 Marian Mecha śląskie
76 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
77 Arkadiusz Bednarczyk dolnośląskie
78 Maria Tołyż dolnośląskie
79 Mirosław Kiełkowski łódzkie
80 Henryka Kiełkowska łódzkie
81 Edward Kotliński dolnośląskie
82 Jan Liber małopolskie
83 Bartłomiej Łuć łódzkie
84    
85    

Galeria Zdjęć


Popularna KGBI po zdobyciu 1 szczytu z listy


Złota KGBI po zdobyciu 5 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR BIALSKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1b8Sw4HNhleq9PSM6IoSwejGmG6cP8O6A&usp=sharing

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Postawna 1124 50.2233333 17.0116667 50°13'24'' N 17°0'42'' E
Rudawiec 1112 50.2446049 16.9771765 50°14'41'' N 16°58'38'' E
Czernica 1083 50.2716247 16.9648912 50°16'18'' N 16°57'54'' E
Iwinka 1079 50.2390889 16.9809784 50°14'21'' N 16°58'52'' E
Rude Krzyże 1053 50.237056 16.961639 50°14'13'' N 16°57'42'' E