Korona / KNSSP /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 

 https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp

szczyt

Pasmo

wybitność

m.n.p.m.

Śnieżka

Karkonosze

1202

1602

Śnieżnik

Masyw Śnieżnika

657

1425

Wielka Sowa

Góry Sowie

485

1015

Ślęża

Masyw Ślęży

468

718

Waligóra

Góry Kamienne

366

936

Wielki Szyszak

Karkonosze

331

1509

Jawornik Wielki

Góry Złote

289

872

Kłodzka Góra

Góry Bardzkie

282

765

Chełmiec

Góry Wałbrzyskie

281

851

Szczeliniec Wielki

Góry Stołowe

259

919

Baraniec

Góry Kaczawskie

250

720

Jagodna

Góry Bystrzyckie

247

977

Lesista Wielka

Góry Kamienne

241

851

Wysoka Kopa

Góry Izerskie

240

1126

Borówkowa

Góry Złote

235

900

Borowa

Góry Wałbrzyskie

223

853

Skalnik

Rudawy Janowickie

220

945

Stożek Wielki

Góry Kamienne

211

841

Trójgarb

Góry Wałbrzyskie

208

778

Kamienica

Góry Izerskie

206

973

Czerniec

Góry Bystrzyckie

201

891

Radunia

Masyw Ślęży

189

573

Kręglak

Góry Wałbrzyskie

182

692

Okole

Góry Kaczawskie

181

718

Krzyżna Góra

Rudawy Janowickie

179

654

Kobyla Kopa

Góry Złote

176

860

Biskupia Kopa

Góry Opawskie

174

890

Góra Wszystkich Świętych

Góry Bardzkie

173

648

Święta Góra Lubawska

Góry Kamienne

166

701

Kalenica

Góry Sowie

163

964

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

3

10

20

30

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Piotr Lewandowski lubuskie
4 Mirosław Surmacz śląskie
Marlena Jarczewska wielkopolskie
6 Jarosław Sobota dolnośląskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Stanisław Gębski pomorskie
9 Teresa Konefał mazowieckie
10 Stanisław Konefał mazowieckie
11 Aneta Konefał mazowieckie
12 Włodzimierz Konefał mazowieckie
13 Oliwia Konefał mazowieckie
14 Paweł Konefał mazowieckie
15 Agnieszka Nwokocha  Norwegia
16 Chigozie Nwokocha Norwegia
17 Daria Nwokocha Norwegia
18 Bartosz Nwokocha Norwegia
19 Emil Nwokocha Norwegia
20 Wiktoria Biega dolnośląskie
21 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
22 Jolanta Suława dolnośląskie
23 Władysław Suława dolnośląskie
24 Elżbieta Uranek śląskie
25 Sebastian Uranek śląskie
26 Tomasz Warachim dolnośląskie
27 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
28 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
29 Andrzej Gotszling wielkopolskie
30 Sławomir Manikowski opolskie
31 Artur Żok warmińsko mazurskie
32 Krzysztof Browarek łódzkie
33 Kamil Haberla śląskie
34 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
35 Krzysztof Kotula śląskie
36 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
37 Leszek Wojtowicz dolnosląskie
38 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
39 Daria Werner śląskie
40 Rafał Knapik śląskie
41 Zdzisław Orlik dolnośląskie
42 Henryk Berczyński dolnośląskie
43 Anna Franik śląskie
44 Waldemar Pituła lubuskie
45 Kalina Bathis wielkopolskie
46 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
47 Mirosław Bawolski dolnośląskie
48 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
49 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
50 Łukasz Walczak lubelskie
51 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
52 Jakub Suława dolnośląskie
53 Cezary Pietrzyk mazowieckie
54 Regina Ostrowska dolnosląskie
55 Marcel Matuszczak opolskie
56 Paweł Przybylak wielkopolskie
57 Karol Świdrak dolnośląskie
58 Anna Zaucha małopolskie
59 Tomasz Zaucha małopolskie
60 Maciej Zaucha małopolskie
61 Karolina Zaucha małopolskie
62 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
63 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
64 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
65 Michał Osmelak zachodniopomorskie
66 Marta Osmelak zachodniopomorskie
67 Barbara Król dolnośląskie
68 Tomasz Musioł śląskie
69 Janusz Chmielewski śląskie
70 Maksymilian Chmielewski śląskie
71 Przemysław Surma opolskie
72 Lena Surma opolskie
73 Justyna Socha opolskie
74 Pawlak Bogusława podkarpackie
75 Bogusław Pawlak podkarpackie
76 Jacek Samor  dolnośląskie
77 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
78 Stanisław Jachym małopolskie
79 Marlena Chmielewska małopolskie
80 Jakub Foltyn śląskie
81 Żaneta Byczkowska łódzkie
82 Adrian Byczkowski łódzkie
83 Krzysztof Byczkowski łódzkie
84 Paweł Byczkowski łódzkie
85 Edyta Rusak Płaszczymąka śląskie
86 Janusz Płaszczymąka sląskie
87 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
88 Katarzyna Myśliwiec śląskie
89 Mariusz Myśliwiec śląskie
90 Maria Bochenek dolnośląskie
91 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
92 Jolanta Hetmańczyk śląskie
93 Tomasz Sokoła śląskie
94 Michał Stanowski śląskie
95 Daniel Piwowarczyk  dolnośląskie
96 Paweł Gogłuska mazowieckie
97 Daniel Pranica lubuskie
98 Noemi Kroplewska lubuskie
99 Natalia Kobiałka lubuskie
100 Kinga Kania małopolskie
101 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
102 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
103 Jacek Ramus opolskie
104 Dariusz Dawidziak wielkopolskie
105 Róża Duda śląskie
106 Zbigniew Duda śląskie
107 Bartosz Buchaniec śląskie
108 Anna Szczupakowska podkarpackie
109 Konrad Kwiecień dolnośląskie
110 Justyna Spodar dolnoslaskie
111 Bogusław Kaczkowski mazowieckie
112 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
113 Marian Rzekiecki dolnośląskie
114 Mateusz Dębiński dolnośląskie
115 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
116 Ewelina Piksa opolskie
117 Mariusz Piksa opolskie
118 Marek Ciesieluk lubelskie
119 Wojciech Spiżak  zachodniopomorskie
120 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
121 Magdalena Bartosik śląskie
122 Marek Moroń śląskie
123 Robert Szwabowicz dolnośląskie
124 Czesław Łazanowski wielkopolskie
125 Rafał Kańduła wielkopolskie
126 Kazimierz Janota śląskie
127 Mirosław Dębiński dolnośląskie
128 Andrzej Kuśnierz śląskie
129 Mirosława Niemiec  śląskie
130 Łukasz Niemiec śląskie
131 Krzysztof Różalski podkarpacki
132 Ewelina Piksa opolskie
133 Mariusz Piksa opolskie
134 Michał Smoczyk  lubuskie
135 Małgorzata Nowacka  wielkopolskie
136 Wojciech Nowacki wielkopolskie
137 Jarosław Olobry zachodniopomorske
138 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
139 Grzegorz Czubaj małopolskie
140 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
141 Kornelia Milanowska śląskie
142 Adam Milanowski śląskie
143 Edyta Milanowska śląskie
144 Piotr Milanowski śląskie
145 Ewa Polańska mazowieckie
146 Andrzej Karpała śląskie
147 Maria Dudek śląskie
148 Michał Dudek śląskie
149 Piotr Waczyński łódzkie
150 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
151 Przemysław Karczmarek mazowieckie
152 Przemysław Grzesiak dolnośląskie
153 Marcin Musiał dolnośląskie
154 Piotr Mosiek wielkopolskie
155 Monika Mosiek wielkopolskie
156 Filip Niemiec śląskie
157 Adam Brzozowski śląskie
158 Wojciech Strzała dolnośląskie
159 Krzysztof Morawski mazowieckie
160 Leszek Czarnota śląskie
161 Daniel Ołota opolskie
162 Malwina Owad opolskie
163 Matylda Polańska mazowieckie
164 Joanna Smyrak śląskie
165 Tomasz Smyrak śląskie
166 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
167 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
168 Henryka Kiełkowska łódzkie
169 Mirosław Kiełkowski łódzkie
170 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
171 Ryszard Radke zachodniopomorskie
172 Joanna Maryniaczyk wielkopolskie
173 Krzysztof Niedzielski podkarpackie
174 Piotr Adamski lubuskie
175 Katarzyna Kurek lubuskie
176 Kazimierz Merta śląskie
177 Sławomir Szel dolnośląskie
178 Agata Szel dolnosląskie
179 Zuzanna Szel dolnośląskie
180 Damian Zabielski dolnosląskie
181 Jakub Barczak lubelskie
182 Jakub Furdel lubelskie
183 Kamil Czapek lubelskie
184 Przemysław Podgórniak śląskie
185 Kazimierz Engler pomorskie
186 Rafał Tomecki mazowieckie
187 Andrzej Pawlas śląskie
188 Tymon Matysek świętokrzyskie
189 Jan Liber małopolskie
190 Lech Mierzwiński dolnośląskie
191 Robert Janik dolnośląskie
192 Urszula Majoch dolnośląskie
193 Jan Majoch dolnośląskie
194 Daniel Jędrzejewski pomorskie
195 Roman Mucha śląskie
196 Barbara Mucha śląskie
197 Dariusz Łagoszyn mazowieckie
198 Wojciech Łagoszyn mazowieckie
199 Dominik Pruss dolnośląskie
200 Sebastian Rompel małopolskie
201 Aldona Rompel małopolskie
202 Stanisław Sałata dolnośląskie
203 Marta Łagoszyn mazowieckie
204 Adrian Smyczyński mazowieckie
205 Justyna Wyłudek mazowieckie
206 Ewa Pytlarz Ozga śląskie
207 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
208 Barbara Mecha śląskie
209 Marian Mecha śląskie
210 Bartłomiej Kaniecki śląskie
211 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
212 Agnieszka Woźniak małopolskie
213 Andrzej Bossekota podkarpackie
214 Piotr Lach śląskie
215 Michał Meyer pomorskie
216 Sylwia Giżycka dolnoślaskie
217 Joanna Górska podlaskie
218 Piotr Zajiczek dolnośląskie
219 Anna Targosz Zajiczek dolnośląskie
220 Piotr Maćkowski małopolskie
221 Sandra Maćkowska małopolskie
222 Aleksandra Tomecka mazowieckie
223 Natalia Tomecka mazowieckie
224 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
225 Michał Kurek śląskie
226 Mikołaj Król łódzkie
227 Dariusz Sroka śląskie
228 Krzysztof Orłowski śląskie
229 Piotr Kiełkowski śląskie
230 Ewa Kiełkowska śląskie
231 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
232 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
233 Stanisław Schneider śląskie
234 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
235 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
236 Magdalena Wywioł śląskie
237 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
238 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
239 Marek Długołęcki małopolskie
240 Julia Koźlik śląskie
241 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
242 Marcin Wójtowicz śląskie
243 Sonia Marczyk łódzkie
244 Antoni Kubik śląskie
245 Aleksander Czech śląskie
246 Joanna Czech śląskie
247 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
248 Tomasz Sołowiej śląskie
249 Oskar Kompanowski kujawsko-pomorskie
250 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
251 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
252 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
253 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
254 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
255 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
256 Wojciech Dębak śląskie
257 Mirosław Michalik śląskie
258 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
259 Anna Pniewska opolskie
260 Anna Adamek - Paluszczak dolnośląskie
261 Rafał Paluszczak dolnośląskie
262 Maciej Głów małopolskie
263 Filip Rejtan lubuskie
264 Łukasz Smużny dolnośląskie
265 Magdalena Wilczyńska-Goś wielkopolskie
266 Przemysław Goś wielkopolskie
267 Francisze Goś wielkopolskie
268 Natalia Goś wielkopolskie
269 Maciej Nogieć małopolskie
270 Krzysztof Orzechowski śląskie
271 Krzysztof Wilk opolskie
272 Tomasz Deptuła lubelskie
273 Łukasz Juras śląskie
274 Waldemar Jaworski śląskie
275 Amelia Kuna małopolskie
276 Błażej Kuna małopolskie
277 Maciej Borowski dolnośląskie
278 Justyna Borowska dolnośląskie
279 Bartosz Borowski dolnośląskie
280 Wojciech Borowski dolnośląskie
281 Paweł Fiałkowski dolnośląskie
282 Piotr Kaworek śląskie
283 Iwona Kupisińska opolskie
284 Robert Hurkała świętokrzyskie
285 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
286 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
287 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
288 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
289 Michał Wachacki małopolskie
290 Magdalena Wachacka małopolskie
291 Sonia Wachacka małopolskie
292 Joanna Szymańska łódzkie
293 Andrzej Szymański łódzkie
294 Janusz Trochim śląskie
295    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Jarosław Sobota dolnośląskie
6 Paweł Śliwiński  kujawsko-pomorskie
7 Stanisław Gębski pomorskie
8 Teresa Konefał mazowieckie
9 Stanisław Konefał mazowieckie
10 Władysław Suława dolnośląskie
11 Tomasz Warachim dolnośląskie
12 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
13 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
14 Sławomir Manikowski opolskie
15 Krzysztof Kulhawiec  podlaskie
16 Krzysztof Kotula śląskie
17 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
18 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
19 Daria Werner śląskie
20 Rafał Knapik śląskie
21 Zdzisław Orlik dolnośląskie
22 Henryk Berczyński dolnośląskie
23 Mirosław Bawolski dolnośląskie
24 Łukasz Walczak lubelskie
25 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
26 Regina Ostrowska dolnośląskie
27 Waldemar Pituła lubuskie
28 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
29 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
30 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
31 Michał Osmelak zachodniopomorskie
32 Marta Osmelak zachodniopomorskie
33 Andrzej Gotszling wielkopolskie
34 Pawlak Bogusława podkarpackie
35 Pawlak Bogusław podkarpackie
36 Jacek Samor dolnośląskie
37 Maria Bochenek dolnośląskie
38 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
39 Robrety Jędrzejczyk dolnośląśkie
40 Piotr Lewandowski lubuskie
41 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
42 Stanisław Jachym małopolskie
43 Michał Stanowski śląskie
44 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
45 Jacek Ramus opolskie
46 Róża Duda śląskie
47 Zbigniew Duda śląskie
48 Bogusław Kaczkowski mazowieckie
49 Aneta Konefał mazowieckie
50 WłodzimierzKonefał mazowieckie
51 Oliwia Konefał mazowieckie
52 Paweł Konefał mazowieckie
53 Agnieszka Nwokocha Norwegia
54 Chigozie Nwokocha Norwegia
55 Daria Nwokocha Norwegia
56 Bartosz Nwokocha Norwegia
57 Emil Nwokocha Norwegia
58 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
59 Marian Rzekiecki dolnośląskie
60 Marek Ciesieluk lubelskie
61 Mirosław Dębiński dolnośląskie
62 Andrzej Kuśnierz śląskie
63 Mirosława Niemiec  śląskie
64 Łukasz Niemiec śląskie
65 Michał Smoczyk lubuskie
66 Żaneta Byczkowska łódzkie
67 Adrian Byczkowski łódzkie
68 Krzysztof Byczkowski łódzkie
69 Paweł Byczkowski łódzkie
70 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
71 Grzegorz Czubaj małopolskie
72 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
73 Barbara Król dolnośląskie
74 Ewa Polańska mazowieckie
75 Pawe Gogłuska mazowieckie
76 Karol Świdrak dolnośląskie
77 Kornelia Milanowska śląskie
78 Adam Milanowski śląskie
79 Edyta Milanowska śląskie
80 Piotr Milanowski śląskie
81 Tomasz Sokoła śląskie
82 Jolanta Hetmańczyk śląskie
83 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
84 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
85 Filip Niemiec śląskie
86 Wojciech Strzała dolnośląskie
87 Krzysztof Morawski mazowieckie
88 Leszek Czarnota śląskie
89 Daniel Ołota opolskie
90 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
91 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
92 Henryka Kiełkowska łódzkie
93 Mirosław Kiełkowski łódzkie
94 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
95 Ryszard Radke zachorniopomorskie
96 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
97 Sławomir Szel dolnosląskie
98 Agata Szel dolnośląskie
99 Zuzanna Szel dolnośląskie
100 Mateusz Dębiński dolnośląskie
101 Jakub Barczak lubelskie
102 Jakub Furdel lubelskie
103 Kamil Czapek lubelskie
104 Przemysław Podgórniak śląskie
105 Kazimierz Engler pomorskie
106 Rafał Tomecki mazowieckie
107 Jan Liber  małopolskie
108 Lech Mierzwiński dolnośląskie
109 Robert Janik dolnośląskie
110 Urszula Majoch dolnośląskie
111 Jan Majoch dolnośląskie
112 Daniel Jędrzejewski pomorskie
113 Krzysztof Browarek łódzkie
114 Kazimierz Janota śląskie
115 Roman Mucha śląskie
116 Barbara Mucha śląskie
117 Dominik Pruss dolnośląskie
118 Sebastian Rompel małopolskie
119 Aldona Rompel małopolskie
120 Stanisław Sałata dolnośląskie
121 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
122 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
123 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
124 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
125 Barbara Mecha śląskie
126 Marian Mecha śląskie
127 Agnieszka Woźniak małopolskie
128 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
129 Tomasz Smyrak śląskie
130 Joanna Smyrak śląskie
131 Andrzej Bossekota podkarpackie
132 Michał Meyer pomorskie
133 Sylwia Giżycka dolnośląskie
134 Joanna Górska podlaskie
135 Aleksandra Tomecka mazowieckie
136 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
137 Mikołaj Król łódzkie
138 Jarosław Oldobry zachodniopomorskie
139 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
140 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
141 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
142 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
143 Malwina Owad opolskie
144 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
145 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
146 Antoni Kubik śląskie
147 Aleksander Czech śląskie
148 Joanna Czech śląskie
149 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
150 Wojciech Dębak śląskie
151 Mirosław Michalik śląskie
152 Andrzej Śmigielski dplnośląskie
153 Stanisław Schneider śląskie
154 Anna Pniewska opolskie
155 Maciej Nogieć małopolskie
156 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
157 Tomasz Deptuła lubelskie
158 Tomasz Musioł śląskie
159 Piotr Zajiczek dolnośląskie
160 Waldemar Jaworski śląskie
161 Marek Długołęcki małopolskie
162 Janusz Trochim śląskie
163    
164    
165    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Stanisław Gębski pomorskie
5 Sławomir Manikowski opolskie
6 Władysław Suława dolnośląskie
7 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
8 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
9 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
10 Daria Werner śląskie
11 Rafał Knapik śląskie
12 Mirosław Bawolski dolnośląskie
13 Regina Ostrowska dolnośląskie
14 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
15 Jacek Samor dolnośląskie
16 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
17 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
18 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
19 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
20 Stanisław Jachym małopolskie
21 Róża Duda śląskie
22 Zbigniew Duda śląskie
23 Marian Rzekiecki dolnośląskie
24 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
25 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
26 Andrzej Kuśnierz śląskie
27 Tomasz Warachim dolnośląskie
28 Grzegorz Czubaj małopolskie
29 Magdalena Cedro Czubaj małopolskie
30 Maria Bochenek dolnośląskie
31 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
32 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
33 Michał Osmelak zachodniopomorskie
34 Łukasz Niemiec śląskie
35 Mirosława Niemiec śląskie
36 Krzysztof Morawski  mazowieckie
37 Henryka Kiełkowska łódzkie
38 Mirosław Kiełkowski łódzkie
39 Andrzej Gotszling wielkopolskie
40 Mirosław Dębiński dolnośląskie
41 Mateusz Dębiński dolnośląskie
42 Kazimierz Engler pomorskie
43 Rafał Tomecki mazowieckie
44 Ryszard Radke zachodniopomorskie
45 Lech Mierzwiński dolnośląskie
46 Robert Janik dolnośląskie
47 Kazimierz Janota śląskie
48 Roman Mucha śląskie
49 Barbara Mucha śląskie
50 Stanisław Sałata dolnosląskie
51 Przemysław Podgórniak śląskie
52 Barbara Mecha śląskie
53 Marian Mecha śląskie
54 Agnieszka Woźniak małopolskie
55 Andrzej Bossekota podkarpackie
56 Michał Meyer pomorskie
57 Sylwia Giżycka dolnośląskie
58 Filip Niemiec śląskie
59 Paweł Gogłuska mazowieckie
60 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
61 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
62 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
63 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
64 Antoni Kubik śląskie
65 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
66 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
67 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
68 Anna Pniewska opolskie
69 Maciej Nogieć małopolskie
70 Tomasz Deptuła lubelskie
71 Waldemar Jaworski śląskie
72 Stanisław Schneider śląskie
73    
74    
75    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
6 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
7 Regina Ostrowska dolnośląskie
8 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
9 Jacek Samor dolnośląskie
10 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
11 Mirosłąw Bawolski dolnośląskie
12 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
13 Marian Rzekiecki dolnośląskie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
16 Kulhawiec Krzysztof podlaskie
17 Filip Niemiec śląskie
18 Mirosława Niemiec śląskie
19 Łukasz Niemiec śląskie
20 Lech Mierzwiński dolnośląskie
21 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
22 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
23 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
24 Antoni Kubik śląskie
25 Tomasz Deptuła lubelskie
26 Kazimierz Engler pomorskie
27 Robert Janik dolnośląskie
28    
29    
30    

Galeria Zdjęć


Popularna KNSSP po zdobyciu 3 szczytu z listy


Brązowa KNSSP po zdobyciu 10 szczytów z listy


Srebrna KNSSP po zdobyciu 20 szczytów z listy


Złota KNSSP po zdobyciu 30 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ NAJWYBITNIEJSZYCH SZCZYTÓW SUDETÓW ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

wit.piwniczna.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

Korona Najwybitniejszych Szczytów Sudetów Polskich

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1tCTjBIV37UAwaI7hrfQ36qtvjJO96TWd&usp=sharing