Kamienice RP

Kamienice RP

  1. Kamienica Loitzów w Szczecinie
  2. Dom Protzena w Stargardzie Szczecińskim
  3. Złota Kamienica w Gdańsku
  4. Dom Opatów Pelplińskich w Gdańsku
  5. Domy Angielski i Przyrodników w Gdańsku
  6. Dom Schumannów w Gdańsku
  7. Dom Uphagena w Gdańsku
  8. Kamienica Carla Meinhardta w Bydgoszczy
  9. Kamienica Augusta Mentzla w Bydgoszczy
  10. Kamienica przy pl.Wolności w Bydgoszczy
  11. Dom Kopernika w Toruniu
  12. Kamienica Pod Gwiazdą w Toruniu
  13. Dom Eskenów w Toruniu
  14. Kamienica Selmy Heider w Zielonej Górze
  15. Kamienica Wieniawa w Lesznie
  16. Kamienice Goskiego i Mikana w Poznaniu
  17. Domki budnicze w Poznaniu
  18. Kamienice Pod Gutenbergiem i Oszera Kohna (Pod Kasztanami) w Łodzi
  19. Kamienice Pod Murzynkiem i Baryczków w Warszawie
  20. Kamienica Fukierów w Warszawie
  21. Kamienica Pod św. Anną w Warszawie
  22. Kamienica Rodryga Mroczkowskiego w Warszawie
  23. Kamienice Przybyłów i Celejowska w Kazimierzu Dolnym
  24. Budynek Muzeum Literackiego im. Józefa Czechowicza w Lublinie
  25. Kamienice Klonowica, Lubomelskich i Konopniców w Lublinie
  26. Kamienice ormiańskie w Zamościu
  27. Kamienica Pod Przepiórczym Koszem w Legnicy
  28. Kamienice Jaś i Małgosia we Wrocławiu
  29. Kamienica Pod Siedmioma Elektorami we Wrocławiu
  30. Kamienica Pod Gryfami we Wrocławiu
  31. Kamienica Pod Lwem w Opolu
  32. Kamienice Oleśnickich i Kojszora w Sandomierzu
  33. Kamienica Pod Pająkiem w Krakowie
  34. Kamienica Czyncielów w Krakowie
  35. Dom Pod Globusem w Krakowie
  36. Kamienice Feniksa w Krakowie
  37. Dom Długosza w Krakowie
  38. Kamienica Hipolitów w Krakowie
  39. Dom Dziekański w Krakowie
  40. Kamienice przy rynku w Tarnowie
  41. Dom Mikołajowski w Tarnowie
  42. Kamienica Barianów-Rokickich w Bieczu
  43. Kamienica Orsettich w Jarosławiu

 

POPULARNA

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

5

15

25

35

Lista Zdobywców

 
POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Maciej Głów małopolskie
3 Ewa Polańska mazowieckie
4 Wojciech Klich podkarpackie
5 Kajetan Rzeziński warmińsko-mazurskie
6 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
7 Paweł Kielar podkarpackie
8 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
9 Grzegorz Górski mazowieckie
10 Anna Górska mazowieckie
11 Adam Górski mazowieckie
12 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
13 Barbara Dosiak śląskie
14 Radosław Dosiak śląskie
15 Robert Hurkała świętokrzyskie
16    
17    
18    
19    
20    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Maciej Głów maałopolskie
3 Ewa Polańska mazowieckie
4 Wojciech Klich podkarpackie
5 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
6 Paweł Kielar podkarpackie
7 Grzegorz Górski mazowieckie
8 Anna Górska mazowieckie
9 Adam Górski mazowieckie
10 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
11    
12    
13    
14    
15    
 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Ewa Polańska mazowieckie
3 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
4 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
5    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Ewa Polańska mazowieckie
3 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
4 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
5