Korona / KNSGP /

Sponsorem korony jest


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/

szczyt

Pasmo

wybitność

m.n.p.m.

Śnieżka

Karkonosze

1202

1602

Babia Góra

Beskid Żywiecki

1075

1725

Pilsko

Beskid Żywiecki

752

1557

Śnieżnik

Masyw Śnieżnika

657

1425

Turbacz

Gorce

605

1310

Skrzyczne

Beskid Śląski

585

1257

Radziejowa

Beskid Sądecki

537

1266

Czupel

Beskid Mały

523

933

Wielka Rawka

Bieszczady

523

1307

Luboń Wielki

Beskid Wyspowy

512

1022

Tarnica

Bieszczady

494

1346

Wielka Sowa

Góry Sowie

485

1015

Ślęża

Masyw Ślęży

468

718

Jaworzyna Krynicka

Beskid Sądecki

444

1114

Połonina Caryńska

Bieszczady

442

1297

Lubogoszcz

Beskid Wyspowy

423

968

Mogielica

Beskid Wyspowy

421

1171

Ćwilin

Beskid Wyspowy

417

1072

Jaworz

Beskid Wyspowy

416

921

Wielka Racza

Beskid Żywiecki

391

1236

Klimczok

Beskid Śląski

388

1117

Połonina Wetlińska

Bieszczady

383

1255

Wołosań

Bieszczady

381

1071

Lubań

Gorce

379

1225

Waligóra

Góry Kamienne

366

936

Łysica

Góry Świętokrzyskie

362

612

Lackowa

Beskid Niski

360

997

Łamana Skała

Beskid Mały

359

929

Polica

Beskid Żywiecki

351

1369

Świnica

Tatry

351

2301

Lubomir

Beskid Wyspowy

349

904

Śnieżnica

Beskid Wyspowy

346

1006

Kamionna

Beskid Wyspowy

346

801

Szczebel

Beskid Wyspowy

343

977

Łopiennik

Bieszczady

335

1069

Wielki Szyszak

Karkonosze

331

1509

Trohaniec

Bieszczady

329

939

Okrąglica /Trzy Korony/

Pieniny

329

982

Maślana Góra

Beskid Niski

328

753

Ciecień

Beskid Wyspowy

324

829

Krzesanica

Tatry

323

2122

Koskowa Góra

Beskid Makowski

311

867

Czantoria Wielka

Beskid Śląski

311

995

Jaworniki

Góry Sanocko-Turczańskie

310

909

Jaworze

Beskid Niski

305

882

Czerenina

Bieszczady

303

981

Paportna

Bieszczady 

293

1198

Wątkowa

Beskid Niski

289

846

Modyń

Beskid Wyspowy

273

1028

Rysy

Tatry

163

2499

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

5

20

35

50

Lista Zdobywców


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 
 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

POPULARNA KNSGP

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka śląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Rafał Pukocz śląskie
4 Marcin Korus śląskie
5 Dagmara Dębska śląskie
6 Jan Suchecki dolnośląskie
7 Antoni Kubik śląskie
8 Andrzej Kuśnierz śląskie
9 Teresa Konefał mazowieckie
10 Stanisław Konefał mazowieckie
11 Marlena Jarczewska wielkopolskie
12 Sławomir Manikowski opolskie
13 Marta Pytel małopolskie
14 Elżbieta Uranek śląskie
15 Sebastian Uranek śląskie
16 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
17  Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie
18 Mateusz Such podkarpackie
19 Stanisław Jachym małopolskie
20 Marek Warsz śląskie
21 Szymon Warsz śląskie
22 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
23 Anna Franik śląskie
24 Mirosław Bawolski dolnośląskie
25 Piotr Lewandowski lubuskie
26 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
27 Jarosław Sobota dolnośląskie
28 Tomasz Olejnik podkarpackie
29 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
30 Stanisław Gębski pomorskie
31 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
32 Jolanta Suława dolnośląskie
33 Władysław Suława dolnośląskie
34 Kamil Piątkowski mazowieckie
35 Kalaudia Kotula śląskie
36 Krzysztof Kotula śląskie
37 Dominik Rybka mazowieckie
38 Tomasz Warachim dolnośląskie
39 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
40 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
41 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
42 Andrzej Gotszling wielkopolskie
43 Krzysztof Browarek łódzke
44 Kamil Haberla śląskie
45 Mariusz Buczek małopolskie
46 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
47 Katarzyna Tymińska podkarpackie
48 Marek Drapa śląskie
49 Andrzej Zawacki mazowieckie
50 Daria Werner śląskie
51 Rafał Knapik śląskie
52 Waldemar Pituła  lubuskie
53 Tomasz Lewicki pomorskie
54 Kalina Bathis wielkopolskie
55 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
56 Piotr Waczyński łódzkie
57 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
58 Łukasz Walczak lubelskie
59 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
60 Jakub Suława dolnośląskie
61 Paweł Przybylak wielkopolskie
62 Dorota Cichoń śląskie
63 Dariusz Cichoń śląskie
64 Joanna Cichoń śląskie
65 Adam Cichoń śląskie
66 Władysława Jamroży małopolskie
67 Henryk Jamroży małopolskie
68 Anna Zaucha małopolskie
69 Tomasz Zaucha małopolskie
70 Maciej Zaucha małopolskie
71 Karolina Zaucha małopolskie
72 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
73 Aneta Konefał mazowieckie
74 Włodzimierz Konefał mazowieckie
75 Oliwia Konefał mazowieckie
76 Paweł Konefał mazowieckie
77 Daria Nwokocha Norwegia
78 Bartosz Nwokocha Norwegia
79 Joanna Szczyrzyca śląskie
80 Agnieszka Nwokocha Norwegia
81 Chigozie Nwokocha Norwegia
82 Emil Nwokocha Norwegia
83 Marcin Gibiec śląskie
84 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
85 Stanisław Jachym  małopolskie
86 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
87 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
88 Michał Osmelak zachodniopomorskie
89 Marta Osmelak zachodniopomorskie
90 Tomasz Musioł śląskie
91 Janusz Chmielewski śląskie
92 Maksymilian Chmielewski śląskie
93 Edyta Mikoś  małopolskie
94 Wojciech Mikoś  małopolskie
95 Marek Kucharski  mazowieckie
96 Ireneusz Warchoł podkarpackie
97 Marlena Chmielewska małopolskie
98 Foltyn Jakub śląskie
99 Hubert Gąsak lubelskie
100 Szymon Gąsak lubelskie
101 Piotr Bogobowicz mazowieckie
102 Adam Szczepkowski podkarpackie
103 Anna Szczepkowska podkarpackie
104 Małgorzata Szczepkowska podkarpackie
105 Marek Szczepkowski podkarpackie
106 Jerzy Gałan śląskie
107 Aleksandra Maćkowska mazowieckie
108 Olszewski Tomasz śląskie
109 Aneta Płomin Olszewska śląskie
110 Żaneta Byczkowska łódzkie
111 Edyta Rusak Płaszczymąka śląskie
112 Janusz Płaszcymąka śląskie
113 Agnieszka Myśliwiec śląskie
114 Jakub Panasiuk opolskie
115 Rafał Panasiuk opolskie
116 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
117 Kornelia Milanowska śląskie
118 Adam Milanowski śląskie
119 Edyta Milanowska  śląskie
120 Piotr Milanowski śląskie
121 Marcel Matuszczak opolskie
122 Michał Stanowski śląskie
123 Marek Reichel śląskie
124 Henry Gliwka  śląskie
125 Krzysztof Różalski podkarpackie
126 Martyna Kolanek śląskie
127 Rafał Krzyżanowski śląskie
128 Paweł Gogłuska  mazowieckie
129 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
130 Kinga Kania małopolskie
131 Jacek Ramus opolskie
132 Róża Duda śląskie
133 Zbigniew Duda śląskie
134 Tymon Matysek świętokrzyskie
135 Aleksander Matysek świętokrzyskie
136 Marek Matysek świętokrzyskie
137 Mirosław Pietruszka mazowieckie
138 Bartosz Buchaniec śląskie
139 Michał Kiecka śląskie
140 Wojciech Kiecka śląskie
141 Bogusław Kaczkowski mazowieckie
142 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
143 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
144 Marian Rzekiecki dolnośląskie
145 Ewa Sieczkowska śląskie
146 Piotr Kiełkowski śląskie
147 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
148 Ewelina Piksa opolskie
149 Mariusz Piksa opolskie
150 Grzegorz Maliszewski podlaskie
151 Marek Ciesieluk lubelskie
152 Jakub Furdel lubelskie
153 Adam Stankiewicz pomorskie
154 Wojciech Spiżak ezachodniopomorski
155 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
156 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
157 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
158 Magdalena Bartosik śląskie
159 Marek Moroń śląskie
160 Robert Szwabowicz  dolnośląskie
161 Kazimierz Janota śląskie
162 Filip Niemiec śląskie
163 Mirosław Dębiński dolnośląskie
164 Marcin Soroczyński śląskie
165 Kierzek Bidas Anna małopolskie
166 Kacper Bidas małopolskie
167 Joanna Smyrak śląskie
168 Tomasz Smyrak śląskie
169 Mirosława Niemiec śląskie
170 Łukasz Niemiec śląskie
171 Jerzy Cisowski śląskie
172 Michał Smoczyk lubuskie
173 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
174 Wojciech Nowacki wielkopolskie
175 Michał Meyer pomorskie
176 Adrian Byczkowski łódzkie
177 Krzysztof Byczkowski łódzkie
178 Paweł Byczkowski łódzkie
179 Andrzej Połomski małopolskie
180 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
181 Grzegorz Czubaj małopolskie
182 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
183 Wojciech Klich podkarpacie
184 Ewa Polańska  mazowieckie
185 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
186 Wiola Friedrich śląskie
187 Maria Dudek śląskie
188 Michał Dudek śląskie
189 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
190 Andrzej Karpała śląskie
191 Jolanta Hetmańczyk  śląskie
192 Tomasz Sokoła śląskie
193 Przemysław Karczmarek mazowieckie
194 Daria Nowak śląskie
195 Mateusz Baran śląskie
196 Kacper Mikołajec śląskie
197 Adam Brzozowski śląskie
198 Wojciech Strzała dolnośląskie
199 Krzysztof Morawski mazowieckie
200 Dzitkowska Alekscandra śląskie
201 Stefan Rymon Lipiński pomorskie
202 Leszek Czarnota śląskie
203 Daniel Ołota opolskie
204 Malwina Owad opolskie
205 Zbigniew Marszałek śląskie
206 Bogusława Pawlak podkarpackie
207 Bogusław Pawlak podkarpackie
208 Mirosław Jędrulok śląskie
209 Katarzyna Roztrygin zachodniopomorskie
210 Maciej Roztrygin zachodniopomorskie
211 Henryka Kiełkowska łódzkie
212 Mirosław Kiełkowski łódzkie
213 Barbara Formella pomorskie
214 Andrzej Gąbka pomorskie
215 Barbara Król dolnośląskie
216 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
217 Ryszard Radke zachodniopomorskie
218 Joanna Maryniaczyk wielkopolskie
219 Daniel Szymczak śląskie
220 Mateusz Szymczak sląskie
221 Piotr Adamski lubuskie
222 Katarzyna Kurek lubuskie
223 Kazimierz Merta śląskie
224 Sławomir Szel dolnośląskie
225 Agata Szel dolnosląskie
226 Zuzanna Szel dolnośląskie
227 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
228 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
229 Janusz Sikorski małopolskie
230 Irena Różalska śląskie
231 Marek Różalski śląskie
232 Mateusz Dębiński dolnośląskie
233 Jakub Barczak lubelskie
234 Kamil Czapek lubelskie
235 Przemysław Podgórniak  śląskie
236 Kazimierz Engler pomorskie
237 Rafał Tomecki mazowieckie
238 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
239 Tomasz Ignasiak śląskie
240 Anna Ignasiak śląskie
241 Jan Ignasiak śląskie
242 Magdalena Ignasiak śląskie
243 Agnieszka Woźniak małopolskie
244 Andrzej Pawlas śląskie
245 Sebastian Mucha śląskie
246 Barbara Mecha śląskie
247 Marian Mecha sląskie
248 Jan Liber małopolskie
249 Lech Mierzwiński dolnośląskie
250 Robert Janik dolnośląskie
251 Daniel Jędrzejewski pomorskie
252 Roman Mucha śląskie
253 Barbara Mucha śląskie
254 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
255 Przemysław Kulikowski śląskie
256 Robert Hurkała świętokrzyskie
257 Janusz Hatala śląskie
258 Krystyna Dąbrowska łodzkie
259 Sebastian Rompel małopolskie
260 Aldona Rompel małopolskie
261 Kajetan Rzeziński wrmińsko-mazurskie
262 Tomasz Pytlarz śląskie
263 Gabriela Skwarczyńska śląskie
264 Patrycja Skwarczyńska śląskie
265 Karina Skwarczyńska śląskie
266 Stanisław Schneider śląskie
267 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
268 Kacper Kubin małopolskie
269 Karol Kubin małopolskie
270 Krzysztof Pelczarski podkarpackie
271 Marian Penar podkarpackie
272 Danuta Penar podkarpackie
273 Andrzej Bossekota podkarpackie
274 Piotr Lach śląskie
275 Sylwia Giżycka dolnośląskie
276 Bartłomiej Kaniecki śląskie
277 Barbara Dosiak śląskie
278 Radosław Dosiak śląskie
279 Małgorzata Dyrek małopolskie
280 Piotr Maćkowski małopolskie
281 Sandra Maćkowska małopolskie
282 Zbigniew Koziara małopolskie
283 Aleksandra Tomecka mazowieckie
284 Natalia Tomecka mazowieckie
285 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
286 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
287 Michał Kurek  śląskie
288 Weronika Rączka śląskie
289 Mikołaj Król łódzkie
290 Stanisław Sałata dolnośląskie
291 Dariusz Sroka sląskie
292 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
293 Agnieszka  Długołęcka świętokrzyskie
294 Zdzisław Halibożek małopolskie
295 Mariola Gąsior małopolskie
296 Łukasz Fryc śląskie
297 Katarzyna Świder śląskie
298 Wiktor Polak śląskie
299 Magdalena Wywioł śląskie
300 Kacper Skotak śląskie
301 Tomasz Sowa małopolskie
302 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
303 Marek Długołęcki małopolskie
304 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
305 Anna Godlewska mazowieckie
306 Julia Koźlik śląskie
307 Michał Koźlik śląskie
308 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
309 Paweł Polakowski mazowieckie
310 Jan Myszka śląskie
311 Marcin Wójtowicz śląskie
312 Sonia Marczyk łódzkie
313 Aleksander Czech śląskie
314 Joanna Czech śląskie
315 Tomasz Sołowiej śląskie
316 Oskar Kompanowski kujawsko-pomorskie
317 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
318 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
319 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
320 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
321 Piotr Fejkiel małopolskie
322 Filip Fejkiel małopolskie
323 Wojciech Dębak śląskie
324 Mirosław Michalik śląskie
325 Roman Trojanowicz małopolskie
326 Anna Pniewska opolskie
327 Paulina Kuna małopolskie
328 Amelia Kuna małopolskie
329 Błażej Kuna małopolskie
330 Maria Bochenek dolnośląskie
331 Maciej Głów małopolskie
332 Olga Knapek śląskie
333 Magdalena Strama małopolskie
334 Wojciech Łobodziec śląskie
335 Natalia Goś wielkopolskie
336 Maciej Nogieć małopolskie
337 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
338 Krzysztof Orzechowski śląskie
339 Mieczysław Jończyk śląskie
340 Tomasz Deptuła lubelskie
341 Dominik Pruss dolnośląskie
342 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
343 Waldemar Jaworski śląskie
344 Przemysław Stolarczyk małopolskie
345 Piotr Kaworek śląskie
346 Iwona Kupisińska opolskie
347 Arkadiusz Kumm mazowieckie
348 Małgorzata Świerczyńska śląskie
349 Maciej Skąpski śląskie
350 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
351 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
352 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
353 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
354 Mirosław Moczarski podkarpackie
355 Michał Wachacki małopolskie
356 Magdalena Wachacka małopolskie
357 Sonia Wachacka małopolskie
358 Krzysztof Swaczyna śląskie
359 Janusz Trochim śląskie
360 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
361 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
362 Piotr Zajiczek dolnośląskie
363 Ryszard Kowalczuk lubuskie
364 Maria Tołyż dolnosląskie
365 Bartomiej Łuć łódzkie
366 Paulina Matysiak śląskie
367 Michał Kowalski mazowieckie
368 Edward Kotliński dolnośląskie
369 Krystyna Wewióra małopolskie
370 Elżbieta Świtaj śląskie
371 Rafał Świtaj śląskie
372 Piotr Świtaj śląskie
373 Filip Rejtan lubuskie
374 Wiktoria Chwaleba lubelskie
375 Aneta Jończyk śląskie
376    
377    
378    
379    
380    

 

 

BRĄZOWA KNSGP

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka  śląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Dagmara Dębska śląskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Antoni Kubik śląskie
6 Andrzej Kuśnierz śląskie
7 Teresa Konefał mazowieckie
8 Stanisław Konefał mazowieckie
9 Marlena Jarczewska wielkopolskie
10 Rafał Pukocz śląskie
11 Sławomir Manikowski opolskie
12 Marta Pytel małopolskie
13 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Mirosław Bawolski dolnośląskie
16 Jarosław Sobota dolnośląskie
17 Tomasz Olejnik podkarpackie
18 Paweł Śliwiński kujawsko -pomorskie
19 Stanisław Gębski pomorskie
20 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
21 Władysław Suława dolnośląskie
22 Kamil Piątkowski mazowieckie
23 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
24 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
25 Krzysztof Kotula śląskie
26 Daria Werner śląskie
27 Rafał Knapik śląskie
28 Łukasz Walczak lubelskie
29 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
30 Marek Drapa śląskie
31 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
32 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
33 Michał Osmelak zachodniopomorskie
34 Marta Osmelak zachodniopomorskie
35 Janusz Chmielewski śląskie
36 Stanisław Jachym małopolskie
37 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
38 Piotr Bogobowicz mazowieckie
39 Aleksandra Maćkowska mazowieckie
40 Jakub Panasiuk opolskie
41 Rafał Panasiuk opolskie
42 Piotr Waczyński łódzkie
43 Michał Stanowski śląskie
44 Kinga Kania małopolskie
45 Jacek Ramus opolskie
46 Róża Duda śląskie
47 Zbigniew Duda śląskie
48 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
49 Bogusław Kaczkowski mazowieckie
50 Edyta Mikoś małopolskie
51 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
52 Marian Rzekiecki dolnośląskie
53 Ireneusz Warchoł podkarpackie
54 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
55 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
56 Mirsoława Niemiec śląskie
57 Łukasz Niemiec śląskie
58 Jerzy Cisowski śląskie
59 Andrzej Połomski małopolskie
60 Grzegorz Czubaj małopolskie
61 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
62 Wojciech Klich podkarpackie
63 Ewa Polańska mazowieckie
64 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
65 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
66 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
67 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
68 Filip Niemiec śląskie
69 Krzysztof Morawski mazowieckie
70 Stefan Rymon Lipiński pomorskie
71 Bogusława Pawlak podkarpackie
72 Bogusław Pawlak podkarpackie
73 Marek Kucharski mazowieckie
74 Paweł Gogłuska mazowieckie
75 Henryka Kiełkowska łódzkie
76 Mirosław Kiełkowski łódzkie
77 Ryszard Radke zachodniopomorskie
78 Kazimierz Merta śląskie
79 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
80 Mirosław Dębiński dolnośląskie
81 Przemysław Podgórniak śląskie
82 Kazimierz Engler pomorskie
83 Rafał Tomecki mazowieckie
84 Agnieszka Woźniak małopolskie
85 Marlena Chmielewska małopolskie
86 Daria Nowak śląskie
87 Mateusz Baran śląskie
88 Barbara Mecha sląskie
89 Marian Mecha śląskie
90 Tymon Matysek świętokrzyskie
91 Jan Liber małopolskie
92 Lech Mierzwiński dolnośląskie
93 Daniel Jędrzejewski pomorskie
94 Kazimierz Janota śląskie
95 Roman Mucha śląskie
96 Barbara Mucha śląskie
97 Sebastian Rompel małopolskie
98 Aldona Rompel małopolskie
99 PIotr Lewandowski lubuskie
100 Kajetan Rzeziński warmińsko-mazurskie
101 Ewa Pytlarz Ozga śląskie
102 Marian Penar podkarpackie
103 Danuta Penar podkarpackie
104 Joanna Smyrak śląskie
105 Andrzej Bossekota podkarpackie
106 Piotr Lach śląskie
107 Michał Meyer pomorskie
108 Sylwia Giżycka dolnośląskie
109 Małgorzata Dyrek małopolskie
110 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
111 Aleksandra Tomecka mazowieckie
112 Robert Janik dolnośląskie
113 Michał Kurek śląskie
114 Weronika Rączka śląskie
115 Leszek Czarnota śląskie
116 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
117 Dariusz Sroka śląskie
118 Sławomir Długołęcki świetokrzyskie
119 Agnieszka Długołecka świętokrzyskie
120 Stanisław Schneider śląskie
121 Zdzisław Halibożek małopolskie
122 Mariola Gąsior małopolskie
123 Marek Długołęcki małopolskie
124 Aleksander Czech śląskie
125 Joanna Czech śląskie
126 Piotr Fejkiel małopolskie
127 Mirosław Michalik śląskie
128 Roman Trojanowicz małopolskie
129 Anna Pniewska opolskie
130 Janusz Sikorski małopolskie
131 Maciej Nogieć małopolskie
132 Sebastian Mucha śląskie
133 Tomasz Deptuła lubelskie
134 Krzysztof Browarek łódzkie
135 Waldemar Jaworski śląskie
136 Przemysław Stolarczyk małopolskie
137 Władysława Jamroży małopolskie
138 Henryk Jamroży małopolskie
139 Michał Wachacki małopolskie
140 Janusz Trochim śląskie
141 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
142 Wojciech Łobodziec śląskie
143 Krystyna Wewióra małopolskie
144 Mieczysław Jończyk śląskie
145    

 

SREBRNA KNSGP

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Antoni Kubik  śląskie
3 Sławomir Manikowski opolskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Mirosław Bawolski dolnośląskie
6 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
7 Stanisław Gębski pomorskie
8 Marlena Jarczewska wielkopolskie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10 Daria Werner śląskie
11 Rafał Knapik śląskie
12 Aleksandra Maćkowska mazowieckie
13 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Tomasz Olejnik podkarpackie
16 Róża Duda śląskie
17 Zbigniew Duda śląskie
18 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
19 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
20 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
21 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
22 Andrzej Kuśnierz śląskie
23 Ewa Polańska mazowieckie
24 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
25 Małgorzata Wojtowicz dolnoślaskie
26 Filip Niemiec śląskie
27 Łukasz Niemiec śląskie
28 Mirosława Niemiec  śląskie
29 Krzysztof Morawski mazowieckie
30 Henryka Kiełkowska łódzkie
31 Mirosław Kiełkowski łódzkie
32 Ryszard Radke zachodnipomorskie
33 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
34 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
35 Rafał Tomecki mazowieckie
36 Agnieszka Woźniak małopolskie
37 Jan Liber małopolskie
38 Lech Mierzwiński dolnośląskie
39 Kazimierz Janota śląskie
40 Roman Mucha śląskie
41 Barbara Mucha śląskie
42 Sebastian Rompel małopolskie
43 Aldona Rompel małopolskie
44 Wojciech Klich podkarpackie
45 Kazimierz Engler pomorskie
46 Barbara Mecha śląskie
47 Marian Mecha śląskie
48 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
49 Andrzej Bossekota podkarpackie
50 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
51 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
52 Grzegorz Czubaj małopolskie
53 Daria Nowak śląskie
54 Mateusz Baran śląskie
55 Mirosław Michalik śląskie
56 Maciej Nogieć małopolskie
57 Tomasz Deptuła lubelskie
58 Waldemar Jaworski śląskie
59 Marek Długołęcki małopolskie
60 Stanisław Schneider śląskie
61 Marian Penar podkarpackie
62 Danuta Penar podkarpackie
63 Andrzej Połomski mazowieckie
64 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
65 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
66 Michał Meyer pomorskie
67 Krystyna Wewióra małopolskie
68    
69    
70    

 

ZŁOTA KNSGP

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 MIrosław Bawolski dolnośląskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
6 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
7 Stanisław Jachym małopolkie
8 Tomasz Olejnik podkarpackie
9 Jan Liber małopolskie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Mirosława Niemiec śląskie
12 Łukasz Niemiec śląskie
13 Agnieszka Woźniak małopolskie
14 Antoni Kubik śląskie
15 Tomasz Deptuła lubelskie
16    
17    
18    
19    
20    

 

 

Galeria Zdjęć


Popularna KNSGP po zdobyciu 5 szczytu z listy


Brązowa KNSGP po zdobyciu 20 szczytów z listy


Srebrna KNSGP po zdobyciu 35 szczytów z listy


Złota KNSGP po zdobyciu 50 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ NAJWYBITNIEJSZYCH SZCZYTÓW GÓR POLSKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

wit.piwniczna.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ

Korona Najwybitniejszych Szczytów Gór Polskich:

Duża Korona Najwybitniejszych Szczytów Gór Polskich:

 

MAPA "TRZY W JEDNYM"
Korony KZKG RP
Wieże Widokowe Gór i Pogórzy

Krzyż na Górskim Szlaku

https://drive.google.com/open?id=1q5wGjPgiYjGWp9DD7Nok4P9ev3NuGMtu&usp=sharing

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE

Korona Najwybitniejszych Szczytów Gór Polskich:

https://drive.google.com/open?id=1lJy0anowqOHLapouIDItI8Hjub6J7cHv&usp=sharing