Korona / KGKC /

szczyt m.n.p.m.

Skopiec - poza szlakiem - jest oznakowanie

724

Baraniec - poza szlakiem - jest oznakowanie

720

Okole - na szlaku - jest oznakowanie

718

Łysa Góra - poza szlakiem - brak oznakowania

Turzec - poza szlakiem - jest oznakowanie

684

Leśniak - poza szlakiem - jest oznakowanie

677

Ziemski Kopczyk - poza szlakiem - brak oznakowania

672

Poręba - poza szlakiem - brak oznakowania

671

Ołowiana - na szlaku - brak oznakowania

658

Dudziarz - poza szlakiem - brak oznakowania

652

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
Grupa LG: 

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Gębski pomorskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
6 Jakub Suława dolnośląskie
7 Sławomir Manikowski opolskie
8 Mirosław Surmacz śląskie
9 Jan Suchecki dolnośląskie
10 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
11 Teresa Konefał mazowieckie
12 Stanisław Konefał mazowieckie
13 Piotr Lewandowski lubuskie
14 Agnieszka Nwokocha Norwegia
15 Chigozie Nwokocha Norwegia
16 Emil Nwokocha Norwegia
17 Daria Nwokocha Norwegia
18 Bartosz Nwokocha  Norwegia
19 Aneta Konefał mazowieckie
20 Włodzimierz Konefał mazowieckie
21 Oliwia Konefał mazowieckie
22 Paweł Konefał mazowieckie
23 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
24 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
25 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
26 Michał Osmelak zachodniopomorskie
27 Marta Osmelak zachodniopomorskie
28 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
29 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
30 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
31 Jacek Samor dolnośląskie
32 Tomasz Warachim dolnośląskie
33 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
34 Stanisław Jachym małopolskie
35 Karol Świdrak dolnośląskie
36 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
37 Jolanta Hetmańczyk śląskie
38 Tomasz Sokoła śląskie
39 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
40 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
41 Paweł Gogłuska mazowieckie
42 Róża Duda śląskie
43 Zbigniew Duda śląskie
44 Zbigniew Kowalczyk dolnosląskie
45 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
46 Marian Rzekiecki dolnośląskie
47 Ewelina Piksa opolskie
48 Mariusz Piksa opolskie
49 Kazimierz Janota śląskie
50 Andrzej Kuśnierz śląskie
51 Mirosława Niemiec śląskie
52 Łukasz Niemiec śląskie
53 Michał Stanowski śląskie
54 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
55 Wojciech Nowacki wielkopolskie
56 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
57 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
58 Grzegorz Czubaj małopolskie
59 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
60 Andrzej Karpała śląskie
61 Piotr Bogobowicz mazowieckie
62 Filip Bogobowicz mazowieckie
63 Marcin Musiał dolnośląskie
64 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
65 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
66 Filip Niemiec śląskie
67 Wojciech Strzała dolnośląskie
68 Krzysztof Morawski mazowieckie
69 Daniel Ołota  opolskie
70 Malwina Owad  opolskie
71 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
72 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
73 Barbara Król dolnośląskie
74 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
75 Joanna Maryniaczyk wielkopolskie
76 Andrzej Gotszling wielkopolskie
77 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
78 Henryka Kiełkowska łódzkie
79 Mirosław Kiełkowski łódzkie
80 Mirosław Dębiński dolnośląskie
81 Mateusz Dębiński dolnośląskie
82 Maerek Cieśluk  lubelskie
83 Jakub Barczak lubelskie
84 Jakub Furdel lubelskie
85 Kamil Czapek lubelskie
86 Karolina Kowalczyk dolnośląskie
87 Łukasz Cichy dolnośląskie
88 Kazimierz Engler pomorskie
89 Rafał Tomecki mazowieckie
90 Andrzej Pawlas śląskie
91 Jan Liber małopolskie
92 Lech Mierzwiński dolnoślaskie
93 Robert Janik dolnośląskie
94 Krzysztof Browarek łódzkie
95 Maciej Nogieć małopolskie
96 Ewa Polańska mazowieckie
97 Maciej Borowski dolnośląskie
98 Justyna Borowska dolnośląskie
99 Bartosz Borowski dolnośląskie
100 Wojciech Borowski dolnośląskie
101 Sebastian Rompel małopolskie
102 Aldona Rompel małopolskie
103 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
104 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
105 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
106 Przemysław Podgórniak  śląskie
107 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
108 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
109 Barbara Mecha śląskie
110 Marian Mecha śląskie
111 Mariusz Puklicki lubuskie
112 Tomasz Smyrak śląskie
113 Joanna Smyrak śląskie
114 Michał Meyer pomorskie
115 Sylwia Giżycka dolnośląskie
116 Bartłomiej Kaniecki śląskie
117 Aleksandra Tomecka mazowieckie
118 Natalia Tomecka mazowieckie
119 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
120 Weronika Rączka śląskie
121 Mikołaj Król łódzkie
122 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
123 Dariusz Sroka śląskie
124 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
125 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
126 Daniel Jędrzejewski pomorskie
127 Aleksander Czech śląskie
128 Joanna Czech śląskie
129 Tomasz Sołowiej śląskie
130 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
131 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
132 Wojciech Dębak śląskie
133 Mirosław Michalik śląskie
134 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
135 Stanisław Schneider śląskie
136 Anna Pniewska opolskie
137 Maciej Głów małopolskie
138 Filip Rejtan lubuskie
139 Magdalena Wilczyńska-Goś wielkopolskie
140 Przemysław Goś wielkopolskie
141 Franciszek Goś wielkopolskie
142 Natalia Goś wielkopolskie
143 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
144 Tomasz Deptuła lubelskie
145 Dominik Pruss dolnośląskie
146 Waldemar Jaworski śląskie
147 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
148 Andrzej Masiel dolnośląskie
149 Dorota Masiel dolnośląskie
150 Paweł Fiałkowski dolnośląskie
151 Patrycja Majkowska śląskie
152 Artur Marzec śląskie
153    
154    
155    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
6 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
7 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
8 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
9 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
10 Jacek Samor dolnośląskie
11 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
12 Stanisław Jachym małopolskie
13 Wiolett Signerska kujawsko-pomorskie
14 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
15 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
16 Marian Rzekiecki dolnośląskie
17 Jaroslaw Olobry zachodniopomorskie
18 Grzegorz Czubaj małopolskie
19 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
20 Paweł Gogłuska mazowieckie
21 Karol Świdrak dolnośląskie
22 Tomasz Sokoła śląskie
23 Jolanta Hetmańczyk śląskie
24 Filip Niemiec śląskie
25 Łukasz Niemiec śląskie
26 Mirosława Niemiec śląskie
27 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
28 Barbara Król dolnośląskie
29 Andrzej Gotszling wielkopolskie
30 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
31 Henryka Kiełkowska łódzkie
32 Mirosław Kiełkowski łódzkie
33 Karolina Kowalczyk dolnośląskie
34 Łukasz Cichy dolnośląskie
35 Rafał Tomecki mazowieckie
36 Lech Mierzwiński dolnośląskie
37 Robert Janik dolnośląskie
38 Kazimierz Engler pomorskie
39 Sławomir Manikowski opolskie
40 Kazimierz Janota śląskie
41 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
42 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
43 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
44 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
45 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
46 Maaciej Nogieć maałopolskie
47 Barbara Mecha śląskie
48 Marian Mecha śląskie
49 Mariusz Puklicki lubuskie
50 Sylwia Giżycka dolnośląskie
51 Aleksandra Tomecka mazowieckie
52 Natalia Tomecka mazowieckie
53 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
54 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
55 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
56 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
57 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
58 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
59 Anna Pniewska opolskie
60 Andrzej Kuśnierz śląskie
61 Przemysław Podgóorniak śląskie
62 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
63 Tomasz Deptuła lubelskie
64 Dominik Pruss dolnośląskie
65 Waldemar Jaworski śląskie
66 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
67 Andrzej Masiel dolnośląskie
68 Dorota Masiel dolnośląskie
69 Paweł Fiałkowski dolnośląskie
70 Sebastian Rompel małopolskie
71 Aldona Rompel małopolskie
72 Patrycja Majkowska śląskie
73 Artur Marzec śląskie
74 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
75 Tomasz Warachim dolnośląskie
76    
77    
78    
79    
80    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
6 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
7 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
8 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
9 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
10 Jacek Samor dolnośląskie
11 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
12 Stanisław Jachym małopolskie
13 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
14 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
15 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
16 Marian Rzekiecki dolnośląskie
17 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
18 Filip Niemiec śląskie
19 Łukasz Niemiec śląskie
20 Mirosława Niemiec ślaskie
21 Krzysztof Kulhawiec  podlaskie
22 Karolina Kowalczyk  dolnośląskie
23 Łukasz Cichy dolnośląskie
24 Rafał Tomecki mazowieckie
25 Kazimierz Engler pomorskie
26 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
27 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
28 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
29 Sebastian Skrzypczyński śląskie
30 Maciej Nogieć małopolskie
31 Barbara Mecha śląskie
32 Marian Mecha śląskie
33 Mariusz Puklicki lubuskie
34 Lech Mierzwiński dolnośląskie
35 Aleksandra Tomecka mazowieckie
36 Natalia Tomecka mazowieckie
37 Robert Janik dolnośląskie
38 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
39 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
40 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
41 Andrzej Kuśnierz śląskie
42 Przemysław Podgórniak śląskie
43 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
44 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
45 Andrzej Masiel dolnośląskie
46 Dorotaa Masiel dolnośląskie
47 Paweł Fiałkowski dolnośląskie
48 Sebastian Rompel małopolskie
49 Aldona Rompel małopolskie
50 Patrycja Majkowska śląskie
51 Artur Marzec śląskie
52    
53    
54    
55    

Galeria Zdjęć


Popularna KGKC po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KGKC po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KGKC po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR KACZAWSKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

POSZUKUJEMY PRODUCENTÓW MAP CHĘTNYCH DO WPÓŁPRACY BARTEROWEJ

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1xRDaa26wx7zJcUIanQ6qPYxOtgccHt-P&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Skopiec

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/skopiec-gory-kaczawskie-kgp/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/skopiec/

Baraniec

Okole

Łysa Góra

Turzec

Leśniak

Ziemski Kopczyk

Poręba

Ołowiana

Dudziarz

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Skopiec 724 50.9443952 15.8850718 50°56'40'' N 15°53'6'' E
Baraniec 720 50.9414748 15.8844281 50°56'29'' N 15°53'4'' E
Okole 718 50.9809387 15.8175659 50°58'51'' N 15°49'3'' E
Łysa Góra 711 50.9612920 15.7959366 50°57'41'' N 15°47'45'' E
Turzec 684 50.8944798 15.9618044 50°53'40'' N 15°57'42'' E
Leśniak 677 50.9871795 15.8012152 50°59'14'' N 15°48'4'' E
Ziemski Kopczyk 672 50.9343082 15.8880758 50°56'4'' N 15°53'17'' E
Poręba 671 50.892179 16.0375999 50°53'32'' N 16°2'15'' E
Ołowiana 658 50.89901 15.9484577 50°53'56'' N 15°56'54'' E
Dudziarz 652 50.9174557 15.9086752 50°55'3'' N 15°54'31'' E