Relikty PRL-u w RP

Relikty PRL-u w RP

  1. Dawne kino Kosmos w Szczecinie
  2. Dworzec Gdynia Główna w Gdyni
  3. Falowiec przy ul. Obrońców Wybrzeża w Gdańsku
  4. Budynek Uniwersytetu w Białymstoku
  5. Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku
  6. Okrąglak w Poznaniu
  7. Wieżowce Alfy w Poznaniu
  8. Collegium Historicum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  9. Akademia Wychowania Fizycznego i Politechnika Poznańska w Poznaniu
  10. Hotel Mercure w Poznaniu
  11. Sąd Okręgowy w Poznaniu
  12. Dworzec Centralny w Warszawie
  13. Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
  14. Ściana Wschodnia i Rotunda PKO w Warszawie
  15. Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” w Warszawie
  16. Ministerstwo Finansów w Warszawie
  17. Marszałkowska Dzielnica Mieszkaniowa w Warszawie
  18. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie
  19. Dom towarowy Smyk w Warszawie
  20. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie
  21. Ufficio Primo w Warszawie
  22. Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi
  23. Biurowiec przy ul. Sienkiewicza w Łodzi
  24. Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
  25. Osiedle na Bałutach w Łodzi
  26. Dworzec autobusowy w Kielcach
  27. Iglica we Wrocławiu
  28. Zespół mieszkalno-usługowy przy pl. Grunwaldzkim we Wrocławiu
  29. Rotunda Panoramy Racławickiej we Wrocławiu
  30. Obserwatorium Wysokogórskie im. Tadeusza Hołdysa na Śnieżce
  31. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach
  32. Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie
  33. Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
  34. Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej
  35. Tychy – miasto sypialnia
  36. Dzielnica Zawodzie w Ustroniu
  37. Nowa Huta w Krakowie
  38. Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki w Krakowie
  39. Biurowiec Nafta w Krakowie
  40. Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie

 

POPULARNA

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

5

10

20

30

Lista Zdobywców

 
POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Grzegorz Górski mazowieckie
3 Anna Górska mazowieckie
4 Adam Górski mazowieckie
5 Maciej Głów małopolskie
6 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
7 Katarzyna Świder śląskie
8 Ewa Polańska mazowieckie
9 Piotr Lewandowski lubuskie
10 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
11 Wiktor Polak śląskie
12 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
13 Wojciech Klich podkarpackie
14 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
15 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
16 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
17 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
18 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
19 Danuta Świątek dolnośląskie
20    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Maciej Głów małopolskie
3 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
4 Katarzyna Świder śląskie
5 Ewa Polańska mazowieckie
6 Piotr Lewandowski lubuskie
7 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
8 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
9 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
10 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
11 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
12 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
13 Danuta Świątek dolnośląskie
14    
15    
 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Katarzyna Świder śląskie
2 Ewa Polańska mazowieckie
3 Piotr Lewandowski lubuskie
4 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
5 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
6 Danuta Świątek dolnośląskie
7    
8    
9    
10    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
2 Danuta Świątek dolnośląskie
3    
4    
5    
 

Inne