ZASADY DZIAŁANIA

KLUBU

 ZDOBYWCÓW KORON GÓRSKICH RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

KZKG RP

Podstawowym celem Klubu Zdobywców Koron Górskich Rzeczypospolitej Polskiej jest popularyzacja aktywności fizycznej nakierowanej na turystykę górską. Cel ten Klub realizuje poprzez promowanie zdobywania koron górskich opracowanych przez KZKG RP.

Do zdobywania koron górskich KZKG RP uprawnieni są jedynie członkowie klubu.

Członkiem klubu może zostać każdy kto zdobywa polskie góry. Rodzice mogą zapisać swoje pociechy bez względu na ich wiek. Pierwsze bariery związane z wiekiem pojawiają się dopiero przy weryfikacjach odznak. Za tę dolną barierę uznajemy wiek pomiędzy 3 a 4 rokiem życia. Tutaj rodzic w zgodzie z własnym sumieniem sam określa czy dziecko samodzielnie zdobyło wskazany do weryfikacji szczt. Dzieci i młodzież do 18 roku życia do klubu mogą przystąpić tylko na wniosek i za zgodą rodziców bądź opiekunów prawnych.

Członkiem KZKG RP zostaje się po wypełnieniu i przesłaniu  formularza zgłoszeniowego.

Tylko drogą elektroniczną na adres

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Formularze najlepiej wypisywać i podpisywać w formie elektronicznej. Nie wymagany jest formalny podpis elektroniczny. To znacznie ułatwia sprawę bo eliminuje konieczność drukowania i scanowania formularza.

Bardzo prosimy o rzetelne i czytelne wypisywanie wszystkich rubryk. Gorąca prośba dla was to nie wiele a dla wydawcy cenna wiedza. Starajcie się przypomnieć jak i gdzie dowiedzieliście się o klubie. 

Wzór Formularza znajduje się w rubryce na www o tej samej nazwie.

Wszelkie opłaty wynikające z uczestnictwa w Klubie są określone w rubryce Nagrody, tutaj także odnajdziecie nr konta klubu.

Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego, dokonujecie darowizny na rzecz utrzymania i dalszego rozwoju klubu.

Po spełnieniu powyższych czynności nowo przyjęty klubowicz otrzyma drogą pocztową wybrany dla siebie odpowiedni pakiet startowy. Pakiety podstawowy różni się od rozszerzonego ilością zamówionych odznak. Zosytały one zwizualizowane pod wykazem opłat za nagrody.