Korona / KRJ /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: www.visionwear.pl/pl/123-kzkg-rp
Grupa LG: www.visionwear.pl/pl/124-ludzie-gor

szczyt m.n.p.m.

Skalnik

945

Dzicza Góra

881

Wołek

878

Wielka Kopa

871

Rudnik

853

Wilkowyja

776

Świnia Góra

751

Lwia Góra

718

Krzyżna Góra

654

Sokolik

642

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Teresa Konefał mazowieckie
5 Stanisław Konefał mazowieckie
6 Małgorzata Wojtowicz dolnośląśkie
7 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
8 Stanisław Gębski pomorskie
9 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
10 Tomasz Warachim dolnośląskie
11 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
12 Sławomir Manikowski opolskie
13 Maja Kudła dolnośląskie
14 Jacek Kudła dolnośląskie
15 Krzysztof Browarek łódzkie
16 Władysław Suława dolnośląskie
17 Jacek Samor dolnośląskie
18 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
19 Zdzisław Orlik dolnośląskie
20 Henryk Berczyński dolnośląskie
21 Kalina Bathis wielkopolskie
22 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
23 Andrzej Gotszling wielkopolskie
24 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
25 Łukasz Walczak lubelskie
26 Waldemar Pituła lubuskie
27 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
28 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
29 Cezary Pietrzyk mazowieckie
30 Karol Świdrak dolnośląskie
31 Piotr Lewandowski lubuskie
32 Damian Zabielski dolnośląskie
33 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
34 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
35 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
36 Michał Osmelak zachodniopomorskie
37 Marta Osmelak zachodniopomorskie
38 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
39 Barbara Król dolnośląskie
40 Janusz Chmielewski  śląskie
41 Maksymilian Chmielewski śląskie
42 Aleksandra Maćkowska małopolskie
43 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
44 Stanisław Jachym małopolskie
45 Piotr Bogobowicz mazowieckie
46 Jolanta Hetmańczyk śląskie
47 Tomasz Sokoła śląskie
48 Paweł Gogłuska mazowieckie
49 Daniel Pranica lubuskie
50 Noemi Kroplewska lubuskie
51 Natalia Kobiałka lubuskie
52 Róża Duda śląskie
53 Zbigniew Duda śląskie
54 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
55 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
56 Marian Rzekiecki dolnośląskie
57 Marek Kiesieluk lubelskie
58 Bogusława Pawlak podkarpackie
59 Bogusław Pawlak podkarpackie
60 Zbigniew Koewalczyk dolnośląskie
61 Robert Szwabowicz dolnośląskie
62 Czesław Łazanowski wielkopolskie
63 Rafał Kańduła wielkopolskie
64 Andrzej Kuśnierz śląskie
65 Mirosława Niemiec  śląskie
66 Łukasz Niemiec śląskie
67 Ewelina Piksa opolskie
68 Mariusz Piksa opolskie
69 Michał Stanowski śląskie
70 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
71 Wojciech Nowacki wielkopolskie
72 Michał Smoczyk lubuskie
73 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
74 Grzegorz Czubaj małopolskie
75 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
76    
77    
78    
79    
80    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
4 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
5 Stanisław Gębski pomorskie
6 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
7 Tomasz Warachim dolnośląskie
8 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
9 Sławomir Manikowski opolskie
10 Maja Kudła dolnośląskie
11 Jacek Kudła dolnośląskie
12 Władysław Suława dolnośląskie
13 Jacek Samor dolnosląskie
14 Zdzisław Orlik dolnośląskie
15 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
16 Cezary Pietrzyk mazowieckie
17 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
18 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
19 Barbara Król dolnośląskie
20 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
21 Andrzej Gotszling wielkopolskie
22 Aleksandra Maćkowska małopolskie
23 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
24 Stanisław Jachym małopolskie
25 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
26 WAldemar Pituła lubuskie
27 Paweł Gogłuska mazowieckie
28 Daniel Pranica lubuskie
29 Noemi Kroplewska lubuskie
30 Natalia Kobiałka lubuskie
31 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
32 Marian Rzekiecki dolnośląskie
33 Bogusława Pawlak  podkarpackie
34 Bogusław Pawlak podkarpackie
35 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
36 Robert Szwabowicz dolnośląskie
37 Grzegorz Czubaj małopolskie
38 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
39    
40    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym  małopolskie
2 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
3 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
4 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Maja Kudła dolnośląskie
7 Jacek Kudła dolnośląskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Jacek Samor dolnośląskie
10 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
11 Cezary Pietrzyk mazowieckie
12 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
13 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
14 Barbara Król  dolnośląskie
15 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
16 Stanisław Jachym małopolskie
17 Paweł Gogłuska mazowieckie
18 Daniel Pranica lubuskie
19 Naomi Kroplewska lubuskie
20 Natalia Kobiałka lubuskie
21 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
22 Marian Rzekiecki dolnośląskie
23 Zbigniew Kowalczyk  dolnośląskie
24 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
25 Andrzej Gotszling wielkopolskie
26 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
27    
28    
29    
30    

Galeria Zdjęć


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/


Popularna KRJ po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KRJ po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KRJ po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ RUDAW JANOWICKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

POSZUKUJEMY PRODUCENTÓW MAP CHĘTNYCH DO WPÓŁPRACY BARTEROWEJ

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1q2hnseRg8jXZQEUk2z2oSKeG2y4bfZ1L&usp=sharing

OPISY TRAS

Skalnik

Blog Świat Martity: http://swiatmartity.pl/skopiec/

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Skalnik 945 50.808469 15.900069 50°48'30'' N 15°54'0'' E
Dzicza Góra 881 50.831273 15.9303565 50°49'53'' N 15°55'49'' E
Wołek 878 50.8375657 15.9356744 50°50'15'' N 15°56'8'' E
Wielka Kopa 871 50.8128532 15.9579607 50°48'46'' N 15°57'29'' E
Rudnik 853 50.772986 15.867708 50°46'23'' N 15°52'4'' E
Wilkowyja 776 50.79015 15.911153 50°47'25'' N 15°54'40'' E
Świnia Góra 751 50.834607 15.9121173 50°50'5'' N 15°54'44'' E
Lwia Góra 718 50.844667 15.905203 50°50'41'' N 15°54'19'' E
Krzyżna Góra 654 50.864181 15.868336 50°51'51'' N 15°52'6'' E
Sokolik 642 50.8696097 15.8683562 50°52'11'' N 15°52'6'' E