Korona / KMŚL /

szczyt m.n.p.m.

Ślęża

718

Radunia

573

Szczytna

466

Wieżyca

415

Gozdnica

316

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

-

5

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Wiktoria Biega dolnośląskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
6 Stanisław Jachym małopolskie
7 Teresa Konefał  mazowieckie
8 Stanisław Konefał mazowieckie
9 Aneta Konefał mazowieckie
10 Włodzimierz Konefał mazowieckie
11 Oliwia Konefał mazowieckie
12 Paweł Konefał mazowieckie
13 Agnieszka Nwokocha Norwegia
14 Chigozie Nwokocha Norwegia
15 Daria Nwokocha Norwegia
16 Bartosz Nwokocha Norwegia
17 Emil Nwokocha Norwegia
18 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
19 Regina Ostrowska dolnośląskie
20 Stanisław Gębski pomorskie
21 Elżbieta Uranek śląskie
22 Sebastian Uranek śląskie
23 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
24 Tomasz Warachim dolnośląskie
25 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
26 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
27 Sławomir Manikowski opolskie
28 Krzysztof Browarek łódzkie
29 Damian Zabielski dolnośląskie
30 Władysław Suława dolnośląskie
31 Jacek Samor dolnośląskie
32 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
33 Krzysztof Kotula śląskie
34 Mirosław Czapliński warmińko mazurskie
35 Zdzisław Orlik dolnośląskie
36 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
37 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
38 Anna Franik śląskie
39 Waldemar Pituła lubuskie
40 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
41 Andrzej Godszling wielkopolskie
42 Karol Świdrak dolnośląskie
43 Łukasz Walczak lubelskie
44 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
45 Marcel Matuszczak opolskie
46 Paweł Przybylak wielkopolskie
47 Joanna Cichoń śląskie
48 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
49 Piotr Lewandowski lubuskie
50    
 

 


ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Wiktoria Biega dolnośląskie
3 Stanisław Jachym  małopolskie
4 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
5 Regina Ostrowska dolnośląskie
6 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
7 Tomasz Warachim dolnośląskie
8 Pawe Śliwiński kujawsko pomorskie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10 Jacek Samor dolnośląskie
11 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
12 Zdzisław Orlik dolnośląskie
13 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
14 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
15 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
16 Andrzej Gotszling wielkopolskie
17 Daniel Piwowarczyk  dolnośląskie
18 Teresa Konefał mazowieckie
19 Stanisław Konefał mazowieckie
20 Aneta Konefał mazowieckie
21 Włodzimierz Konefał mazowieckie
22 Oliwia Konefał mazowieckie
23 Paweł Konefał mazowieckie
24 Agnieszka Nwokocha Norwegia
25 Chigozie Nwokocha Norwegia
26 Daria Nwokocha Norwegia
27 Bartosz Nwokocha Norwegia
28 Emil Nwokocha Norwegia
29    
30    

Galeria Zdjęć


Popularna KMŚL po zdobyciu 1 szczytu z listy


Złota KMŚL po zdobyciu 5 szczytów z listy