Korona / ZKBS /

szczyt m.n.p.m.

Radziejowa

1266

Złomisty Wierch

1224

Mała Radziejowa

1207

Wielka Przehyba

1191

Wielki Rogacz

1182

Przehyba

1175

Skałka

1163

Mały Rogacz

1162

Czeremcha

1124

Jaworzyna Krynicka

1114

Wierch nad Kamieniem

1084

Runek

1082

Hala Łabowska

1061

Pusta Wielka

1061

Hala Pisana

1044

Wietrzne Dziury

1038

Jaworzyna Kokuszczańska

966

Makowica

948

Kraczonik

936

Bereśnik

843

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

20

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
2 Jolanta Suława dolnośląskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
7 Jan Suchecki dolnośląskie
8 Mirosław Surmacz śląskie
9 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
10 Marek Drapa śląskie
11 Anna Franik śląskie
12 Sławomir Manikowski opolskie
13 Stanisław Gębski pomorskie
14 Tomasz Lewicki pomorskie
15 Szczerbowski Zbigniew śląskie
16 Piotr Waczyński łódzkie
17 Władysława Jamroży małopolskie
18 Henryk Jamroży małopolskie
19 Łukasz Walczak lubelskie
20 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
21 Jakub Suława dolnośląskie
22 Joanna Cichoń śląskie
23 Teresa Konefał mazowieckie
24 Stanisław Konefał mazowieckie
25 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
26 Stanisław Jachym małopolskie
27 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
28 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
29 Michał Osmelak zachodniopomorskie
30 Marta Osmelak zachodniopomorskie
31    
32    
33    
34    
35    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
2 Władysław Suława dolnośląskie
3 Paweła Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
6 Jan Suchecki dolnośląskie
7 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
8 Marek Drapa śląskie
9 Anna Franik  śląskie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Stanisław Gębski pomorskie
12 Szczerbowski Zbigniew śląskie
13 Joanna Cichoń  śląskie
14 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
15 Stanisław Jachym małopolskie
16 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
17 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
18 Michał Osmelak zachodniopomorskie
19 Marta Osmelak zachodniopomorskie
20    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Władysław Suława dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Stanisław Gębski pomorskie
8 Szczerbowski Zbigniew śląskie
9 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
10 Stanisław Jachym  małopolskie
     
     
     
     
     

10

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5    

Galeria Zdjęć


Popularna ZKBS po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa ZKBS po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna ZKBS po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota ZKBS po zdobyciu 20 szczytów z listy