Korona / KBŚ /

szczyt m.n.p.m.

Skrzyczne

1257

Barania Góra

1220

Małe Skrzyczne

1211

Kopa Skrzyczeńska

1189

Malinowska Skała

1152

Zielony Kopiec

1152

Magurka Wiślańska

1140

Klimczok

1117

Malinów

1115

Magura

1109

Magurka Radziechowska

1108

Trzy Kopce

1082

Gawlasi

1076

Stołów

1035

Glinne

1034

Szyndzielnia

1028

Czantoria Wielka

995

Kiczory

989

Kotarz

985

Stożek Wielki 

979

Cieńków Wyżni

957

Karolówka

931

Błatnia

917

Soszów Wielki

886

Równica

885

Mała Czantoria

866

Trzy Kopce Wislańskie

810

Horzelica

797

Kozia Góra

683

Tuł

621

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

10

20

30

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka   śląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Magdalena Kornatka śląskie
4 Rafał Pukocz   śląskie
5 Dagmara Dębska śląśkie
6 Jan Suchecki  dolnośląskie
7 Antoni Kubik śląskie
8 Andrzej Kuśnierz śląskie
9 Jacek Taczała lubelskie
10 Teresa Konefał mazowieckie
11 Stanisław Konefał mazowieckie
12 Aneta Konefał  mazowieckie
13 Włodzimierz Konefał  mazowieckie
14 Oliwia Konefał  mazowieckie
15 Paweł Konefał mazowieckie
16 Agnieszka Nwokocha  Norwegia
17 Daria Nwokocha  Norwegia
18 Bartosz Nwokocha  Norwegia
19 Marlena Jarczewska wielkoposkie
20 Marcin Korus śląskie
21 Sławomir Manikowski opolskie
22 Elżbieta Uranek śląskie
23 Sebastian Uranek śląskie
24 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
25 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
26 Stanisław Jachym  małopolskie
27 Marek Warsz śląskie
28 Szymon Warsz śląskie
29 Anna Franik śląskie
30 Monika Góra wielkopolskie
31 Mariusz Góra  wielkopolskie
32 Piotr Lewandowski lubuskie
33 Marcin Kosieradzki śląskie
34 Klaudia Kotula śląskie
35 Krzysztof Kotula śląskie
36 Magdalena Balion śląskie
37 Oleksandr Popov Ukraina
38 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
39 Andrzej Michałowski śląskie
40 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
41 Stanisław Gębski pomorskie
42 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
43 Jolanta Suława dolnośląskie
44 Władysław Suława dolnośląskie
45 Kamil Piątkowski mazowieckie
46 Tomasz Warachim dolnośląskie
47 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
48 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
49 Patrycja Jaworowska  śląskie
50 Maciej Baranowski podkarpackie
51 Oliwia Stańczyk mazowieckie
52 Kamil Haberla śląskie
53 Mariusz Buczek małopolskie
54 Mirosław Czapliński mazursko warmińskie
55 Marek Drapa śląskie
56 Barbara Sierakowska śląskie
57 Adam Mroczkowski śląskie
58 Andrzej Zawacki mazowieckie
59 Daria Werner śląskie
60 Rafał Knapik śląskie
61 Szymon Pierzyna śląskie
62 Sylwia Sekta śląskie
63 Jarosław Baca śląskie
64 Tomasz Lewicki pomorskie
65 Waldemar Pituła  lubuskie
66 Zbigniew Szczerbowski śląskie
67 Piotr Waczyński  łódzkie
68 Krzysztof Grygierczyk śląskie
69 Łukasz Walaczak lubelskie
70 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
71 Jakub Suława dolnośląskie
72 Stanisław Bujok śląskie
73 Joanna Cichoń śląskie
74 Piotr Szymański śląskie
75 Joanna Szczyrzyca śląskie
76 Patrycja Jetka śląskie
77 Artur Śmieja śląskie
78 Marcin Gibiec śląskie
79 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
80 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
81 Michał Osmelak zachodniopomorskie
82 Marta Osmelak zachodniopomorskie
83    
84    
85    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka   śląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Dagmara Dębska śląskie
4 Jan Suchecki  dolnośląskie
5 Antoni Kubik śląskie
6 Teresa Konefał  mazowieckie
7 Stanisław Konefał mazowieckie
8 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
9 Sławomir Manikowski opolskie
10 Elżbieta Uranek śląskie
11 Sebastian Uranek śląskie
12 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
13 Stanisław Jachym małopolskie
14 Marek Warsz śląskie
15 Szymon Warsz śląskie
16 Anna Franik śląskie
17 Monika Góra wielkopolskie
18 Mariusz Góra wielkopolskie
19 Klaudia Kotula śląskie
20 Krzysztof Kotula  śląskie
21 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
22 Marcin Kosieradzki śląskie
23 Paweł Śliwiński kujaewsko-pomorskie
24 Stanisław Gębski pomorskie
25 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
26 Władysław Suława dolnośląskie
27 Kamil Piątkowski mazowieckie
28 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
29 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
30 Kamil Haberla śląskie
31 Mirosław Czapliński warminsko mazurskie
32 Andrzej Zawacki mazowieckie
33 Daria Werner śląskie
34 Rafał Knapik śląskie
35 Marek Drapa śląskie
36 Sylwia Sekta  śląskie
37 Jarosław Baca śląskie
38 Zbigniew Szczerbowski śląskie
39 Krzysztof Grygierczyk  śląskie
40 Stanisław Bujok śląskie
41 Piotr Szymański śląskie
42 Joanna Szczyrzyca śląskie
43 Marcin Gibiec śląskie
44 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
45 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
46 Michał Osmelak zachodniopomorskie
47 Marta Osmelak zachodniopomorskie
48    
49    
50    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka   śląskie
2 Mirosław Surmacz                   śląskie
3 Jan Suchecki               dolnośląskie
4 Antoni Kubik                    śląskie
5 Teresa Konefał mazowieckie
6 Stanisław Konefał mazowieckie
7 Marek Warsz śląskie
8 Szymon Warsz śląskie
9 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
10 Stanisław Gębski pomorskie
11 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
12 Stanisław Jachym małopolskie
13 Kamil Piątkowski mazowieckie
14 Klaudia Kotula śląskie
15 Krzysztof Kotula                   śląskie
16 Mirosław Czapliński       warmińsko mazurskie
17 Daria Werner                   śląskie
18 Rafał Knapik                   śląskie
19 Sylwia Sekta śląskie
20 Jarosław Baca śląskie
21 Stanisław Bujok śląskie
22 Piotr Szymański śląskie
23 Joanna Szczyrzyca śląskie
24 Marcin Gibiec śląskie
25 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
26 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
27 Michał Osmelak zachodniopomorskie
28 Marta Osmelak zachodniopomorskie
29    
30    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Antoni Kubik  śląskie
2 Teresa Konefał mazowieckie
3 Stanisław Konefał mazowieckie
4 Mirosław Surmacz                  śląskie
5 Stanisław Jachym  małopolskie
6 Paweł Śliwiński        kujawsko-pomorskie
7 Szymon Warsz śląskie
8 Marek Warsz śląskie
9 Krzysztof Kotula śląskie
10 Klaudia Kotula  śląskie
11 Sylwia Sekta śląskie
12 Jarosław Baca śląskie
13 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
14 Stanisław Bujok śląskie
15 Piotr Szymański śląskie
16    
17    
18    
19    
20    

Galeria Zdjęć


Popularna KBŚ po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KBŚ po zdobyciu 10 szczytów z listy


Srebrna KBŚŁ po zdobyciu 20 szczytów z listy


Złota KBŚ po zdobyciu 30 szczytów z listy

Atrakcje turystyczne

Gmina Istebna

Gmina Istebna położona jest w południowej części województwa śląskiego pomiędzy Beskidami Śląskim i Żywieckim. Często nazywana jest Trójwsią Beskidzką w której skład  wchodzą trzy malownicze wioski Istebna, Jaworzynka i Koniaków.

Gmina znana jest z kultywowania tradycyjnego rękodzieła – koronki, rzeźby, haftu czy snycerki.

Urzeka nas swoim pięknem przyrody, cudownymi krajobrazami i nowoczesną bazą rekreacyjno sportową. Szereg organizowanych imprez kulturalnych ze sztandarowym Tygodniem Kultury Beskidzkiej na czele, sprawiają, że odwiedziny tej Gminy na bardzo długo zapadają w  pamięci każdego spędzającego tutaj swój wolny czas.

Włodarze i Mieszkańcy  Gminy zapraszają zdobywców koron górskich Beskidów Śląskiego i Żywieckiego klubu KZKG RP do odwiedzenia tego pięknego zakątka Polski.

Punkt Informacji Turystycznej

43-470 Istebna 68
tel/fax +48 33 855 61 58, +48 516 195 614
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełne informacje na stronie:
www.istebna.eu

Wybrane atrakcje turystyczne


Izba pamięci Jerzego Kukuczki


Kościół Dobrego Pasterza


Kurna chata Kawuloków


Centrum pasterskie


Izba Marii Gwarek


Trójstyk


Muzeum na Grapie