Korona / KNSSP /

szczyt

Pasmo

wybitność

m.n.p.m.

Śnieżka

Karkonosze

1202

1602

Śnieżnik

Masyw Śnieżnika

657

1425

Wielka Sowa

Góry Sowie

485

1015

Ślęża

Masyw Ślęży

468

718

Waligóra

Góry Kamienne

366

936

Wielki Szyszak

Karkonosze

331

1509

Jawornik Wielki

Góry Złote

289

872

Kłodzka Góra

Góry Bardzkie

282

765

Chełmiec

Góry Wałbrzyskie

281

851

Szczeliniec Wielki

Góry Stołowe

259

919

Baraniec

Góry Kaczawskie

250

720

Jagodna

Góry Bystrzyckie

247

977

Lesista Wielka

Góry Kamienne

241

851

Wysoka Kopa

Góry Izerskie

240

1126

Borówkowa

Góry Złote

235

900

Borowa

Góry Wałbrzyskie

223

853

Skalnik

Rudawy Janowickie

220

945

Stożek Wielki

Góry Kamienne

211

841

Trójgarb

Góry Wałbrzyskie

208

778

Kamienica

Góry Izerskie

206

973

Czerniec

Góry Bystrzyckie

201

891

Radunia

Masyw Ślęży

189

573

Kręglak

Góry Wałbrzyskie

182

692

Okole

Góry Kaczawskie

181

718

Krzyżna Góra

Rudawy Janowickie

179

654

Kobyla Kopa

Góry Złote

176

860

Biskupia Kopa

Góry Opawskie

174

890

Góra Wszystkich Świętych

Góry Bardzkie

173

648

Święta Góra Lubawska

Góry Kamienne

166

701

Kalenica

Góry Sowie

163

964

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

3

10

20

30

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Piotr Lewandowski lubuskie
4 Mirosław Surmacz śląskie
Marlena Jarczewska wielkopolskie
6 Jarosław Sobota dolnośląskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Stanisław Gębski pomorskie
9 Teresa Konefał mazowieckie
10 Stanisław Konefał mazowieckie
11 Aneta Konefał mazowieckie
12 Włodzimierz Konefał mazowieckie
13 Oliwia Konefał mazowieckie
14 Paweł Konefał mazowieckie
15 Agnieszka Nwokocha  Norwegia
16 Chigozie Nwokocha Norwegia
17 Daria Nwokocha Norwegia
18 Bartosz Nwokocha Norwegia
19 Emil Nwokocha Norwegia
20 Wiktoria Biega dolnośląskie
21 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
22 Jolanta Suława dolnośląskie
23 Władysław Suława dolnośląskie
24 Elżbieta Uranek śląskie
25 Sebastian Uranek śląskie
26 Tomasz Warachim dolnośląskie
27 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
28 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
29 Andrzej Gotszling wielkopolskie
30 Sławomir Manikowski opolskie
31 Artur Żok warmińsko mazurskie
32 Krzysztof Browarek łódzkie
33 Kamil Haberla śląskie
34 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
35 Krzysztof Kotula śląskie
36 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
37 Leszek Wojtowicz dolnosląskie
38 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
39 Daria Werner śląskie
40 Rafał Knapik śląskie
41 Zdzisław Orlik dolnośląskie
42 Henryk Berczyński dolnośląskie
43 Anna Franik śląskie
44 Waldemar Pituła lubuskie
45 Kalina Bathis wielkopolskie
46 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
47 Mirosław Bawolski dolnośląskie
48 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
49 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
50 Łukasz Walczak lubelskie
51 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
52 Jakub Suława dolnośląskie
53 Cezary Pietrzyk mazowieckie
54 Regina Ostrowska dolnosląskie
55 Marcel Matuszczak opolskie
56 Paweł Przybylak wielkopolskie
57 Karol Świdrak dolnośląskie
58 Anna Zaucha małopolskie
59 Tomasz Zaucha małopolskie
60 Maciej Zaucha małopolskie
61 Karolina Zaucha małopolskie
62 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
63 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
64 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
65 Michał Osmelak zachodniopomorskie
66 Marta Osmelak zachodniopomorskie
67    
68    
69    
70    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Jarosław Sobota dolnośląskie
6 Paweł Śliwiński  kujawsko-pomorskie
7 Stanisław Gębski pomorskie
8 Teresa Konefał mazowieckie
9 Stanisław Konefał mazowieckie
10 Władysław Suława dolnośląskie
11 Tomasz Warachim dolnośląskie
12 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
13 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
14 Sławomir Manikowski opolskie
15 Krzysztof Kulhawiec  podlaskie
16 Krzysztof Kotula śląskie
17 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
18 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
19 Daria Werner śląskie
20 Rafał Knapik śląskie
21 Zdzisław Orlik dolnośląskie
22 Henryk Berczyński dolnośląskie
23 Mirosław Bawolski dolnośląskie
24 Łukasz Walczak lubelskie
25 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
26 Regina Ostrowska dolnośląskie
27 Waldemar Pituła lubuskie
28 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
29 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
30 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
31 Michał Osmelak zachodniopomorskie
32 Marta Osmelak zachodniopomorskie
33    
34    
35    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Stanisław Gębski pomorskie
5 Sławomir Manikowski opolskie
6 Władysław Suława dolnośląskie
7 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
8 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
9 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
10 Daria Werner śląskie
11 Rafał Knapik śląskie
12 Mirosław Bawolski dolnośląskie
13 Regina Ostrowska dolnośląskie
14 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
15    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
6 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
7 Regina Ostrowska dolnośląskie
8 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
9    
10    

Galeria Zdjęć


Popularna KNSSP po zdobyciu 3 szczytu z listy


Brązowa KNSSP po zdobyciu 10 szczytów z listy


Srebrna KNSSP po zdobyciu 20 szczytów z listy


Złota KNSSP po zdobyciu 30 szczytów z listy