Korona / KB /

szczyt m.n.p.m.

Tarnica

1346

Krzemień

1335

Halicz

1333

Kopa Bukowska

1320

Szeroki Wierch

1315

Bukowe Berdo

1311

Wielka Rawka

1307

Połonina Caryńska

1297

Rozsypaniec

1280

Mała Rawka

1272

Połonina Wetlińska

1255

Smerek

1222

Krzemieniec

1221

Kamienna

1201

Rabia Skała

1199

Paportna

1198

Dziurkowiec

1188

Płasza

1063

Jasło

1153

Fereczata

1102

Okrąglik

1101

Wołosań

1071

Łopiennik

1069

Magura Stuposiańska

1016

Stryb

1011

Chryszczata

997

Czerenina

981

Trohaniec

939

Wysoki Groń

905

Korbania 

894

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

10

20

30

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Andrzej Kuśnierz śląskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Łukasz Kornatka  śląskie
4 Jacek Taczała  lubelskie
5 Mirosław Surmacz śląskie
6 Teresa Konefał  mazowieckie
7 Stanisław Konefał mazowieckie
8 Marlena Jarczewska wielkopolskie
9 Marcin Korus sląskie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Marta Pytel małopolskie
12 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
13 Mateusz Such podkarpackie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Agata Wdowiarz małopolskie
16 Adam Gaweł małopolskie
17 Piotr Lewandowski lubuskie
18 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
19 Andrzej Godszling wielkopolskie
20 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
21 Stanisław Gębski pomorskie
22 Klaudia Kotula śląskie
23 Krzysztof Kotula śląskie
24 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
25 Jolanta Suława dolnośląskie
26 Władysław Suława dolnośląskie
27 Edyta Haluch małopolskie
28 Arkadiusz Haluch  małopolskie
29 Wiktor Haluch małopolskie
30 Dominik Rybka mazowieckie
31 Tomasz Warachim dolnośląskie
32 Michał Gontarek mazowieckie
33 Patrycja Jaworowska śląskie
34 Maciej Baranowski  podkarpackie
35 Mariusz Buczek małopolskie
36 Katarzyna Tymińska podkarpackie
37 Marek Drapa śląskie
38 Krzysztof Różalski podkarpackie
39 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
40 Paweł Rączka  podkarpackie
41 Magdalena Sołtys podkarpackie
42 Barbara Sierakowska śląskie
43 Adam Mroczkowski śląskie
44 Andrzej Zawacki mazowieckie
45 Waldemar Pituła  lubuskie
46 Kalina Bathis wielkopolskie
47 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
48 Zbigniew Szczerbowski śląskie
49 Kamil Piątkowski mazowieckie
50 Krzysztof Grygierczyk śląskie
51 Łukasz Walczak lubelskie
52 Piotr Waczyński małopolskie
53 Edyta Mikoś małopolskie
54 Wojciech Mikoś małopolskie
55 Joanna Szczyrzyca śląskie
56 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
57 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
58 Michał Osmelak zachodniopomorskie
59 Marta Osmelak zachodniopomorskie
60 Janusz Chmielewski śląskie
61 Ireneusz Warchoł podkarpackie
62 Magdalena Bober zachodniopomorskie
63 Bartosz Bułatowicz zachodniopomorskie
64 Piotr Bogobowicz mazowieckie
65    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Marlena Jarczewska wielkopolskie
4 Teresa Konefał mazowieckie
5 Stanisław Konefał mazowieckie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Marta Pytel małopolskie
8 Mateusz Such podkarpackie
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Agata Wdowiarz małopolskie
11 Adam Gaweł małopolskie
12 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
13 Andrzej Godszling wielkopolskie
14 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
15 Stanisław Gębski pomorskie
16 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
17 Dominik Rybka mazowieckie
18 Tomasz Warachim dolnośląskie
19 Michał Gontarek mazowieckie
20 Katarzyna Tymińska podkarpackie
21 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
22 Paweł Rączka podkarpackie
23 Magdalena Sołtys podkarpackie
24 Barbara Sierakowska śląskie
25 Adam Mroczkowskia śląskie
26 Zbigniew Szczerbowski śląskie
27 Kamil Piątkowski mazowieckie
28 Piotr Waczyński małopolskie
29 Kalina Bathis wielkopolskie
30 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
31 Władysław Suława  dolnośląskie
32 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
33 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
34 Michał Osmelak zachodniopomorskie
35 Marta Osmelak zachodniopomorskie
36 Janiusz Chmielewski śląskie
37 Ireneusz Warchoł podkarpackie
38 Magdalena Bober zachodniopomorskie
39 Bartosz Bułatowicz zachodniopomorskie
40 Piotr Bogobowicz mazowieckie
41    
42    
43    
44    
45    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Mateusz Such podkarpackie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
5 Stanisław Gębski pomorskie
6 Katarzyna Tymińska podkarpackie
7 Paweł Rączka  podkarpackie
8 Kamil Piątkowski mazowieckie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mateusz Such podkarpackie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Paweł Rączka podkarpackie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6    
7    
8    
9    
10    

Galeria Zdjęć


Popularna KB po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KB po zdobyciu 10 szczytów z listy


Srebrna KB po zdobyciu 20 szczytów z listy


Złota KB po zdobyciu 30 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ BIESZCZAD ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

www.compass.krakow.pl

http://www.compass.home.pl/klient/!Sklep/Zoomify/Bieszczady_17.html

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1RvOJRmDRDqB9arTja1PuRa3mXu2xyYtQ&usp=sharing

OPISY TRAS:

Tarnica

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/bieszczady-na-tarnice-bukowe/
Krzemień

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/bieszczady-na-tarnice-bukowe/
Halicz

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/bieszczady-na-tarnice-bukowe/
Kopa Bukowska

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/bieszczady-na-tarnice-bukowe/
Szeroki Wierch
Bukowe Berdo

Blog Pod Sczytem: http://podszczytem.pl/bieszczady-na-tarnice-bukowe/
Wielka Rawka

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/hej-bieszczady-poonina-carynska-oraz/
Połonina Caryńska

Blog Pod Szczytem:http://podszczytem.pl/hej-bieszczady-poonina-carynska-oraz/ 
Rozsypaniec

Blog Pod Szczytem:http://podszczytem.pl/bieszczady-na-tarnice-bukowe/ 
Mała Rawka

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/hej-bieszczady-poonina-carynska-oraz/
Połonina Wetlińska
Smerek
Krzemieniec
Kamienna
Rabia Skała
Paportna
Dziurkowiec
Płasza
Jasło
Fereczata
Okrąglik
Wołosań
Łopiennik
Magura Stuposiańska
Stryb
Chryszczata
Czerenina
Trohaniec
Wysoki Groń
Korbania 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Tarnica 1346 49.0746046 22.7263503 49°4'29'' N 22°43'35'' E
Krzemień 1335 49.085833 22.738889 49°5'9'' N 22°44'20'' E
Halicz 1333 49.071944 22.768611 49°4'19'' N 22°46'7'' E
Kopa Bukowska 1320 49.0826717 22.7567637 49°4'58'' N 22°45'24'' E
Szeroki Wierch 1315 49.083333 22.711111 49°4'60'' N 22°42'40'' E
Bukowe Berdo 1311 49.093056 22.740556 49°5'35'' N 22°44'26'' E
Wielka Rawka 1307 49.099444 22.576389 49°5'58'' N 22°34'35'' E
Połonina Caryńska 1297 49.1378796 22.603939 49°8'16'' N 22°36'14'' E
Rozsypaniec 1280 49.061667 22.770556 49°3'42'' N 22°46'14'' E
Mała Rawka 1272 49.109167 22.573611 49°6'33'' N 22°34'25'' E
Połonina Wetlińska 1255 49.1666991 22.5299312 49°10'0'' N 22°31'48'' E
Smerek 1222 49.1858757 22.4800301 49°11'9'' N 22°28'48'' E
Krzemieniec 1221 49.088694 22.567778 49°5'19'' N 22°34'4'' E
Kamienna 1201 49.090833 22.546667 49°5'27'' N 22°32'48'' E
Rabia Skała 1199 49.1028904 22.4403699 49°6'10'' N 22°26'25'' E
Paportna 1198 49.1129959 22.4415687 49°6'47'' N 22°26'30'' E
Dziurkowiec 1188 49.098611 22.428056 49°5'55'' N 22°25'41'' E
Jasło 1153 49.1580025 22.3605211 49°9'29'' N 22°21'38'' E
Fereczata 1102 49.149837 22.4000967 49°8'59'' N 22°24'0'' E
Okrąglik 1101 49.147337 22.3657338 49°8'50'' N 22°21'57'' E
Wołosań 1071 49.2401196 22.2500714 49°14'24'' N 22°15'0'' E
Łopiennik 1069 49.2447198 22.3387077 49°14'41'' N 22°20'19'' E
Płasza 1063 49.1125533 22.4023966 49°6'45'' N 22°24'9'' E
Magura Stuposiańska 1016 49.164722 22.644803 49°9'53'' N 22°38'41'' E
Stryb 1011 49.142778 22.280278 49°8'34'' N 22°16'49'' E
Chryszczata 997 49.305056 22.1874203 49°18'18'' N 22°11'15'' E
Czerenina 981 49.2149846 22.4083631 49°12'54'' N 22°24'30'' E
Trohaniec 939 49.2332703 22.6576874 49°13'60'' N 22°39'28'' E
Wysoki Groń 905 49.2022472 22.1242966 49°12'8'' N 22°7'27'' E
Korbania 894 49.284139 22.3705278 49°17'3'' N 22°22'14'' E