Korona / KB /

szczyt m.n.p.m.

Tarnica

1346

Krzemień

1335

Halicz

1333

Kopa Bukowska

1320

Szeroki Wierch

1315

Bukowe Berdo

1311

Wielka Rawka

1307

Połonina Caryńska

1297

Rozsypaniec

1280

Mała Rawka

1272

Połonina Wetlińska

1255

Smerek

1222

Krzemieniec

1221

Kamienna

1201

Rabia Skała

1199

Paportna

1198

Dziurkowiec

1188

Płasza

1063

Jasło

1153

Fereczata

1102

Okrąglik

1101

Wołosań

1071

Łopiennik

1069

Magura Stuposiańska

1016

Stryb

1011

Chryszczata

997

Czerenina

981

Trohaniec

939

Wysoki Groń

905

Korbania 

894

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

10

20

30

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Andrzej Kuśnierz śląskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Łukasz Kornatka  śląskie
4 Jacek Taczała  lubelskie
5 Mirosław Surmacz śląskie
6 Teresa Konefał  mazowieckie
7 Stanisław Konefał mazowieckie
8 Marlena Jarczewska wielkopolskie
9 Marcin Korus sląskie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Marta Pytel małopolskie
12 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
13 Mateusz Such podkarpackie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Agata Wdowiarz małopolskie
16 Adam Gaweł małopolskie
17 Piotr Lewandowski lubuskie
18 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
19 Andrzej Godszling wielkopolskie
20 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
21 Stanisław Gębski pomorskie
22 Klaudia Kotula śląskie
23 Krzysztof Kotula śląskie
24 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
25 Jolanta Suława dolnośląskie
26 Władysław Suława dolnośląskie
27 Edyta Haluch małopolskie
28 Arkadiusz Haluch  małopolskie
29 Wiktor Haluch małopolskie
30 Dominik Rybka mazowieckie
31 Tomasz Warachim dolnośląskie
32 Michał Gontarek mazowieckie
33 Patrycja Jaworowska śląskie
34 Maciej Baranowski  podkarpackie
35 Mariusz Buczek małopolskie
36 Katarzyna Tymińska podkarpackie
37 Marek Drapa śląskie
38 Krzysztof Różalski podkarpackie
39 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
40 Paweł Rączka  podkarpackie
41 Magdalena Sołtys podkarpackie
42 Barbara Sierakowska śląskie
43 Adam Mroczkowski śląskie
44 Andrzej Zawacki mazowieckie
45 Waldemar Pituła  lubuskie
46 Kalina Bathis wielkopolskie
47 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
48 Zbigniew Szczerbowski śląskie
49 Kamil Piątkowski mazowieckie
50 Krzysztof Grygierczyk śląskie
51 Łukasz Walczak lubelskie
52 Piotr Waczyński małopolskie
53 Edyta Mikoś małopolskie
54 Wojciech Mikoś małopolskie
55 Joanna Szczyrzyca śląskie
56 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
57 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
58 Michał Osmelak zachodniopomorskie
59 Marta Osmelak zachodniopomorskie
60    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Marlena Jarczewska wielkopolskie
4 Teresa Konefał mazowieckie
5 Stanisław Konefał mazowieckie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Marta Pytel małopolskie
8 Mateusz Such podkarpackie
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Agata Wdowiarz małopolskie
11 Adam Gaweł małopolskie
12 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
13 Andrzej Godszling wielkopolskie
14 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
15 Stanisław Gębski pomorskie
16 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
17 Dominik Rybka mazowieckie
18 Tomasz Warachim dolnośląskie
19 Michał Gontarek mazowieckie
20 Katarzyna Tymińska podkarpackie
21 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
22 Paweł Rączka podkarpackie
23 Magdalena Sołtys podkarpackie
24 Barbara Sierakowska śląskie
25 Adam Mroczkowskia śląskie
26 Zbigniew Szczerbowski śląskie
27 Kamil Piątkowski mazowieckie
28 Piotr Waczyński małopolskie
29 Kalina Bathis wielkopolskie
30 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
31 Władysław Suława  dolnośląskie
32 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
33 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
34 Michał Osmelak zachodniopomorskie
35 Marta Osmelak zachodniopomorskie
36    
37    
38    
39    
40    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Mateusz Such podkarpackie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
5 Stanisław Gębski pomorskie
6 Katarzyna Tymińska podkarpackie
7 Paweł Rączka  podkarpackie
8 Kamil Piątkowski mazowieckie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mateusz Such podkarpackie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Paweł Rączka podkarpackie
5    

Galeria Zdjęć


Popularna KB po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KB po zdobyciu 10 szczytów z listy


Srebrna KB po zdobyciu 20 szczytów z listy


Złota KB po zdobyciu 30 szczytów z listy