Korona / KGI /

szczyt m.n.p.m.

Wysoka Kopa

1126

Smrek

1123

Sine Skałki

1122

Stóg Izerski

1105

Wysoki Kamień

1058

Zwalisko

1047

Podmokła

1001

Szerzawa

975

Kamienica

973

Rudy Grzbiet

945

Sępia Góra

828

Jastrzębiec

792

Czerniawska Kopa

776

Zajęcznik

595

Czerniawka

573

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

15

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Jan Suchecki dolnoślaskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
6 Zdzisław Orlik dolnośląskie
7 Piotr Lewandowski lubuskie
8 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
9 Stanisław Gębski pomorskie
10 Teresa Konefał mazowieckie
11 Stanisław Konefał mazowieckie
12 Artur Żok warmińsko-mazurskie
13 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
14 Jolanta Suława dolnośląskie
15 Władysław Suława dolnośląskie
16 Kamil Piątkowski mazowieckie
17 Tomasz Warachim dolnośląskie
18 Sławomir Manikowski opolskie
19 Krzysztof Kotula śląskie
20 Regina Ostrowska dolnośląskie
21 Henryk Berczyński dolnośląskie
22 Kalina Bathis wielkopolskie
23 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
24 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
25 Andrzej Gotszling  wielkopolskie
26 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
27 Łukasz Walczak lubelskie
28 Waldemar Pituła  lubuskie
29 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
30 Jakub Suława dolnosląskie
31 Cezary Pietrzyk mazowieckie
32 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
33 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
34 Leszek Osmelak  zachodniopomorskie
35 Marta Osmelak  zachodniopomorskie
36 Michał Osmelak zachodniopomorskie
37    
38    
39    
40    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Jan Suchecki  dolnośląskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
5 Paweł Śliwiński  kujawsko-pomorskie
6 Stanisława Gębski pomorskie
7 Artur Żok warmińsko-mazurskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Kamil Piątkowski mazowieckie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Regina Ostrowska dolnośląskie
12 Henryk Berczyński dolnośląskie
13 Kalina Bathis wielkopolskie
14 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
15 Zbigniew Kowalczyk  dolnośląskie
16 Jakub Suława dolnosląskie
17 Cezary Pietrzyk mazowieckie
18 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
19 Agnieszka Osmelak  zachodniopomorskie
20 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
21 Marta Osmelak  zachodniopomorskie
22 Michał Osmelak zachodniopomorskie
23 Waldemar Pituła lubuskie
24    
25    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnoskląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Artur Żok warmińsko mazurskie
6 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
7 Regina Ostrowska dolnośląskie
8 Cezary Pietrzyk mazowieckie
9 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
10    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Paweł Sliwiński kujawsko-pomorskie
4 Artur Żok warmińsko mazurskie
5 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
6 Władysław Suława dolnośląskie
7 Regina Ostrowska dolnośląskie
8 Cezary Pietrzyk  mazowieckie
9    
10    

 

Galeria Zdjęć


Popularna KGI po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KGI po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KGI po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KGI po zdobyciu wszystkich 15 szczytów z listy