Korona / KK /

szczyt m.n.p.m.

Śnieżka

1602

Wielki Szyszak

1509

Łabski Szczyt

1471

Śnieżne Kotły

1471

Mały Szyszak

1439

Śmielec

1424

Słonecznik

1423

Czeskie Kamienie

1416

Śląskie Kamienie

1413

Czarna Kopa

1407

Tępy Szczyt

1387

Sokolnik

1384

Kopa

1377

Szrenica

1362

Skalny Stół

1281

Czoło

1268

Ptasi Kamień

1215

Łysocina

1188

Wodospad Kamieńczyka

846

Chojnik

612

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

20

Lista Zdobywców

 

POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Teresa Konefał mazowieckie
3 Stanisław Konefał mazowieckie
4 Mirosław Surmacz śląskie
5  Marlena Jarczewska  wielkopolskie
6 Marcin Korus śląskie
7 Rafał Pukocz sląskie
8 Sławomir Manikowski opolskie
9 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
10 Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie 
11 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
12 Stanisław Jachym małopolskie
13 Karol Świdrak dolnośląskie
14 Damian Zabielski dolnośląskie
15 Zdzisław Orlik dolnośląskie
16 Piotr Lewandowski lubuskie
17 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
18 Stanisław Gębski pomorskie
19 Artur Żok warmińsko-mazurskie
20 Daria Strączyńska małopolskie
21 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
22 Jolanta Suława dolnośląskie
23 Władysław Suława dolnośląskie
24 Kamil Piątkowski mazowieckie
25 Tomasz Warachim dolnośląskie
26 Regina Ostrowska dolnośląskie
27 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
28 Andrzej Gotszling wielkopolskie
29 Maja Kudła  dolnośląskie
30 Jacek Kudła dolnośląskie
31 Krzysztof Browarek łódzkie
32 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
33 Marek Drapa śląskie
34 Marcel Matuszczak opolskie
35 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
36 Karol Kociński kujawsko pomorskie
37 Andrzej Zawacki mazowieckie
38 Dariusz Błaut śląskie
39 Henryk Berczyński dolnośląskie
40 Rafał Knaflewski wielkopolskie
41 Tomasz Lewicki pomorskie
42 Waldemar Pituła lubuskie
43 Kalina Bathis wielkopolskie
44 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
45 Krzysztof Grygierczyk śląskie
46 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
47 Władysława Jamroży małopolskie
48 Henryk Jamroży małopolskie
49 Łukasz Walczak lubelskie
50 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
51 Jakub Suława dolnośląskie
52 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
53 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
54 Cezary Pietrzyk mazowieckie
55 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
56 Paweł Przybylak wielkopolskie
57 Edyta Mikoś  małopolskie
58 Wojciech Mikoś małopolskie
59    
60    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3                     Marlena Jarczewska                       wielkopolskie
4                     Teresa Konefał                      mazowieckie
5                      Stanisław Konefał                      mazowieckie
6 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
7 Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie 
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Zdzisław Orlik dolnośląskie
11 Karol Świdrak dolnośląskie
12 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
13 Stanisław Gębski pomorskie
14 Artur Żok warmińsko-mazurskie
15 Damian Zabielski dolnośląskie
16 Daria Strączyńska małopolskie
17 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
18 Jolanta Suława dolnośląskie
19 Władysław Suława dolnośląskie
20 Kamil Piątkowski mazowieckie
21 Tomasz Warachim dolnośląskie
22 Regina Ostrowska dolnośląskie
23 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
24 Andrzej Gotszling wielkopolskie
25 Sławomir Manikowski opolskie
26 Maja Kudła dolnośląskie
27 Jacek Kudła dolnośląskie
28 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
29 Karol Kociński kujawsko pomorskie
30 Henryk Berczyński dolnośląskie
31 Waldemar Pituła lubuskie
32 Kalina Bathis wielkopolskie
33 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
34 Krzysztof Grygierczyk  śląskie
35 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
36 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
37 Jakub Suława dolnośląskie
38 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
39 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
40 Cezary Pietrzyk mazowieckie
41 Marcel Matuszczak opolskie
42 Paweł Przybylak wielkopolskie
43 Edyta Mikoś małopolskie
44 Wojciech Mikoś małopolskie
45    

 

 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3                          Marlena Jarczewska                         wielkoposkie
4                      Teresa Konefał                          mazowieckie
5                          Stanisław Konefał                         mazowieckie
6 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
7 Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie 
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Zdzisław Orlik dolnośląskie
11 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
12 Stanisław Gębski pomorskie
13 Artur Żok warmińsko-mazurskie
14 Damian Zabielski dolnośląskie
15 Władysław Suława dolnośląskie
16 Kamil Piątkowski mazowieckie
17 Regina Ostrowska dolnośląskie
18 Sławomir Manikowski opolskie
19 Maja Kudła dolnośląskie
20 Jacek Kudła dolnośląskie
21 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
22 Karol Kociński kujawsko pomorskie
23 Henryk Berczyński dolnośląskie
24 Kalina Bathis wielkopolskie
25 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
26 Krzysztof Grygierczyk śląskie
27 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
28 Cezary Pietrzyk mazowieckie
29 Marcel Matuszczak opolskie
30 Paweł Przybylak wielkopolskie
31 Waldemar Pituła lubuskie
32    
33    
34    
35    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Zdzisław Orlik dolnośląskie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Regina Ostrowska dolnośląskie
6 Artur Żok warmińsko mazurskie
7 Maja Kudła dolnośląskie
8 Jacek Kudła dolnośląskie
9 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
10 Karol Kociński kujawsko pomorskie
11 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
12 Kamil Piątkowski mazowieckie
13 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
14 Cezary Pietrzyk mazowieckie
15 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
16    
17    
18    
19    
20    

Galeria Zdjęć


Popularna KK po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KK po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KK po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KK po zdobyciu 20 szczytów z listy