Korona / KK /


Tel.: 727 977 177
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.wodoodporni.com.pl
https://www.facebook.com/wodoodporni.wro/

szczyt m.n.p.m.

Śnieżka

1602

Wielki Szyszak

1509

Łabski Szczyt

1471

Śnieżne Kotły

1471

Mały Szyszak

1439

Śmielec

1424

Słonecznik

1423

Czeskie Kamienie

1416

Śląskie Kamienie

1413

Czarna Kopa

1407

Tępy Szczyt

1387

Sokolnik

1384

Kopa

1377

Szrenica

1362

Skalny Stół

1281

Czoło

1268

Ptasi Kamień

1215

Łysocina

1188

Wodospad Kamieńczyka

846

Chojnik

612

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

20

Lista Zdobywców

 

POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Teresa Konefał mazowieckie
3 Stanisław Konefał mazowieckie
4 Mirosław Surmacz śląskie
5  Marlena Jarczewska  wielkopolskie
6 Marcin Korus śląskie
7 Rafał Pukocz sląskie
8 Sławomir Manikowski opolskie
9 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
10 Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie 
11 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
12 Stanisław Jachym małopolskie
13 Karol Świdrak dolnośląskie
14 Damian Zabielski dolnośląskie
15 Zdzisław Orlik dolnośląskie
16 Piotr Lewandowski lubuskie
17 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
18 Stanisław Gębski pomorskie
19 Artur Żok warmińsko-mazurskie
20 Daria Strączyńska małopolskie
21 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
22 Jolanta Suława dolnośląskie
23 Władysław Suława dolnośląskie
24 Kamil Piątkowski mazowieckie
25 Tomasz Warachim dolnośląskie
26 Regina Ostrowska dolnośląskie
27 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
28 Andrzej Gotszling wielkopolskie
29 Maja Kudła  dolnośląskie
30 Jacek Kudła dolnośląskie
31 Krzysztof Browarek łódzkie
32 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
33 Marek Drapa śląskie
34 Marcel Matuszczak opolskie
35 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
36 Karol Kociński kujawsko pomorskie
37 Andrzej Zawacki mazowieckie
38 Dariusz Błaut śląskie
39 Henryk Berczyński dolnośląskie
40 Rafał Knaflewski wielkopolskie
41 Tomasz Lewicki pomorskie
42 Waldemar Pituła lubuskie
43 Kalina Bathis wielkopolskie
44 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
45 Krzysztof Grygierczyk śląskie
46 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
47 Władysława Jamroży małopolskie
48 Henryk Jamroży małopolskie
49 Łukasz Walczak lubelskie
50 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
51 Jakub Suława dolnośląskie
52 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
53 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
54 Cezary Pietrzyk mazowieckie
55 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
56 Paweł Przybylak wielkopolskie
57 Edyta Mikoś  małopolskie
58 Wojciech Mikoś małopolskie
59 Patrycja Jetka śląskie
60 Artur Śmieja śląskie
61 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
62 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
63 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
64 Michał Osmelak zachodniopomorskie
65 Marta Osmelak zachodniopomorskie
66 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
67 Joanna Górska  podlaskie
68 Tomasz Musioł śląskie
69 Janusz Chmielewski śląskie
70 Maksymilian Chmielewski śląskie
71 Filip Bogobowicz mazowieckie
72 Pawlak Bogusława podkarpackie
73 Bogusław Pawlak podkarpackie
74 Jacek Samor dolnośląskie
75 Dariusz Jochman śląskie
76 Gabriela Wołowicz Niemncy
77 Mariusz Wołowicz Niemcy
78 Piotr Bogobowicz mazowieckie
79 Mariusz Horosiewicz  wielkopolskie
80 Aleksandra Kaźmierczak  wielkopolskie
81 Marek Szmidt śląskie
82 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
83 Tomasz Zaucha małopolskie
84 Anna Zaucha małopolskie
85 Maciej Zaucha małopolskie
86 Karolina Zaucha małopolskie
87 Jolanta Hetmańczyk śląskie
88 Tomasz Sokoła śląskie
89 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
90 Stanisław Jachym małopolskie
91    
92    
93    
94    
95    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3                     Marlena Jarczewska                       wielkopolskie
4                     Teresa Konefał                      mazowieckie
5                      Stanisław Konefał                      mazowieckie
6 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
7 Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie 
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Zdzisław Orlik dolnośląskie
11 Karol Świdrak dolnośląskie
12 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
13 Stanisław Gębski pomorskie
14 Artur Żok warmińsko-mazurskie
15 Damian Zabielski dolnośląskie
16 Daria Strączyńska małopolskie
17 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
18 Jolanta Suława dolnośląskie
19 Władysław Suława dolnośląskie
20 Kamil Piątkowski mazowieckie
21 Tomasz Warachim dolnośląskie
22 Regina Ostrowska dolnośląskie
23 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
24 Andrzej Gotszling wielkopolskie
25 Sławomir Manikowski opolskie
26 Maja Kudła dolnośląskie
27 Jacek Kudła dolnośląskie
28 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
29 Karol Kociński kujawsko pomorskie
30 Henryk Berczyński dolnośląskie
31 Waldemar Pituła lubuskie
32 Kalina Bathis wielkopolskie
33 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
34 Krzysztof Grygierczyk  śląskie
35 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
36 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
37 Jakub Suława dolnośląskie
38 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
39 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
40 Cezary Pietrzyk mazowieckie
41 Marcel Matuszczak opolskie
42 Paweł Przybylak wielkopolskie
43 Edyta Mikoś małopolskie
44 Wojciech Mikoś małopolskie
45 Patrycja Jetka śląskie
46 Artur Śmieja śląskie
47 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
48 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
49 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
50 Michał Osmelak zachodniopomorskie
51 Marta Osmelak zachodniopomorskie
52 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
53 Joanna Górska podlaskie
54 Janusz Chmielewski śląskie
55 Filip Bogobowicz mazowieckie
56 Pawlak Bogusława podkarpackie
57 Bogusław Pawlak podkarpackie
58 Jacek Samor dolnośląskie
59 Dariusz Jochman śląskie
60 Gabriela Wołowicz Niemcy
61 Mariusz Wołowicz Niemcy
62 Piotr Bogobowicz mazowieckie
63 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
64 Aleksandra Każmierczak wielkopolskie
65 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
66 Marek Szmidt śląskie
67 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
68 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
69 Stanisław Jachym małopolskie
70    

 

 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3                          Marlena Jarczewska                         wielkoposkie
4                      Teresa Konefał                          mazowieckie
5                          Stanisław Konefał                         mazowieckie
6 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
7 Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie 
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Zdzisław Orlik dolnośląskie
11 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
12 Stanisław Gębski pomorskie
13 Artur Żok warmińsko-mazurskie
14 Damian Zabielski dolnośląskie
15 Władysław Suława dolnośląskie
16 Kamil Piątkowski mazowieckie
17 Regina Ostrowska dolnośląskie
18 Sławomir Manikowski opolskie
19 Maja Kudła dolnośląskie
20 Jacek Kudła dolnośląskie
21 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
22 Karol Kociński kujawsko pomorskie
23 Henryk Berczyński dolnośląskie
24 Kalina Bathis wielkopolskie
25 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
26 Krzysztof Grygierczyk śląskie
27 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
28 Cezary Pietrzyk mazowieckie
29 Marcel Matuszczak opolskie
30 Paweł Przybylak wielkopolskie
31 Waldemar Pituła lubuskie
32 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
33 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
34 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
35 Michał Osmelak zachodniopomorskie
36 Marta Osmelak zachodniopomorskie
37 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
38 Joanna Górska podlaskie
39 Janusz Chmielewski śląskie
40 Pawlak Bogusława podkarpackie
41 Bogusław Pawlak podkarpackie
42 Jacek Samor dolnośląskie
43 Piotr Bogobowicz mazowieckie
44 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
45 Alksandra Każmierczak wielkopolskie
46 Patrycja Jetka  śląskie
47 Artur Śmieja  śląskie
48 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
49 Marek Szmidt śląskie
50 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
51 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
52 Anna Bukowska Bogacz małopolskie 
53 Stanislaw Jachym małopolskie
54    
55    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Zdzisław Orlik dolnośląskie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Regina Ostrowska dolnośląskie
6 Artur Żok warmińsko mazurskie
7 Maja Kudła dolnośląskie
8 Jacek Kudła dolnośląskie
9 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
10 Karol Kociński kujawsko pomorskie
11 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
12 Kamil Piątkowski mazowieckie
13 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
14 Cezary Pietrzyk mazowieckie
15 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
16 Damian Zabielski dolnośląskie
17 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
18 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
19 Joanna Górska podlaskie
20 Bogusława Pawlak podkarpackie
21 Pawlak Bogusław podkarpackie
22 Jacek Samor dolnośląskie
23 Mariusz Horosiewicz wielkopolska
24 Aleksandra Każmierczak wielkopolska
25 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
26 Mirosław Surmacz śląskie
27 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
28 Robert Jędzrzejczyk dolnośląskie
29 Marcel Matuszczak opolskie
30 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
31 Stanisław Jachym małopolskie
32    
33    
34    
35    

Galeria Zdjęć


Popularna KK po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KK po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KK po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KK po zdobyciu 20 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ KARKONOSZY ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

www.compass.krakow.pl

http://www.compass.home.pl/klient/!Sklep/Zoomify/Karkonosze_18.html

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1biM5hmOvw_ZhwNe7fEds3zWU8cDGFjYZ&usp=sharing

OPISY TRAS:

Śnieżka

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/karkonosze-na-sniezke-z-karpacza-gornego/
Wielki Szyszak

Blog pod Szczytem: http://podszczytem.pl/karkonosze-na-sniezne-koty/
Łabski Szczyt

Blog Pod szczytem: http://podszczytem.pl/karkonosze-na-sniezne-koty/
Śnieżne Kotły

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/karkonosze-na-sniezne-koty/
Mały Szyszak
Śmielec

Blog Pod szczytem: http://podszczytem.pl/karkonosze-na-sniezne-koty/
Słonecznik
Czeskie Kamienie
Śląskie Kamienie
Czarna Kopa
Tępy Szczyt
Sokolnik
Kopa
Szrenica

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/karkonosze-trasa-harrachov-wodospad/
Skalny Stół
Czoło
Ptasi Kamień
Łysocina
Wodospad Kamieńczyka

Blog Pod szczuytem: http://podszczytem.pl/karkonosze-trasa-harrachov-wodospad/
Chojnik

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Śnieżka 1602 50.7360571 15.740036 50°44'10'' N 15°44'24'' E
Wielki Szyszak 1509 50.77655 15.56765 50°46'36'' N 15°34'4'' E
Łabski Szczyt 1471 50.78055 15.54555 50°46'50'' N 15°32'44'' E
Śnieżne Kotły 1471 50.77888 15.55722 50°46'44'' N 15°33'26'' E
Mały Szyszak 1439 50.7593013 15.6490929 50°45'33'' N 15°38'57'' E
Śmielec 1424 50.77902 15.57859 50°46'44'' N 15°34'43'' E
Słonecznik 1423 50.7596014 15.6833887 50°45'35'' N 15°41'0'' E
Czeskie Kamienie 1416 50.77704 15.59328 50°46'37'' N 15°35'36'' E
Śląskie Kamienie 1413 50.77693 15.6014 50°46'37'' N 15°36'5'' E
Czarna Kopa 1407 50.7427627 15.7692118 50°44'34'' N 15°46'9'' E
Tępy Szczyt 1387 50.7613086 15.6584154 50°45'41'' N 15°39'30'' E
Sokolnik 1384 50.7772558 15.5251268 50°46'38'' N 15°31'30'' E
Kopa 1377 50.7457644 15.7282405 50°44'45'' N 15°43'42'' E
Szrenica 1362 50.7918891 15.5131604 50°47'31'' N 15°30'47'' E
Skalny Stół 1281 50.752778 15.792222 50°45'10'' N 15°47'32'' E
Czoło 1268 50.7553344 15.8145007 50°45'19'' N 15°48'52'' E
Ptasi Kamień 1215 50.7639857 15.6286871 50°45'50'' N 15°37'43'' E
Łysocina 1188 50.7256312 15.8307277 50°43'32'' N 15°49'51'' E
Wodospad Kamieńczyka 846 50.813956 15.496692 50°48'50'' N 15°29'48'' E
Chojnik 612 50.8338691 15.6443496 50°50'2'' N 15°38'40'' E