Korona / KGOP /

szczyt m.n.p.m.

Biskupia Kopa

890

Srebrna Kopa

785

Zamkowa Góra

571

Średnia Kopa

543

Szyndzielowa Kopa

533

Przednia Kopa

467

Długota

457

Olszak

453

Krzyżówka

427

Okopowa

388

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców

 

POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Patrycja Jaworowska śląskie
2 Marcin Baranowski podkarpackie
3 Jan Suchecki dolnośląskie
4 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
5 Stanisław Jachym  małopolskie
6 Krzysztof Browarek łódzkie
7 Marlena Jarczewska wielkopolskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
10 Krzysztof Kotula śląskie
11 Mirosław Surmacz śląskie
12 Henryk Berczyński dolnośląskie
13 Anna Franik śląskie
14 Stanisław Gębski pomorskie
15 Kalina Bathis wielkopolskie
16 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
17 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
18 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
19 Sebastian Mitelski śląskie
20 Łukasz Walczak lubelskie
21 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
22 Sławomir Manikowski opolskie
23 Marcel Matuszczak opolskie
24 Adam Cichoń śląskie
25 Tomasz Olejnik podkarpackie
26 Teresa Konefał mazowieckie
27 Stanisław Konefał mazowieckie
28 Piotr Lewandowski lubuskie
29 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
30 Tomasz Musioł śląskie
31 Janusz Chmielewski śląskie
32 Przemysław Surma opolskie
33 Lena Surma opolskie
34 Justyna Socha opolskie
35    

 


SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Patrycja Jaworowska  śląskie
2 Maciej Baranowski podkarpackie
3 Jan Suchecki  dolnośląskie
4 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Marlena Jarczewska wielkopolskie
7 Władysław Suława dolnośląskie
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Henryk Berczyński dolnośląskie
10 Kalina Bathis wielkopolskie
11 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
12 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
13 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
14 Sebastian Mitelski śląskie
15 Tomasz Olejnik podkarpackie
16 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
17 Sławomir Manikowski opolskie
18 Tomasz Musioł śląskie
19    
20    

 


ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Stanisław Jachym  małopolskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
5 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
6 Sebastian Mitelski śląskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Tomasz Olejnik podkarpackie
9 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Tomasz Musioł  śląskie
12    
13    
14    
15    

Galeria Zdjęć


Popularna KGOP po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KGOP po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KGOP po zdobyciu minimum 10 szczytów z listy