Korona / KBMŁ /

szczyt m.n.p.m.

Czupel

933

Łamana Skała

929

Leskowiec

918

Magurka Wilkowicka

909

Groń Jana Pawła II

890

Potrójna

884

Kocierz

879

Wielka Cisowa Grapa

853

Gibasówka

842

Groniczki

839

Kucówki

833

Kiczera

831

Hrobacza Łąka

828

Magurka Ponikiewska

818

Gaiki

808

Gancarz

802

Czarny Groń

793

Bukowski Groń

767

Żar

761

Żurawnica

724

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

20

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Gębski pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Mirosław Surmacz śląskie
6 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
7 Teresa Konefał mazowieckie
8 Stanisław Konefał mazowieckie
9 Marlena Jarczerwska wielkopolskie
10 Jolanta Suława dolnośląskie
11 Władysław Suława dolnośląskie
12 Elżbieta Uranek śląskie
13 Sebastian Uranek śląskie
14 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
15 Andrzej Gotszling wielkopolskie
16 Sławomir Manikowski opolskie
17 Mariusz Buczek małopolskie
18 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
19 Marek Drapa śląskie
20 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
21 Krzysztof Kotula śląskie
22 Dariusz Błaut śląskie
23 Szymon Warsz śląskie
24 Marek Warsz  śląskie
25 Anna Franik śląskie
26 Tomasz Lewicki pomorskie
27 Janusz Hatala śląskie
28 Kamil Piątkowski mazowieckie
29 Krzysztof Grygierczyk śląskie
30 Łukasz Walaczak lubelskie
31 Adam Cichoń śląskie
32 Piotr Szymański śląskie
33 Aleksander Bieńkowski małopolskie
34 Piotr Lewandowski lubuskie
35 Marcin Gibiec śląskie
36 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
37 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
38 Michał Osmelak zachodniopomorskie
39 Marta Osmelak zachodniopomorskie
40    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Gębski pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Mirosław Surmacz śląskie
6 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
7 Marlena Jarczewska wielkopolskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
10 Andrzej Gotszling wielkopolskie
11 Sławomir Manikowski opolskie
12 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
13 Krzysztof Kotula śląskie
14 Szymon Warsz śląskie
15 Marek Warsz śląskie
16 Janusz Hatala śląskie
17 Kamil Piątkowski mazowieckie
18 Krzysztof Grygierczyk śląskie
19 Piotr Szymański śląskie
20 Marek Drapa śląskie
21    
22    
23    
24    
25    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
5 Marlena Jarczewska wielkopolskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Janusz Hatala śląskie
8 Kamil Piątkowski mazowieckie
9 Krzysztof Grygierczyk  śląskie
10 Piotr Szymański śląskie
11 Jan Suchecki dolnośląskie
12 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
13    
14    
15    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Mirosław Surmacz śląskie
5 Janusz Hatala śląskie
6 Piotr Szymański śląskie
7    
8    
9    
10    

Galeria Zdjęć


Popularna KBMŁ po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KBMŁ po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KBMŁ po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KBMŁ po zdobyciu 20 szczytów z listy