Korona / KBMŁ /

szczyt m.n.p.m.

Czupel

933

Łamana Skała

929

Leskowiec

918

Magurka Wilkowicka

909

Groń Jana Pawła II

890

Potrójna

884

Kocierz

879

Wielka Cisowa Grapa

853

Gibasówka

842

Groniczki

839

Kucówki

833

Kiczera

831

Hrobacza Łąka

828

Magurka Ponikiewska

818

Gaiki

808

Gancarz

802

Czarny Groń

793

Bukowski Groń

767

Żar

761

Żurawnica

724

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

20

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Gębski pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Mirosław Surmacz śląskie
6 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
7 Teresa Konefał mazowieckie
8 Stanisław Konefał mazowieckie
9 Marlena Jarczerwska wielkopolskie
10 Jolanta Suława dolnośląskie
11 Władysław Suława dolnośląskie
12 Elżbieta Uranek śląskie
13 Sebastian Uranek śląskie
14 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
15 Andrzej Gotszling wielkopolskie
16 Sławomir Manikowski opolskie
17 Mariusz Buczek małopolskie
18 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
19 Marek Drapa śląskie
20 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
21 Krzysztof Kotula śląskie
22 Dariusz Błaut śląskie
23 Szymon Warsz śląskie
24 Marek Warsz  śląskie
25 Anna Franik śląskie
26 Tomasz Lewicki pomorskie
27 Janusz Hatala śląskie
28 Kamil Piątkowski mazowieckie
29 Krzysztof Grygierczyk śląskie
30 Łukasz Walaczak lubelskie
31 Adam Cichoń śląskie
32 Piotr Szymański śląskie
33 Aleksander Bieńkowski małopolskie
34 Piotr Lewandowski lubuskie
35 Marcin Gibiec śląskie
36 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
37 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
38 Michał Osmelak zachodniopomorskie
39 Marta Osmelak zachodniopomorskie
40 Rafał Krzyżanowski śląskie
41 Tomasz Musioł śląskie
42 Janusz Chmielewski śląskie
43 Maksymilian Chmielewski śląskie
44 Edyta Rusak - Płaszczymąka śląskie
45 Janusz Płaszczymąka śląskie
46 Stanisław Zawrus małopolska
47 Marek Kucharski mazowieckie
48 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
49 Stanisław Jachym  małopolskie
50 Marek Reichel śląskie
51 Marlena Chmielewska małopolskie
52 Jakub Foltyn śląskie
53    
54    
55    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Gębski pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Mirosław Surmacz śląskie
6 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
7 Marlena Jarczewska wielkopolskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
10 Andrzej Gotszling wielkopolskie
11 Sławomir Manikowski opolskie
12 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
13 Krzysztof Kotula śląskie
14 Szymon Warsz śląskie
15 Marek Warsz śląskie
16 Janusz Hatala śląskie
17 Kamil Piątkowski mazowieckie
18 Krzysztof Grygierczyk śląskie
19 Piotr Szymański śląskie
20 Marek Drapa śląskie
21 Janiusz Chmielewski śląskie
22 Maksymilian Chmielewski śląskie
23 Stanisław Zawrus maópolskie
24 Marek Kucharski mazowieckie
25 Anna Bukowska małopolskie
26 Stanisław Jachym małopolskie
27    
28    
29    
30    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
5 Marlena Jarczewska wielkopolskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Janusz Hatala śląskie
8 Kamil Piątkowski mazowieckie
9 Krzysztof Grygierczyk  śląskie
10 Piotr Szymański śląskie
11 Jan Suchecki dolnośląskie
12 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
13 Janusz Chmielewski śląskie
14 Maksymilian Chmielewski śląskie
15 Stanisław Zawrus małopolskie
16 Anna Bukowska małopolskie
17 Stanisław Jachym małopolskie
18    
19    
20    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Mirosław Surmacz śląskie
5 Janusz Hatala śląskie
6 Piotr Szymański śląskie
7 Stanisław Zawrus małopolskie
8 Jan Suchecki dolnośląskie
9    
10    

Galeria Zdjęć


Popularna KBMŁ po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KBMŁ po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KBMŁ po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KBMŁ po zdobyciu 20 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ BESKIDU MAŁEGO ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

www.compass.krakow.pl

http://www.compass.home.pl/klient/!Sklep/Zoomify/BeskMaly_17.html

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1ss3lq3H3M9_f27sySq4jGYRbUKpfxUw-&usp=sharing

OPISY TRAS:

Czupel

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/beskid-maly-wcale-nie-male-zaskoczenie/
Łamana Skała
Leskowiec
Magurka Wilkowicka

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/beskid-maly-wcale-nie-male-zaskoczenie/
Groń Jana Pawła II
Potrójna
Kocierz
Wielka Cisowa Grapa
Gibasówka
Groniczki
Kucówki
Kiczera
Hrobacza Łąka
Magurka Ponikiewska
Gaiki
Gancarz
Czarny Groń
Bukowski Groń
Żar
Żurawnica

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Czupel 933 49.7676268 19.1609217 49°46'3'' N 19°9'39'' E
Łamana Skała 929 49.7630232 19.3966183 49°45'47'' N 19°23'48'' E
Leskowiec 918 49.7885339 19.4434985 49°47'19'' N 19°26'37'' E
Magurka Wilkowicka 909 49.7772131 19.1295054 49°46'38'' N 19°7'46'' E
Groń Jana Pawła II 890 49.7954185 19.4460138 49°47'44'' N 19°26'46'' E
Potrójna 884 49.7779108 19.3664858 49°46'40'' N 19°21'59'' E
Kocierz 879 49.7784554 19.2852917 49°46'42'' N 19°17'7'' E
Wielka Cisowa Grapa 853 49.7779092 19.2621158 49°46'40'' N 19°15'44'' E
Gibasówka 842 49.7512714 19.3694454 49°45'5'' N 19°22'10'' E
Groniczki 839 49.8154385 19.1438029 49°48'56'' N 19°8'38'' E
Kucówki 833 49.7484968 19.3420242 49°44'55'' N 19°20'31'' E
Kiczera 831 49.7915946 19.2494983 49°47'30'' N 19°14'58'' E
Hrobacza Łąka 828 49.8222554 19.1651675 49°49'20'' N 19°9'55'' E
Magurka Ponikiewska 818 49.8028362 19.4687942 49°48'10'' N 19°28'8'' E
Gaiki 808 49.8089608 19.1247017 49°48'32'' N 19°7'29'' E
Gancarz 802 49.8102092 19.4223625 49°48'37'' N 19°25'21'' E
Czarny Groń 793 49.7901816 19.3753733 49°47'25'' N 19°22'31'' E
Bukowski Groń 767 49.8213708 19.2575642 49°49'17'' N 19°15'27'' E
Żar 761 49.7870183 19.2252567 49°47'13'' N 19°13'31'' E
Żurawnica 724 49.7593332 19.5123971 49°45'34'' N 19°30'45'' E