Korona / KGST /

szczyt m.n.p.m.

Szczeliniec Wielki

919

Skalniak

915

Błędne Skały

853

Narożnik

851

Białe Skały

800

Krucza Kopa

721

Róg

715

Skalne Grzyby

700

Urwisko Batorowskie

700

Radkowskie Skały

600

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców

 

POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Jan Suchecki dolnośląskie
4 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Zdzisław Orlik dolnośląskie
7 Piotr Lewandowski lubuskie
8 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
9 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
10 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
11 Stanisław Gębski pomorskie
12 Teresa Konefał mazowieckie
13 Stanisław Konefał mazowieckie
14 Aneta Konefał mazowieckie
15 Włodzimierz Konefał mazowieckie
16 Oliwia Konefał mazowieckie
17 Paweł Konefał mazowieckie
18 Agnieszka Nwokocha Norwegia
19 Chigozie Nwokocha Norwegia
20 Daria Nwokocha Norwegia
21 Bartosz Nwokocha Norwegia
22 Emil Nwokocha Norwegia
23 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
24 Władysław Suława dolnośląskie
25 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
26 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
27 Elżbieta Uranek śląskie
28 Sebastian Uranek śląskie
29 Dominik Rybka mazowieckie
30 Tomasz Warachim dolnośląskie
31 Regina Ostrowska dolnośląskie
32 Sławomir Manikowski opolskie
33 Krzysztof Browarek łódzkie
34 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
35 Jacek Samor dolnośląskie
36 Andrzej Zawacki mazowieckie
37 Dariusz Błaut śląskie
38 Henryk Berczyński dolnośląskie
39 Anna Franik śląskie
40 Szymon Pierzyna śląskie
41 Tomasz Lewicki pomorskie
42 Waldemar Pituła lubuskie
43 Kalina Bathis wielkopolskie
44 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
45 Agnieszka Osmelak  zachodniopomorskie
46 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
47 Marta Osmelak  zachodniopomorskie
48 Michał Osmelak zachodniopomorskie
49 Kamil Piątkowski mazowieckie
50 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
51 Andrzej Gotszling wielkopolskie
52 Łukasz Walczak lubelskie
53 Marcel Matuszczak opilskie
54 Paweł Przybylak wielkopolskie
55 Adam Cichoń śląskie
56 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
57 Anna Zaucha małopolskie
58 Tomasz Zaucha małopolskie
59 Maciej Zaucha małopolskie
60 Karolina Zaucha małopolskie
61 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
62    
63    
64    
65    

 

SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Jan Suchecki dolnoślaskie
3 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
6 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Stanisław Gębski pomorskie
9 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
10 Władysław Suława dolnośląskie
11 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
12 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
13 Regina Ostrowska dolnośląskie
14 Krzysztof Browarek  łódzkie
15 Jacek Samor dolnosląskie
16 Henryk Berczyński dolnośląskie
17 Anna Franik śląskie
18 Szymon Pierzyna śląskie
19 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
20 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
21 Marta Osmelak zachodniopomorskie
22 Michał Osmelak zachodniopmorskie
23 Kamil Piątkowski mazowieckie
24 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
25 Sławomir Manikowski opolskie
26 Anna Zaucha małopolskie
27 Tomasz Zaucha małopolskie
28 Maciej Zaucha małopolskie
29 Karolina Zaucha małopolskie
30 Teresa Konefał mazowieckie
31 Stanisław Konefał mazowieckie
32 Aneta Konefał mazowieckie
33 Włodzimierz Konefał mazowieckie
34 Oliwia Konefał mazowieckie
35 Paweł Konefał mazowieckie
36 Agnieszka Nwokocha Norwegia
37 Chigozie Nwokocha Norwegia
38 Daria Nwokocha Norwegia
39 Bartosz Nwokocha Norwegia
40 Emil Nwokocha Norwegia
41 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
42    
43    
44    
45    

 

ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
4 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
5 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
6 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
7 Regina Ostrowska dolnośląskie
8 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10 Jacek Samor dolnośląskie
11 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
12 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
13 Anna Zaucha małopolskie
14 Tomasz Zaucha małopolskie
15 Maciej Zaucha małopolskie
16 Karolina Zaucha małopolskie
17 Teresa Konefał mazowieckie
18 Stanisław Konefał mazowieckie
19 Aneta Konefał mazowieckie
20 Włodzimierz Konefał mazowieckie
21 Oliwia Konefał mazowieckie
22 Paweł Konefał mazowieckie
23 Agnieszka Nwokocha Norwegia
24 Chigozie Nwokocha Norwegia
25 Daria Nwokocha Norwegia
26 Bartosz Nwokocha Norwegia
27 Emil Nwokocha Norwegia
28 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
29    
30    

Galeria Zdjęć


Popularna KGST po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KGST po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KGST po zdobyciu 10 szczytów z listy