Korona / KGST /

szczyt m.n.p.m.

Szczeliniec Wielki

919

Skalniak

915

Błędne Skały

853

Narożnik

851

Białe Skały

800

Krucza Kopa

721

Róg

715

Skalne Grzyby

700

Urwisko Batorowskie

700

Radkowskie Skały

600

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców

 

POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Jan Suchecki dolnośląskie
4 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Zdzisław Orlik dolnośląskie
7 Piotr Lewandowski lubuskie
8 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
9 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
10 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
11 Stanisław Gębski pomorskie
12 Teresa Konefał mazowieckie
13 Stanisław Konefał mazowieckie
14 Aneta Konefał mazowieckie
15 Włodzimierz Konefał mazowieckie
16 Oliwia Konefał mazowieckie
17 Paweł Konefał mazowieckie
18 Agnieszka Nwokocha Norwegia
19 Chigozie Nwokocha Norwegia
20 Daria Nwokocha Norwegia
21 Bartosz Nwokocha Norwegia
22 Emil Nwokocha Norwegia
23 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
24 Władysław Suława dolnośląskie
25 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
26 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
27 Elżbieta Uranek śląskie
28 Sebastian Uranek śląskie
29 Dominik Rybka mazowieckie
30 Tomasz Warachim dolnośląskie
31 Regina Ostrowska dolnośląskie
32 Sławomir Manikowski opolskie
33 Krzysztof Browarek łódzkie
34 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
35 Jacek Samor dolnośląskie
36 Andrzej Zawacki mazowieckie
37 Dariusz Błaut śląskie
38 Henryk Berczyński dolnośląskie
39 Anna Franik śląskie
40 Szymon Pierzyna śląskie
41 Tomasz Lewicki pomorskie
42 Waldemar Pituła lubuskie
43 Kalina Bathis wielkopolskie
44 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
45 Agnieszka Osmelak  zachodniopomorskie
46 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
47 Marta Osmelak  zachodniopomorskie
48 Michał Osmelak zachodniopomorskie
49 Kamil Piątkowski mazowieckie
50 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
51 Andrzej Gotszling wielkopolskie
52 Łukasz Walczak lubelskie
53 Marcel Matuszczak opilskie
54 Paweł Przybylak wielkopolskie
55 Adam Cichoń śląskie
56 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
57 Anna Zaucha małopolskie
58 Tomasz Zaucha małopolskie
59 Maciej Zaucha małopolskie
60 Karolina Zaucha małopolskie
61 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
62 Tomasz Musioł śląskie
63 Janusz Chmielewski śląskie
64 Maksymilian Chmielewski śląskie
65 Edyta Rusak - Płaszczymąka śląskie
66 Janusz Płaszczymąka śląskie
67 Przemysław Surma opolskie
68 Lena Surma opolskie
69 Justyna Socha opolskie
70 Mateusz Dębiński dolnbośląskie
71 Mirosław Dębiński dolnośląskie
72 Dariusz Jochman śląskie
73 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
74 Marlena Chmielewska małopolskie
75 Jakub Foltyn śląskie
76 Żaneta Byczkowska łódzkie
77 Adrian Byczkowski łódzkie
78 Krzysztof Byczkowski łódzkie
79 Paweł Byczkowski łódzkie
80 Karol Świdrak dolnośląskie
81    
82    
83    
84    
85    

 

SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Jan Suchecki dolnoślaskie
3 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
6 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Stanisław Gębski pomorskie
9 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
10 Władysław Suława dolnośląskie
11 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
12 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
13 Regina Ostrowska dolnośląskie
14 Krzysztof Browarek  łódzkie
15 Jacek Samor dolnosląskie
16 Henryk Berczyński dolnośląskie
17 Anna Franik śląskie
18 Szymon Pierzyna śląskie
19 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
20 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
21 Marta Osmelak zachodniopomorskie
22 Michał Osmelak zachodniopmorskie
23 Kamil Piątkowski mazowieckie
24 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
25 Sławomir Manikowski opolskie
26 Anna Zaucha małopolskie
27 Tomasz Zaucha małopolskie
28 Maciej Zaucha małopolskie
29 Karolina Zaucha małopolskie
30 Teresa Konefał mazowieckie
31 Stanisław Konefał mazowieckie
32 Aneta Konefał mazowieckie
33 Włodzimierz Konefał mazowieckie
34 Oliwia Konefał mazowieckie
35 Paweł Konefał mazowieckie
36 Agnieszka Nwokocha Norwegia
37 Chigozie Nwokocha Norwegia
38 Daria Nwokocha Norwegia
39 Bartosz Nwokocha Norwegia
40 Emil Nwokocha Norwegia
41 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
42 Marlena Chmielewska małopolskie
43 Jakub Foltyn śląskie
44 Żaneta Byczkowska łódzkie
45 Adrian Byczkowski łódzkie
46 Krzysztof Byczkowski łódzkie
47 Paweł Byczkowski łódzkie
     
     
     

 

ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
4 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
5 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
6 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
7 Regina Ostrowska dolnośląskie
8 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10 Jacek Samor dolnośląskie
11 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
12 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
13 Anna Zaucha małopolskie
14 Tomasz Zaucha małopolskie
15 Maciej Zaucha małopolskie
16 Karolina Zaucha małopolskie
17 Teresa Konefał mazowieckie
18 Stanisław Konefał mazowieckie
19 Aneta Konefał mazowieckie
20 Włodzimierz Konefał mazowieckie
21 Oliwia Konefał mazowieckie
22 Paweł Konefał mazowieckie
23 Agnieszka Nwokocha Norwegia
24 Chigozie Nwokocha Norwegia
25 Daria Nwokocha Norwegia
26 Bartosz Nwokocha Norwegia
27 Emil Nwokocha Norwegia
28 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
29    
30    

Galeria Zdjęć


Popularna KGST po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KGST po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KGST po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR STOŁOWYCH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

www.compass.krakow.pl

http://www.compass.home.pl/klient/!Sklep/Zoomify/GStolowe_17.html

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1zKmf9ACla65dUkAFD284JCigjHpHkWYx&usp=sharing

OPISY TRAS:

Szczeliniec Wielki
Skalniak
Błędne Skały
Narożnik
Białe Skały
Krucza Kopa
Róg
Skalne Grzyby
Urwisko Batorowskie
Radkowskie Skały

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Szczeliniec Wielki 919 50.4842448 16.3415623 50°29'3'' N 16°20'30'' E
Skalniak 915 50.4724468 16.3201475 50°28'21'' N 16°19'13'' E
Błędne Skały 853 50.4786739 16.2898493 50°28'43'' N 16°17'23'' E
Narożnik 851 50.4588974 16.3486862 50°27'32'' N 16°20'55'' E
Białe Skały 800 50.4608645 16.3598442 50°27'39'' N 16°21'35'' E
Krucza Kopa 721 50.4430211 16.3009214 50°26'35'' N 16°18'3'' E
Róg 715 50.6730737 16.1005926 50°40'23'' N 16°6'2'' E
Skalne Grzyby 700 50.4616568 16.4098406 50°27'42'' N 16°24'35'' E
Urwisko Batorowskie 700 50.4441143 16.3848209 50°26'39'' N 16°23'5'' E
Radkowskie Skały 600 50.4805582 16.3958931 50°28'50'' N 16°23'45'' E