Korona / ZKPT /

Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 
 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

szczyt m.n.p.m.

Rysy - na szlaku - brak oznaczenia

2499

Mięguszowiecki Szczyt /szczyt zaliczamy po zdobyciu Przłęczy pod Chłopkiem/ - na szlaku - brak oznaczenia

2438

Świnica - na szlaku - brak oznaczenia

2301

Kozi Wierch - na szlaku - brak oznaczenia

2291

Kozie Czuby - na szlaku - brak oznaczenia

2266

Granaty - na szlaku - brak oznaczenia

2240

Starorobociański Wierch - na szlaku - brak oznaczenia

2176

Szpiglasowy Wierch - na szlaku - brak oznaczenia

2172

Błyszcz - poza szlakiem - brak oznaczenia

2159

Kościelec - na szlaku - brak oznaczenia

2155

Jarząbczy Wierch - na szlaku - jest oznaczenie

2137

Krzesanica - na szlaku - brak oznaczenia

2122

Ciemniak - na szlaku - brak oznaczenia

2096

Małołączniak - na szlaku - jest oznaczenie

2096

Wołowiec - na szlaku - jest oznaczenie

2064

Beskid - na szlaku - brak oznaczenia

2012

Kondracka Kopa - na szlaku - jest oznaczenie

2005

Kończysty Wierch - na szlaku - jest oznaczenie

2002

Kasprowy Wierch - na szlaku - jest oznaczenie

1987

Łopata - poza szlakiem - brak oznaczenia

1957

Goryczkowa Czuba - poza szlakiem - brak oznaczenia

1913

Giewont - na szlaku - brak oznaczenia

1894

Suchy Wierch Kondracki - poza szlakiem - brak oznaczenia

1890

Rakoń - na szlaku - jest oznaczenie

1879

Pośredni Wierch Goryczkowy - poza szlakiem , brak oznaczenia

1874

Chuda Turnia - poza szlakiem - brak oznaczenia

1858

Trzydniowiański Wierch - na szlaku - jest oznaczenie

1758

Grześ - na szlaku - jest oznaczenie

1653

Gęsia Szyja - na szlaku - brak oznaczenia

1489

Sarnia Skała - na szlaku - brak oznaczenia

1377

Myślenickie Turnie - na szlaku - jest oznaczenie

1360

Wielki Kopieniec - na szlaku - brak oznaczenia

1328

Nosal - na szlaku - brak oznaczenia

1206

Butorowy Wierch - poza szlakiem - brak oznaczenia

1160

Gubałówka - na szlaku - jest oznaczenie

1126

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

10

20

minimum 30

Uwaga
Ze względu na dużą trudność zdobywania najbardziej wymagających tatrzańskich gór do uzyskania odznaki złotej nie wymaga się zdobycia wszystkich szczytów.
Wymagane minimum wynosi 30.

Lista Zdobywców

Sponsorem korony jest


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Rafał Pukocz śląskie
3 Marcin Korus śląskie
4 Łukasz Kornatka  śląskie
5 Jan Suchecki  dolnośląskie
6 Marlena Jarczewska wielkopolskie
7 Sławomir Manikowski opolskie
8 Elżbieta Uranek śląskie
9 Sebastian Uranek śląskie
10 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
11 Teresa Konefał mazowieckie
12 Stanisław Konefał mazowieckie
13 Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Marek Warsz śląskie
16 Szymon Warsz śląskie
17 Paweł Sobczak mazowieckie
18 Anna Franik śląskie
19 Marek Niegłos małopolskie
20 Artur Sendobry śląskie
21 PIotr Lewandowski lubuskie
22 Artur Brosch śląskie
23 Bartosz Zając małopolskie
24 Jarosław Sobota dolnośląskie
25 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
26 Stanisław Gębski pomorskie
27 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
28 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
29 Artur Żok warmińsko-mazurskie
30 Justyna Wamke kujawsko-pomorskie
31 Anna Komisarczuk lubelskie
32 Gabriela Grad lubelskie
33 Dominika Grad lubelskie
34 Kacper Bogdanowicz lubelskie
35 Paweł Komisarczuk lubelskie
36 Adrian Oleńczuk lubelskie
37 Tomasz Żmuda lubelskie
38 Katarzyna Jurkiewicz lubelskie
39 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
40 Cezary Pietrzyk mazowieckie
41 Jolanta Suława dolnośląskie
42 Władysław Suława dolnośląskie
43 Kamil Piątkowski mazowieckie
44 Edyta Haluch małopolskie
45 Arkadiusz Haluch małopolskie
46 Wiktor Haluch małopolskie
47 Tomasz Warachim dolnośląskie
48 Michał Niegłos małopolskie
49 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
50 Patrycja Jaworowska  śląskie
51 Maciej Baranowski podkarpackie
52 Oliwia Stańczyk mazowieckie
53 Krzysztof Browarek łódzkie
54 Katarzyna Tymińska podkarpackie
55 Marek Drapa śląskie
56 Marcel Matuszczak opolskie
57 Krzysztof Kotula śląskie
58 Andrzej Zawacki mazowieckie
59 Dariusz Błaut śląskie
60 Aleksandra Maćkowska małopolskie
61 Rafał Knaflewski wielkopolskie
62 Tomasz Lewicki pomorskie
63 Waldemar Pituła lubuskie
64 Piotr Waczyński łódzkie
65 Beata Chechelska małopolskie
66 Władysława Jamroży małopolskie
67 Henryk Jamroży małopolskie
68 Łukasz Walczak lubelskie
69 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
70 Stanisław Zawrus małopolskie
71 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
72 Jakub Suława dolnośląskie
73 Krzysztof Kulchawiec podlaskie
74 Paweł Przybylak wielkopolskie
75 Adam Cichoń śląskie
76 Krzysztof Polak podkarpackie
77 Luiza Krajewska mazowieckie
78 Anna Zaucha małopolskie
79 Tomasz Zaucha małopolskie
80 Maciej Zaucha małopolskie
81 Karolina Zaucha małopolskie
82 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
83 Edyta Mikoś małopolskie
84 Wojciech Mikoś małopolskie
85 Żaneta Byczkowska łódzkie
86 Adrian Byczkowski łódzkie
87 Joanna Szczyrzyca śląskie
88 Marcin Osterczyl małopolskie
89 Michal Osterczyl małopolskie
90 Marcin Gibiec śląskie
91 Kalina Bathis wielkopolskie
92 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
93 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
94 Stanisław Jachym małopolskie
95 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
96 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
97 Michał Osmelak zachodniopomorskie
98 Marta Osmelak zachodniopomorskie
99 Paweł Klejbor pomorskie
100 Dariusz Jochman śląskie
101 Marek Kucharski mazowieckie
102 Gabriela Wołowicz Niemcy
103 Jessica Wołowicz Niemcy
104 Mariusz Wołowicz Niemcy
105  Sebastian Skrzypczyński lubuskie
106 Ireneusz Warchoł podkarpackie
107 Jakub Foltyn śląskie
108 Piotr Bogobowicz mazowieckie
109 Aneta Płomin Olszewska śląskie
110 Tomasz Olszewski śląskie
111 Bartosz Niewrzoł śląskie
112 Krzysztof Byczkowski łódzkie
113 Paweł Byczkowski łódzkie
114 Henryk Gliwka śląskie
115 Kamil Łukawski świętokrzyskie
116 Rafał Krzyżanowski śląskie
117 Paweł Gogłuska mazowieckie
118 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
119 Kinga Kania małopolskie
120 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
121 Kornelia Milanowska śląskie
122 Adam Milanowski sląskie
123 Edyta Milanowska śląskie
124 Piotr Milanowski śląskie
125 Dariusz Dawidziak wielkopolskie
126 Róża Duda śląskie
127 Zbigniew Duda śląskie
128 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
129 Tymon Matysek świętokrzyskie
130 Aleksander Matysek świętokrzyskie
131 Marek Matysek świętokrzyskie
132 Konrad Kwiecień dolnośląskie
133 Justyna Spodar dolnoiśląskie
134 Krzysztof Stanclik śląskie
135 Marian Rzekiecki dolnośląskie
136 Jerzy Galan  śląskie
137 Ewa Sieczkowska  śląskie
138 Piotr Kiełkowski śląskie
139 Marek Ciesiejczuk  lubelskie
140 Hubert Cieski  lubuskie
141 Hubert Szewczyk lubelskie
142 Hubert Szewczyk lubelskie
143 Sławomir Witkowski mazowieckie
144 Magdalena Bartosik śląskie
145 Marek Moroń śląskie
146 Kazimierz Janota sląskie
147 Janusz Sikorski małopolskie
148 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
149 Filip Niemiec śląskie
150 Kazimierz Engler pomorskie
151 Kierzak Bidas Anna małopolskie
152 Kacper Bidas małopolskie
153 Joanna Smyrak śląskie
154 Tomasz Smyrak śląskie
155 Andrzej Kuśnierz śląskie
156 Miroslawa Niemiec śląskie
157 Łukasz Niemiec śląskie
158 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
159 Wojciech Nowacki wielkopolskie
160 Andrzej Połomski małopolskie
161 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
162 Grzegorz Czubaj małopolskie
163 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
164 Ewa Polańska mazowieckie
165 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
166 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
167 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
168 Grzegorz Maliszewski podlaskie
169 Przemysław Karczmarek mazowieckie
170 Dołęgowski Adam kujawsko pomorskie
171 Dołęgowska Kamila kujawsko pomorskie
172 Wojciech Klich podkarpackie
173 Daria Nowak śląskie
174 Mateusz Baran śląskie
175 Przemysław Stolarczyk małopolskie
176 Krzysztof Morawski mazowieckie
177 Marcin Soroczyński śląskie
178 Matylda Polańska mazowieckie
179 Krystyna Dobrowolska łódzkie
180 Andrzej Karpała śląskie
181 Mirosław Jędrulok śląskie
182 Barbara Mecha śląskie
183 Marian Mecha śląskie
184 Agata Wdowiarz małopolskie
185 Adam Gaweł małopolskie
186 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
187 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
188 Barbara Formella pomorskie
189 Andrzej Gąbka pomorskie
190 Barbara Król dolnośląskie
191 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
192 Aleksandra Dzitkowska śląskie
193 Marcin Machura śląskie
194 Damian Zabielski dolnośląskie
195 Kamil Jaroch małopolskie
196 Irena Różalska śląskie
197 Marek Różalski śląskie
198 Jan Liber małopolskie
199 Mirosław Dębiński dolnośląskie
200 Rafał Tomecki mazowieckie
201 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
202 Andrzej Pawlas śląskie
203 Piotr Koziara dolnośląskie
204 Janusz Chmielewski śląskie
205 Lech Mierzwiński dolnośląskie
206 Daniel Jędrzejewski pomorskie
207 Maciej Nogieć małopolskie
208 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
209 Dominik Pruss dolnośląskie
210 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
211 Sebastian Rompel małopolskie
212 Aldona Rompel małopolskie
213 Zbigniew Pietrzyk opolskie
214 Elżbieta Szymik śląskie
215 Zbigniew Szymik śląskie
216 Sergiusz Makowski kujawsko-pomorskie
217 Tomasz Pytlarz śląskie
218 Stanisław Schneider śląskie
219 Sandra Zarychta łódzkie
220 Agata Czajka  łódzkie
221 Agnieszka Woźniak małopolskie
222 Karolina Kasprzak lubelskie
223 Marian Penar podkarpackie
224 Danuta Penar podkarpackie
225 Piotr Lach śląskie
226 Michał Meyer pomorskie
227 Sylwia Giżycka dolnosląskie
228 Krzysztof Jamrozik  śląskie
229 Barbara Dosiak śląskie
230 Radosław Dosiak śląskie
231 Małgorzata Dyrek małopolskie
232 Sebastian Mucha śląskie
233 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
234 Zbigniew Koziara małopolskie
235 Aleksander Koziara małopolskie
236 Zbigniew Marszałek śląskie
237 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
238 Robert Janik dolnośląskie
239 Weronika Rączka śląskie
240 Mikołaj Król łódzkie
241 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
242 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
243 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
244 Bogusław Pawlak podkarpackie
245 Bogusława Pawlak podkarpackie
246 Dariusz Sroka śląskie
247 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
248 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
249 Łukasz Fryc śląskie
250 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
251 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
252 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
253 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
254 Jolanta Dusza małopolskie
255 Katarzyna Świder śląskie
256 Małgorzata Turska małopolskie
257 Tadeusz Turski małopolskie
258 Magdalena Wywioł śląskie
259 Malwina Owad opolskie
260 Daniel Ołota opolskie
261 Kacper Skotak śląskie
262 Marek Długołęcki małopolskie
263 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
264 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
265 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
266 Tomasz Kopijkowski wielkopolskie
267 Marcin Wójtowicz śląskie
268 Sonia Marczyk łódzkie
269 Kacper Mikołajec śląskie
270 Aleksander Czech śląskie
271 Joanna Czech śląskie
272 Julita Łukaszek śląskie
273 Łukasz Łukaszek śląskie
274 Susanna Szczepańska pomorskie
275 Oskar Kompanowski kujawsko-pomorskie
276 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
277 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
278 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
279 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
280 Piotr Fejkiel małopolskie
281 Filip Fejkiel małopolskie
282 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
283 Wojciech Dębak śląskie
284 Piotr Maślany małopolskie
285 Mirosław Michalik śląskie
286 Dominik Wiewióra śląskie
287 Amelia Kuna małopolskie
288 Błazej Kuna małopolskie
289 Magdalena Strama małopolskie
290 Przemysław Podgórniak śląskie
291 Maciej Głów małopolskie
292 Piotr Potyka śląskie
293 Krzysztof Orzechowski śląskie
294 Tomasz Deptuła lubelskie
295 Waldemar Jaworski śląskie
296 Robert Hurkała świętokrzyskie
297 Bartłomiej Kaniecki śląskie
298 Wojciech Łobodziec śląskie
299 Arkadiusz Kumm mazowieckie
300 Artur Gruszka śląskie
301 Zdzisław Halibożek małopolskie
302 Mariola Gąsior małopolskie
303 Michał Wachacki małopolskie
304 Magdalena Wachacka małopolskie
305 Sonia Wachacka małopolskie
306 Mirosław Kiełkowski łódzkie
307 Henryka Kiełkowska łódzkie
308 Janusz Trochim śląskie
309 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
310 Grzegorz Górski mazowieckie
311 Anna Górska mazowieckie
312 Adam Górski mazowieckie
313 Tomasz Olejnik podkarpackie
314 Michał Kowalski mazowieckie
315 Jacek Kowalik śląskie
316 Andrzej Somala dolnośląskie
317 Anna Somala dolnośląskie
318 Michał Kurek śląskie
319 Filip Rejtan lubuskie
320 Wiktoria Chwaleba lubelskie
321 Mieczysław Jończyk śląskie
322 Aneta Jończyk śląskie
323    
324    
325    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Rafał Pukocz śląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Łukasz Kornatka  śląskie
4 Jan Suchecki  dolnosląskie
5 Marlena Jarczewska wielkopolskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
8 Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie 
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Marek Warsz śląskie
11 Szymon Warsz śląskie
12 Marek Niegłos  małopolskie
13 Artur Brosch śląskie
14 Jarosław Sobota dolnośląskie
15 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
16 Stanisław Gębski pomorskie
17 Wioletta Signerska kujawsko-p0morskie
18 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
19 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
20 Cezary Pietrzyk mazowieckie
21 Władysław Suława dolnośląskie
22 Kamil Piątkowski mazowieckie
23 Edyta Haluch małopolskie
24 Arkadiusz Haluch małopolskie
25 Wiktor Haluch małopolskie
26 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
27 Katarzyna Tymińska podkarpackie
28 Marek Drapa śląskie
29 Aleksandra Maćkowska małopolskie
30 Waldemar Pituła  lubuskie
31 Piotr Waczyński łódzkie
32 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
33 Stanisław Zawrus małopolskie
34 Jolanta Suława dolnośląskie
35 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
36 Jakub Suława  dolnośląskie
37 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
38 Paweł Przybylak  wielkopolskie
39 Krzysztof Polak  podkarpackie
40 Luiza Krajewska mazowieckie
41 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
42 Edyta Mikoś małopolskie
43 Wojciech Mikoś małopolskie
44 Marcin Osterczyl małopolskie
45 Kalina Bathis wielkopolskie
46 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
47 Paweł Klejbor pomorskie
48 Paweł Sobczak mazowieckie
49 Marek Kucharski mazowieckie
50 Sebastian Skrzypvczyński lubuskie
51 Władysława Jamroży małopolskie
52 Henryk Jamroży małopolskie
53 Żaneta Byczkowska łódzkie
54 Adrian Byczkowski łódzkie
55 Krzysztof Byczkowski łódzkie
56 Paweł Byczkowski łódzkie
57 Marcel Matuszczak opolskie
58 Kamil Łukawski świętokrzyskie
59 Paweł Gogłuska mazowieckie
60 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
61 Kinga Kania małopolskie
62 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
63 Dariusz Dawidziak wielkopolskie
64 Róża Duda śląskie
65 Zbigniew Duda śląskie
66 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
67 Tymon Matysek świętokrzyskie
68 Konrad Kwiecień dolnosląskie
69 Justyna Spodar dolnośląskie
70 Marian Rzekiecki dolnośląskie
71 Sławomir Witkowski mazowieckie
72 Magdalena Bartosik śląskie
73 Marek Moroń śląskie
74 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
75 Kacper Bidas małopolskie
76 Joanna Smyrak śląskie
77 Mirosława Niemiec śląskie
78 Łukasz Niemiec śląskie
79 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
80 Wojciech Nowacki wielkopolskie
81 Andrzej Połomski małopolskie
82 Ewa Polańska mazowieckie
83 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
84 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
85 Stanisław  Jachym małopolskie
86 Grzegorz Maliszewski podlaskie
87 Przemysław Karczmarek mazowieckie
88 Wojciech Klich podkarpackie
89 Daria Nowak śląskie
90 Mateusz Baran śląskie
91 Przemysław Stolarczyk małopolskie
92 Krzysztof Stolarczyk mazowieckie
93 Tomasz Smyrak śląskie
94 Barbara Mecha śląskie
95 Marian Mecha śląskie
96 Agata Wdowiarz małopolskie
97 Adam Gaweł małopolskie
98 Barbara Formella pomorskie
99 Andrzej Gąbka pomorskie
100 Marcin Machura śląskie
101 Kamil Jaroch małopolskie
102 Irena Różalska śląskie
103 Marek Różalski śląskie
104 Jan Liber małopolskie
105 Kazimierz Engler pomorskie
106 Rafał Tomecki mazowieckie
107 Piotr Koziara dolnośląskie
108 Janusz Chmielewski śląskie
109 Rafał Krzyżanowski śląskie
110 Daniel Jędrzejewski pomorskie
111 Krzysztof Browarek łódzkie
112 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
113 Sebastian Rompel małopolskie
114 Aldona Rompel małopolskie
115 Zbigniew Pietrzyk opolskie
116 Tomasz Pytlarz sląskie
117 Janusz Sikorski małopolskie
118 Stanisław Schneider śląskie
119 Krystyna Dobrowolska  łódzkie
120 Agnieszka Woźniak małopolskie
121 Karolina Kasprzak lubelskie
122 Michał Meyer pomorskie
123 Sylwia Giżycka dolnośląskie
124 Małgorzata Dyrek małopolskie
125 Sebastian Mucha śląskie
126 Filip Niemiec ślaskie
127 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
128 Zbigniew Marszałek śląskie
129 Weronika Rączka śląskie
130 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
131 Jarosław Oldobry zachodniopomorskie
132 Bogusław Pawlak podkarpackie
133 Bogusława Pawlak podkarpackie
134 Dariusz Sroka śląskie
135 Piotr Kiełkowski śląskie
136 Ewa Kiełkowska śląskie
137 Jolanta Dusza małopolskie
138 Małgorzata Turska małopolskie
139 Tadeusz Turski małopolskie
140 Marek Długołęcki małopolskie
141 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
142 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
143 Tomasz Kopijkowski wielkopolskie
144 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
145 Grzegorz Czubaj małopolskie
146 Marcin Wójtowicz śląskie
147 Sonia Marczyk łódzkie
148 Piotr Fejkiel małopolskie
149 Filip Fejkiel małopolskie
150 Piotr Maślany małopolskie
151 Mirosław Michalik śląskie
152 Lech Mierzwiński dolnośląskie
153 Piotr Potyka śląskie
154 Tomasz Deptuła lubelskie
155 Waldemar Jaworski śląskie
156 Dominik Pruss dolnośląskie
157 Piotr Bogobowicz mazowieckie
158 Marcin Soroczyński śląskie
159 Arkadiusz Kumm mazowieckie
160 Artur Gruszka śląskie
161 Michał Wachacki małopolskie
162 Sonia Wachacka małopolskie
163 Mirosław Kiełkowski łódzkie
164 Henryka Kiełkowska łódzkie
165 Janusz Trochim śląskie
166 Amelia Kuna małopolskie
167 Błażej Kuna małopolskie
168 Wojciech Dębak śląskie
169 Grzegorz Górski mazowieckie
170 Anna Górska mazowieckie
171 Adam Górski mazowieckie
172 Tomasz Olejnik podkarpackie
173 Michał Kowalski mazowieckie
174 Jacek Kowalik śląskie
175 Mieczysław Jończyk śląskie
176 Aneta Jończyk śląskie
177    
178    
179    
180    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka śląskie
2 Jan Suchecki  dolnośląskie
3 Marlena Jarczewska wielkopolskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Marek Niegłos małopolskie
6 Artur Brosch  śląskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Stanisław Gębski pomorskie
9 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
10 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
11 Jarosław Sobota dolnośląskie
12 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
13 Cezary Pietrzyk mazowieckie
14 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
15 Katarzyna Tymińska podkarpackie
16 Szymon Warsz śląskie
17 Marek Warsz  śląskie
18 Aleksandra Maćkowska małopolskie
19 Piotr Waczyński łódzkie
20 Kamil Piątkowski mazowieckie
21 Stanisław Zawrus małopolskie
22 Władysław Suława dolnośląskie
23 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
24 Paweł Przybylak wielkopolskie
25 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
26 Marcin Osterczyl małopolskie
27 Paweł Klejbor pomorskie
28 Paweł Sobczak mazowieckie
29 Edyta Mikoś małopolskie
30 Wojciech Mikoś małopolskie
31 Rafał Pukocz śląskie
32 Żaneta Byczkowska łódzkie
33 Sławomir Manikowski opolskie
34 Kinga Kania małopolskie
35 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
36 Robert Jędrzejczyk  dolnośląskie
37 Tymon Matysek świętokrzyskie
38 Kalina Bathis wielkopolskie
39 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
40 Marian Rzekiecki dolnośląskie
41 Kacper Bidas małopolskie
42 Mirosława Niemiec śląskie
43 Łukasz Niemiec śląskie
44 Ewa Polańska mazowieckie
45 Marcel Matuszczak opolskie
46 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
47 Stanisław Jachym małopolskie
48 Przemysław Stolarczyk małopolskie
49 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
50 Krzysztof Stolarczyk mazowieckie
51 Joanna Smyrak śląskie
52 Tomasz Smyrak śląskie
53 Barbara Mecha śląskie
54 Marian Mecha śląskie
55 Marek Kucharski mazowieckie
56 Barbara Formella pomorskie
57 Andrzej Gąbka pomorskie
58 Marcin Machura śląskie
59 Kamil Jaroch małopolskie
60 Irena Różalska śląskie
61 Marek Różalski śląskie
62 Jan Liber małopolskie
63 Kazimierz Engler pomorskie
64 Piotr Koziara dolnośląskie
65 Daniel Jędrzejewski pomorskie
66 Zbigniew Pietrzyk opolskie
67 Wojciech Klich podkarpackie
68 Stanisław Schneider śląskie
69 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
70 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
71 Agnieszka Woźniak małopolskie
72 Karolina Kasprzak lubelskie
73 Michał Meyer pomorskie
74 Sylwia Giżycka dolnośląskie
75 Małgorzata Dyrek małopolska
76 Daria Nowak śląskie
77 Mateusz Baran śląskie
78 Rafał Tomecki mazowieckie
79 Paweł Gogłuska mazowieckie
80 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
81 Bogusław Pawlak podkarpackie
82 Bogusława Pawlak podkarpackie
83 Dariusz Sroka śląskie
84 Jolanta Dusza małopolskie
85 Małgorzata Turska małopolskie
86 Tadeusz Turski małopolskie
87 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
88 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
89 Tomasz Kopijkowski wielkopolskie
90 Sonia Marczyk łódzkie
91 Piotr Fejkiel małopolskie
92 Piotr Maślany małopolskie
93 Mirosław Michalik śląskie
94 Janusz Sikorski małoplskie
95 Piotr Potyka śląskie
96 Tomasz Deptuła lubelskie
97 Waldemar Jaworski śląskie
98 Adrian Byczkowski łódzkie
99 Arkadiusz Kumm mazowieckie
100 Artur Gruszka śląskie
101 Michał Wachacki małopolskie
102 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
103 Andrzej Połomski mazowieckie
104 Mirosław Kiełkowski łódzkie
105 Henryka Kiełkowska łódzkie
106 Filip Niemiec śląskie
107 Michał Kowalski mazowieckie
108 Sebastian Rompel małopolskie
109 Aldona Rompel małopolskie
110 Jacek Kowalik śląskie
111    
112    
113    
114    
115    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka śląskie
2 Jan Suchecki  dolnośląskie
3 Marlena Jarczewska wielkopolskie
4 Artur Brosch śląskie
5 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
6 Stanisław Gębski pomorskie
7 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
8 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Cezary Pietrzyk mazowieckie
11 Marek Niegłos małopolskie
12 Szymon Warsz śląskie
13 Marek Warsz śląskie
14 Aleksandra Maćkowska małopolskie
15 Stanisław Zawrus małopolskie
16 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
17 Aleksandra Każmierczak wielkopolskie
18 Marcin Osterczyl małopolskie
19 Paweł Klejbor pomorskie
20 Rafał Pukocz śląskie
21 Sławomir Manikowski opolskie
22 Piotr Waczyński łódzkie
23 Paweł Sobczak mazowieckie
24 Marian Rzekiecki dolnośląskie
25 Mirosława Niemiec  śląskie
26 Łukasz Niemiec śląskie
27 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
28 Stanisław Jachym małopolskie
29 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
30 Przemysław Stolarczyk małopolskie
31 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
32 Irena Różalska śląskie
33 Marek Różalski śląskie
34 Jan Liber małopolskie
35 Kazimierz Engler pomorskie
36 Daniel Jędrzejewski pomorskie
37 Zbigniew Pietrzyk opolskie
38 Agnieszka Woźniak małopolskie
39 Karolina Kasprzak lubelskie
40 Małgorzata Dyrek małopolska
41 Wojciech Klich podkarpackie
42 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
43 Małgorzata Turska małopolskie
44 Tadeusz Turski małopolskie
45 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
46 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
47 Piotr Fejkiel małopolskie
48 Mirosław Michalik śląskie
49 Stanisław Schneider śląskie
50 Piotr Potyka śląskie
51 Waldemar Jaworski śląskie
52 Żaneta Byczkowska łódzkie
53 Arkadiusz Kumm mazowieckie
54 Artur Gruszka śląskie
55 Barbara Mecha śląskie
56 Marian Mecha śląskie
57 Ewa Polańska mazowieckie
58 Daria Nowak śląskie
59 Mateusz Baran śląskie
60 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
61 Jacek Kowalik śląskie
62    
63    
64    
65    

Galeria Zdjęć


Popularna ZKPT po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa ZKPT po zdobyciu 10 szczytów z listy


Srebrna ZKPT po zdobyciu 20 szczytów z listy


Złota ZKPT po zdobyciu minimum 30 szczytów z listy

Mapa

ODZNAKĘ ZDOBYWCY KORONY POLSKICH TATR ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

wit.piwniczna.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1RnhMOrXm5YJVLIy2E8EPTI4rREGVy188&usp=sharing

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Rysy 2499 49.1792908 20.0882864 49°10'45'' N 20°5'18'' E
Mięguszowiecki Szczyt 2438 49.1869208 20.0599623 49°11'13'' N 20°3'36'' E
Świnica 2301 49.21938 20.00927 49°13'10'' N 20°0'33'' E
Kozi Wierch 2291 49.2183540 20.0289774 49°13'6'' N 20°1'44'' E
Kozie Czuby 2266 49.2189987 20.0267458 49°13'8'' N 20°1'36'' E
Granaty 2240 49.2248848 20.0325823 49°13'30'' N 20°1'57'' E
Starorobociański Wierch 2176 49.1992890 19.8199368 49°11'57'' N 19°49'12'' E
Szpiglasowy Wierch 2172 49.1971016 20.0398779 49°11'50'' N 20°2'24'' E
Błyszcz 2159 49.1924181 19.8409224 49°11'33'' N 19°50'27'' E
Kościelec 2155 49.2253052 20.0145149 49°13'31'' N 20°0'52'' E
Jarząbczy Wierch 2137 49.1977466 19.7951317 49°11'52'' N 19°47'42'' E
Krzesanica 2122 49.2316390 19.9098015 49°13'54'' N 19°54'35'' E
Ciemniak 2096 49.2311346 19.9033213 49°13'52'' N 19°54'12'' E
Małołączniak 2096 49.2358144 19.9191141 49°14'9'' N 19°55'9'' E
Wołowiec 2064 49.2075046 19.7631598 49°12'27'' N 19°45'47'' E
Beskid 2012 49.2289207 19.9871778 49°13'44'' N 19°59'14'' E
Kondracka Kopa 2005 49.2366270 19.9324179 49°14'12'' N 19°55'57'' E
Kończysty Wierch 2002 49.2055980 19.8077059 49°12'20'' N 19°48'28'' E
Kasprowy Wierch 1987 49.2320314 19.9817276 49°13'55'' N 19°58'54'' E
Łopata 1957 49.2049532 19.7786093 49°12'18'' N 19°46'43'' E
Goryczkowa Czuba 1913 49.2323396 19.9570942 49°13'56'' N 19°57'26'' E
Giewont 1894 49.2509157 19.9340916 49°15'3'' N 19°56'3'' E
Suchy Wierch Kondracki 1890 49.2337968 19.9403572 49°14'2'' N 19°56'25'' E
Rakoń 1879 49.2159712 19.7583961 49°12'57'' N 19°45'30'' E
Pośredni Wierch Goryczkowy 1874 49.2312747 19.9662781 49°13'53'' N 19°57'59'' E
Chuda Turnia 1858 49.2389247 19.8940945 49°14'20'' N 19°53'39'' E
Trzydniowiański Wierch 1758 49.2187744 19.8040152 49°13'8'' N 19°48'14'' E
Grześ 1653 49.2365710 19.7667646 49°14'12'' N 19°46'0'' E
Gęsia Szyja 1489 49.2594028 20.0771284 49°15'34'' N 20°4'38'' E
Sarnia Skała 1377 49.2649481 19.9416018 49°15'54'' N 19°56'30'' E
Myślenickie Turnie 1360 49.2513078 19.9749470 49°15'5'' N 19°58'30'' E
Wielki Kopaniec 1328 49.2718089 20.0164461 49°16'19'' N 20°0'59'' E
Nosal 1206 49.2768768 19.9898386 49°16'37'' N 19°59'23'' E
Butorowy Wierch 1160 49.3023765 19.9070549 49°18'9'' N 19°54'25'' E
Gubałówka 1126 49.3049789 19.9262810 49°18'18'' N 19°55'35'' E