Korona / ZKPT /

szczyt m.n.p.m.

Rysy

2499

Mięguszowiecki Szczyt

2438

Świnica

2301

Kozi Wierch

2291

Kozie Czuby

2266

Granaty

2240

Starorobociański Wierch

2176

Szpiglasowy Wierch

2172

Błyszcz

2159

Kościelec

2155

Jarząbczy Wierch

2137

Krzesanica

2122

Ciemniak

2096

Małołączniak

2096

Wołowiec

2064

Beskid

2012

Kondracka Kopa

2005

Kończysty Wierch

2002

Kasprowy Wierch

1987

Łopata

1957

Goryczkowa Czuba

1913

Giewont

1894

Suchy Wierch Kondracki

1890

Rakoń

1879

Pośredni Wierch Goryczkowy

1874

Chuda Turnia

1858

Trzydniowiański Wierch

1758

Grześ

1653

Gęsia Szyja

1489

Sarnia Skała

1377

Myślenickie Turnie

1360

Wielki Kopaniec

1328

Nosal

1206

Butorowy Wierch

1160

Gubałówka

1126

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

10

20

minimum 30

Uwaga
Ze względu na dużą trudność zdobywania najbardziej wymagających tatrzańskich gór do uzyskania odznaki złotej nie wymaga się zdobycia wszystkich szczytów.
Wymagane minimum wynosi 30.

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Rafał Pukocz śląskie
3 Marcin Korus śląskie
4 Łukasz Kornatka  śląskie
5 Jan Suchecki  dolnośląskie
6 Marlena Jarczewska wielkopolskie
7 Sławomir Manikowski opolskie
8 Elżbieta Uranek śląskie
9 Sebastian Uranek śląskie
10 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
11 Teresa Konefał mazowieckie
12 Stanisław Konefał mazowieckie
13 Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Marek Warsz śląskie
16 Szymon Warsz śląskie
17 Paweł Sobczak mazowieckie
18 Anna Franik śląskie
19 Marek Niegłos małopolskie
20 Artur Sendobry śląskie
21 PIotr Lewandowski lubuskie
22 Artur Brosch śląskie
23 Bartosz Zając małopolskie
24 Jarosław Sobota dolnośląskie
25 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
26 Stanisław Gębski pomorskie
27 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
28 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
29 Artur Żok warmińsko-mazurskie
30 Justyna Wamke kujawsko-pomorskie
31 Anna Komisarczuk lubelskie
32 Gabriela Grad lubelskie
33 Dominika Grad lubelskie
34 Kacper Bogdanowicz lubelskie
35 Paweł Komisarczuk lubelskie
36 Adrian Oleńczuk lubelskie
37 Tomasz Żmuda lubelskie
38 Katarzyna Jurkiewicz lubelskie
39 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
40 Cezary Pietrzyk mazowieckie
41 Jolanta Suława dolnośląskie
42 Władysław Suława dolnośląskie
43 Kamil Piątkowski mazowieckie
44 Edyta Haluch małopolskie
45 Arkadiusz Haluch małopolskie
46 Wiktor Haluch małopolskie
47 Tomasz Warachim dolnośląskie
48 Michał Niegłos małopolskie
49 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
50 Patrycja Jaworowska  śląskie
51 Maciej Baranowski podkarpackie
52 Oliwia Stańczyk mazowieckie
53 Krzysztof Browarek łódzkie
54 Katarzyna Tymińska podkarpackie
55 Marek Drapa śląskie
56 Marcel Matuszczak opolskie
57 Krzysztof Kotula śląskie
58 Andrzej Zawacki mazowieckie
59 Dariusz Błaut śląskie
60 Aleksandra Maćkowska małopolskie
61 Rafał Knaflewski wielkopolskie
62 Tomasz Lewicki pomorskie
63 Waldemar Pituła lubuskie
64 Piotr Waczyński łódzkie
65 Beata Chechelska małopolskie
66 Władysława Jamroży małopolskie
67 Henryk Jamroży małopolskie
68 Łukasz Walczak lubelskie
69 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
70 Stanisław Zawrus małopolskie
71 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
72 Jakub Suława dolnośląskie
73 Krzysztof Kulchawiec podlaskie
74 Paweł Przybylak wielkopolskie
75 Adam Cichoń śląskie
76 Krzysztof Polak podkarpackie
77 Luiza Krajewska mazowieckie
78 Anna Zaucha małopolskie
79 Tomasz Zaucha małopolskie
80 Maciej Zaucha małopolskie
81 Karolina Zaucha małopolskie
82 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
83 Edyta Mikoś małopolskie
84 Wojciech Mikoś małopolskie
85 Żaneta Byczkowska łódzkie
86 Adrian Byczkowski łódzkie
87 Joanna Szczyrzyca śląskie
88 Marcin Osterczyl małopolskie
89 Michal Osterczyl małopolskie
90 Marcin Gibiec śląskie
91 Kalina Bathis wielkopolskie
92 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
93 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
94 Stanisław Jachym małopolskie
95 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
96 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
97 Michał Osmelak zachodniopomorskie
98 Marta Osmelak zachodniopomorskie
99    
100    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Rafał Pukocz śląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Łukasz Kornatka  śląskie
4 Jan Suchecki  dolnosląskie
5 Marlena Jarczewska wielkopolskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
8 Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie 
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Marek Warsz śląskie
11 Szymon Warsz śląskie
12 Marek Niegłos  małopolskie
13 Artur Brosch śląskie
14 Jarosław Sobota dolnośląskie
15 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
16 Stanisław Gębski pomorskie
17 Wioletta Signerska kujawsko-p0morskie
18 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
19 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
20 Cezary Pietrzyk mazowieckie
21 Władysław Suława dolnośląskie
22 Kamil Piątkowski mazowieckie
23 Edyta Haluch małopolskie
24 Arkadiusz Haluch małopolskie
25 Wiktor Haluch małopolskie
26 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
27 Katarzyna Tymińska podkarpackie
28 Marek Drapa śląskie
29 Aleksandra Maćkowska małopolskie
30 Waldemar Pituła  lubuskie
31 Piotr Waczyński łódzkie
32 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
33 Stanisław Zawrus małopolskie
34 Jolanta Suława dolnośląskie
35 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
36 Jakub Suława  dolnośląskie
37 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
38 Paweł Przybylak  wielkopolskie
39 Krzysztof Polak  podkarpackie
40 Luiza Krajewska mazowieckie
41 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
42 Edyta Mikoś małopolskie
43 Wojciech Mikoś małopolskie
44 Marcin Osterczyl małopolskie
45 Kalina Bathis wielkopolskie
46 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
47    
48    
49    
50    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka śląskie
2 Jan Suchecki  dolnośląskie
3 Marlena Jarczewska wielkopolskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Marek Niegłos małopolskie
6 Artur Brosch  śląskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Stanisław Gębski pomorskie
9 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
10 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
11 Jarosław Sobota dolnośląskie
12 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
13 Cezary Pietrzyk mazowieckie
14 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
15 Katarzyna Tymińska podkarpackie
16 Szymon Warsz śląskie
17 Marek Warsz  śląskie
18 Aleksandra Maćkowska małopolskie
19 Piotr Waczyński łódzkie
20 Kamil Piątkowski mazowieckie
21 Stanisław Zawrus małopolskie
22 Władysław Suława dolnośląskie
23 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
24 Paweł Przybylak wielkopolskie
25 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
26 Marcin Osterczyl małopolskie
27    
28    
29    
30    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka śląskie
2 Jan Suchecki  dolnośląskie
3 Marlena Jarczewska wielkopolskie
4 Artur Brosch śląskie
5 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
6 Stanisław Gębski pomorskie
7 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
8 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Cezary Pietrzyk mazowieckie
11 Marek Niegłos małopolskie
12 Szymon Warsz śląskie
13 Marek Warsz śląskie
14 Aleksandra Maćkowska małopolskie
15 Stanisław Zawrus małopolskie
16 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
17 Aleksandra Każmierczak wielkopolskie
18 Marcin Osterczyl małopolskie
19    
20    

Galeria Zdjęć


Popularna ZKPT po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa ZKPT po zdobyciu 10 szczytów z listy


Srebrna ZKPT po zdobyciu 20 szczytów z listy


Złota ZKPT po zdobyciu minimum 30 szczytów z listy